Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Szymon

Ja również pracuje w tej firmie i jestem mega zadowolony, super atmosfera. Duże możliwości rozwojowe i fajny zespół. Kasa na początku nawet ok bo ponad 3tys netto + premia około 1600. Po kilku miesiącach spore podwyżki. Polecam, ale zaznaczam że nie jest to praca dla każdego. Trzeba mieć to coś

Nie rozumiem tych negatywnych wpisów! Pracuje tu zarabiam ponad 4tys netto. Praca bardzo rozwojowa i polecam.

Natalka

Czy to prawda że zarobki sięgają 3500 w górę? Wysłałam cv i czekam na informacje, bardzo Chciałbym pracować w tej firmie. Słyszałam wiele pozytywnych opinii nie wiem skąd takie pomówienia. Koledzy mówili mi że ciężko jest się dostać ale są bardzo zadowoleni z tej pracy, bardzo rozwojowa i miła.

Xyz

ODDZIAŁ WROCŁAW to ogromna rotacja pracowników, jeśli kogoś nie zwolnią po 3msc próbnych to pracownik szybciej stamtąd ucieka. Atmosfera tragiczna(usunięte przez administratora) Praca wyglada jak typowe Call-Center. Należy w internecie szukać firm i do nich dzwonić i przekonywać, aby zakupili ,, Blokadę gospodarcza na dłużnika” przy czym plany sprzedażowe ogromne (liczona jest ilość sprzedanych umów). Natomiast przerwy; jeśli wychodzisz na przerwy, które Ci przysługują jesteś dziwnie traktowany, trochę jakby to było zło konieczne. Radzę się zastanowić nad podjęciem pracy jak i nad fałszywymi pozytywnymi komentarzami dodawanymi przez szefostwo.

Były
@Xyz

Sporo prawdy zostało napisane :p

Kbig
@Były

Zgadzam się

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
do xyz

Prawda jest taka, że kiedy przyszłaś do tej pracy oczerniałaś byłego pracodawcę. Mówiłaś o b. dużych kradzieżach, które u niego miały miejsce. Niedopilnowanie sprawiło, że były pracodawca miał ogromną stratę finansową. I to nie pracodawca nie dopilnował, tylko pracownicy, którzy źle wykonywali swoją pracę. Jeśli trafiłaś na szefa czy szefową wymagającą a nie tolerującą twoje częste i długie wychodzenie na fajeczkę, to mówisz, że jest zły czy zła. Poprzedni też był zły, bo powinien Ciebie cały czas pilnować, jak dziecko?:))))) To nie przedszkole:)

do xyz

Hej, mogę powiedzieć tylko tyle, że to najlepsza firma, w której pracuję. Można dużo zarobić, wypłata jest zawsze na czas. Z tego co wiem od kolegów, w Krakowie też wszyscy chwalą. Ja akurat pracuję we Wrocławiu. Wrocław to piękne miasto. Praca jest dla osób, które mają pozytywne nastawienie do zycia i do innych ludzi. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że pracownicy do 26 roku będą mieć od sierpnia większe wynagrodzenie ze względu na ustawę o zerowym PIT. Szkoda, że akurat mnie to nie dotyczy, bo przekraczam próg. Po prostu mam wyższe zarobki. Chyba że są jakieś warunki, które mogę wykorzystać???

Dariusz
@Tomek

Czy jako obecny pracownik Krajowego Biuro Informacji Gospodarczej zechciałbyś wymienić pozostałe, pozytywne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Chętnie poznam też Twoja opinię na temat panującej tam atmosfery. Z góry dziękuję,

Eliska

Moja koleżanka zarabia powyżej sredniej krajowej. Twierdzi, że dokładnie nie poda ile, bo kazdy z pracownikow podpisuje na poczatku pracy papier o poufnosci. A skad w Tobie tyle jadu, ze się wysmiewasz i zle mowisz? Piszesz komentarze w wolny weekend w piatek o 18:30 i dzisiaj w godzinach przedpoludniowych? Ja nie pracuję. Ty też? Powiem Ci, że zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Jestem zainteresowana.

Eliska

A skąd masz takie informacje? Moja koleżanka się chwali, że chodzi na pyszne obiadki na stołówkę. Śmieje się, że socjalu nie potrzebuje, bo dużo zarabia. Mówi, że gdyby patrzyła na socjal, byłaby jak jej znajomi na 500+ hahahahha.

@Eliska

Dobrze zarabia hmmm.... 1800 zł na rękę plus śmieszne premię hahaha faktycznie dobre zarobki... Miłego

Eliska

Mylisz się słońce. To bardzo dobra firma i pracują w niej bardzo fajni ludzie:) Moja koleżanka tam pracuje.

@Eliska

Ludzie może i fajni ale zero socjali kuchni wody itp.... A przypominam że mamy 21 wiek

Elizka

Hahaha pojawiły się prawdziwe opinie na temat pracodawcy i już straszą pomówienia i hahaha.... Jeżeli byłby tylko jeden negatywny komentarz można by było przypuszczać że to nie prawda, ale po ilości negatywnych opinii i odpowiedzi na nie mam wrażenie, że w tej pracy jest bardzo kiepsko heheh Pozdrawiam wszystkich

WROCŁAW! Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować! -brak kompetencji -brak szkoleń na jakimkolwiek poziomie (zamiast solidnego przygotowania- „przepytywanka” przy wszystkich jak w szkole, jak to wygląda???) -brak mentalnego wsparcia, tylko wynik się liczy, -obrażanie, w momencie kiedy nie daje 300000%, nie raz została mi zwrócona uwaga przy wszystkich i to w nieodpowiedni sposób, albo jak nie było wyniku to nie było się do kogo odezwać, -sprzęt -tragedia, -wolne i l4 traktowane jak zło, niby ok ale ja po l4 - wypowiedzenie, -ciagle obgadywanie pracowników z innymi pracownikami, plus po odejściu dowiaduje się co było mówione na mnie, -brak możliwości solidnego awansu, jak już to lider bez podwyżki podstawy a pracy dwa razy więcej, -praca za grosze, -podstawa śmieszna, -biuro w którym dostaniesz tylko krzesło biurko i pożal się sprzęt, bo na wodę, kawę, herbatę czy mikrofale nie było nawet co liczyć (często nawet chłopak szefowej przychodził się napić czyjejś wody jak jemu się skończyłaxD) -klima która psuje się co chwile, -atmosfera -tragedia, niekiedy śmiesznie śle zaraz niszczyły to czyjeś humorki lub brak odpowiednich dla szefowej wyników, -użeranie się z klientami którzy maja codziennie dużo takich ofert, ponieważ takich biur jest pełno... Ogromna ilość na nie! Zreszta widzę, ze nic się nie zmienia nawet po komentarzach w których straszycie ze znajdziecie adres IP bo to pomówienie. To nie pomówienia tylko szczera prawda, którą każdy potwierdzi z ludzi którzy mieli szanse pracować we Wrocławiu.

Hej a ile czasu byłaś na L4? I dlaczego piszesz użeranie się z klientami? Nie lubiłaś klientów? Może taki charakter pracy nie jest po prostu dla Ciebie. Przecież jest tyle wspaniałych firm, nie lepiej poszukać coś w czym będziesz się czuła lepiej? Użeranie się z klientami jak to napisałaś nie brzmi dobrze. To jest jakaś męczarnia? To nie była praca dla Ciebie. Wyrzuć złe wspomnienia i rób to, w czym będziesz czuła się dobrze! Jeśli piszesz o godz.13 to chyba nie w godzinach pracy u innego pracodawcy? Może też godziny ranne nie są dla Ciebie. Może wolisz system luźny-załóż swoją firmę, albo znajdź pracę popołudniami? Nie wiem, tak mi przychodzi do głowy i nie odbieraj tego źle. A z tym IP o którym wspomniałaś jest tak, że faktycznie od niedawna są większe możliwości dla osób poszkodowanych komentarzami. Weszło RODO i inne tego rodzaju, które chronią pokrzywdzonych, tych którzy się za takich uważają. Jeśli ktoś Ciebie poinformował już przynajmniej raz, że pobierze twoje IP, to ma takie prawo. Jeśli twój komentarz jest kolejny i kolejny a nie jest prawdziwy i szkodzi, to ma prawo. Tak jak Ty masz prawo pisać, tak samo druga strona ma prawo się bronić:)

Były pracownik uf
@:)

Widzę nawet, że już moja płeć została przez was określona, hahaha. Fajnie! Co jest dla mnie, a co nie to moja prywatna sprawa. A i pisze o 21, jakby ktoś miał problem z liczbami. Co do użerania się, pisze to dlatego, że słuchanie Pana od windykacji stawało się śmieszne i to nie ja się użeram z klientami, tylko takie odgłosy dochodziły od strony szefostwa :) Co do mojej kariery, proszę niech głowa Państwa o to nie boli, ale widzę, że kiedy napisze się pare słów prawdy, to uderza to w taki sposób, że aż trzeba krytykować czyjeś prywatne i zawodowe życie! Proszę tez nie robić ze mnie idioty! Wiem jakie mamy ustawy i prawa w naszym kraju haha xD A grożenie adresem IP itd to żenada, bo od kiedy pisanie prawdy przekłada się na to, że zaczynaja Państwo straszyć ludzi? Przykro mi widzieć, że niektórzy dalej są w polu, zamiast wyjść z zaangażowaniem dla pracownika, ale to nie moja firma i nie moja sprawa. uff Pozdrawiam P.S. Właśnie kiedy ma się firmę tak jak zostało mi to zasugerowane, żeby ją założyć, to gdyby do tego doszło, w mojej byłaby woda dla pracowników :p

Do Bartek

Bartek, jesteś niemożliwy. Ty i Twoje wyniki. Fajnie mieć takiego kogoś w zespole, ale ten miesiąc będzie mój! Pozdrawiam cały team!

BARTEK

>>>Pracuję w tej firmie kilka miesięcy.>>>Jestem bardzo zadowolony.>>>Lubię sprzedaż i adrenalinkę. >>>Lubię klientów>>>Oni lubią mnie.>>>TO JEST PRACA DLA MNIE>>>Wiem co mówię, jestem doświadczony zawodowo.>>> Dobrze zarabiam. >>>

Informacja dla osob skladajacych cv: W roku 2013 rejestr uzyskał formalną zgodę od Ministra Gospodarki na przetrwarzanie oraz przekazywanie danych gospodarczych o podmiotach do innych podmiotów gospodarczych, które dostarczały zapytania o scoring zgromadzony w rejestrach Krajowego Biura Informacji Gospodarczej, Jest to nie tylko rejestr długów ale w rejestrze tym przechowywane jest znacznie więcej informacji również ze wzlędu na to, że nie są to tylko informacje tak zwane negatywne ale także informacje pozytywne o podmiotach, które o czasie regularnie spłacają swoje zobowiązania i dzięki temu uzyskują za pomocą tych informacji pozytywny wysoki scoring w przypadku gdy chcą zaciągać kolejne zobowiązania finansowe u innych podmiotów gospodarczych udzielających czy to pożyczek czy to kredytów różnego typu.

Helenka

Mam najprzystojniejszego szefa na świecie!!!

M

Hahahahaha a mi pracodawca dal pracę, z ktorej bede zadowolona chyba do konca życia. Doceniam i dziekuje. Nie chce nic innego. :)

KBIG ma swój oddział we Wrocławiu, gdzie pozyskuje się klientów na ładnie nazwanym stanowisku „Doeadca Klienta Biznesowego” - co w rzeczywistości jest niskiej klasy call center opierające się na zimnej bazie. Pracodawca, bezpośrednio jest nim (usunięte przez administratora)zupełnie nie dba o przygotowanie merytoryczne swoich pracowników, nie jest zapewnione szkolenie wprowadzające w przeciwieństwie do tego co proponuje na początku. W trakcie okresu próbnego również nie próbuje pomóc swoim pracownikom i nie zapewnia im żadnego wsparcia. Co więcej, w „biurze” nie ma pokoju socjalnego jak kuchnia, nie mówiąc o mikrofali czy wodzie pitnej dostępnej dla pracowników. Tematu opieki zdrowotnej, grupowego ubezpieczenia czy karty multisport nawet nie poruszam. Sama atmosfera w pracy również ma wiele do życzenia. W firmie nie ma więzów między przełożonymi, są tworzone bariery które wprowadzają stresująca i nieprzyjemna atmosferę. Bardzo nie polecam współpracy, wręcz odradzam.

od strony prawnej

Witam, Zwracamy się do administratora o wydanie danych osoby, która pomówiła firmę KBIG. Sprawa została skierowana do działu prawnego. Nadmieniam, że zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku, jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.). Sprawa wymaga rozpatrzenia pod względem RODO.

Klara

Firma jest generalnie dobrym pracodawcą, wiadomo, że zadowoleni będą ludzie zaangażowani w pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
4.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Lublańska 38
    31-476 Kraków