Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

22.34

Szkoda czasu na ten portal . Piszą tylko flustraci i zadni zemsty wszelakiej . Dobranoc

bezstresowa

nie zamierzam nikomu ubliżać znam realia pracy w tej jak i w wielu innych firmach . W korporacjach można zarobić sporo ale kosztuje to dużo zdrowia. W bosmanie , który nie jest korporacją nie ma ani pieniędzy ani zdrowia ....

Też bezstresowy
@bezstresowa

Bezstresowa i 6.14 .pisze . Hihihi bez komentarza dalszego

rozum

Co to hejter - to człowiek niemogący pogodzić się z rzeczywistością , msćiwy, podły Piszący obrażliwe słowa tylko dlatego iż nie akceptuje innych i otoczenia . Człowiek ten obraża innych bo mysli iż "jest anonimowy " ale może się okazać ze nie jest anonimowy ............ pozdrowienia Definicja : Hejter lubi sam zadawać sobie pytania i to osoba, generalnie rzecz ujmując, niezgadzająca się na wiele rzeczy lub tematów. Hejterem może być ktoś kto np: anonimowo bierze aktywny udział w rozmowach na jakiś temat, na forach internetowych, pisze różne komentarze wszędzie itp. Hejterzy mogą się dzielić na co najmniej 2 typy – wyrachowanych intelektualnych twardzieli którzy anonimowo lub jawnie wyrażają swoje opinie na dany temat. Dyskutują, próbują dojść do jakiegoś meritum, wykładają jakieś racjonalne dowody na poparcie własnych tez. Często mogą to być ludzie którzy np: nie wierzą we wszystkie obietnice polityków itp. i nie wstydzą się o tym rozmawiać. Ogólnie można by powiedzieć że są niedowiarkami i kimś kogo można do czegoś przekonać, ale w sposób bardzo racjonalny i poparty faktami. Natomiast drugi typ hejtera nie jest już tak szlachetny… Zazwyczaj jest to osoba która troluje wszędzie gdzie się da i to bez żadnego powodu – głównie żeby zaspokoić swoją chorą ambicję . Na forach i stronach internetowych, w grach komputerowych i we wszystkich innych miejscach które zapewniają im anonimowość. I jest to bardzo kluczowe słowo ponieważ taki hejter (drugiego typu), nie byłby w stanie powiedzieć komuś, czegoś prosto w twarz. Często taki jegomość jest złośliwy aż do bólu. Ciska się niemiłosiernie, bo wszyscy muszą go słuchać. Ciężko znosi odmowę albo różnicę zdań, ale to wszystko tylko w wirtualnym świecie w którym się wyżywa, bo wie że nikt go tam nie zna i mu kopa w (usunięte przez administratora) nie zasadzi. Na ogół (w prawdziwym życiu) jest zapewne chuchrakiem z którym nikt się nie liczy i nikogo nie obchodzi. Myśli że jak będzie hejty na kogoś nawalał to stanie się kimś, niestety nic bardziej mylnego. W necie też się spotyka z krytyką na swój temat za bezsensowne i złośliwe trolowanie, co tylko napędza jego frustrację; i koło się zamyka. Niektórzy tacy hejtują nawet na dobre rzeczy, a robią to chyba z zazdrości lub poczucia bycia beznadziejnym.

@rozum

Nie jesteś hejtowany, to cię nie ma! W świecie wirtualnym liczy się, by było o tobie głośno. A kogo najbardziej hejtowano w 2017 roku? Oto ranking tych, którzy musieli zmierzyć się z hejtem.

kobra

To fakt iż niektóre byłe już panie a zwłaszcza z miasta na K lubią się mscic a przewaznie jedna wypisuje wciaż to samo bo myśli że komuś szkodzi . Kochana weż kółko i uderz się w czółko to może ci pomoże - żal i złe emocje w koncu cię zniszczą od środka . zajmij się sobą w końcu bo masz wiele braków emocjonalnych a o wiedzy nie wspomnę . pozdrawiam cie droga koleżanko

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Sz_pr

Na jakim regionie pracujesz czy pracowałaś bo podobno z każdego regionu można inaczej wyciągnąć

stresowy

Ewidentnie bezstresowa to chyba jakieś proszki bierze ,bo pisze z takim żalem że tylko się pomodlić , ale przypuszczam że zaraz spuści na mnie kilka epitetów. Ludzie jeżeli się chcecie dowiedzieć czegoś o warunkach pracy to nie na portalu; ludzie się zwalniają potem złość trzeba wyładować i piszą cuda . Nie pytajcie się o szczegóły na portalu tylko zadzwońcie do przedstawiciela pracującego (a najlepiej do 2) spytajcie się o jaki rejon wam chodzi i podpytajcie o warunki .Pewnie więcej się dowiecie .Każdy kto startuje na handlowca znajdzie sposób kontaktu z przedstawicielem. pozdrawiam stresowy

bezstresowa

słabszy region 2500 na rękę (podstawa+prowizja) (usunięte przez administratora)

mariuszek 69

W sezonie dużo lepsza kasa, bo łatwiej sprzedać produkty. Pokażcie mi chociaż jedną firme z tej branży która tak płaci?

kot
@mariuszek 69

DOKLADNIE!!! Ja jestem tez zawdowolony z zarobkow w bosmanie a pracuje tu juz ponad 2 lata i dalej jestem zadowolony i nie chce zmienic pracy to chyba znaczy ze zle tu nie jest

Kacy

Proszę o konkrety bez bajerów Jaką podstawę otrzymuje PH, podstawę bez premii. Jaki samochód otrzymuje PH i czy auta mają GPS.? Jak jest z ich używaniem prywatnie? I jak realnie na Pomorzu można wyrobić plan? Dziękuję za konkretne informacje

Byla
@Kacy

2000 brutto Fabia GPS Prywatnie 100km limit reszta 0.30zl/km Plan da się wykonać ale trzeba pracować samo się nie zrobi

????

To ile wreszcie tu można zarobić bo co opinia to co innego

Chętna
@????

Nic się nie dowiedziałam , co opinia to co innego jeden zarabia 1.5 drugi 4.5 ciężko tu coś się dowiedzieć

@Chętna

Przeczytaj wpis NOVE z 09.01. Pisze tam całą prawdę. Powaga. To jest stary handlowiec i naprawdę rzetelnie napisała. A co do zarobków to naprawdę zależy od regionu dużo, no i też od handlowca oraz zaplecza jakim dysponuje. ( Hmmm.) :-D Pozdrawiam NOVE ;-)

początkujący az

Witam Jestem w miarę nowy w AZ ale z tego co wiem i mam co miesiąc to te dwa tysiące to podstawa ale reszta jest dodawana ze sprzedaży i nie jest to premia tylko prowizja ze sprzedaży jeżeli masz jakąkolwiek sprzedaż to kwota rośnie proporcjonalnie do sprzedaży i możesz nie zrobić planu a prowizja jest .Nigdy nie słyszałem żeby ktoś kto pracuje dostał samą podstawę . Na wigilii rozmawiałem z przedstawicielami którzy pracują kilka lat i za 2500 na rękę, by nie pracowali na swoich rejonach ,wychodzą oprócz 3 miesięcy ZIMY powyżej 4-5tys na rękę więc nie piszcie totalnych głupot typu: że za wszystko zabierają albo najniższa krajowa no chyba że ci wszyscy przedstawiciele to wolontariusze . ps żeby nie było że zaraz będziecie pisać że WSZYSTKO wspaniale i będę tu pracował do śmierci NIE------ mam zamiar za jakiś czas iść w innym kierunku ale bez przesady na tą chwilę ocena az to 4 , jasne JA TEŻ wolę zarabiać 7tys i mieć SUPER TOWAR jeszcze jedno nie piszcie że pójdziecie do biedronki czy lidla bo tam pracowałem 2 lata i wiem jak trzeba się natyrać żeby mieć 2300 + soboty i niedziele i bez samochodu .Pozdrawiam ludzi pracujących w sklepach wszelkiej maści .

@początkujący az

Dużo prawdy napisałeś kolego, tez tam pracowałam i wiem na 100% ze były miesiące za 1500zl, były takie nędzne miesiące, oj były. A ponad 4 - 5 tys to ja nie widziałam niiiigdy. ;-) ALE praca była fajna. Teraz to nie wiem , lecz kiedyś było naprawdę miło pracować . Pozdrawiam wszystkich starych PH

@Była ph

Na jakim regionie pracowalas

jóóó

mi w bosmanie pasuje, a jak ktos ma problem to można sobie ułatwić wejscie w zawód jakimis kursami na przedstawiciela handlowego, wiem ze jest cos w stylu kursu ktory podnosi samoocene i dodaje pewnosci siebie a to w tej pracy jest bardzo przydatne

Pilo
@jóóó

No ok czyli licząc średnią z prowizjami ile Ci wyszło? Tak szczerze bez ściemy.. I jak to jest w końcu z wykorzystywaniem samochodu w celach prywatnych. Jaki limit Jakie dodatkowe koszta Płacisz kilometrówkę + tankujesz? Chyba raczej nie co? Naprawdę fajnie gdyby w końcu pojawiły się szczere konkrety...

Nove
@Pilo

Cześć. Pracowałam w firmie i chciałam też o czymś powiedzieć. Średnio na rękę wyszło, że miałam 4,5 tyś. Miałam chyba najlepszy rynek w PL, ale też i najwyższe plany. Nie miałam większych problemów, żeby zrobić 100%. Jeśli chodzi o szefów - Prezes człowiek rozsądny i taka prawda, że można z Nim się dogadać. Dyrektor-osobiście jest dla mnie "Persona non grata". Mam prawo wyrazić takie zdanie. Może nadaję się do "sprawowania władzy" w innej branży. Jeśli z Nim musiałam rozmawiać, to to robiłam. Raczej zawsze kontakt był między mną, a Prezesem. Panie w biurze i kadry: wiadomo, każdy może mieć gorszy dzień, ale dziewczyny zawsze odpowiadały na pytania i pomagały, jeśli o coś się poprosiło. Auto służbowe, normalną Fabia, wsiadasz i jedziesz. Miałam potrącane chyba raz z pensji za przekroczenie km. Czasem sama tankowałam gaz (ale to za 20zł). Były wzloty i upadki moje w tej firmie. Denerwowały mnie niektóre rzeczy, ale najważniejsze było, że jeśli robiłam swoje, to NIKT mi się nie wpierniczał. Trzeba pracować i dawać z siebie wszystko. Chyba to jest oczywiste. Tęskni mi się za klientami, bo fajny miałam rynek. Lubię pracować w ten sposób. Nie mówię, że jest super, extra, kolorowo!! Ale tragedii też nie ma. Często się dochodziłam z Prezesem, bo jak nie powiesz co i jak, to nie licz, że ktoś Ci będzie czytać w myślach. I zrypki były, chwalić mnie nikt nie pochwalił, ale pracujesz dla kasy. Ta firma, jest dobrym miejscem, żeby liznąć budowlanki. Plusem jest to, że zatrudniają ludzi bez doświadczenia i można coś nowego poznać. Wkurza mnie mnogość niektórych kom. Wiele z Nich znika, często te niewygodne, które wcale nie są niezgodne z regulaminem. Nie dziwię się, bo każda firma, chcę być pozytywnie postrzegana. Nie mogę wystawić, ani pozytywnej opinii, ani negatywnej. Jeśli ktoś chce pracować i jest odporny na stres-ok. Ci, którzy pracują tu po KILKA LAT, są innaczej traktowani, niż Ci, którzy pracują krótko, wiadomo czemu-liczy się staż pracy. Ja byłam wrogiem nr.1.

K8

Może i jest ciężko, ale w bosmanie dużym plus taki że można to połączyć ze studiami (no ale tylko zaocznymi). Z każdym kolejnym dniem pracy przychodzą nowe doświadczenia.

hehe

Ja robię w Bosmanie już prawie pół roku i zdecydowanie mogę polecić, bo jest jasny system zysków, czarno na białym wszystko, co umożliwia wygodniejszą pracę :)

Mi się podoba, ale to specyficzna praca w sprzedaży. Dostajesz od bosmana samochód i musisz być otawrty na kontakt z drugim człowiekiem, bo bez tego ani rusz.

2000 brutto? Poważnie? To na 2000 netto na rękę nie ma wgl szans czy to kwestia negocjacji? Dziękuję za szczerą odpowiedź

Były
@Ania

Jak się dogadasz, że przez pierwsze 3 miesiące masz gwaranta, to do ręki wychodzi Ci właśnie 2-2,5 tyś zł. Nikt w tej firmie nie jest traktowany z szacunkiem... Nie ma rewelacji. Pewnie po Nowym Roku wszystkie posty, które opisują rzeczywistą sytuację w firmie znikną. (usunięte przez administratora)

Kacy
@Były

To chyba jakiś żart... To w głupiej spożywce dostajesz 2200 netto podstawy plus dobre premie... Ech. To nie warto iść na rozmowę

@Ania

Tak to prawda 2100 brutto + premia od sprzedaży bez pa - ru . Ile wyrobisz tyle zarobisz , a jak nie to wiesz najniższa krajowa i zęby w ścianę

@Była ph

To ile w końcu? Bo każdy co innego pisze

@anonymous

?

Klaren

A ja słyszałam że w innych firmach dają po 10 na rękę za bycie. Właśnie takiej szukam . Ha ha. Ciężko znalezc. Ludzie więc polecam tę co dają 10 za bycie .

Info

Bzdury gonią bzdury . To forum dla frustratow i mścicieli oraz hejtowcow

@Info

Ależ panie P. dziękujemy za przypomnienie o co tu biega. Pozdro.

Jola

Ludzie konkrety. Rozumiem najniższą krajową, ale realne średnie zarobki PH to? Tak samo z autem do celów prywatnych. Pobierają opłatę plus tankowanie? Coś tu nie gra. Stawka 35gr plus paliwo? Serio? Moze ktoś to skomentować? Tylko proszę tak jak jest

Pppp

Gratuluję asertywności. Mądrością nie grzeszysz... Ktoś chce się dowiedzieć konkretów i prawdy, a Ty...

Nie mogę spać

Mam kaca i nie mogę spać. Czytam Sila hejtu będzie malec . Kto myśli to powinien do tekstów na tym portalu podejść z dużą rezerwą Pracuje tu parę lat . Rozumiem iż zemsta przykrywa rozum . LUDZIE PRACY JEST DZIŚ WBRUD STARCZY DLA WSZYSTKICH . więc po co pisać bzdury i oczerniac . Nie minęły jeszcze od ostatnich imprez firmowych 2 tygodnie. Notabene fajnych . A niektórzy już opinie wydali . Znam byłych i obecnych . Nie jest trudnym domyslic się kto to pisze i jaki ma cel . Czy nie lepiej zająć się czymś co przyczyni się do własnego rozwoju .

Czyli przy zrobionym planie 2500 na rękę (usunięte przez administratora) I auto z limitem plus opłaty? To kto tam pracuje, porażka jakaś

myslący

A dla mnie jest OK - wystarczy tylko robić obroty, i target i dużo więcej się wyciągnie niż w 2017 ! . Plany zostały praktycznie takie jak obroty w 2017 czy plan na 2017- a najważniejsze jak dla mnie to jest dowolność w ustalaniu ceny .

@myslący

Chyba żartujesz. Obudź się człowiecze ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z