Bosman Od A do Z

Łódź

Bosman Od A do Z
4 372

Opinie o Bosman Od A do Z

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Pracuje

Pracy jest dużo i dobrze płacą. Nie narzekam, każdy musi tylko chcieć , liczą się chęci a szef doceni.

Czarek

Ja słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!

K

Polecam. Pracuje i nie narzekam. Trzeba trochę dać od siebie, uśmiech , pomóc klientowi i wszystko będzie gładko szło. Nie ma co narzekać :)

ph ph ph

Poprzedni miesiąc był najlepszy jaki mi sie trafił, przebiłem plan prawie 100%. Zawsze uważałem że się nie odbije w Bosmanie i po cichu szukałem czegoś innego, ale wpadło kilku klientów i to takich którzy planują zostać na dłuzej :))

Tylko
@anonymous 24.06.2018 08:58

Ten też mi super wyszedł

ciekaw

Czyżby teraz dwie nowe Bosmanki były na Kielcach?

Kandydat

Mam kilka pytań. Interesuje mnie stanowisko sprzedawcy. Jakie są warunki zatrudnienia? Płaca? Godziny pracy? Obowiązki?

@Pzdr 30.06.2018 06:28

W tej firmie nie ma stanowiska sprzedawcy

jfk

Duuuuuuuzo kasy poszło na usuwanie negatywnych komentarzy

Były ph
@jfk 23.06.2018 16:07

A no jak trza to trza. Nie ma rady. Oj tam , na biednego nie trafiło. Gdzieś kasa musi iść, tym bardziej ze nie idzie na wyjazdy integracyjne bo ich już nie ma , a biedni handlowcy narzekają że chętnie by gdzieś pojechali . Szkoda :-(

Paulina

@D, a co możesz napisać w temacie warunków pracy w firmie Bosman Od A do Z? Nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla innych, stąd zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi.

ON-ONA

Firma bez rewelacji. Zarobki nieproporcjonalne do wykonywanej pracy. Towar jakościowo nijaki. Nie polecam

nick
@ON-ONA 15.06.2018 10:32

Z . P . H . Bosman ;-)

ka

Dobrze traktują pracowników, bo dostajesz wszystkie narzędzia do pracy i masz za zadanie sprzedawać, tyle i aż tyle, ale nie ma tragedii.

Ja
@Bojo 24.05.2018 15:37

Tak w niektórych trzeba własnym autem jeździć i na działalności robić

Pytajacy

Proszę o info osób pracujących? 1. Ile można zarobić łącznie z premia? 2. Czy trudno zrobić premie i jak często? 3. Jakie auta i czy do dyspozycji prywatnej? GPS? 4. Jaki Social? Karta multisport czy coś jeszcze? 5. Jak się to wogole sprzedaje i jaka jakość towaru? Pytam o województwo zachodnie

Nick
@Old time 12.06.2018 22:35

Po co sie tu wypowiadasz? Jak pracowałas 10 lat temu? Czasy sie zmieniają , Bosman też , Ty nie

D

Praca w bardzo przyjemnej atmosferze. Można się wieku ciekawych rzeczy nauczyć od pracujących już osób. Szef zatrudnia, płaci ale i wymaga. Osobiście polecam

Paulina

Osoby interesujące się pracą w firmie Bosman Od A do Z zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie: http://www.odadoz.pl/ Poprzez wejście w zakładkę praca można otrzymać informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach!

Paulina

Czy ktoś z was może udzielić odpowiedzi jakie benefity oferuję firma Bosman Od A do Z swoim pracownikom? Chętnie dowiemy się najświeższych wiadomości dotyczących pracy w tej firmie, najnowsze informacje w tym wątku będą bardzo przydatne dla wielu osób!

@Paulina 01.06.2018 06:01

Ze względu na RODO nie można :)))))))))))

Lila

Nie polecam. Pracowałam i wiem jak jest w tej firmie. Raczej trzeba się trzymać od "A do Z", czy "Sil-Chem" z daleka. A drugi wątek o firmie, na tym portalu, jest nieprawdziwy. Pozdrawiam

Łódź
@Były ph 24.05.2018 22:24

Biuro też nie ....a może już 18 lat .

milion pieńcet sto dziewieńcet

muwi się że trzeba być wytrzymałym psychicznie, ale jaka jest praca gdzie nie trzeba być ??? w bosmanie jak masz gadane to przebijesz się szybciutko, jak złapiesz klientów to już w ogóle.

JotUŻet
@milion pieńcet sto dziewieńcet 28.05.2018 09:00

Nie dziwię się, że nie ma Bosmana na półkach, jak takie orły są zatrudniane

Paulina

Proszę was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Bosman Od A do Z. Więc jeśli ktoś z was posiada informacje o nowych zatrudnieniach w tej firmie oraz wie jak ma się obecny rozrost tego pracodawcy na obecnym rynku, to zachęcam go do kulturalnej opinii w tym wątku. Przypominam wam również, iż komentarze wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne i będą usuwane przez administratora!

anonymous

Konkurencjo kocham też możecie zrobić te promocje a nie oszukiwać klientów że się nie da ! W bosmanie się da . Nie pobijecie cen bosmana .

ona'92

Praca jako ph mi odpowiada, fajna praca i jestem ogólnie zadowolona (pracuję drugi miesiąc), że zdecydowałam się złożyć tutaj CV.

Ph

Widać koleżanko że nie wiesz nic Tylko heicik robisz.

Slip

Jak ktoś ma w sobie żyłkę handlowca to jedyna słuszna praca dla niego - jako PH. Tutaj jest o tyle dobrze, że wiem na czym stoje i nie muszę się martwić, że plan dostanę taki że się zajadę....

Brzeszczyszczykiewicz

Pracowałam w tej firmie i było ok, towar jakościowo spoko, więc można bylo łatwo złapać sporo klientów.

Użytkownik
@Wykonawca 12.04.2018 12:54

Dokładnie, jakość i wydajność całkowicie nie odbiega od marek konkurencji ,

Były ph

W najbliższy piątek jadę do Łodzi, może przejadę się na Helską , może odwiedzę firmę. ;-) Raczej nie mogę oczekiwać ciepłego powitania Hihihi

Też była PH

A mnie śmieszą tacy ludzie , jak pracowałaś w Bosmanie to chwalilas towar , teraz nie pracujesz to towar be . Mało wiarygodna jestes

copiter

Jak masz niezłą gadkę to w każdym miejscu jako PH sobei poradzisz, ważne żeby system wynagrodzenia był jakiś ogarnięty a nie jakieś pozerstwo. Wbosmanie o tyle dobrze, że wszystko jest klarownie określone i nie ma zaskoczeń.

@anonymous 03.04.2018 20:01

Nie mozna

dziś

Jak dla mnie przedstawiciele w Bosmanie mają lepszą kase niż u bezpośredniej konkurencji. Ja pracowałem zarówno u jednych jak i drugich i te warunki w Bosmanie dla mnie były duuuużo lepsze!!!

Były
@dziś 06.04.2018 10:32

Jak Ci pasuje zarabiać poniżej 3 koła i na najniższej biedowej to dla Ciebie brawa. Pozdrawiam Były ph

dr

Fajna praca, bo można mieć kontakt z ludzmi. W Bosmanie spotkałem się już chyba z wszystkimi możliwymi typami ludźmi jeśli chodzi o charakter.

kamil
@Robert 24.03.2018 10:19

chyba wiem co jest w lodzi robione hahaha

Barack Obama

Spoko jest i jak ktoś jest dobrym handlowcem to sobie w bosmanie poradzisz. Pracuję ładnie parę ładnych lat i oceniam 4/5

Ola
@gary 05.03.2018 06:49

No nie taka nuda coś się jednak dzieje wykasowują wpisy bezstresowej czyli coś w tym jest

Robert

Klienci którzy ogarniają sprzedaż to wiedzą, że mimo że rynek przechodzi do internetu to warto utrzymywać kontakt z ph. Ja mam swojego człowieka z Bosmana. Porządny gość. Współpracuję długo i nie zamierzam bawić się w internet, bo to ni moje klimaty.

Jfk
@Robert 05.03.2018 09:54

Widziałeś kiedyś wykonawcę który czeka aż spedycja za dwa dni dostarczy piankę albo akryl??? Prezes wymyśl coś lepszego :)

Zostaw opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosman Od A do Z