Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

ka

Dobrze traktują pracowników, bo dostajesz wszystkie narzędzia do pracy i masz za zadanie sprzedawać, tyle i aż tyle, ale nie ma tragedii.

Bojo
@ka

W każdej firmie zapewniają narzędzia pracy, łaski nie robią.

@Bojo

Tak w niektórych trzeba własnym autem jeździć i na działalności robić

D

Praca w bardzo przyjemnej atmosferze. Można się wieku ciekawych rzeczy nauczyć od pracujących już osób. Szef zatrudnia, płaci ale i wymaga. Osobiście polecam

Paulina

Osoby interesujące się pracą w firmie Bosman Od A do Z zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie: http://www.odadoz.pl/ Poprzez wejście w zakładkę praca można otrzymać informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach!

Paulina

Czy ktoś z was może udzielić odpowiedzi jakie benefity oferuję firma Bosman Od A do Z swoim pracownikom? Chętnie dowiemy się najświeższych wiadomości dotyczących pracy w tej firmie, najnowsze informacje w tym wątku będą bardzo przydatne dla wielu osób!

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Lila

Nie polecam. Pracowałam i wiem jak jest w tej firmie. Raczej trzeba się trzymać od "A do Z", czy "Sil-Chem" z daleka. A drugi wątek o firmie, na tym portalu, jest nieprawdziwy. Pozdrawiam

Info
@Lila

Chyba z zemsty iż ci wrócić nie dali to nie polecasz ..... Bez komentarza

Lalaland
@Info

A kto by chciał wracać?! Stare powiedzenie mówi: "w to samo (usunięte przez administratora) dwa razy nie wchodź"

wygryw
@Lila

Pracujesz w firmie kilka lat i po latach się żalisz jak to Ci praca jako ph nie odpowiadała. Jakim musisz być przegrywem żeby po takim czasie wypisywać niestworzone rzeczy....

ph
@Lalaland

to odczep się od nas . proste

jfk
@ph

Chyba jest to portal w którym zamieszczamy opinie o pracodawcach. Przywyknij do tego ze każdy ma prawo do własnej opinii a nie tylko łubudubu niech żyje nam prezes....

czyacz
@jfk

ok masz racje kolezanko kazdy ma prawo do własnej opinii . Ale twoja opinie znamy od dłuzszego czasu - przeciez te wpisy ponizajace firme itp to twoja robota wiec postaraj sie bardziej bo to juz wszyscy wiemy

ONA

HELLO TO JA . TU PRACUJE JUZ TROCHĘ CZASU . I WSZYSCY CI KTÓRZY PISZA ZE JEST OK BO JEST OK - SA NAZYWANI PRZEZ JEDNA OSOBĘ WYPISUJĄCĄ BZDURY ABY TYLKO ZASZKODZIĆ FIRMIE - ZGADNIJCIE JAK ? (usunięte przez administratora) ! WIĘC JAK BYM SIĘ MIAŁA OBRAŻAĆ TO JAK NAZWAĆ OSOBĘ PISZĄCĄ BZDURY O TEJ FIRMIE ? FLUSTRATKĄ W UPRZEJMY SPOSÓB TO UJMUJĄC . JEDNEJ PINPOG LATA ....

ona

dziewczyno swiat jest wolnym i mozesz rolbic co chcesz ale czy to nie dziwne ze ciagle piszesz o bosmanie ...............hahahahaha

nikt wazny - a może i nie ....

Dziewczyny !pracuje tu prawie 18 lat i żadna karma do nikogo nigdy nie wróciła . więc .... droga moja a nie będę pisać z imienia kogo mam na myśli, zresztą się domyślasz , pomyśl też o tych co tu długo pracują a ty ich obrażasz. obrażając firmę obrażasz i nas .

Były ph
@nikt wazny - a może i nie ....

Nie znam nikogo w tej firmie co pracuje tu więcej niż 8 lat a napewno nie 18 :-) Haba ze sam prezes ;-) Bzduuury , bzdury i jeszcze raz bzdury Pozdrawiam

Nie prezo
@Były ph

A skąd jesteś! Haha ... słabo znasz kolego ta firmę. Bardzo słabo. Popracuj i popytać to poznasz ludzi .ta firma to wiele osób nie tylko prezes . Ha ha ha . Więc kłamiesz

smiesznie
@Lila

hello ciekaw jestem ktorej lasce tym razem podpadł dyro czy prezo ...... ze takie bzdury wypisują o firmie

@Nie prezo

Akurat wiem. Doskonale. Znam. Wiem napisałem prawdę. :-)

@Były ph

Biuro też nie ....a może już 18 lat .

milion pieńcet sto dziewieńcet

muwi się że trzeba być wytrzymałym psychicznie, ale jaka jest praca gdzie nie trzeba być ??? w bosmanie jak masz gadane to przebijesz się szybciutko, jak złapiesz klientów to już w ogóle.

JotUŻet
@milion pieńcet sto dziewieńcet

Nie dziwię się, że nie ma Bosmana na półkach, jak takie orły są zatrudniane

Paulina

Proszę was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie na temat pracy w firmie Bosman Od A do Z. Więc jeśli ktoś z was posiada informacje o nowych zatrudnieniach w tej firmie oraz wie jak ma się obecny rozrost tego pracodawcy na obecnym rynku, to zachęcam go do kulturalnej opinii w tym wątku. Przypominam wam również, iż komentarze wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne i będą usuwane przez administratora!

ona'92

Praca jako ph mi odpowiada, fajna praca i jestem ogólnie zadowolona (pracuję drugi miesiąc), że zdecydowałam się złożyć tutaj CV.

Ph

Widać koleżanko że nie wiesz nic Tylko heicik robisz.

Slip

Jak ktoś ma w sobie żyłkę handlowca to jedyna słuszna praca dla niego - jako PH. Tutaj jest o tyle dobrze, że wiem na czym stoje i nie muszę się martwić, że plan dostanę taki że się zajadę....

Brzeszczyszczykiewicz

Pracowałam w tej firmie i było ok, towar jakościowo spoko, więc można bylo łatwo złapać sporo klientów.

Co ty piszesz
@Brzeszczyszczykiewicz

Jakościowo coooo....?hehe

Wykonawca

Zgadzam się , jestem wykonawcą i używam produktów Bosmana od dawna głównie silikonów - bardzo dobry produkt , i produkt przedewszystkim tańszy - a skoro taka sama jakość to po co przepłacać

Użytkownik
@Wykonawca

Dokładnie, jakość i wydajność całkowicie nie odbiega od marek konkurencji ,

Były ph

W najbliższy piątek jadę do Łodzi, może przejadę się na Helską , może odwiedzę firmę. ;-) Raczej nie mogę oczekiwać ciepłego powitania Hihihi

Była PH
@Były ph

Chyba jak każdy były pracownik tej firmy, bo jak można odejść od "miłościwie panujacego" prezesa ????

Też była PH

A mnie śmieszą tacy ludzie , jak pracowałaś w Bosmanie to chwalilas towar , teraz nie pracujesz to towar be . Mało wiarygodna jestes

copiter

Jak masz niezłą gadkę to w każdym miejscu jako PH sobei poradzisz, ważne żeby system wynagrodzenia był jakiś ogarnięty a nie jakieś pozerstwo. Wbosmanie o tyle dobrze, że wszystko jest klarownie określone i nie ma zaskoczeń.

dziś

Jak dla mnie przedstawiciele w Bosmanie mają lepszą kase niż u bezpośredniej konkurencji. Ja pracowałem zarówno u jednych jak i drugich i te warunki w Bosmanie dla mnie były duuuużo lepsze!!!

Były
@dziś

Jak Ci pasuje zarabiać poniżej 3 koła i na najniższej biedowej to dla Ciebie brawa. Pozdrawiam Były ph

dr

Fajna praca, bo można mieć kontakt z ludzmi. W Bosmanie spotkałem się już chyba z wszystkimi możliwymi typami ludźmi jeśli chodzi o charakter.

rozum

Co to hejter - to człowiek niemogący pogodzić się z rzeczywistością , msćiwy, podły Piszący obrażliwe słowa tylko dlatego iż nie akceptuje innych i otoczenia . Człowiek ten obraża innych bo mysli iż "jest anonimowy " ale może się okazać ze nie jest anonimowy ............ pozdrowienia Definicja : Hejter lubi sam zadawać sobie pytania i to osoba, generalnie rzecz ujmując, niezgadzająca się na wiele rzeczy lub tematów. Hejterem może być ktoś kto np: anonimowo bierze aktywny udział w rozmowach na jakiś temat, na forach internetowych, pisze różne komentarze wszędzie itp. Hejterzy mogą się dzielić na co najmniej 2 typy – wyrachowanych intelektualnych twardzieli którzy anonimowo lub jawnie wyrażają swoje opinie na dany temat. Dyskutują, próbują dojść do jakiegoś meritum, wykładają jakieś racjonalne dowody na poparcie własnych tez. Często mogą to być ludzie którzy np: nie wierzą we wszystkie obietnice polityków itp. i nie wstydzą się o tym rozmawiać. Ogólnie można by powiedzieć że są niedowiarkami i kimś kogo można do czegoś przekonać, ale w sposób bardzo racjonalny i poparty faktami. Natomiast drugi typ hejtera nie jest już tak szlachetny… Zazwyczaj jest to osoba która troluje wszędzie gdzie się da i to bez żadnego powodu – głównie żeby zaspokoić swoją chorą ambicję . Na forach i stronach internetowych, w grach komputerowych i we wszystkich innych miejscach które zapewniają im anonimowość. I jest to bardzo kluczowe słowo ponieważ taki hejter (drugiego typu), nie byłby w stanie powiedzieć komuś, czegoś prosto w twarz. Często taki jegomość jest złośliwy aż do bólu. Ciska się niemiłosiernie, bo wszyscy muszą go słuchać. Ciężko znosi odmowę albo różnicę zdań, ale to wszystko tylko w wirtualnym świecie w którym się wyżywa, bo wie że nikt go tam nie zna i mu kopa w (usunięte przez administratora) nie zasadzi. Na ogół (w prawdziwym życiu) jest zapewne chuchrakiem z którym nikt się nie liczy i nikogo nie obchodzi. Myśli że jak będzie hejty na kogoś nawalał to stanie się kimś, niestety nic bardziej mylnego. W necie też się spotyka z krytyką na swój temat za bezsensowne i złośliwe trolowanie, co tylko napędza jego frustrację; i koło się zamyka. Niektórzy tacy hejtują nawet na dobre rzeczy, a robią to chyba z zazdrości lub poczucia bycia beznadziejnym.

Lucek

Przyglupiasta to ja pisze nie Dyro czy prezes przez te twoje bzdury wszyscy mamy ubaw .

Białe
@rozum

Rozum, Ty to z (usunięte przez administratora) na mózgi się zamieniłeś

ubaw

Prawda jest taka że Najbardziej mi się podobają te wpisy, które przypominają kłótnie dzieci w przedszkolu. Czemu po pozytywnej opinii zaraz pojawia się taka nagonka na dany wpis , a jeżeli ktoś wypowie się pozytywnie na temat firmy od razu ma zarzuty że kłamie . .przecież to nieprawda Ludziska co wy za głupoty piszecie ,są osoby w firmie które pracują wiele lat i są zadowolone z pracy . Jasne są rotacje ludzi ale bez przesady to się dzieje we wszystkich firmach .Nie Chcę ani zachęcać ,ani odradzać ale widać że Niektórzy hejtują nawet na dobre rzeczy ba z wypowiedzi PONIŻEJ czytamy że wszystko źle .Dziwi mnie że można pracować po kilka lat w firmie i w tedy jest ok lub w miarę ok , a jak się odejdzie od firmy to się ją zajeżdża Pozdrawiam głównie tych mniej lub bardziej zadowolonych .

Anka

Możesz powiedzieć coś więcej , ile teraz zarabiasz i jaka masz podstawę bo też zastanawiam się nad zmianą pracy tylko nie chce się wpakować z deszczu pod rynnę

ja tu pracuje

a ja tu pracuje i wypowiadam sie o niej dobrz . ba pracuje juz przeszlo 4 lata wiec podziwiam ludzi piszacych z zemsty / to pisze PH a nie prezes itp . ludzie wiem ze was boli wiele spraw ale po co pisac bzdurki i pomowienia

Fox
@ja tu pracuje

To powiedz kim jesteś, skoro tak super opinię wyrażasz o firmie i tak (usunięte przez administratora) Ci się tam pracuję. Nie masz się czego bać.

olix
@Fox

a ty kim jesteś skoro takie opinie piszesz ? moze wtedy się spotkamy

Robert

Ale to nie jest produkowane przez bosmana bo wszystko co jest robione w łodzi to lipa

kamil
@Robert

chyba wiem co jest w lodzi robione hahaha

Barack Obama

Spoko jest i jak ktoś jest dobrym handlowcem to sobie w bosmanie poradzisz. Pracuję ładnie parę ładnych lat i oceniam 4/5

mądry

ludzie nie odpisujcie tej pani to nie ma sensu . co jej nie napiszecie to i tak zhejtuje bo to taka chora osobowosc lubiaca sie wyrozniac . olac to i tyle

@mądry

Bezstresowa po co tu piszesz ? i tak Cię wskasują

ktoś i H Ci do tego gwiazdo

Bezstresowa - Ty myslisz ze jestes fajna? Jestes zerem , i jako klasyk Ci powiem: (usunięte przez administratora) Zwolnili Cię bo byłaś cienka a teraz się mścisz , na miejscu Prezesa już dawno bym Cię pozwała bo zniesławiasz dobre imię firmy . I piszę to ja zwykły normalny PH ( który robi plany co miesiąc ) i nie mam zamiaru słuchać od klientów że na goworku są takie opowiesci od zdesperowanego debila

ph

as ty dziewczyno głupia ,,,,,, i tyle w temacie . już załosna się robisz .

Stare czasy

Pamiętam ,,poziom kukrury" jak kiedyś, kiedyś pracując w tej firmie-złożyłam wypowiedzenie. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Żałuję jednego-straconego tam mojego cennego czasu, i mimo comięcznych wynikow- ochłapów na koncie. Nie polecam

Ph pracujący
@Stare czasy

Haha i raptem piszesz po bezstresowe.smiech na sali . Bezstresowa i Ty to.jedna i ta sama osoba . Sama pytasz i sama wymyślasz odpowiedzi . Śmieszne to jest kobieto. Ci co.tu pracuje wiedzą kim jesteś.

gary

(usunięte przez administratora) nuda , znowu bezstresowa tylko nadaje a moze mocno stresowa

Ola
@gary

No nie taka nuda coś się jednak dzieje wykasowują wpisy bezstresowej czyli coś w tym jest

Robert

Klienci którzy ogarniają sprzedaż to wiedzą, że mimo że rynek przechodzi do internetu to warto utrzymywać kontakt z ph. Ja mam swojego człowieka z Bosmana. Porządny gość. Współpracuję długo i nie zamierzam bawić się w internet, bo to ni moje klimaty.

Jfk
@Robert

Widziałeś kiedyś wykonawcę który czeka aż spedycja za dwa dni dostarczy piankę albo akryl??? Prezes wymyśl coś lepszego :)

Jest normalnie, jak się sprzedaje i robi plany to się zarobi, tyle w temacie!

A
@anonymous

Po ostatniej wypłacie potwierdzam

Ola
@A

Ja też potwierdzam ! już szukam innej pracy.......

olek
@Ola

olu odwagi

NICK
@olek

Co za qwa (usunięte przez administratora) podpisuje się nie swoim imieniem????? To forum to jest DNO

hejtereczka

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z