Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

Nono

Kim jesteś.? Czytam ta operę i gubię się już . Wcześnie wiedzialam która pisze na firmę a Ciebie nie mogę rozszyfrować. Ty to Pani z k9 ?

bezstresowa
@Nono

A Ty nie masz co robić? zajmij się naprawą firmy a nie rozkminianiem kto co jak....

Klaren
@bezstresowa

Bo dziwię się tobie iż k9 zdobylas szczyt . Szczyt ........ Ale ok . Może kiedyś wrócisz z inną teoria . Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Do usłyszenia jak będziesz po ..

????

Zmieni się za sprawą rządu , dobre

y

Pracujesz to zarobisz, jakoś nie przypominam sobie żeby były reklamacje, klienci raczej zadowoleni. Długo nie pooszukujesz, że coś robisz, bo wyniki i tak zweryfikują.

you
@y

nie ma reklamacji????? powinniśmy się nazywać reklamacją! piany co chwila inna jakość tylko denerwują klientów nic więcej!

Alexis

Czemu cisza. Bezstresowa i jo i i i inne tego typu do dzieła. Pisać proszę

Info

Kogo?

tutejszy
@Alexis

Ale z Ciebie podżegacz , można ująć (usunięte przez administratora) że wymagasz od ludzi pisania bzdetów. Zamiast pisać głupoty i obserwować co na Ciebie piszą zajmij się robotą lub po prostu idź tam w tej swojej wsi za dom i ... zrób ludziom przysługę . ;-)

ph
@Alexis

Apeluję do wszystkich byłych PH Nie dajcie się wciągać w rozmowy z tą firmą a raczej z jej rządzącymi Nie dadzą nam spokoju Zignorujmy ich i już .

Prawnik z kancelarii

Czy masz na to dowody że Cię znieslawia Pan R czy D ??? Czy to tylko Twoje przypuszczenia ? Bo jeżeli tak to zgodnie z tym samym paragrafem który podalas podlegasz pod 212 kk. Wypowiadanie niepochlebnych i nieprawdziwych opinii o innej osobie ( pomówienie )

Sens

Pani .... o nic nikt Pani nie oskarża. Bo i o co miałby? O co ?

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Hejek

RODACY WEZCIE SIE W KONCU DO PRACY ! A BYLE PANIE A SADZE ZE JEDNA POZDRAWIAMY . PRACUJE TU I WIEM JAK JEST . A JUZ PARE LADYCH LAT ROBIE . WIEC CZYTAJACE TE BZDETY MA MI SIE NA WYMIOTY WTORNE , WTORNE BO ILE RZY MOZNA PISAC TE SAME BZDURY O FIRMIE ?? CHYBA TYLKO DLATEGO ZE SIE MYSLI IZ MOZNA JEJ ZASZKODZIC . ALE OK PISZCIE DALEJ TYLKO NIE KUMAM CO TO WAM DAJE ? POCZUCIE ZEMSTY ? SAMORREALIZACJI ? W KAZDEJ FIRMIE KTOS ODCHODZI BO MU PODZIEKOWANO LUB ODWROTNIE ALE NIE BADZMY SWINIAMI DO KWADRATU PISZAC BZDETY TYLKO DLATEGO ABY COS SAMEMU SOBIE UDOWODNIC . ALE CO UDOWODNIC ? CHYBA TYLKO SWOJA GLUPOTE .

Hej

Niedziela a tu taka nuda .

kancelaria

DO ZARZĄDU FIRMY Jesteśmy kancelarią prawną która specjalizuje się w sprawach ochrony dóbr osób prawnych przed pomówieniami mających na celu poniżenia jej w opinii publicznej a tym samym narażenia na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania danego rodzaju działalności gospodarczej . Wpisy kierowane pod Państwa adresem mogą spełniać takie znamiona . Możecie się przed tym wpisami chronić . Kodeks cywilny to zapewnia . Dlatego pod Państwa adresem ogólnie dostępnym skierowaliśmy ofertę ochrony Państwa Spółki przed tego typu czynami .

Niby hej;)
@kancelaria

Nasuwa się pytanie jak nazywa się kancelaria która wypisuje na forum, do tego z takimi samymi błędami stylistycznymi i interpunkcyjnymi jak Nasz najwiekszy pogromca hejtu, a zarazem najbardziej zagorzały pisarz na tym forum. Ludzie na miłość boską nie korzystajcie z tej kancelarii.:) Oni nawet nie potrafią napisać posta poprawie, a co dopiero będzie z pozwem ;)

Haha
@Niby hej;)

Haha no tak :-) :-) prawie zesikalam się ze smiechu :-) :-) kabarety sie tu dzieją...

Yyy

Albo ty, ha..ha

Ciek

A kogo masz na myśli?

@kancelaria

A to dobre. Uśmiałem się. Ale se chłop wymyślił z tą kancelarią . Chyba naprawdę mu się nudzi. Zastój w interesie czy co ? Pozdrawiam hejtera ;-)

Po
@Była ph

Halo mnie raz inną firma ścignela i była jazda mocna. Kosztowało mnie to

Nachlana
@Niby hej;)

Kiedy można nie korzystać i po co pić dalej .jest super wesoło.

@Po

Ty, Po. Weź sieeee ......

Normalny

A możesz się przedstawić??

Fakt

Ale Ty jesteś kobieto mocno chora pisząc te brednie . Kto ci taka krzzywdę w życiu czrobił. ?? Zajmij sie w koncu soba a nie opluwaniem innych . Z resztą na takie jak ty nie ma rady . Głupota zawsze będzie głupotą

C.R
@Normalny

Przedstawiła się : "teraz bezstresowa jest taka zła itd..., a jak robiła plany wraz ze swoim regionem, "

Radca

Dziewczyno daj już spokój osmieszasx się pisząc te bzdury . Raz jesteś jo raz bezstresowa i inne tam .po co to robisz ? To jest pomawianie i podlega ściąganiu. Przemysl to mocna . W sieci nic nie ginie

Kawa

Co tu się nie napiszę o firmie warunkach itp. Że jest ok czy co innego .To i tak zaraz hejt. I opluwanie firmy. Moja rada aby tego.nie czytać tylko po info do biura .

Pracująca

A ja sie nie boję i warunki opisałam . Generalnie jest ok

@Kawa

I co Ci powiedzą w tym biurze ? ;-) Jakiś z kosmosu jesteś czlowieku albo może to sam pan (usunięte przez administratora) to napisał na chwałę . Hahaha

@Była ph

Ad Ty pijana jesteś chyba ale (usunięte przez administratora) ok pij dalej

Lo
@Była ph

(usunięte przez administratora) chyba wiedzą bo są spoko w oko

Koka

Halo halo z tego co wiem to bezstresowa była w ciąży w ktoryms miesiącu i wcale nie chciała odchodzić. Źle jej nie było . Więc (usunięte przez administratora) koleżanko głupot

Koko szsjs
@Koka

A kto to bezstresowa jest . Proszę jaśniej bo nie rozumiem

Aaa

Halo proszę jaśniej bom pijan..... pozdrawiam to kto ?? Już nic nie kumam kto to pisze .Ale (usunięte przez administratora) legie i pies. Kto to r i d . No kto ?

Srt

K.....wa laska daj info co tam znowu Cię trapi.

Srt

Lal ale mnie kacor męczy. Ale było gitek.

Bajo lolo

Ale cisza tu panuje Może byście co kobitko napisali . O złym człowiekiem

Hhj

Axetowskie łaski idę lać późno jest klient czeka inh

Lok

(usunięte przez administratora) legie

Boco

Północy brak lika a swoim bzika i duloka i ponoć picie kobitom nie szkodzi. Korona dla biko

Józek

Ludziska czemu cisza koksowac i pisać! Bo nuda . Kobitki bezstresowe itp do dzieła Bożego .nuda nuda nuda .pisać

ROKI

Hrja buja
@ROKI

(usunięte przez administratora) znowu będzie iż to jest hejtu

Koks

Ludzie brać koks i dawać czadu . Po koksie lepsze wpisy będą . (usunięte przez administratora) brać koks

Nocka w pracy

RANO TRZEBA WSTAĆ RANO TO JEST . A TU NUDA WIELKA . DO DZIEŁA SIĘ BRAC

Koala tez

Nudno jest . Prosimy panią o kolejny wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z