Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

bosmanowy

nie ma co robić wielkie oh i ah . j(usunięte przez administratora)

Dragon

Coraz lepiej pracuje się w Bosmanie. Atmosfera sie poprawiła, liczę, że tak zostanie. Nigdy nie narzekałem, ale teraz zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Sylwia

Nie jest źle, a mam nadzieję, że na Nowy Rok będzie jeszcze lepiej :)

szumi
@Sylwia

jest lepiej niż było, przyjaźniejsza atmosfera od Nowego Roku panuje :)

Jarko

Nie ma co tu dużo rozkminiać i wymyślać, jest w porządku po prostu.

Susz
@Jarko

bywaja lepsze i gorsze dni, ale jest spoko , nie jest tak źle, zeby sie mega negatywnie wypowiadać.

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Juka

Praca w Bosman od A do Z rozwija i kształci, można nabrać doświadczenia i zarobić dobre pieniądze. Wynagrodzenie na czas ;)

Fonsi
@Juka

jest spoko i tyle, cudów nigdy nie bedzie w zadnej pracy, a tutaj nie ma co narzekać, jest stabilnie

mocny

Praca dobrze płatna, fajny zespół- pozytywni ludzie . To dla mnie priorytety :)

Cygi
@mocny

No najwazniejsze, ze mozna spoko hajs zarobić

rumcajs

Uważam, że firma spełnia wymagania swoich pracowników. Nie chcę mówić za wszystkich, ale mi osobiście wszystko odpowiada.

fonfi
@rumcajs

no dokladnie, zawsze mozna ponarzekac na wszystko, ale po co ? pieniądze się zgadzają, wieć jest ok

oldi

Atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera to punkty przemawiające do mnie. Nie zamierzam zmieniać pracy, jestem zadowlony

Włóczykij
@oldi

W tej firmie liczy się jakość wykonywanych usług, pracujesz dobrze- zarabiasz dobrze. Cieszę się, że trafiłem do firmy z zasadami.

Bociek

Firma stale sie rozwijająca, dająca duże możliwości rozwoju

Ira
@Bociek

To dosyć istotne, że firma nie stoi w miejscu tylko stale się rozwija. To daje duże możliwości dla pracowników, bo mogą poszerzać swoją wiedzę i zwiększać doświadczenie

Kub...

Ja tam byłem przedstawicielem handlowym długo i narzekać nie mogłem. Kasę dostawałem całkiem dobrą, bo tez dorbze pracowałem i ogólnie tak na luzie wzystko było. Można sie było dogadać.

Majlosz
@Kub...

Bo to dobra robota, gdzie można dobry hajs wyciągnąć. Na tej stronie wyrzucacie jakieś kwestie prywatne, ja z niczym takim nie miałem styczności, więc to chyba od człowieka zalezy, mi się tutaj dobrze pracuje

Rob
@Kub...

wg. mnie to firma z tradycjami. Funkcjonuje juz tyle lat, że musiały być wzloty i upadki, ja pracuję jakiś czas i nie mam absolutnie na co narzekać.

erlo
@Kub...

Ja pracuje nadal i nadal można się dogadać, nie ma z tym żadnych problemów. Jak jestes dobrym pracownikiem, to pracodawcy to widza i pomagają ;)

hajs

przy robieniu dobrych planów, można zarobić dobre pieniążki co mi sie bardzo w firmie podoba

lola

no prosto nie jest - napracować się trzeba ale wtedy i (usunięte przez administratora) tys zarobisz , a jak ktoś myśli ze przyjdzie i nic nie będzie robił a zarabiał to lepiej niech nie przychodzi zresztą i tak go zwolnią . Z tego co wiem jest kilka regionów obstawionych gdzie ludzie po kilka lat pracują i tam rzeczywiście zarabiają .

Polo
@lola

Żadna praca nie hańbi, chcesz mieć zysk to musisz się napracować. Ale tutaj się dobrze pracuje, jest zgrana ekipa wiec nie ma na co narzekać

Olek

Świetna firma, bardzo dobry pracodawca. Dla pracowitych i myślących super praca!

Użytkowik
@Olek

Nie ma co narzekać, dobrze rozwijająca się firma, gdzie można zarobić dobry pieniądz

okkkk

A mi się podoba i uważam, że nie ma na co narzekać : )))) jak zaczynałem to zaproponowali mi dobre warunki pracy i do tej pory jest wszystko na czas, wypłacalna firma, nie ma co słuchać jednej niezadowolonej osoby

obecna
@okkkk

potwierdzam pracuje o poł roku . jest ok i kasa OK a to najwazniejsze !!!!!!!!!!!!!!

były PH

Może i nie jestem już w temacie , o premiach nawet nie słyszałem, a o rocznych wcale. Co do sposobu zatrudnienia to mogę określić jeszcze więcej form zastosowywanych w firmie OdAdoZ lecz chyba jednak nie wypada, boo to dawno było. A Ty przynajmniej byś się nie podszywał pod handlowca ;-) i nie pisał dyrdymałów jakie tu często padają. hehehe Pozdrawiam

Były ph

Ależ byłem zadowolony Do jakiegoś czasu Pozdrawiam wszystkich byłych PH Szkoda czytać i pisać na tym portalu.

były PH

To prawda co piszesz, o tym sporo osób wie lecz już nie pracują w tej firmie. Ja się nie wychylam, ale gdyby komuś przyszedł głupi pomysł do głowy to również mam się czym obronić. Mam ogromny sentyment do firmy, do szefa i oczywiście do pań z biura, bardzo dobrze mi się wspomina pracę z Tymi ludźmi. Czas leci i zmiany razem z nim. Pamiętać należy jednak że karma wraca ( chodzi mi o tego całego dyrektorka) szkodzenie ludziom, traktowanie ich nie po ludzku kiedyś mu się odbije czkawką jak ktoś go potraktuje podobnie. Dlaczego wszyscy wspominają z sympatią jego poprzedniczki, to były fajne "babki", ostre czasem też jak musiały, lecz pracowników traktowały z szacunkiem. Sumując, może szef się kiedyś otrząśnie i zmieni tego kogoś na innego człowieka. Tego mu życzę z całego serca. Pozdrawiam wszystkich byłych i czytających czasem GW z firmy OdAdoZ.

B.
@były PH

Pozdrawiamy Panią Karolinę

Pracująca od dawna
@były PH

Dlaczego wszyscy wspominają z sympatią jego poprzedniczki, to były fajne "babki", ostre czasem też jak musiały, lecz pracowników traktowały z szacunkiem. - SKĄD TO MOZESZ WIEDZIEĆ JAK PRACOWALAS TU 5 MIES . Sumując, może szef się kiedyś otrząśnie i zmieni tego kogoś na innego człowieka. Tego mu życzę z całego serca. - TAK , ZAMIENI NA CIEBIE , TAK SIE KIEDYS NAM CHWALIŁAS ZE PO POWROCIE BEDZIESZ TU DYREKTOREM Sumując to fantazje masz dobrą ... tylko kompetencji brak

bosmanka
@okkkk

A ja tu pracuje niedawno bo pare miesięcy i musze przyznac ze początek był ciężki bo miałam po poprzedniczce bałagan : naobiecywała dziwnych rzeczy potem nie jezdziła , nie pilnowała cen jednym słowem sciema na całego . Ale miałam powiedziane że jak coś było nie tak to zgłaszać i będziemy naprawiać - i tak też zrobiłam . Ogarnęłam , ludzi zjednałam ku sobie i jakoś mi idzie . Ale podstawa to ciągle jeździć i się nie poddawać . Od paru miesięcy zawsze mam plan . Jak ktoś marudzi że źle to chyba nigdy nie pracował jako PH w żadnej firmie handlowej albo ma jakies wyobrażenia że PH to tylko jeżdzenie a plan sie sam robi . Jak plan się zrobi to kasa zawsze jest przyzwoita , wiadomo mogłoby być zawsze więcej , samochód lepszy , jakiś socjal . Ale najważniejsze jest to że jak się robi swoje to nikt Ci nad głową nie stoi , nie ma jakiegoś bezsensownego kontrolingu i zawsze można liczyć na pomoc albo na jakąs specjalną promocję - szef zawsze się wkurza , krzyczy ale co do czego zawsze zaakceptuje pisząc : ...ostatni raz ;) Ale nie ma co narzekać - ja oceniam Bosmana na 4

KTOS
@bosmanka

ZGADZAM SIE W PEŁNI Z TOBĄ

Bogdan

znowu wybielanie :( i uprzedzenie do kobiet , zatrudniają w większości kobiety bo pracują za niższe stawki . A tak poza tym spójrz na nik osoby piszącej opinię "były PH" czy to znaczy , że to była kobieta????????

kobieta
@Bogdan

wypraszam sobie

Elderly
@obecna

Dokładnie, najważniejsze, że hajs się zgadza, a tak to to po co wchodzić w ogóle w prywatne relacje z pracownikami. Ja chodzę do pracy, zeby zarabiac pieniądze i dzieki temu unikam tych wszystkich plotek, zresztą w Bosman, do mnie żadne nie dotarły, takie jak tutaj wypisujecie.

Ann

Ja nie narzekam na pracę w Bosmanie. Zarobki są dobre, nie pracuję długo , więc nie wiem jakie były wcześniej. Ale moje oczekiwania spełniają. A atmosfera też przyjazna, wiec nie wiem skad tyle komenatrzy niegatywnych

Dosyć sporo czasu minęło od ostatnich konkretnych wpisów.Czy coś się zmieniło w relacji z kierownictwem i z wynagrodzeniami?

cotusiedzieje

Boże, ludzie, zapisaliscie tyle stron o jakiś romansach nie romansach... nie macie co robić? Jakoś ja nie miałam takich sensacji. Pracuje mi się tutaj dobrze, bez żadnych problemów. Wszystko w normie.Jestem w szoku waszych komentarzy, dla mnie to dobrze prosperująca firma.

pracująca
@cotusiedzieje

Uuuuuu Otworzyłaś puszkę Pandory :) Zaraz się tu posypie 500 komentarzy twierdzących że jednak tu każdy począwszy od szefa , dyrektora a skończywszy na kierowcach i magazynierach jednak ma tu jakiś tam romans , a co niektórzy nawet kilka :) A prawda jest taka że to normalna firma jak każda inna , jak ktoś robi sprzedaż to zarabia a jak nie robi planów to nie zarabia . I nic dodać nic ująć . Pracuję tu już ponad 2 lata i raz lepiej , raz gorzej ale jak ktoś pracuje i daje z siebie wszystko to zarobi .

Karolinka

Witam serdecznie czy jest tutaj jakas osoba która pracuje w Bosmanie w siedzibie w Pszczolkach? Jezeli tak to proszę o informację jaki jest system plac ? Dzieki wielkie za jakiekolwiek info.

pyt
@Karolinka

?

Była pracownica

Największym problemem w tej firmie, owszem-jest Dyrektor. Mnie osobiście nie molestował, i nie wyzywał od ,,cenzurowane słowa,, jak ma to w zwyczaju robić do innych... sama byłam świadkiem jak wyrażał się tak o innych swoich pracowniach. Więc o czym to świadczy? Oprócz tego Dyrektor ma w zwyczaju szantażować pracowników, straszyć i proponować rzeczy niezgodne z prawem... byle by zarobić. Mam na myśli łapówki, przerzucanie towaru i tp. I nie, nie są to wyssane z palca bajeczki, a prawdziwa historia która spotkała mnie niestety w tej firmie. Naprawdę odradzam każdemu współpracę z tą firmą, zwłaszcza młodym dziewczynom, które nie chcą się zrazić na początku swojej drogi zawodowej... A uwierzcie mi, że po kontakcie z tym Panem można nie tylko zniechęcić się do pracy, ale i do ludzi, i płci przeciwnej. Pierwsze wrażenie oczywiście robi pozytywne i stwarza pozory, ale bardzo szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz. Oprócz tego jest wscibski, wtrąca się w cudze życie, szpieguje pracowników po godzinach, i w weekendy. Prezes powinien zrobić porządek z tym typem , bo inaczej długo żaden pracownik nie zagrzeje miejsca na Małopolsce i w okolicach.

Była pracownica

Nawet nie jeżdżenie po klientach nie upoważnia nikogo do złego traktowania. Po za tym... co ma nie jeżdżenie do tego, że proponuje się łapówki, i przerzucanie towaru? Średnio idzie Ci obrona Dareczka, naprawdę. Tonący brzytwy się chwyta... Ale niestety. Mi Darek nie mógł niczego zarzucić, za to ja Dareczkowi mogę zasponsorowac sprawę w sądzie , zresztą PIP już otrzymał doniesienie o tym jak funkcjonuje Wasza firma. Lewa kasa, FV z inną data, i masa masa innych rzeczy. Swoją drogą, jedyne co potraficie to powiedzieć,,bo pewnie nie jeździł/nie jeździła ,, standardowy tekst... do każdego zwalniajacego się pracownika i nowego na temat innych... słabo kreatywni jesteście skoro nic lepszego nie potraficie wymyślić.

Robert

Witam Może ktoś przybliżyć jak wyglądają zarobki w bosmanie ? Jakiej się można spodziewać podstawy i jak wygląda prowizja

Bogdan
@Robert

Najniższa krajowa a reszta na umowę zlecenie kwoty różne w zależności od rejonu ogólnie szału nie ma.

@Bogdan

Jaka umowa zlecenie? Owszem umowę zlecenie obiecuja na początku, że dadzą po okresie próbnym. W rzeczywistości jednak wygląda to tak: pracujesz za najniższą krajową, premie dostajesz na lewo... W dzisiejszych czasach słaba opcja. Zero zdolności kredytowej, zero perspektyw na lepszą emeryturę. Żadnych dodatkowych świadczeń, ubezpieczenia ani nic.... jednym słowem socjal zerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z