Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

Eddy

Najważniejsze dla mnie, że można całkiem niezłe pieniadze zarobić.

ph
@Eddy

Widać jaki luzik że w ciągu dnia ktoś sobie wypisuje pochwały , ja sądzę ze to tylko ktoś z kierownictwa podciąga frekwencje pozytywnych wpisów ;-)

Xxhhxx
@ph

Podstawa to najniższa krajowa. Plus premie od 100 do kilkuset zł. Plany wysokie jak na renomę firmy. Samochód można używać prywatnie.

Były pH
@Eddy

To napisz ile zarabiasz tych niezłych pieniedzy ;-) Jak wyciągasz podstawę to jest git a jak kilka stówek więcej weźmiesz od szefa pod stołem to już jest super git. Więc jeśli masz odwage to napisz wszystkim szczerze ile masz kasy i w jakich miesiącach to zarobiłeś

Ukulele
@Eddy

Mi wynagrodzenie też odpowiada, w podobnej firmie pracowałem za mniejsze pieniądze, więc tutaj nie narzekam.

Wolny strzelec
@Były pH

6-8tyś

Kandydat na koordynatora

Cześć Może ktoś podpowie co nieco? Jak wygląda obecnie struktura działu handlowego? Firma szuka koordynatora PH, są już jakieś osoby na tym stanowisku?? Ilu jest handlowców? Kto zarządza działem handlowym?

Robert

Witam, chciałbym aplikować do firmy na stanowisko PH w Koszalinie - jak obserwuje ogłoszenia to jednak dosyć często pojawiają się ogłoszenia na Słupsk - Koszalin , proszę o rzetelna informacje jak się pracuje w tamtym regionie i skąd taka rotacja .

były ph

Witam wszystkich zainteresowanych. Dla wiedzy przyszłych rekrutów. Kilka dni temu dodałem wpis na odpowiedź (były pracownik) z 28.10.2020r . Oczywiście również to nie była chwalebna opinia co do panującego aktualnie (usunięte przez administratora) Widzicie moi drodzy ile trudu sobie ktoś zadaje aby się wybielić przez usuwanie źle obiektywnych wpisów. Jeżeli prezes go nie zmieni to dobrze nie będzie. Nadal podtrzymuję - firma ok, kadra super, szef ok ^^ . Pozdrawiam serdecznie

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaka jest kultura pracy w Bosman Od A do Z? Obowiązuje typowy dress code?

Nie

Ryszard

Firma z potwierdzoną przez setki pracowników dobrą opinią jako pracodawca powinno przekonać osoby zainteresowane pracą.

Amanada

BardZo mili ludzie

hocek

Lepiej niż było, atmosfera się poprawiła, jest dużo lepiej

Halina
@hocek

Czy były podjęte w tym kierunku jakieś działania? Podzielisz się może jakimiś dodatkowymi informacjami w tym temacie? Interesuje mnie, w jaki sposób firma Bosman Od A do Z zintegrowała Wasz zespół.

Hrabia

Nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. Przy większym zaangażowaniu mozna dobrze zarobić :)

ixd

Bosman zapewnia spoko warunki pracy , można w miare okej zarobić

Idziak

Nie ma na co narzekac w Bosmanie. Ogólnie jest dobrze.

kiki

Praca w porządku, bez zastrzeżeń.

colorado

Jest ok, nie ma się do czego przyczepić

jaro

Ide na rozmowe na stanowisko przedstawiciela na co zwrocic uwage podczas rozmowy ? kto te rozmowy przeprowadza ?

Wilkołak
@jaro

Nie ma się czego obawiać, praca w Bosman jest naprawdę dobra w gronie pozytywnych ludzi. Wynagrodzenie też okej, także aplikuj, bez zastanawiania

Ricky
@jaro

Bądź sobą przede wszystkim, nie stresuj się i wszystko pójdzie dobrze

He
@Ricky

Ale jaja , ktoś odpisal komuś na post z 2014 roku

izydooor

Nie wiem jak było wcześniej w Bosmanie , ale odkąd ja tam jestem nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Wszystko w jak najlepszym porządku.

grosik

W Bosmanie dobrze się pracuje, jak się jest dobrym w tym co się robi, to można dużo zyskac.

mustang

Ogólnie jest git, nie ma za bardzo do czego sie doczepic. Warunki ok

Wiki

A ja uważam, że idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

kika
@Wiki

ano nie ma idealnych ja tu od niedawna jestem i jak narazie jest ok . jest co jezdzic ale robic trzeba wszedzie

kolo
@Wiki

Nigdzie nie jest jak w bajce, ale nie ma co marudzić. Jak wypłaty, dosyć ładne sa na czas, to nie ma co narzekać.

Orlando

Według mnie spoko praca, spełnia moje oczekiwania finansowe, co mnie najbardziej zadowala.

Omeen
@Orlando

Praca jest okej, w dużych firmach często zdarzają się jakieś ekscesy. Ale jak robisz swoje i skupiasz się na swojej pracy, to Ciebie to nie dotyka. Ja lubię pracę tutaj, bo dobrze zarabiam i jest w porządku.

sam
@Orlando

no bo nie jest tak źle jak sie wydaje. Stabilna praca i ludzie tez spoko

jurii
@Orlando

praca w porządku, nie wybiega ponad normę. mozna zarobić spoko hajs

juxx

W Bosmanie nie jest tak źle, bywało gorzej, ostatnio sytuacja mocno sie poprawiła i lepiej sie praacuje

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z