Opinie o Tres Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tres Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tres Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tres Polska Sp. z o.o. w Łódź

Co się dzieje teraz na magazynie? widzę, że w zeszłym roku nikt nie otrzymał jednoznacznej odpowiedzi względem warunków pracy. w ofercie z tego okresu pisali o podstawie oraz premii wynikowej. Ile do dziś mogłaby wynieść? I czy warto czekać na ofertę?

S

Firma katastrofa nie polecam ani pracy z tymi ludźmi ani ich armatury. Jakość słaba a do tego za miliony.

Antek Nowy wpis
@S

ja mam armaturę Tresa od 10 lat, w tym roku wymieniłem wannę na prysznic i poszedł Tres, nawet chwili sie nie zastanawiałem. Zastanawiam sie co kieruje autorem postu - raz pisze o produkcie, raz o firmie....

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Tres Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Magazynier. Może ktoś planuje aplikować?

Niezadowolony klient Nowy wpis

Uważajcie ostrzegam przed tą firmą, sprzedaje armaturę która powinna być atrapą a nie do użytku. Odrzuca reklamację. Klientów traktuje jak (usunięte przez administratora)a zwłaszcza Pan kierownik od reklamacji. Kto go tam zatrudnił i jaki szef pozwala na takie traktowanie Klienta.

Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię do drobnych prac ogrodniczych w firmie Tres Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rosolak

Poproszę informację odnośnie stanowiska przedstawiciel handlowy, Jakie pułap wynagrodzenia, jak wygląda system premiowy? jakie auta dla PH, czy są benefity - opieka medyczna, ubezpieczenie itp.? Proszę tylko czyta informacja bez żadnych osobistych wycieczek. Z góry dziękuję.

Jak wyglądają pierwsze dni zatrudnienia w firmie Tres Polska? Uważam, że na to pytanie powinna w wątku tym pojawić się odpowiedź. Sądzę też, że wiele osób odwiedzających ten wątek zadaje sobie w głowie to samo pytanie. Ktoś znajdzie się chętny do tego, aby mi i innym pomóc?

Rekrutacja.

Po wstępnej rozmowie telefonicznej zostałem zaproszony na spotkanie do jednego z poznańskich hoteli, gdzie specjalnie na potrzeby rekrutacji została wynajęta sala. Cały przebieg rozmowy na plus tzn. z szacunkiem, bez dziwnych pytań. Dodam, że nie dostałem tej pracy o czym zresztą zostałem poinformowany również telefonicznie. Dlaczego na plus? Na ostatnią rozmowę musiałem jechać ponad 300 km. spotkanie na jednym z MOP-ów na autostradzie. Wiadomo - brak zwrotu kosztów. Oczywiście pomimo zapewnień brak informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji. Dlatego uważam, że tu było profesjonalnie.

@Atomek jak to brak atmosfery?

PH

Obecnie trwa rekrutacja na PH - ktoś może podpowiedzieć jakie warunki: - pensja - samochód - benefity - atmosfera

Atomek
@PH

Pensja - średnia w branży Samochód - Skoda rapid Benefity - brak Atmosfera - brak

Zwiastun

Dzień dobry. Niestety opinie są prawdziwe. Pan Dyrektor na duże problemy. Nie wiem czy psycholog tu pomoże.

Iwona
@Zwiastun

Pisanie o konkretnych osobach z Tres Polska jest trochę nie fair. Jak ogólnie oceniasz podejście zarządu do pracowników? W porządku?

Ninja

Najgorsza firma w branży. Chodzi o atmosferę pracy. Wystarczy poznać Pana Dyrektora i po chwili wszystko jasne. Sprzedaże lecą od kilku lat w dół. Rotacja. Sami nowi. I po kilku miesiącach następni. Ludzie nie chcą pracować z tym Panem.

Alicja

@malina Większość to jednak nie są wszyscy, więc również dziwię się, że wątek traci aktywność. Próbowałam znaleźć w internecie informacje na temat rekrutacji w firmie Tres, jednak nie udało mi się ich znaleźć. Niemniej jednak, użytkowniku @malina, twierdzisz, że ludzie odeszli z pracy, więc zakładam, że firma poszukuje aktualnie pracowników, tak? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Gdybyś mógła się do tego odnieść, to będę zobowiązana.

bravo
@Alicja

przyszły pracowniku szczera rada sprawdź opinię w rynku o panu ,dyrektorze, tej firmy. ☺ dowiesz się wtedy czy chcesz tam pracować czy może tylko na chwile szukasz pracy, zusu i auta. w branży sanitarnej tres to patologia

Mika
@Alicja

Firma jest mega specyficzna ze względu na dyr sprzedaży. Klimat raczej jak w niewielkiej firmie rodzinnej, a nie w dużym korpo, czyli brak szkoleń, każda wydana złotówka jest obejrzana z każdej strony. Ale na plus to zatrudnienie na umowie o pracę i przyzwoite zarobki, w biurze na pewno nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Jeżeli robisz co do Ciebie należy, to nikt się ciebie bez powodu nie czepia.

Jerzy

Zastanawiam się jaki jest powód, że od dawna nie piszecie na forum?

malina
@Jerzy

A co tu pisać, większość odeszła z pracy ....

Dawid

Jakie wrażenia macie po ostatniej rekrutacji na PH w Krakowie? Rozmowy były przeprowadzone w czwartek tj.09.11.2017r.

@Dawid

Byłeś może u nich na rozmowie rekrutacyjnej w Krakowie ?

Maciek 4

Witam Czy ktoś ma informacje o stanowisku ph w tres polska w Warszawie? Jakie warunki,atmosfera,szkolenia itd?

Jak wygląda praca PH w tej firmie, obsługują sam hurt czy detal również, jakie zarobki i atmosfera w firmie?

Mila
@Gość

Zarobki ok 3500. Pensje płacą na czas. Latają skodami rapid do ok 3000000 przebiegu. Atmosfery brak. Pracownicy w firmie maja zakaz kontaktów pomiędzy sobą. Brak spotkań integracyjnych i brak szkoleń. Przez ostatnie 2 lata odeszła większość pracowników z biura oraz przedstawiciele. Popytaj w jakimkolwiek salonie to się dowiesz.

Alicja

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Koniecznie wymagana jest znajomość języka rosyjskiego. Firma nie wymaga jednak wcześniejszego doświadczenia w branży, jest ono tylko mile widziane. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tym, co warto wiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? Jak odnajdzie się w nim osoba bez wcześniejszego doświadczenia? Czy można liczyć na szkolenie wstępne? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Pewnie jak atmosfera w firmie i rotacja. Znowu szukają Kierownika Sprzedaży, ogłoszenie podobne było kilka miesięcy temu. Wtedy nie aplikowałem i widać, że słusznie skoro znowu szukają.

Alicja

@jarek, czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć?

jarek

Ktoś coś powie jeszcze? Mają kilka aktywnych ogłoszeń na PH. Czy coś się zmieniło? CZy nadal lipa?

Zostaw merytoryczną opinię o Tres Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tres Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tres Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tres Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Traktorowa 192
    91-218 Łódź