Tres Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Tres Polska Sp. z o.o.

Gość

Jak wygląda praca PH w tej firmie, obsługują sam hurt czy detal również, jakie zarobki i atmosfera w firmie?

Dawid

Jakie wrażenia macie po ostatniej rekrutacji na PH w Krakowie? Rozmowy były przeprowadzone w czwartek tj.09.11.2017r.

Alicja

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Koniecznie wymagana jest znajomość języka rosyjskiego. Firma nie wymaga jednak wcześniejszego doświadczenia w branży, jest ono tylko mile widziane. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tym, co warto wiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? Jak odnajdzie się w nim osoba bez wcześniejszego doświadczenia? Czy można liczyć na szkolenie wstępne? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Paweł

Pewnie jak atmosfera w firmie i rotacja. Znowu szukają Kierownika Sprzedaży, ogłoszenie podobne było kilka miesięcy temu. Wtedy nie aplikowałem i widać, że słusznie skoro znowu szukają.

Alicja

@jarek, czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć?

jarek

Ktoś coś powie jeszcze? Mają kilka aktywnych ogłoszeń na PH. Czy coś się zmieniło? CZy nadal lipa?

200dfgh

hej teraz widze ze w firmie poszukuja przedstawiciela handlowego w Warszawie oferuja m.in. tutaj interesujące narzędzia do realizacji strategii firmy atrakcyjne warunki zatrudnienia czy tez umowę o pracę

były handlowiec

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś rozmowy kwalifikacyjne były ciekawe, prowadzone przez dyrektora z Polski i jakiegoś guru z Hiszpanii. Produkt bardzo dobry - mieszczący się w górnej półce (przynajmniej kilka lat temu). Narzędzia pracy beznadziejne - w moim przypadku auto dwuosobowe z kratą, jak się okazało po kasacji, przy 90km/h takie drgania że nic nie widać w lusterku wstecznym- a do obrobienia 3 województwa. Szef (jeśli nadal MZ) miły ale bardzo wymagający, z podejściem 100% prosprzedażowym, mały nacisk na długofalowe relacje, ogromny na sprzedaż tu i teraz (nawet 23 grudnia gdzie klient raczej czeka na "mikołaja" a nie myśli o zamówieniach). Generalnie firma dla handlowca po studiach a nie dla doświadczonego wyjadacza dla którego ciągła inwigilacja i prowadzenie za rękę będzie bardzo deprymująca. Zarobki jak pamiętam ok. trójki kilka ładnych lat temu więc nie najgorzej.

abc

Nie polecam tej firmy. Oszukują klientów i są dla niech niemili. Jeżeli własnych klientów traktują jak śmieci, to jak dopiero muszą traktować współpracowników.

rabat 45%

odradzam jakiegokolwiek spotykania się z ludźmi z tej firmy którzy rekrutują. Szkoda Waszego czasu.

x

Nie wiem kto tam chodzi na rozmowy kwalifikacyjne, ale wiem , kto tam pracuje.

xmen

Naprawdę jest tam aż tak źle? Wybieram się na rozmowę w sprawie pracy, ale po Waszych komentarzach trochę się obawiam czy jest sens tam iść?

japa

Poczekajcie na sensację

tepic glupote pracodawcow

Nie polecam tej firmy. MASAKRA. A rozmowa kwalifikacyjna to paranoja i szczyt głupoty. (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na tą firmę a pensje beznadziejne jak i ich produkty.

typic

To ile można? Na jakim stanowisku?. Co mogę robić jako inżynier?

syncio

tez mialem stycznosc spotkac sie z ta firma i powiem ,ze u gorszej nie bylem na rozmowie kwalifikacyjnej.Nie polecam - a dowiadywalem sie o niej, ze nie warto tam pracowac, slabe pensje i wykorzystuja pracownikow na maksa

ajzo67

Firma niegodna polecenia. Tak jak poprzednik napisał - ciągłe rekrutacja, słabe zarobki, zła atmosfera w pracy, Stały nadzór jak w (usunięte przez administratora) nad pracownikiem, ciagła kontrola. Nieradzę iść nawet na rozmowe - szkoda czasu

konin21

Nie polecam. Ciągle rekrutują tylko i ciągła rotacja. Szkoda czasu na nich

Zostaw opinię o Tres Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tres Polska Sp. z o.o.