Opinie o Tres Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tres Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tres Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tres Polska Sp. z o.o. w Łódź

200dfgh

hej teraz widze ze w firmie poszukuja przedstawiciela handlowego w Warszawie oferuja m.in. tutaj interesujące narzędzia do realizacji strategii firmy atrakcyjne warunki zatrudnienia czy tez umowę o pracę

były handlowiec

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś rozmowy kwalifikacyjne były ciekawe, prowadzone przez dyrektora z Polski i jakiegoś guru z Hiszpanii. Produkt bardzo dobry - mieszczący się w górnej półce (przynajmniej kilka lat temu). Narzędzia pracy beznadziejne - w moim przypadku auto dwuosobowe z kratą, jak się okazało po kasacji, przy 90km/h takie drgania że nic nie widać w lusterku wstecznym- a do obrobienia 3 województwa. Szef (jeśli nadal MZ) miły ale bardzo wymagający, z podejściem 100% prosprzedażowym, mały nacisk na długofalowe relacje, ogromny na sprzedaż tu i teraz (nawet 23 grudnia gdzie klient raczej czeka na "mikołaja" a nie myśli o zamówieniach). Generalnie firma dla handlowca po studiach a nie dla doświadczonego wyjadacza dla którego ciągła inwigilacja i prowadzenie za rękę będzie bardzo deprymująca. Zarobki jak pamiętam ok. trójki kilka ładnych lat temu więc nie najgorzej.

abc

Nie polecam tej firmy. Oszukują klientów i są dla niech niemili. Jeżeli własnych klientów traktują jak śmieci, to jak dopiero muszą traktować współpracowników.

rabat 45%

odradzam jakiegokolwiek spotykania się z ludźmi z tej firmy którzy rekrutują. Szkoda Waszego czasu.

Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię do drobnych prac ogrodniczych w firmie Tres Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
x

Nie wiem kto tam chodzi na rozmowy kwalifikacyjne, ale wiem , kto tam pracuje.

xmen

Naprawdę jest tam aż tak źle? Wybieram się na rozmowę w sprawie pracy, ale po Waszych komentarzach trochę się obawiam czy jest sens tam iść?

japa

Poczekajcie na sensację

tepic glupote pracodawcow

Nie polecam tej firmy. MASAKRA. A rozmowa kwalifikacyjna to paranoja i szczyt głupoty. (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na tą firmę a pensje beznadziejne jak i ich produkty.

typic

To ile można? Na jakim stanowisku?. Co mogę robić jako inżynier?

syncio

tez mialem stycznosc spotkac sie z ta firma i powiem ,ze u gorszej nie bylem na rozmowie kwalifikacyjnej.Nie polecam - a dowiadywalem sie o niej, ze nie warto tam pracowac, slabe pensje i wykorzystuja pracownikow na maksa

ajzo67

Firma niegodna polecenia. Tak jak poprzednik napisał - ciągłe rekrutacja, słabe zarobki, zła atmosfera w pracy, Stały nadzór jak w (usunięte przez administratora) nad pracownikiem, ciagła kontrola. Nieradzę iść nawet na rozmowe - szkoda czasu

konin21

Nie polecam. Ciągle rekrutują tylko i ciągła rotacja. Szkoda czasu na nich

Zostaw merytoryczną opinię o Tres Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tres Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tres Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tres Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Traktorowa 192
    91-218 Łódź