Opinie o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Tabor " Eko Taxi ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Tabor " Eko Taxi " o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Były eko

Legalna umowa o prace na 100zl w jakiejś firmie słupie i jeszcze fv nazbieraj i nie bij tyle paragonow.. To się nadaje do prokuratury bo jak można kazać nie wybijać paragonow????

huygang

Mam beke z tych gratow ktorymi jezdza ukraincy po krakowie jako taxi. W zyciu bym nie wsiadl do 25letniego mercedesa w ktorym studenciak z ukrainy polerowal reflektory bo byly gorsze niz w kaszlu. Nie polecam jezeli chcesz zyc.

Eros

Tak jest eko ma racje!! Wszyscy muszą mieć licencje tylko nie eko bo tak jaśnie prezes powiedział a wy dalej wierzcie, nie przyjmujcie mandatów, czekajcie na sprawy sądowe i najważniejsze OPLACAJCIE ABONAMENT.

kierowca eko

Moij w sumie wszędzie weź pod uwagę paliwo oraz amortyzację Trzeba pamiętać że dziennie eko zabiera 37 zł 260 ÷ 7=37 a odłożyć na auto też trzeba. Jedyny atut to że nikt ci nie stoi nad głową i sam ustalasz godzinny pracy

Kierowca

Piękne opowieści jak to można legalnie jeździć nielegalnie. Zarobki, ilość kursów itd to mrzonki. Średni kurs 12-15zł. I można mieć 40zł na godzinę jak pisze Jacek ale nie licząc, że musisz wydać na paliwo. Do tego dyżury.. Za brak odbycia dyżuru 100zł kary, a czasem nie ma możliwości zapisania się na dyżur bo już wszystko zajęte.. Jak zepsuje Ci się auto podczas dyżuru mimo zgłoszenia to i tak dostaniesz zlecenie, a niee przyjęcie zlecenia -> kara! Jak masz złoma na gaz to się opłaca, w przeciwnym wypadku NIE! Jeździłem i max co się dało zarobić to 1500zł na tydzień ale z tego musisz opłacić abonament, paliwo, myjnie bo brudne auto to kara finansowa mimo, że czasem po jednym kursie będzie brudne, do tego vouchery (niższy abonament o tą kwotę) i płatności kartą, na którą musisz zaczekać i zapłacić prowizje.. Tak więc realnie masz 1000zł na tydzień minus opłaty. Co Ci zostanie?? A gdzie opony, serwis auta, oleje, płyny??? Brak krakowskiej licencji podczas kontroli ITD skutkuje kara finansową i brakiem możliwości uzyskania licencji (jeździłem za Zabierzowkiej)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
kierowca eko

Fakt masz rację Kierowców lada dzień będzie 300 dla dziewczyn w biurze pełen szacun dla tych z lewego pokoju pełna pogarda. Co do twojego pytania można taniej jeździć niż 50% ceny dzienne dzierżawy wahają się od 40-70 zł za dzień z tym że tańsza granica to stare auta które często są awaryjne. Jakiś czas temu widziałem info że 184 dzierżawi auta za 70 dziennie podobno młode roczniki napisz do niego a jak nie to na dyspozytornie aby puściła info do wszystkich że potrzebujesz wynająć samochód i napewno ktoś się do ciebie odezwie i pod żadnym pozorem nie bierz auta firmowego biura. Najprościej to zdać licencje i rozwinąć żagle. Bogdan Jankowski 509 205 390 dobry gość i nie ściągnie z ciebie skóry

kierowca eko

Panie "szykujcie się" weź młotek do kostki brukowej i puknij się nim tak kilka razy w tą pustą główkę. Nigdy nie miałeś kontroli ITD to się na temat nie wypowiadaj a artykuły kopiuj i wklej o których nie masz pojęcia też nie dawaj bo to tylko świadczy o tobie zresztą pamiętaj telewizja kłamie i gazety też wiec nie wierz w bajki. W artykule musieli coś napisać żeby wyszło że mieli udaną akcje a ty farmazony łykasz i się jarasz. Ja miałem 2 kontrolę ITD śmigam w bezpiecznym przejeździe i co tylko mi zrobili to zmarnowali mi parę godzin pracy bo strasznie długo mnie trzymali i NIC WIĘCEJ! Ci co mieli kontrolę to wiedzą. Reasumując nie kłam bo pujdziesz do piekła :D ITD hehe śmiech na sali

szykujcie się

Dalsze kontrole nielegalnych przewoźników osób w Krakowie Kraków kontynuuje działania przeciw „szarej strefie taxi”. W piątek, 21 lutego pracownicy magistratu uczestniczyli w kontrolach prowadzonych przez Inspekcję Transportu Drogowego i Komendę Miejską Policji w celu zwalczania nieuczciwej konkurencji w przewozach taxi. Wszczęto postępowania administracyjne w sprawie nałożenia kar pieniężnych na łączną sumę 80 tysięcy złotych. Podczas kontroli zatrzymano m.in. taksówkarza posiadającego licencję wydaną przez wójta gminy Zabierzów. Kierowca powoływał się na przepisy, które umożliwiają wykonywanie transportu poza obszarem określonym w licencji w ramach przewozu wykonywanego w drodze powrotnej lub w przypadku złożenia zamówienia przez klienta z innego obszaru. Takie tłumaczenia od dawna są negowane przez organy kontrolne. Niedawno tę problematyczną kwestię definitywnie rozstrzygnął Naczelny Sąd Administracyjny. Orzekł, że przepisy te nie mogą być interpretowane w ten sposób, że taksówkarz po zakończeniu usługi przewozu w innym obszarze, oczekuje na pasażerów w tym obszarze i wykonuje usługi wewnątrz tego obszaru. Oznacza to, że kurs musi co najmniej zaczynać się lub kończyć w gminie, na której udzielono licencji. Zatrzymano także trzech kierowców, którzy wykonywali usługi przewozu osób bez posiadania jakiejkolwiek licencji. Twierdzili, że świadczyli usługę ochrony osób, a przewóz pojazdem był gratisowym dodatkiem do ochrony. Warto jednak zaznaczyć, że na wykonywanie takich usług także wymagane są stosowne uprawnienia, których ci kierowcy nie posiadali. Inspektorzy ITD wszczęli wobec kierowców postępowania administracyjne w sprawie nałożenia kar pieniężnych na łączną sumę 80 tysięcy złotych (trzech przedsiębiorców – kary po 24 tys. zł, taksówkarz z Zabierzowa – kara 8 tys. zł). Inspektorzy ITD oraz funkcjonariusze policji nałożyli także na trzech kierowców mandaty karne w wysokości 500 zł za naruszenie zakazów używania na pojazdach wykorzystywanych do zarobkowego przewozu osób oznaczeń zewnętrznych (numerów telefonów oraz nazwy i adresu firmy) oraz używania urządzeń służących do obliczania należności (smarfonów z wgraną aplikacją naliczającą opłaty za przewóz). Ponadto, 21 lutego podczas rutynowych czynności kontrolnych pojazdów w ruchu policjanci zatrzymali do kontroli kierującego taksówką. Okazało się, że kierowca nie posiadał wymaganej licencji (została mu cofnięta za nie poddanie się w organie licencyjnym ustawowej kontroli) oraz prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane za kierowanie pojazdem po stanie po użyciu alkoholu. W związku z powtarzającymi się nieprawidłowościami w zakresie przewozów osób, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Małopolski Inspektorat Transportu Drogowego zapowiada, że w dalszym ciągu będzie regularnie prowadził czynności kontrolne na terenie miasta Krakowa w celu zwalczania nieuczciwej konkurencji. Przypomnijmy, że na terenie Krakowa usługi przewozu osób pojazdem samochodowym przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 7 osób łącznie z kierowcą na rzecz okazjonalnego (przygodnego) pasażera, mogą być wykonywane tylko na podstawie licencji na wykonywanie transportu drogowego taksówką udzielonej przez Prezydenta Miasta Krakowa. Z kolei okazjonalny przewóz pojazdem samochodowym przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą może być wykonany tylko na podstawie stosownej licencji na przewóz osób, pod warunkiem nieużywania w pojeździe przyrządu służącego do obliczania należności (taksometru, smartfonu), nieumieszczania w sposób widoczny i czytelny z zewnątrz pojazdu oznaczeń z nazwą, adresem, telefonem, adresem strony internetowej przedsiębiorcy lub innych oznaczeń mających na celu identyfikację przedsiębiorcy, a także reklam usług taksówkowych i przedsiębiorców świadczących takie usługi oraz nieposiadania na dachu pojazdu lamp lub innych urządzeń technicznych. Ponadto, w przypadku pojazdu posiadającego nie więcej niż 7 miejsc – okazjonalny przewóz może być wykonany na podstawie umowy zawartej w formie pisemnej w lokalu przedsiębiorstwa oraz po ustaleniu opłaty ryczałtowej przed rozpoczęciem tego przewozu i zapłaceniu z góry należności na rzecz przedsiębiorcy w formie bezgotówkowej lub gotówkowej w lokalu przedsiębiorcy.

FAKT

Faktem jest,że kierowców będzie lada dzień 300 a reklamy nie widać i nie słychać. Jak szła reklama na MAXXXie często, że Eko to najtańsze taxi w Krakowie to zleceń było dużo. Ostatnie 3 m-ce tamtego roku były b.dobre. Wiadomo,że styczeń i luty są zawsze słabe i dlatego firma powinna jak najwięcej się reklamować, a oni o..lali klientów i kierowców. Wydają zlecenia swoim kierowcą bo już kilku zostało na tym złapanych. Mieli zlikwidować bezpieczniki a zatrudniają ich coraz więcej. Chyba za małe są kary z UM,US i ITD. Jak tak będzie do końca marca to będą jeździć tylko podpierdzielacze z rady kierowców,a my pouciekamy jeździć gdzie indziej,bo jest gdzie. A kto zarobi na utrzymanie centrali i reszty darmo...zjadów. Robi się II-gi icar. Żeby cokolwiek załatwić w biurze to trzeba odstać ok 1-3 godziny bo organizacja pracy przechodzi ludzkie pojęcie. Totalna beznadzieja. Chociaż trzeba przyznać,że panie się uwijają z robotą już coraz lepiej,ale praca panów w pokoju na lewo to wielkie nieporozumienie. Robią ŁACHĘ, że w ogóle przyjdą do pracy. Abonament niby niski i płatny co tydzień,ok to duży plus, ale nie przy tak małej ilości zleceń. Tłumaczenie prezesa ,że dużo zleceń spada to jakaś paranoja jak rejony obstawione przez kierowców i każdy stoi lub jeździ od rejonu do rejonu żeby coś wpadło. Kiedyś bym polecił pracę jako kierowca, teraz nie polecam. Zbyt duże koszty utrzymania auta plus abonament. Nie wiem ,ale może by było lepiej tyrać czyjeś auto na 50% od obrotu niż swoje. Jak ktoś coś wie na ten temat to piszcie.

heban 2

Tak samo jest w Katowicach tylko przyjmuje się kierowców przy znikome liczbie zleceń a centrala telefoniczna pozostawia wiele do życzenia ogólnie jest zle

kierowca eko

Mirosław firma ma w d... że nie ma zleceń a kierowców za dużo wczoraj płaciłem abonament tygodniowy i w ciągu 30min Andrzej instrukcja 3 osoby co jest wymagane do podjęcia pracy a 1 chyba podpisywał umowę wiec będzie jeszcze gorzej. Malin jak twój tata nie chce wyciągnąć wniosków z tego co piszemy to niech dołączy do rodziny eko i się przekona sam ze to co piszevgłmmy to prawda

miro26krakowski

Powiem tak.jezdze w eko 3 miesiac,grudzien byl oki,styczen slabo a luty to prawdziwy dramat, jezdze skoro swit i pozniej popplidniem,stoje jak nie ,,w jednym to w innym rejonie, katastrofa nie ma w ogole zlecen na ta liczbe kierowcow jaka teraz jest,gdyby nie weekend nie bylo by nawet na abonament,generalnie jak beda dalej zatrudniac kierowcow to moze starczy na chleb i wedline,choc juz teraz zostaje na niewiele wiecej niestety.

zly

jezdze w eko w wawie i jest tak samo jak w kraku. TEJ TLUSTEJ SWINI zalezy tylko na kasie, i przyjmuje wszystkich jak leci.Kiedys jeden kierowca pytal mnie gdze jest pl.Bankowy bo on nie z wawy jest....moza jebnac w ramki...ech.

kierowca eko

Jak ktoś nie wierzy to niech sprawdzi mój wpis z 20.10.2015 wtedy była normalna liczba kierowców i dało się zarobić naprawdę fajną kasę ala czas zweryfikował mój pogląd co się zmieniło może to że firmie zaczęło zależeć bardziej na kasie z tygodniówek kierowców a nie żeby reklamować firmę by miała więcej klientów. Finał jest taki że przybyło dużo nowych kierowców a zleceń nie reklama w radiu że firma eko przyjmie kierowców i inwestorów jest częściej niż reklama ile mamy za kilometr i jesteśmy najtańsze wiec to też o czymś świadczy

kierowca eko

Oba posty do normalnego co pisze brednie z kosmosu

Esmeralda
@kierowca eko

Witam, czy ma Pan kontakt do głównego Prezesa firmy EKO TAXI, albo zna Pan kogoś kto byłby w posiadaniu jakichkolwiek informacji o osobie która zarządza całą firmą?

kierowca eko

A panie w biurze co mają ci powiedzieć że jest przestój i poza uprzywilejowanymi kierowcami reszta ledwo łączy koniec z końcem i pakowanie się teraz do rodziny eko to głupota pan kierownik łukasz jeszcze ciebie poklepie po ramieniu że w takim okresie się przyjmujesz bo to dobry okres co do weekendu to za nockę wyciągniesz 200 z czego jeszcze musisz zalać auto wcześniej się uciagło ze 400 przy tak dużej liczbie kierowców noc wygląda tak wjazd na kazimierz czas oczekiwania w kolejce ok 25 min bo jest przed tobą 15-20 innych kierowców w końcu twoja kolej i tylko liczysz że jakiś daleki kurs się traci a tutaj klient ci mówi myśliwska proszę i inkasujesz 15 zł kurs plus jazda powrotną zajmuje ok 20 min i ci uciekła godzina za 15 zł. Sam rozważam rezygnację z eko bo rachunki i kredyty trzeba płacić a żyć też trzeba. Kto nie wierzy w to co napisałem to niech się pcha do eko pierwsze 2 tygodnie szybko zweryfikują chura optymizm. Zanim podejmiecie prace tutaj popytajcie o realia bo spytać kierowca w trakcie kursu o zarobki co ma powiedzieć "są dobre" przecież nie będzie robił firmie czarnego pijaru bo nie wie z kim jedzie

kierowca eko

Co ty bredzisz matka jeden fakt wcześniej w eko były bardzo dobre zarobki teraz jest za dużo kierowców a zleceń tyle samo lub nawet mniej właśnie stoję na Kazimierzu 50 min na cały kraków jest kierowców jest 54 zleceń 35 na godzine a jest 15:30 wiec terminal powinno rozrywać tak wygląda praca w eko na chwile obecna. Firma dzięki takim brednią jakie siejesz tylko zaciera rączki bo przyjdzie nowy kierowca zapłaci 400 wpisowe pojeździć 2 tygodnie da firmie jeszcze 520 za 2 tygodniówki i da sobie spokój a firma do przodu 920

Wojtek
@kierowca eko

Oszukują ludzi. Na krótkich odcinkach jazdy nagle do zapłacenia wyskakuje kwota 30 zł nie wspominając o tym ze jeżdżą na około!! Żenada

Daran
@Wojtek

Może się tak zdarzyć jak są duże korki, ale chyba jest to logiczne, stoisz godzinę w korku zrobisz 1km za 1,60 a paliwa spalasz 10 razy więcej, jeszcze przyjdzie jakąś maruda i klime mu włączyć. No gdzie tu sens i logika.

nic
@Wojtek

Takiego typa jak ty nazwalbym (usunięte przez administratora) z ryjem. chetnie dam ci w morde za to co napisales ...pewnie po pijaku.

PORTO BORGES RUBY RESERVE

Czytam te opinie i nie rozumiem . Wychodzi na to że to jaskina smoka. Zaryzykowałem i pojechałem , jakież było moje wielkie zdziwinie kiedy to w biurze spotkałem dwie uśmiechnięte panie które udzieliły odpowiedzi na moje pytania , powiedziały jakie papiery mam przynieść , jak wygląda praca u nich i na jakich warunkach . Byłem bardzo miło rozczarowany . No coż może smoka w grodzie Kraka nie spotkałem ale za to mam coś lepszego . PRACĘ !!!

Mascota Unanime

Nie rozumiem skąd tyle jadu w tych wypowiedziach . Jeśli nie pasuje Wam praca w Eko taxi ( to zamiast siedzieć za kółkiem można iść pomachać łopatą ) w albo jazda z nimi to poprostu tego nie róbcie . MPK też jeżdzi i jest znacznie taniej i napewno zbliża ludzi zwłacza w godzinach szczytu , więc wszystkim niezadowolonym z usług Eko taxi polecam. Kurcze "jeszcze sie taki nie urodził coby wszystkim dogodził" .Ale człowieku masz wybór nie żyjemy w Matrixie !!!

Krakus

Niesamowite jak te pochwały dla eko pisze jedną osoba. Ten sam styl, układ zdań...może niektórzy się dadzą nabrać...ale mając choć trochę psychologii w sobie wszystko jest jasne. Zenujace.

Mieszko

Bylem dzisiaj w biurze Eko Taxi w celu podjęcia pracy jako kierowca..otrzymałem rzeczowe informacje jakie dokumenty mam donieść i na jakich warunkach przebiega praca... I podjąłem właśnie decyzję żeby dołączyć do rodziny Eko ...:))

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Tabor " Eko Taxi " - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Kandydaci do pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi " napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andrzej Tabor " Eko Taxi "
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Bachmacka 2 lok. 33
    02-647 Kraków

Andrzej Tabor " Eko Taxi "