Opinie o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Tabor " Eko Taxi ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Tabor " Eko Taxi " o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Driver Eko Cab Taxi

@Jan, to co jest napisane w ogłoszeniach Gumtree Eko Taxi to półprawda. Jak oklejenie i kogut mogą być za darmo, skoro koszty wejścia wynoszą ponad 1200 złotych? Eko Taxi nie daje koguta, tylko zielony iluminator, który umieszczasz za przednią szybą po stronie pasażera. Jest to alternatywa dla koguta, bo większość z nas jeździ w ramach usługi bezpiecznego przejazdu, czyli świadczenia ochrony. Klient de facto nie zamawia taksówki, tylko wynajmuje ochronę. Podstawowy abonament z własnym autem wynosi 175 złotych. Możesz jeździć samochodem firmowym za abonament 300 złotych tygodniowo + opłacasz benzynę z zarobionej kasy. Żadnej obsługi technicznej ani auta zastępczego nie ma, to fikcja. W Eko Taxi Kraków są tylko 1-2 samochody firmowe, a nikt nimi nie chce jeździć na abonamencie za 300 złotych, bo wszyscy boją się opłat. Tymi autami jeżdżą tymczasowo nasi kierowcy, którzy oddali własne auto do warsztatu. Vouchery są wydawane tylko i wyłącznie Klientom, którzy zgłosili reklamację, a są to raptem 1-2 vouchery miesięcznie na 150 kierowców. Kierowca który otrzymuje taki voucher nie pobiera opłaty za kurs, a tym samym zmiejsza sobie tygodniowy abonament, który ma do zapłacenia. Dodatkowo kierownik wydziału transportu w Krakowie Wiesław Szanduła wraz z ITD robi w Eko naloty co 6 tygodni, i średnio zostaje złapanych po 4 Kierowców, którzy w piątkowe i sobotnie noce muszą tracić 3 godziny na takie kontrole. Mandatu nie przyjmują, potem są sprawy w sądach, chodzenie po Komisariatach, a nową polityką firmy jest płacenie grzywny i przyznanie się do winy, bo "opłacenie prawnika mniej się opłaca".

zaznajomiony w temacie

Odkąd Eko Taxi połączyło się z Car-O i 4-Cars jest tylko gorzej. Wcześniej mieliśmy 34 auta, teraz jest ich ponad 170. W ciągu dnia powszedniego (poniedzałek-czwartek) za 18 godzin spędzonych w samochodzie obrotu mamy w granicach 170 złotych. Od tego trzeba odjąć abonament dzienny (20 złotych) oraz spaloną benzynę i amortyzację auta, więc zostaje w granicach 100 złotych. Mój przedmówca widać że nie zna specyfiki tej pracy, bo gdzie on jeszcze zarobi na wynajem mieszkania w Krakowie. W Eko nie ma standardów samochodów, tylko trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności i ważne badania psychotechniczne. Ktoś ma jeszcze jakieś pytania?

TaxOwy

Zrób jeden z drugim licencje i legalnie jeździj a nie jakieś [usunięte przez moderatora] wozy wam w głowach

michal

Tez bylbym zainteresowany praca. Jakie jest ryzyko mandatu ? [usunięte przez moderatora] Ile zlecen mozna dostac ? itp

Kierowca

Piękne opowieści jak to można legalnie jeździć nielegalnie. Zarobki, ilość kursów itd to mrzonki. Średni kurs 12-15zł. I można mieć 40zł na godzinę jak pisze Jacek ale nie licząc, że musisz wydać na paliwo. Do tego dyżury.. Za brak odbycia dyżuru 100zł kary, a czasem nie ma możliwości zapisania się na dyżur bo już wszystko zajęte.. Jak zepsuje Ci się auto podczas dyżuru mimo zgłoszenia to i tak dostaniesz zlecenie, a niee przyjęcie zlecenia -> kara! Jak masz złoma na gaz to się opłaca, w przeciwnym wypadku NIE! Jeździłem i max co się dało zarobić to 1500zł na tydzień ale z tego musisz opłacić abonament, paliwo, myjnie bo brudne auto to kara finansowa mimo, że czasem po jednym kursie będzie brudne, do tego vouchery (niższy abonament o tą kwotę) i płatności kartą, na którą musisz zaczekać i zapłacić prowizje.. Tak więc realnie masz 1000zł na tydzień minus opłaty. Co Ci zostanie?? A gdzie opony, serwis auta, oleje, płyny??? Brak krakowskiej licencji podczas kontroli ITD skutkuje kara finansową i brakiem możliwości uzyskania licencji (jeździłem za Zabierzowkiej)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
bul

Ktoś coś może napisać jak wygląda praca w tej firmie, Szczególnie na firmowym sprzęcie? Na ile zleceń można liczyć z centrali?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Tabor " Eko Taxi " - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Kandydaci do pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi " napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andrzej Tabor " Eko Taxi "
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Bachmacka 2 lok. 33
    02-647 Kraków

Andrzej Tabor " Eko Taxi "