Opinie o Masfrost Sp. z o.o. w Ziębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Masfrost Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Masfrost Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masfrost Sp. z o.o. w Ziębice

ormowiec

Jakość mieszkanek jest różna, ale ogólnie nie jest zla .

Wisia

Zakupiona przeze mnie zupa grzybowa waszej firmy bardzo mnie rozczarowała.Zupą grzybową była tylko z nazwy.Nawet nie zabarwiła się woda.Nazwała bym ją ziemniaczanką z grzybami(6 połówek niewielkich grzybków).Nr partii produktu L14.284/2 termin spożycia 04.2016.Skosztujcie wyprodukowanej przez was zupy grzybowej.Wówczas zmienicie jej nazwę lub składniki co by była prawdziwą zupą grzybową tj. taką w której podstawą są grzyby.Miłego popołudnia.

ormowiec1

Ta firma to anachronizm można porównać do króla ćwieczka. Kierownictwo poszczególnych działów związanych z produkcją to osoby bez myśli technicznej. Np. kierownik działu .......... jest kompletnym neptykiem niszczy ludzi, starych pracowników którym się jeszcze chce pracować.Zabieranie premii by dać swoim to rzecz normalna. Ci co nie liżą ..... mają się tak jak wszyscy. Dopiero gdy jest audyt o to są mili. I najlepiej by pisali odwołanie........ śmiechu warte panowie..... . A na koniec Panie i Panowie dosyć dmuchania w balonik w dni wolne od pracy,może by tak dmuchali kierowniki. CO.

xyz
@ormowiec1

mobbing cos wam to mówi a moze kurs kultury osobistej dla tzw majstrowych .wesołych świąt

miba

Pracowalem w tych zakladach w 1958/60. Z inż.Adamem Zazulą późniejszym,szefem zpow w Poznaniu Minikowo. Ależ wtedy była bieda. Na tokarce pracował głuchoniemy. Za komuny Ziębice miały się dobrze jak nigdy w historii

Firma Masfrost Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
ormowiec #2

zgadzam się z opinią wyżej w 100% Dodatkowo ludzi traktuje się jak tanią siłę roboczą, zatrudniając na śmieciowych umowach za marne wynagrodzenie. Sytuacja wygląda podobnie ze "stałymi" pracownikami, którym w skład płacy minimalnej wchodzi premia, dodatek chłodniczy czy godziny nocne. Jest to tzw (usunięte przez administratora) w skrajnych warunkach, w szczególności zimą. NIE POLECAM, ODRADZAM

ormowiec

W zakładzie działa rodzinna mafia Pani R.G. i jej pociotków. Majstrowa M.i R. mrozi tony surowca, który nie ma odpowiedniej temperatury, pakowany jest jako wyrób gotowy tzn. brak odpowiedniej specyfikacji jakości, a Pani R.G. tuszuje jej wyroby, bo liczą się tylko i wyłącznie "tony" a nie jakość półfabrykatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Masfrost Sp. z o.o. - Ziębice

• Jak się pracuje w Masfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masfrost Sp. z o.o.?

Masfrost Sp. z o.o.
  • Nadrzeczna 1A