Opinie o Masfrost Sp. z o.o. w Ziębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Masfrost Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Masfrost Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masfrost Sp. z o.o. w Ziębice

Widzę wpis, że w tej firmie "zero możliwości rozwoju". Czy to znaczy, że nie ma szkoleń, awansu na wyższe stanowisko w tej firmie? Cały czas robi się to samo?

Szamanka
@Marta

Pracowalam na produkcji w tym zakladzie. Przy kazdej maszynie, przy kazdej bandzie.. tak zero tozwoju o awansie mozesz pomarzyc chyba ze masz super znajomosci to moze i uda ci sie gdzies za biureczko wskoczyc ale wtedy musisz krakac jak oni:p ja chcialam pracowac i mimo doswiadczen jakie nabylam w tym zakladzie to tak czy siak bym wrocila;) kiedy juz zgrasz sie z ludzmi jest fajnie :) dla tych wszystkich moich wariatek wrocilabym!:)

Praca? To nie jest praca to jest (usunięte przez administratora)! Praca na 3 zmiany bez dnia wolnego pod groźbą zwolnienia. Jeśli ktoś uwierzy że będzie miał wolne w weekend to współczuję. Schodzisz z nocy i spowrotem na popołudnie. Praca za najniższą krajową bez możliwości awansu. Ludzie uciekajcie stamtąd!!!!

@Pantera

To też niedobrze, skoro nawet dnia nie możesz wybrać. Wyżej ktoś wspomniał, że rotacji jednak nie ma, to jakieś plus firma musi mieć? Szukają elektryków teraz i chce się przyjąć, wiesz może jak się robi w firmie jako ktoś taki?

Na stronie jest info że szukają mechatroników, ktoś pracuje na stanowisku i mi podpowie, czy warto złożyć cv, czy szkoda nerwów i lepiej odpuścić. Czytałem wasze wpisy, ale firma ma sporo stanowisk, nie wiem czy akurat opisywane przez was warunki tycza się stanowiska mechatronika. Podpowiedzcie mi, czego firma wymaga od kandydata i co oferuje, bo niestety nie wrzucili oferty, jedynie krótkie info o naborze.

Gocha
@Marta

szkolenia są, na niektórych stanowiskach kilka razy w roku. a jak ktoś chce awansować też nie ma problemu o ile jest miejsce w dziale w biurze jest fajna atmosfera, sami pomocni ludzie

@Gocha

A dasz jeszcze znać jakie zarobki w biurze?

Szamanka Nowy wpis

Olcia

Najniższa krajowa? To jak rozliczane sa te soboty? Zgodnie z kodeksem pracy powinno być z tego co kojarzę 200%? No i co, ludzie się zwalniają czy pracują?

@Olcia

o dziwo pracują :) i jakoś nie proszą o nowych do pomocy

Joanna
@karolina

To co jeszcze oferuje firma oprócz tej minimalnej? Jakieś dobre benefity czy socjal? No jakiś powod musi być, szczególnie, jeśli jest tak, jak piszesz :p

Pantera Nowy wpis
@Olcia

Zazwyczaj pracujesz za odbiór - dzień za dzień - i oczywiście jeszcze odbiór kiedy im pasuje a nie Tobie ????????????

@Pantera

Czy w firmie Masfrost Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Firma Masfrost Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Arni

N stronie firmy jest informacja że szukają operatora wózka wysokiego składu i operatora maszyn produkcyjnych. Nie podali żadnych warunków ale wcześniej ktoś pisał ze pracując na wózkach można wyciągnąć do 6 tys. Nadal takie zarobki albo wyższe? Napiszcie aktualne kwoty bo nie wiem czy aplikować.

@Arni

wyższe, ale jest komplet, więc małe szanse

roro

Moja mama tam pracowala,kobieta 63 lata i dali jej na poczatek pracy zaladunek TIR-a gotowym produktem! Ona sama z paleciakiem a panie z kliki na hali pogaduchy hihi haha... nikt jej nie pomogl,nawet wózkowi.Kobiete w starszym wieku na zaladunek a ja sie pytam gdzie do ku..wy nendzy sa mlodsi i silniejsi,czy nikt w tym zakladzie nie mogl jej pomoc ? Popracowala tam 5 dni (mama zawsze byla pracowita) i dziwili sie wszyscy bo inni mlodsi odchodzili z tego (usunięte przez administratora) po 2 dniach,Dobrze zrobil moj byly kolega ktory tam pracowal ze sikał to tych warzyw i owoców

Przepraszam miala wtedy 59 lat moj bład z tych emocji

@roro

Ona miala wtedy 58 lat przepraszam mój bład.

@roro

Rozumiem cię ale jeśli ciężary nie przekraczały dopuszczalnej normy to pewnie nie było przeciwwskazań. Chociaż z czysto ludzkiej strony powinien ją zastąpić młodszy mężczyzna. Często tam kobiety wykonują takie ciężkie prace? Przy rekrutacji o tym informują?

BT reflex
@Robert

W MasFrost nigdy nie było wyżej przedstawionej sytuacji. Ta opowieść o pani wykonującej załadunek tira przy pomocy paleciaka to bzdura wyssana z palca. Ktoś został zwolniony i chciał sobie poużywać na forum. Do załadunków używa się wózków czołowych lub wózków niskiego podnoszenia z napędem elektrycznym. Załadunków dokonują osoby specjalnie wyznaczone lub wózkarze obsługujący komory mroznicze. W tych obu przypadkach są to mężczyźni.

@roro

"do owoców" - w tym zakładzie sie ich nie przetwarza, a załadunkiem zajmują się wyłącznie pracownicy magazynu - tam są sami faceci... :)

Leo

To w końcu ci się podoba czy nie bo dość chaotycznie to opisałeś. Zarobki to minimalna bo już wcześniej ktoś o tym wspominał. Nie da rady robić nadgodzin żeby złapać lepszą kasę? Ty jak oceniasz?

Techniczny

Słabe zarobki, nadgodziny do odbioru, zero możliwości rozwoju, brak poszanowania dla pracownika.. warunki pracy tragedia..

@Techniczny

serio? chyba nie o tej firmie piszesz. Nadgodziny wszystkie płatne, a teraz jak mają sezon to najlepsze możliwości zarobków. wogóle od zeszłego roku wprowadzili roczne premie, praktycznie to dodatkowa pensja-z nawiązka

@Konrad

O to super, a na jaką wysokość można liczyć? I co ją determinuje?

@Marzena

To zależy od stanowiska. wózkarze mają od 4 do ponad 6 tys/miesiąc, do tego jeszcze nadgodziny, nocki jakieś extra dodatki za dyspozycyjność w okresach większej pracy, premia roczna w grudniu (ok 1,5 miesięcznego wynagrodzenia). na dziale technicznym też nie mogą narzekać. nie wiem jak w biurach, ale ekipa jest stala więc chyba źle nikt nie ma:)

@Konrad

O a na których stanowiskach swobodnie mogą tu być kobiety?

Staszek

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Ważne, że dobry pracodawca i można nieźle zarobić.

@Staszek

zależy jakie stanowisko. wózkarz ma od 4 do ponad 5 tysięcy, a jak wypracuje nadgodziny to łatwo policzyć. urlopy płatne, umowa o pracę. żadne smieciówki.czytam te słabe opinie i tak myślę, że chyba to osoby zwolnione za tym stojom

Robert

Jak praca na akord to zarobki powinny być dobre, a ktoś tu pisze że słabe. To jak jest, bo myślałem że im szybciej się pracuje tym więcej na koncie. No chyba że się mylę?

@Robert

W Ziębicach na Nadrzecznej 1a. Wybudowali w tym roku nową chłodnie. Super warunki. Dla kogoś kto mieszka w okolicy mega alternatywa żeby nie dojeżdżać do wrocłąwia

Konrad

Bardzo fajne warunki pracy. W tym roku powstał nowy magazyn, bezkonkurencyjny w okolicy. Szczerze polecam.

@Konrad

Tak? A gdzie konkretnie się znajduje? Jest do niego dojazd jakimś busem w razie czego?

Magda

@staszek niezle to znaczy ile?

Fokus

Praca akordowa, ludzie świeżo przyjęci idą na całość bez wyszkolenia itp. Nikt ci nie pomoże w pracy masz robić i tyle. Pracownicy wielo letni nie pomagają jednym slowem straszny mobbing ale nikogo to nie interesuje jest tylko slowo bo ty masz. I za innych też robić. Katastrofa a nie firma.

Robert

ZPOW Ziębice jest firmą produkcyjną, specjalizującą się w przetwórstwie owoców i warzyw na mrożonki. Interesują mnie opinie osób zatrudnionych w firmie o warunkach pracy i wysokości wynagrodzenia. Piszcie, czy jesteście zadowoleni z pracy.

Burmistrz

Ta fima to jeszcze Polacy a na rynku cyganie mają salon z tipsami pfuuu z brudasami precz!!!

fgh

heej no to moze takowej nie maja @łukasz albo maja w przebudowie moze chca ja ulepszyc na przyklad..

crazy mix

brak rzetelnej informacji skłania cie ormowcu do wymyślania bzdur na tematy zakładowe,tylko niech ci sie nie wydaje że komuś zaszkodzisz!TYLKO DEBILE SRAJĄ TAM GDZIE JEDZĄ!

ormowiec1

Rada pracownicza to fikcja.W radzie są osoby które trzęsą gaciami czyli Ci co mogą i powinni wylecieć na zbity pysk. Dlaczego po sprzedają info dla innych firm. Żeby się wykazać szukają kozła ofiarnego czyli sami się domyślcie. Cóż może któregoś pięknego dnia ktoś.......... .Ciekawi mnie jakimi kryteriami kierownicy poszczególnych działów kierowali się w przypadku niedawnej podwyżki płac?.Moim zdaniem pracownicy starsi powinni dostać wyższe pensje niż Ci którzy nie mają większego doświadczenia.Niestety jest odwrotnie.A tym samym poszanowanie w pracy jakie by nie było wzięło w łeb. Nie będę się dziwować kiedy zaczną napływać wypowiedzenia z pracy.Następna sprawa to praca laborantek, brak rzetelnej obsługi w dziale produkcji ze strony W.M. Kiedyś ustawiali to panowie do tego przeszkoleni. Dzisiaj wszelkie próby ustawiania wykrywaczy metali przeszedł na laborantki, które to nie kumate z braku wiedzy,dla firmy szkodzą temu zakładowi. Cóż mój wniosek jest taki że osoby te pomimo większych stawek mają zero pojęcia na temat tych urządzeń. Ile zakład będzie miał zwrotów tego nie wiem. A przy okazji słysząc wypowiedź jednej z Pań [ ja nie wiem co się ku..... dzieje]doszłam do wniosku iż Ci którzy wiedzą o co chodzi w tych urządzeniach, mają [ nieoficjalne źródło niższe stawki] wobec tego padnie pytanie czy pracownikom wykwalifikowanym będzie zależeć na rzetelne pracy. Raczej wątpię. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego .

xyz

nie liczcie na wiecej a moze zalozenie nie liczcie na wiecej a moze zalozyc zwiazki zawodowe bo rada pracownicza to fikcja

obserwator

Źle się dzieje w państwie duńskim(cytat z Hamleta Szekspira)Tak można nazwać sytuację w ZPOW w Ziębicach.Pracownicy zostali oszukani przez pracodawcę.Bez żadnej informacji czy powiadomienia wcześniej,zostali pozbawieni wynagrodzenia za przepracowane godziny nadliczbowe w m-cu styczniu br.Od lutego wyganiają ludzi na wolne,czy chcą czy nie.Jest to krzywda wyrządzona im i ich rodzinom.Nie jest to zgodne z prawem,a żyjemy Państwie prawa. Co na to specjalista od zasobów ludzkich? a to głównie jego wina.Trzeba zadzwonić do jakiejś PIPy i powiadomić inspektorów o zaistniałej sytuacji(i nie tylko).Może po kontroli inspektora PIP,ktoś z górnych półek firmy pomyśli o pracownikach,którzy ciężko pracują za niewielkie wynagrodzenie(najniższa krajowa)a za razem uczulą tutejsze kadry aby przestali traktować ludzi przedmiotowo i powstanie firma przyjazna pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Masfrost Sp. z o.o. - Ziębice

• Jak się pracuje w Masfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masfrost Sp. z o.o.?

Masfrost Sp. z o.o.
  • Nadrzeczna 1A