Opinie o Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A. w Poznań

Bartosz

hej, skontaktuj się z nami, prześlij CV na bartosz@rsmpoland.pl przekieruję mail do HR i skontaktujemy się czy mamy teraz coś do zaoferowania czyli warto się spotkać i pogadać, czy na dziś nie mamy potrzeb. sprzedaż w audycie idzie nam całkiem dobrze ostatnio więc kto wie :) pozdr b.

Bartosz

@nega mam tylko jedną radę. Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w RSM - złóż CV, ocenimy je, jeśli pozytywnie -> zaprosimy Cię na rozmowę i testy, jeśli te wypadną pomyślnie - dostaniesz od nas ofertę pracy i dowiesz się, na ile wyceniamy Twoją pracę, jak widzimy Twoją karierę w firmie, jak wyglądałaby Twoja praca w RSM, czego oczekujemy i co oferujemy w zamian. Wybacz ale po lekturze dwu-linijkowego posta nie jesteśmy w stanie określić, czy RSM byłby dobrą firmą dla Ciebie i jakie otrzymałbyś wynagrodzenie ;) ale pracujemy nad rozwojem takich zdolności ;))) pozdrawiam i najlepszego w Nowym roku!

Bartosz

@bvcxxxx rekrutujemy ;) 1) w POZ do księgowości - obecnie szczególnie szukamy ludzi z bardzo dobrym niemieckim, interesują nas 2-3 osoby z większym (3+ lata) doświadczeniem 2) w WAW do księgowości - obecnie szczególnie szukamy ludzi z bardzo dobrym niemieckim na stanowiska asystenckie, max na semi-seniorów (młodszy księgowy), 2-3 osoby, 3) w WAW do księgowości - senior (samodzielny księgowy) ze znajomością SAPa i bardzo dobrym angielskim 1-2 osoby 4) w POZ do działu doradztwa podatkowego, managera (jednego), konsultantów (bez ograniczeń) - z biegłym niemieckim lub angielskim 5) w POZ zaczynamy zaraz rekrutację do działu Markieting & Business Development - senior assistant, na dniach będzie ogłoszenie 6) i kilka innych otwartych rekrutacji mamy zdaje się, mogę nie być ze wszystkimi na bieżąco ;) wydaje mi się, że to tyle ale zachęcam do wizyty na http://www.rsm.global/poland/pl/job-posts tu są zawsze aktualne oferty ;)

Bartosz

Hello, no to może informacja ze środka ;) w sensie od insidera. Staramy się być fair względem ludzi, którzy razem z nami tworzą firmę. Porównując nas z wieloma firmami naszych rozmiarów, większych i mniejszych mogę śmiało powiedzieć, że inwestujemy w ludzi dużo. Jasne, że można znaleźć takich, którzy inwestują więcej, inni mniej, czy zgoła nic. Tak samo, jak można znaleźć takich, co w danym momencie czasu płacą więcej, jak i mniej. Rynek nie jest homogeniczny. Faktem jest, że oczekujemy od naszych ludzi dużo, bo jesteśmy ambitni. 10 lat temu było nas jakieś 20 osób, dziś jest nas 140. Mamy apetyt na więcej. Jasna sprawa, że nie każdemu się podoba praca w firmie, która się szybko rozwija, bo to też oznacza, że firma się zmienia. Trzy lata temu była o połowę mniejsza, a za trzy lata będzie dwa razy większa - niż dziś. Jasne, że zdarzają się buły. Niestety. Można jednak dwa cytaty poddać pod rozwagę: gdzie drwa rąbią tam wióry lecą... i kto z Was bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... ;) życie. Na forach wszak piszą w większości Ci, którym się coś nie podobało - takie prawo pracownika, byłego pracownika i po to jest takie forum, żeby się wyżalić, żeby zwrócić uwagę, że coś nie działa/nie zadziałało. Dla nas, każda buła, która dotyczy kogoś, kto z nami pracował i odszedł i nie wspomina nas dobrze to powód do smutku ale i jednocześnie do refleksji, czy coś powinniśmy robić lepiej/inaczej. A tak konkretniej: 1) jesteśmy firmą ambitną i otwartą na zmiany, na nowe pomysły, tu się ciągle coś zmienia, jeśli szukasz pracy, w której będziesz latami robić to samo, na tym samym stanowisku, będziesz pracować "od-do" i ściśle według instrukcji wyłączając myślenie - to bez urazy ale RSM to nie jest firma da Ciebie ;) 2) inwestujemy w szkolenia językowe i merytoryczne dla naszych ludzi, stwarzamy możliwości nauki, rozwoju, zdobywania doświadczeń - chcesz się uczyć i rozwijać? super - takich ludzi szukamy, nie chcesz? przemyśl raz jeszcze proszę, czy ma sens wysyłać do nas aplikację, bo może się okazać, że nie będziesz się u nas czuć komfortowo - dzięki! 3) pracujemy nad tym, żeby atmosfera w pracy była możliwie najlepsza. Stworzyliśmy pokoje cichej pracy, pokoje relaxu, wspieramy integrację działów/zespołów i mamy wiele inicjatyw w tych obszarach - zapraszam na FB czy naszą www.rsmpoland.pl - więcej konkretów. Można lepiej? więcej? pewnie tak, w tym obszarze nie ma limitu określającego, że lepiej się nie da ale faktem jest, że do pracy przychodzimy pracować i wykonywać zadania w określonych terminach i określonym standardzie. jeśli uważasz, że w pracy najważniejsze jest, żeby było miło i wesoło - zgadzamy się, że to bardzo ważne ale weź proszę pod uwagę, że my ustawiamy priorytety w pracy następująco: najpierw obowiązki, potem przyjemności. 4) nieustannie monitorujemy rynek wynagrodzeń i staramy się, żeby wynagrodzenia w RSM nie odbiegały od rynku. Zdarza się, że big4 oferuje wyższe wynagrodzenie, ale praca w big4 wygląda inaczej niż w RSM - zależy co komu odpowiada. Ponadto my w RSM nie zwalniamy ludzi bez słowa jak się sezon audytowy skończy. ;) 5) interesują Cię szczegóły? fakty? praca z nami? super! - skontaktuj się z nami, spotkamy się w naszym biurze w WAW lub POZ i pogadamy, wtedy wyrobisz sobie sam(a) opinię i podejmiesz decyzję najlepszą dla siebie i swojej kariery zawodowej. jeśli masz więcej pytań zawsze możesz do mnie wysłać maila, postaram się odpowiedzieć możliwie szybko i pełnie: bartosz@rsmpoland.pl pozdrawiam BM

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Seattle82m

Czy ktos z was mialby moze czas spotkac sie ze mna na lunch w Listopadzie? Pracuje w firme RSM (poprzednio McGladrey) w Seattle, USA na stanowisku Tax Senior Accountant i za tydzien przylatuje do Polski. Wyslalem wiadomosc przez strone ale nikt nie odpowiada. Interesuje mnie spotkanie i oprowadzka po biurze by porownac oddzialy w USA i PL. Sprobuje zadzwonic na telefon. Opis placowki w Seattle, USA. Ludzie 9/10 (super ludzie, wszyscy znamy sie na FB i wypadamy na lunche i Happy Hours) Kierownictwo 8/10 (Wyrozumiali i nawet nie pedza batem za bardzo) Wynagrodzenie - porownywalne do innych firm wiec brak oceny. "culuture" - 9/10 (czeste zabawy, wyglupy, darmowe lunche, prezenty) Nadgodziny - 7/10 (55h+/week Luty-Kwiecien & Aug-Oct) Typowe dla "public accounting firms" Ogolnie spoko firma.

incognito

Ja przez pracę w RSM zniechęciłem się do pracy biurowej. Specyfika pracy kompletnie inna niż to,co było podane w ofercie.Musiałem zajmować się rzeczami,o których nie miałem pojęcia,przez co, co chwilę popełniałem jakieś błędy i co chwila musiałem coś poprawiać.Nie wspomnę o tym,że dochodziły nowe zadania do wykonania.A atmosfera w pracy sztywna i sztuczna. Ludzie pracujący w korpo są specyficzni i nie inaczej jest w RSM.Pracy było dużo i do tego trudnej,a wypłata wynosiła nieco ponad 1300 zł netto. W Poznaniu.Nie polecam.Po niecałych 2 miesiącach zrezygnowałem.

Rob

Powielam pytanie przedmówcy: Czy ktoś może udzielić informacji na temat zarobków asystenta biegłego rewidenta? Chodzą słuchy, że szukają ludzi do pracy za 1600 netto na tym stanowisku, więc stawka dramatycznie niska jak na charakter pracy. Szkoda czasu.

zainteresowany

Ktoś może udzieli informacji na temat zarobków asystenta biegłego rewidenta?

Paolo

Specjalista w jakim dziale, Pola? i co masz na myśli mówiąc specjalista, z jakim doświadczeniem? Atmosfera okej ale to zależy od managera, czasem chemii nie ma, ale to można wnioskować o zmianę zespołu albo przejście do innego działu. czasem się udaje ;) W Warszawie jest nas teraz trochę ponad 40 osób a do tego z 20 prawników w kancelarii, ale teraz prawnicy się przenoszą na parter a my mamy mieć całe dwa piętra dla siebie, więc pewnie będziemy zatrudniać, chyba, że każdy dostanie gabinet ale jakoś w to nie wierzę ;))).

Pola

Witajcie, przyłączam się do poprzedniego pytania o zarobki, ale w Warszawie? ile może zarobić specjalista? Jak atmosfera w pracy? Duzo pracowników macie w Warszawie? dzieki za odpowiedz! :)

ewa

a zarobki jakie?

Paolo

Hej, mamy zajęcia z angielskiego i niemieckiego z zewnętrznymi lektorami dla chętnych. Miał być też włoski ale coś się opóźnia. To mamy i w Poznaniu i w Warszawie. w Poznaniu mamy coacha od angielskiego do indywidualnej nauki. German desk ma swoje szkolenia językowe ale to bardziej specjalistycznie już. Generalnie bez znajomości języka angielskiego czy niemieckiego wiele osób nie ma w firmie, raczej księgowość wewnętrzna albo asystenci, seniorów chyba kilku jest w całej firmie bez angielskiego albo niemieckiego.

przebiegły

A jak wygląda sprawa związana ze znajomością j. ang. ? Ktoś coś.

Anka

Jeśli już są nadgodziny, to są one płatne lub do odebrania w innym terminie. Benefity również są dostępne np. Multisport, Alianz. Dbają o pracownika, wysyłają na szkolenia, organizują różne aktywności poza pracą. Mi się podoba!

BLACK 1

Pracy bezsensownej bardzo dużo, stąd mało jest czasu na merytoryczne sprawy. Organizacja pracy pożal się Boże...Natomiast wymagania co do dyspozycyjności, wiedzy zupełnie nie adekwatne do zarobków. Nadgodziny do odebrania... tylko kiedy? Gorąco odradzam i przestrzegam, żeby nie dać się nabić w balona...

dad

słaba organizacja, bardzo duza rotacja uniemozliwiajaca prawidlowe, stabile funkcjonowanie w zespole, jest jeszcze wiele rzeczy... .Oferty zachęcajace, ale nie zawsze sie wszystko pokrywa z rzeczywistościa-zwracajcie na to uwagę, pytajcie na rozmowach jak to w praktyce wyglada, pytajcie o szczegóły, bo czasu nikt nie cofnie. A plusy? jedynie niektorzy ludzie, ale oni Ci na jedzenie/na zycie "nie dadza".

pheno

benefity: opieka medyczna(marny pakiet), żadnych multisportów itd. Premie rzadko, wynagrodzenie marne, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę nadgodziny. Manager przychodzi o 9 wychodzi o 16, a reszta pracuje. Zero pomocy. Jesteś fajny jak nie zawracasz głowy. Pracy bardzo dużo, da się znieść jak się nie ma rodziny. Plus: atmosfera w porządku i mili ludzie. Nadgodziny można odbierać.

Mich

Kiepska praca i warunki, gorąco odradzam

Może z 1800 zarobisz, na premie żadne nie licz, nastaw się na darmowe nadgodziny.....

Szalom

Zarobki są mocno średnie.

ania
@Szalom

z tego co zauważyłam ostatnio firma ma nową politykę - dają 5 minut na opakowanie swoich rzeczy i wynocha

Zostaw merytoryczną opinię o Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rsm Kzws Audit Tax & Consulting S.A.