Opinie o KDF-Podatki Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KDF-Podatki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KDF-Podatki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KDF-Podatki Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

ZM

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli nie pracujesz przy rozliczaniu podatków nie masz co liczyć na comiesięczną premię. Ciężko o podwyżkę, bo szef nigdy "nie ma pieniędzy". Atmosfera z każdej strony przytłaczająca, napięta.

KDF
@ZM

Firma KDF od wielu lat działa na rynku. Pracownicy informowani są o możliwości zdobycia dodatkowego ekwiwalentu tzw. premi - zasadach jej otrzymania. Atmosfera jest przyjazna gdyż tworzy ją zespół ludzi współpracujących ze sobą od lat. Jesteśmy zaskoczeni taką krzywdzące opinią która nie odzwierciedla stanu faktycznego. Przyszłych pracowników zapraszamy aby osobiście mogli przekonać się jak pracuje się w naszej firmie. Pozdrawiamy

Ilona

Pracuję w KDF-Podarki sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim od kilku miesięcy i muszę przyznać, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu zawodowym. Atmosfera w pracy jest wyjątkowo przyjazna i wspierająca. Zarząd firmy zawsze stawia na rozwój pracowników i dba o to, aby każdy czuł się częścią zespołu. Dostajemy szereg szkoleń, które pomagają nam nie tylko w codziennej pracy, ale też w rozwoju osobistym. Projekty, nad którymi pracujemy, są ciekawe i innowacyjne, co sprawia, że każdy dzień w pracy przynosi nowe wyzwania i możliwości do nauki. Firma również bardzo dba o kontakt z klientem, co przekłada się na miłą i profesjonalną atmosferę pracy. Co więcej, KDF-Podarki sp. z o.o. wykazuje duże zaangażowanie w działania CSR, co jest dla mnie bardzo ważne. Możliwość pracy w firmie, która nie tylko osiąga sukcesy na rynku, ale też dba o społeczność lokalną i środowisko, jest niesamowicie motywująca. Podsumowując, praca w KDF-Podarki sp. z o.o. to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale też bycie częścią czegoś większego. Cieszę się, że mogę tutaj pracować i z niecierpliwością oczekuję na kolejne projekty i wyzwania, które przed nami.

@Ilona

Wow fajnie się to czyta i podoba mi się ten wątek o pomocy lokalsom. Ja trafiłam na ich ofertę na posadę pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego i tak myślę nad aplikowaniem. Ale co do tej innowacyjności projektów, to odbywają się szkolenia projektowe, czy ta możliwość nauki to metoda prób i błędów podczas pracy?

Joasia Nowy wpis

Nie mogę znaleźć nowych ofert pracy dla Pracownika Biurowego ale zawsze pozostaje podesłać CV. 2 lata temu wyczytałam, że wynagrodzenia na poziomie 3,3-4 tyś netto. Z tego co tu piszecie, z podwyżkami różnie bywa ale obecnie sporo podniosła się najniższa, ile obecnie wychodzi takiego wynagrodzenia?

Sabrina
@ZM

Uuuu no to słabo z tymi premiami. A dlaczego tylko osoby przy rozliczaniu podatków ma szanse na premie? Bo to te osoby przyznają premie, czy one ustalają, jaka jest pula kasy do rozdania do premii? Nie rozumiem, dlaczego akurat te osoby. Szefostwo tylko im przyznaje premie?

@Sabrina

Szef tylko im co miesiąc przyznaje premię. Zwykły pracownik biurowy może liczyć na przykład na premię świąteczną, ale rzadko kiedy się zdarza się, żeby taki pracownik dostał coś więcej i częściej.

Aga
@ZM

ja pracowałam w tej firmie kilka lat temu i to co piszę @ZM to chyba użalanie się nad sobą. Nie pracuje już u nich bo przeprowadziłam się. Premie są zawsze uzależnione od wyników, widocznie ich nie miałaś @ZM...., albo za krótko pracowałaś?!

Magda
@Aga

@Aga zgadzam się z Twoją opinią bo jak ktoś buja w "chmurach" to premii nie dostaje ...

@Magda

Nie znam żadnej z Pań, więc żadna z Pań nie zna mnie i nie wie jak wyglądała moja praca. Z rozmów z szefem wiem, że wyniki były bardziej niż zadowalające. Brak premii nie jest problemem przy odpowiedniej wypłacie, a z tego co mi wiadomo i co słyszałam od nie jednej osoby z naszego biura ciężko było takową podwyżkę od szefa dostać. Jeżeli ktoś buja w obłokach zamiast wykonywać swoją pracę to wiadomym jest, że nagrody lub pochwały za to nie dostanie. U nas nigdy skarg pod tym względem nie było.

Aga
@ZM

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zapytałeś szefa, dlaczego ta premia nie jest przyznawana. Może warto na ten temat z nim porozmawiać, skoro wyniki pracowników są zadowalające. Ja właśnie interesuje się ofertą pracy dla pracownika biurowego w tej firmie i w ofercie jest wspomniane o premii za wyniki. Jak ta premia jest w ogóle naliczana?

Jolanta
@ZM

Bardzo konkretna firmą. Wszystko załatwione na najwyższym poziomie. Polecona przez znajomych którzy korzystają od lat. Sama z czystym sumieniem polecam. KDF jak dla mnie lider na rynku!

KDF Nowy wpis

jacek Nowy wpis

wszystko w porządku. płacą dobrze i na czas. POLECAM :)

Monika Nowy wpis

Szybko, konkretnie na temat. Warunki przedstawione na umowie. Najwyższy poziom

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KDF-Podatki Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ilona

@Ilona

Rafał

Jako były pracownik jestem zaskoczony niepochlebnymi opiniami.. widocznie to osoby które się nie sprawdziły i niestety żal wylały tutaj. Pracowałem w firmie kilka lat, mega atmosfera, zarobki adekwatne do wykonywanych zadań, przełożony potrafił docenić wkład. Zmiana pracy w moim przypadku spowodowana była tylko przeprowadzką za granicę. Polecam KDF jako pracodawcę a teraz jako firmę która mnie rozlicza!

JW

Najlepszy pracodawca ever. Wyrozumiały i konkretny doceniajacy zaangazowanie. Zespół... pomocny, otwarty... Zarobki zależne od wykonywanych zadań ( stanowiska) polecam z czystm sumieniem. Ponad 20 lat na rynku mówi samo za siebie

Jan.SLW

Obsługa klienta jeżeli chodzi o firmie KDF - na najwyższym poziomie. Zespół firmy był niesamowicie pomocny i kompetentny w kwestiach podatkowych związanych z Niemcami. Rozliczenie przebiegło bezproblemowo, a cały proces był zrozumiały. Jeżeli ktoś się waha, to naprawdę nie powinien. Z czystym sumieniem polecam!

Kdf to konkretna firma z doświadczeniem. Pracownicy rzetelni i pomocni, uśmiechnięci... Aż chciało by się pracować z takim zespolem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Ludzie, nie czytajcie tych głupot! KDF to firma z 20 letnim doświadczeniem, a pracaje u nich od wielu lat i nie słyszałam o takich sytuacjach.

Jak wygląda kwestia awansu w KDF-Podatki Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Biurowy?

Raczej wielkość podatków nie jest zależna od osób je rozliczających, tylko od tego jak rozliczenie wychodzi, nie wiem dlaczego niektórzy myślą inaczej. Ktoś napisał, że umowa to wcale nie żadna śmieciowa tylko normalnie o pracę, zresztą najlepiej jak człowiek sam się przekona. Planuje podesłać CV na stanowisko księgowej. Ogólnie jaka atmosfera w księgowości? Biura po ile osób? Wynagrodzenia porównywalne z konkurencją czy może lepiej?

Ebebebz

Oni mają swoją księgową, powiązaną z szefem, nie szukają nikogo z zewnątrz. Nie mają nawet pokoju dla księgowej, bo ta osoba pracuje przez większość czasu zdalnie.

Witam. Nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora) Papiery złożone w maju napłyneły do niemieckiego urzędu w sierpniu. Mydlenie oczu,brak kompetencji. Nigdy więcej z nimi wspólpracy.

Czy w trakcie rekrutacji firma KDF-Podatki Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Bydgoszcz?

W oczy rzuciła mi się oferta pracy dla pracownika biurowego, ktoś poleci pracę? Jak na tym etacie można wyrobić premie i jakiego rzędu są to kwoty? Uop ma się od początku czy dają jakiś okres próbny?

@niezadowolony

Witam,przeciągają mi sprawę z kindergeld od marca . Ponoc pismo zostało wysłane pod koniec zeszłego miesiąca. Do dziś nie uzyskałem żadnego potwierdzenia że tak jest

W lutym pisano, że pracuje się tu dobrze i na podstawie UoP. Pójdę więc tym tropem dalej, odkładając na bok opinie klientów. Wspominano w tamtej wypowiedzi o wynagrodzeniu dwuskładnikowym, gdyż istniej możliwość uzyskania premii. Proszę mi zatem napisać, ile wynosi w chwili obecnej podstawa i jaką kwotą firma może dołożyć, jako premię? Z ogłoszenia, które zamieszczono kilka m-cy temu, wynika, że pracownik biurowy ma płacone od 3300 do 4000 zł brutto. Tylko, czy to aktualne liczby z uwzględnieniem owej premii?

Nil@

Nie polecam tej firmy, tam pracują osoby co nie mają żadnego pojęcia. Przeciągają, każdy mówi co innego. Już nigdy nie skorzystam z tych usług.

Co za bzdury tu wypisują. Opinie nie mają żadnego związku z KDF Podatki. Od 27 miesięcy jestem pracownikiem jednego z oddziałów. Mam umowę o pracę (nie jakąś śmieciówkę), wynagrodzenie zawsze na czas, premia uzależniona od wyników. A co to opinii na temat oferowanych usług, pozostawię to bez większego komentarza. Dla mnie wyznacznikiem jakości usług jest poszerzające się grono klientów oraz ich rekomendacje. Zawsze tłumacze procedury, zakres umowy zlecenia w tym zasady naliczania prowizji. Nikogo podstępem nie namawiaj do zlecenia nam rozliczenia podatkowego, może dlatego nigdy nie miałam problemów z klientem a wręcz przeciwnie :-) Lubię te prace i ludzi z którymi pracuje.

Krystyna
@Marta

Te premie o których piszesz to w jakiej mogą być wysokości przy 100% realizacji planu? Czy plany są realne do wykonania? Można bez problemu je zrealizować?

gabi

Firma niekometentna, w tamtym roku dostaliśmy zwrotu podatku z niemiec 1600 e . W tym roku rozliczali nas , podobny przychod , podatek a zwrotu dostalismy 550 e. Smiech na sali, nie wiem kto oblicza ten podatek ale jak sie nie zna , to powinien sie za to nie brac. Komplet dokumentów zlozony 11 maja, dokumenty wyslane do niemieckiego urzedu poczatkiem lipca. Po raz ostatni rozliczali mi podatek. Bardzo nie kompetentna firma, za nic mająca klienta. Nie polecam

Justyna
@gabi

Zostało to zgłoszone że jest taka różnica w porównaniu do zeszłego roku? Co na to powiedzieli?

gabi
@Justyna

Pani w firmie powiedziała ze jak urzędnik będzie mial dobry chumor to bedzie więcej, ale najwidoczniej miał zły. Zaproponowali odwołanie ale im podziekowalam i przeslalam dokumenty do innej firmy, tam widzą podstawy do odwołania . Wiec mysle ze na dniach sytuacja się wyjasni. Nigdy wiecej podatku z tą firmą. Czekam jeszcze jak rozwinie sie sytuacja z kindergeldem, bo tu tez sa jakies chore akcje i kończę calkowicie współpracę z ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o KDF-Podatki Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KDF-Podatki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KDF-Podatki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KDF-Podatki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KDF-Podatki Sp. z o.o.
  • Władysława Łokietka 37