Opinie o Ahrens Textil Service w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ahrens Textil Service. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ahrens Textil Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahrens Textil Service w Gorzów Wielkopolski

faktycznie odzież robocza jest jakaś ciężka? A jaką każą teraz nosić chociażby krawcowym? Chcę się zorientować, bo taka ofertę widziałam i chciałabym poznać bieżące szczegóły, bo w jej treści ukazała mi się kwota liczona od 4,5 tys zł. Czy możliwe jest zarobienie 6 tys zł? Jakie są rekordy?

Ona Nowy wpis

Witam czy kobiety dużo dźwigają?

Alicja Nowy wpis
@Ona

Nie mam pojęcia. Myślisz o pracy? Składałaś już może cv?

Ja Nowy wpis
@Ona

Tak odzież robocza jest ciężka

Erika

@Magda o super! A można sobie wybrać która zmiana bardziej pasuje ?

Magda

Praca nie jest zła, pierze i sklada sie odziez robocza ktora pozniej wysylaja do klienta, godziny praco od 6 do 14 albo 7 do 15 weekend wolne co jest duzym plusem

Natalia
@Magda

No fakt - niewątpliwie duży plus stanowią wolne weekendy. Nadmieniłaś, że praca w Ahrens Textil ogólnie rzecz biorąc nie jest zła. Ale byłabym Ci wdzięczna, jakbyś dodała coś jeszcze na temat warunków zatrudnienia, jakie Wam tam oferują. Nowych pracowników obowiązuje okres próbny, czy od razu otrzymują umowę o pracę?

Magda
@Natalia

Wszyscy mają umowę o pracę, z tego co wiem to wszystkie panie od 2000 netto, niektorzy zarabiają nawet 3000 i więcej. Za soboty płatne nadgodziny, wszystko rozliczane jest naprawdę dobrze, mimo wielu negatywnych opini to ahrensowi trzeba przyznac ze jest fer.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ahrens Textil Service odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Patrycja

@Marek w jaki sposób działa Twoja praca skoro rozwozisz paczki oraz jesteś przedstawicielem firmy Ahrens Textil Service? Możesz opisać jak wygląda Twój przykładowy dzień w tygodniu pracy? Zainteresuje pewnie to osoby myślące o tej posadzie.

Rychu

Jako kierowca nie polecam. Po 12 do 15 godzin pracy. Jak coś nie tak tzn. pralnia zawali lub biuro i tak zawsze idzie na kierowcę. Zarobki jak w każdej innej gorzowskiej firmie. Tutaj więcej trzeba charowac. Wózki z praniem po 150 do 200 kg stromym podjazdem samemu trzeba wepchać na auto. Dodam że na auto wchodzi od 8 do 10 wozkow.Jak ktoś ma mocny kręgosłup to nie narzeka. Tyle wózki ważą sam wazylem. U klienta trzeba ściągnąć i rozładować. Worki z odzieżą po 20 kg jeden czasami trzeba wnieść na piętro rozlozyc i brudne zapakować i znieść i tak 20 razy. Dziennie od 15 do 30 klientów. Do tego 300 do 500 km. Takie fakty. Im szybciej wrócisz tym następnym razem dołożą tobie roboty. Jak coś zrobisz nie tak i drugi KOLEGA z pracy to zobaczy to odrazu strzela z ucha ,a do CIEBIE się uśmiecha. Kierownicy z przypadku. Na początku obietnice bo wiadomo nie ma ludzi a później to już wiesz. Coś obiecują a później że nawet takiej rozmowy nie było. Pozdrawiam życzliwy Ryszard.

Michu
@Rychu

Siema, Rychu a nie wiesz może jak wygląda praca kierowcy c e ?

Kierowca dostawca paczek i przedstawiciel w jednym za takie śmieszne pieniądze. Jak nie masz Problemów z kręgosłupem to w tej firmie sprawdzisz to na ile jesteś mocny. Sam wszystkiego się musisz uczyc. Bez żadnego przeszkolenia jeżeli chodzi o klienta, papiery i dzień pracy. Tu wszystko żyje swoim życiem.albo się uda albo nie. Więc ciężko mówić o odpowiedzialności jak tak naprawdę nie wiadomo za co mamy być odpowiedzialni. A według kierownictwa to winny ten co na końcu łańcucha. PS. Za odpowiedzialną pracę nalezy się odpowiednie wynagrodzenie bez względu na zajmowane stanowisko w tej firmie.

Patrycja

@Rychu czyli praca kierowcy w firmie Ahrens Textil Service jest bardzo odpowiedzialną rolą? Czy inne stanowiska też mają takie role? Czy jednak mimo wszystko to kierowca ma najwięcej obowiązków? Dobrze, że wspominasz o dźwiganiu. Bo to oznacza, że osoby z problemami z kręgosłupem nie powinny się zgłaszać do tej pracy.

Patrycja

Partnerem Ahrens Textil Service jest firma DBL, która wspiera inicjatywę Klubu Kobiet Przedsiębiorczych i dziś w ramach wydarzenia „Skuteczna Strategia sprzedaży – o tym, jak powstają strategie sprzedaży, które łączą niezwykłą skuteczność i działanie z klasą” Agnieszką Kazuś Musiał - prezes firmy będzie wykładać http://www.dbl.com.pl/strategia-sprzedazy-skutecznie-i-z-klasa-spotkanie-klubu-kobiet-przedsiebiorczych/ Wydarzenie odbywa się dzisiaj, więc myślę że osoby, które mają czas powinny się wybrać i potem dać znać jak Wam się podobało.

Patrycja

@Adi może przez czas, który nie dostałeś odpowiedzi skontaktowałeś się z pracodawcą, byłeś na rozmowie i wiesz jak wyglądają zarobki w stosunku do stanowiska? Jeżeli tak, to powiesz jakie stanowisko Cie interesowało i jakie pieniądze za nie są oferowane? Innych pewnie tez to zaciekawi.

Adi.

A jak tam jest dziś? Jakie zarobki?

Praca nie jest najgorsza, zawsze można trafić gorzej

Darek

Wiesz co, nie wiem skąd bierzesz brak słów, może byś opowiedział coś więcej, tutaj ludzie są po to, aby czytać czy powinni pracować czy niestety nie powinni

nick22

Śmieszna jest ta Firma...brak słów.

pszczółka

Aj tam narzekacie... w całej gorzowskiej strefie tak się pracuje,tzn.zapi....la

tomaszek

Normalnie niewolnictwo. Nigdy więcej nie zatrudnię się w Niemieckiej firmie, Traktują ludzi jak bydło do roboty, widać po 3 Rzeszy im tak jeszcze zostało. Praca po 10-14 godzin za kółkiem i do tego jeszcze trzeba się nieźle napracować u klientów. Pensja bardzo nie adekwatna do zadań.

Prawda

dendo każdy wie, co trzeba zrobić ! Ryba psuje się od głowy, więc wypadałoby pozbyć się tej głowy :)

Pracownik Obecny

To co Pisze DAVE to jest prawda prawda tak niestety sie porobiło w tej firmie ..

Dave
@Pracownik Obecny

Naprawde żal mi tych przydupasów ktorzy tam pracuja BRYGADZISTKA bez szkoły i jeszcze analfabetka . KIEROWNIK ktory jezdzi rowerem do pracy bo tymczasowo ma ZATRZYMANE PRAWO JAZDY Ciekawe za co ???

Dave

Pracuje w tej firmie bo ciężko jest z pracą ale ogólnie to traktują nas jak maszyny [usunięte przez moderatora] Płaca 1600zł brutto a sam ma pensji ok 7tys paliwo firmowe [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Ahrens Textil Service - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Ahrens Textil Service?

Zobacz opinie na temat firmy Ahrens Textil Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ahrens Textil Service
1.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Mosiężna 12
    66-400 Gorzów Wielkopolski