Unitechnika S.A.

Poznań

Opinie o Unitechnika S.A.

ghhjk

no to juz znaleźli @afisz i nikogo nie szukają :-)

grzywa

za 5lat nie będzie po nich śladu marazm i amnezja nikt tam się nie stara o jakąkolwiek nowa prace. Polegają tylko na tym co mają jakieś śmieszne przeglądy i naprawy.Pięciu ściemnia a trzech udaje ze pracuje reszta to statyści.Szczerze polecam omijać z daleka bo i tak lokalizacja ułatwi ominięcie tego coś.

Nick

Unitechnika to: fajni ludzie(zdecydowana większość), [usunięte przez moderatora] , niska płaca, nieprofesjonalne i nieludzkie podejście zarządu (prezes) do ludzi, traktowanie ich z góry, uważanie że się zjadło wszystkie rozumy. Najlepiej to by chcieli żeby ludzie pracowali za darmo w każdy świątek piątek itd.

Zostaw opinię o Unitechnika S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitechnika S.A.