Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

ktos

Dzieje sie coś w PRSie? Wie ktoś jak sytuacja w firmie?

ciekawski

Witam. Po kilku telefonach do biura PRS otrzymałem info że w najbliższym czasie nie będzie żadnej rekrutacji... Jak sytuacja wygląda u pracowników??? Są jeszcze osoby będące na urlopach bezpłatnych??? Może ktoś ma inne informacje???

dusia
@ciekawski

clar system

ktos

czy ktoś się orientuje jak nazywa się firma sprzatająca na kopalni ( bogdanka stefanów nadrybie )

Ktoś

A nic nie słychać o naborze do PRS ??? Słyszałem żę po nowym roku ma być tzn. niedługo???

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Lublin
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Lublin
Model Opakowania Sp. z o.o.

w PRS też ludzi na urlopy bezpłatne wysyłali. tak naprawdę nikt nie wie jak to będzie w najbliższej przyszłości. jedne przetargi wygrywają, drugie przegrywają. jeśli juz się dostanie prace w spółce to dobrze jest chociaż trochę popracowąac, aby doswidczenie zlapac, patrza na to pod LW

ktoś

Też jestem ciekaw, obecnie w kobudzie wysłali troche osób na urlopy bezpłatne, podobno do czasu aż przetargi się umocnią... Może i PRS będzie przyjmował ludzi:) Mam nadzieje że tak...

Wojtek

Wie ktoś coś kiedy jakiś nabór do pracy?

gość

Ja składam 5 miesiąc z rzędu chodzę do szkoły i lipa pewnie moje kwalifikacje są za małe:D

Pawel

Kiedy CV składałeś ?? Jestes po szkole gorniczej kolgo ??

ktoś

A na kiedy masz się zgłosić? ???

kreizi
@ktoś

jesli ci odpowiada praca jako niewolnik to ok doslownie niewolnik bo jak sie odezwiesz to kierownik cie sprowadzi do parteru a listos wyprostuje to praca przy wylonczonym wentylatorze niejednokrotnie 30 min i dluzej jesli wiesz o czym mowie zawaly udary po takiej pracy i nikt nie ponosi odpowiedzialnosci kilka zgonow ale o tym nikt nie mowi mowi sie slabi musza umrzec

damian

Wczoraj dostałem tel z PRSu, zapraszają do pracy. Proszę o rzetelną opinie na temat tej spółki.

ktoś

NIe wie ktoś kiedy będzie nabór do PRS Wschód???

Ciekawski

Jeden narzeka a drugiemu może odpowiadać taka praca, bo teraz jest ciężko o zatrudnienie...

rhinbac

Witam, moze ktos udzielić informacji o spółce prs na bogdance i czy przyjmuja ludzi oraz gdzie aplikowac cv biuro maja tylko w lublinie ?

kreizi

kolejna ofiara robienia WSZYSTKIEGO NA SILE W P.R.S-SIEnie licza sie ludzie tylkowydajnosc szkoda ze nikomu nie zalerzy na ludziach praca w teperaturze powyrzej 30 stopnia niejednokrotnie 35 to norma a jak sie odezwiesz to jestes nieporzadany pozdrawiam i dziekuje

rrr

Ludzie zastanowcie sie czy jest sens pracowac za 1600 zl w prs i narazac swoje zycie...

mamtogdzies
@rrr

kto CI takich glupot naopowiadal ze 1600osle??? wiem ile sie zarabia w PRSiezarobisz tyle ile zrobisz!

mamtogdzies
@rrr

@mamtogdzies

opowiedzcie mi prosze o sytuacji umowach i zarobkach w prs

@0000000000

Na początek okres próbny 3 miesiące, potem gdy się wykażesz, przedłużenie zatrudnienia na czas nieokreślony. Oczywiście umowa o prace. zarobki jak na firmę górniczą na śląsku bardzo dobre. Solidna firma o zdrowych podstawach. Co na konto to do ZUSu. Osoby rzetelne i

RylzLZW

Pracuje w prs-ie już kilka miesięcy w Lubelskim i potwierdzam Twoje słowa ,dobre wynagrodzenie i warunki pracy jak na firme świadczącą usuługi dla KWK "Bogdanka" ,nie mogę narzekać

nowy

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są szanse aby dostać się do kopalni jeżeli uczeszczam już na kurs technik górnictwa podziemnego

zenek

30 oo tysiące Zarobisz za 30 dn

ciekawski

Jakie sa teraz zarobki w firmie??? moze ktoś sie wypowiedzieć ??? dla młodych pracowników, a jak starzy z doświadczeniem??? 2 tys zarobią???

slusarz

Prs jest jedna z firm ktora interesuje sie ludzmi i ich sytuacja ,i prubuje dac prace w ramach kwalifikacji i Umiejetnosci jakie masz. A wyplaty sa duzo wieksze niz 1800 jak ktos napisal bzdury!!! Ten kto jest anty prs-owi to jakas podpadziocha i lajza albo nigdy z prs nie mial docxynienia . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.