Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Patrycja

Przeglądam obecnie oficjalną stronę internetową firmy PRS "WSCHÓD" i nie widzę, żadnych nowych ofert odnośnie pracy w tej firmie. Ktoś z Was słyszał o obecnych naborach do pracy u tego pracodawcy? Podzielcie się, proszę, swoją wiedzą w tym temacie.

młody
@Patrycja

przyjęcia są co miesiąc, podania trzeba składać albo w firmie albo na oddziałach

Patrycja

@f17, wspomniałeś o możliwościach otrzymania lepszego stanowiska przez osoby z kwalifikacjami technika górnika poprzez poszerzenie kwalifikacji. Jak ocenisz ogólne możliwości otrzymania lepszych stanowisk w firmie PRS "WSCHÓD"? Pracodawca jasno określa warunki zatrudnienia wraz z ewentualnymi awansami w firmie? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

Patrycja

Proszę Was o powrót do prowadzenia merytorycznej dyskusji o PRS "WSCHÓD" S.A. jako pracodawcy. Zachęcam do zamieszczenia w tym wątku kilku słów na temat aktualnych warunków zatrudnienia, atmosfery i ofert pracy w tej firmie. Takie informacje będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z PRS "WSCHÓD" S.A.

@Patrycja

Nie mam na co narzekać. Warunki są b. dobre. Kasa dobra i na czas.

forum carbonu masz gdzie indziej trollu

Nicolas comic
@f17

Chyba dla prezesów jest ta kasa pan L i pan T cały czas tylko co s zmieniają a główny prezes nawet nie chce się spotkać z pracownikami wiecznie to niema i cały czas mówią że jacy to oni są dobro duszni dali 300 co miesiac a zabtali 600 w tamtym tygodniu na nasz3j zmianie byl kierownik robót pan L. I powiedział że nawet jak więcej będziemy robić to i tak więcej nie zapłacą bąda złodzieji w sumie zarabiamy lepej niz w rg Liber płaci lepiej o około 500 zlotych Carbon też nawet driling lepiej płaci

@Nicolas comic

oj chyba za mało carbon ci zapłacił bo piszesz jak po pijaku....

Nicolas comic
@anonymous

Tak za mało zapłacił ale prs a Ty pewnie jesteś jednym z tych lizusow prezesa T. i poganiacza L. W sumie jest już czerwiec a Carbon przyjmuje i płaci o wiele lepiej

Yugo
@Nicolas comic

Jak Carbon płaci o wiele lepiej to ja jestem wróżka zebuszka :)

Byly

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Lublin
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Lublin
Model Opakowania Sp. z o.o.
FNATF

A jak tam sztygar D.?

Patrycja

@@f17, mógłbyś rozwinąć skrót OUG? Są osoby, które na pewno chętnie dowiedzą się co on oznacza. Jak ocenisz poziom kursów organizowanych przez PRS "WSCHÓD" S.A.? Jaka jest ich częstotliwość w tej firmie? Proszę Cię o kilka słów na ten temat.

Okręgowy Urząd Górniczy

@Patrycja

Każdy pracownik fizyczny mający technika górnika może w swoim zakresie zrobić zatwierdzenia w OUG i starać się na stanowisko sztygara zmianowego. Co za tym idzie: odpowiedzialność, sumienność , współpraca z ludźmi i lepsze pieniądze.

Karol

I co w końcu z marcem??

Nie wiem

Za miesiac marzec premie byly juz wyplacone?

@Nie wiem

Nie

Yaro

O chowają Was i ZOBACZYCIE

Patrycja

@f17, jesteś zadowolony z pracy w PRS "WSCHÓD" S.A. Napisałeś, że warunki proponowane przez tego pracodawcę są w Twojej ocenie satysfakcjonujące. W jaki natomiast sposób dba on o Twój rozwój? Czy zapewnia Ci szkolenia podnoszące kwalifikacje, które w późniejszym czasie mogą umożliwić Ci awans? Taka informacja może okazać się ważna dla osób planujących złożenie CV do tej firmy.

@Patrycja

Żadnych kursów nie robią.

młody
@FNAF

chyba tylko tobie, bo tam nie pracujesz ...

@młody

Pracowałem i wiem.

Nigdy niepracowałem w carbonie. TROLU

Trolu

@f17
@Patrycja

Tak, są kursy jak w każdej firmie. Możliwość awansu wyżej jest, bo są braki w dozorze. Ale trzeba się się wszystkiego wyuczyć i zdać egzamin w OUG.

Patrycja

Wasze wpisy na tym forum poświęconym PRS "WSCHÓD" S.A. jako pracodawcy nie spełniają jego założenia. Są niemerytoryczne, przez co wątek ten nie jest rzetelnym źródłem informacji o tej firmie dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do niej. Proszę Was w związku z tym o rozpoczęcie prowadzenia merytorycznej dyskusji na tym forum z uwzględnieniem przestrzegania jego regulaminu.

Zauważalna stała się wszechobecna aktywność trolli internetowych z carbonu... Zmykajcie

Zachod

Kobud padł a za nim pójdzie reszta jak tak dalej pójdzie. Tam była padaka i widzę że tu nie lepiej. Widzę że piszą tu coś o Carbonie a ale jak wszedłem na forum Carbonu to też są różne opinie. W każdym razie zmykam z prs wschód gdzieś na zachód. Bo tutaj warunki pracy dosłownie jak na wschodzie.

mnich
@Zachod

w prs zrobilo sie dziadostwo, po marcowej wyplacie zmykamy z kolegami do carbonu

Szczery
@mnich

Przecież jesteś z carbonu..... ????

Knur

Z miesiąca na miesiąc ucieli 600 zł za większe raporty jak miesiąc wczesniej miało byc lepiej i zapewnienia nadsztygara ze mniej nie zarobicie ???? po 7 latach mam dość czara goryczy sie przelała

jacek
@Knur

U mnie to samo, - 700 z wypłaty. To jest popierdółka a nie firma. Kasa zabrana, rękawiece - 2 pary na miesiąc... Jestem ciekaw czy prezes S. wie co sie wyrabia w tej firmie.

4/VII

Ile dni w pracy i gdzie byłeś? Bo może się okaże że oczekujesz wypłaty równej przodkowi za 14-15 dni pracy a reszta l4..

FNAF

Stary powinien iść na rentę.

JARKO

WITAM JAK Z TĄ PRACA W PRS SĄ OGŁOSZENIA

@JARKO

Ja podziekowalem im za wspolprace i za te "nagonki" na lampowni.

krzycho

chyba nie to jest tematem tego forum trolle z carbonu, a swoją drogą chyba naprawdę się boicie

@krzycho

Desperatowi wszystko jedno, jeszcze parę miesięcy i przyjdzie bidulek o pracę prosić...

Tak,ale ciebie Na kase

Prs

Czas wypłat się zbliża. Jeśli znowu mnie oszukują i nie wyrownaja to uciekam stąd tam gdzie pieprz rośnie

@Prs

zawsze możesz iść do carbonu...

komunikat

Witam, ja zakładam sprawę firmie Kobud.S.A. Każdy kto jeszcze tego nie zrobił a chce zrobić to polecam przyłączyć się. Dotyczy też wkładu do kasy. Lublin spokojna 17/12. Tel. 793-616-181. Im więcej tym lepiej, nie ważne jakie stanowisko się zajmowało. Pozdrawiam.

FNATF

Słyszał ktoś coś o (usunięte przez administratora)..? Podobno stracili stołki. Może ktoś to potwierdzić, chodzi o pewne i wiecej info.

@FNATF

podbijam

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.