Monter płyt kartonowo-gipsowych #Praca w Belgii

Lublin
Oferta opublikowana10.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Monter płyt kartonowo-gipsowych

Obowiązki

  • • przygotowanie powierzchni do montażu płyt k-g,
  • • montaż sufitów podwieszanych,
  • • montaż ścianek działowych,
  • • prace wykończeniowe.

Wymagania

  • • doświadczenie na danym stanowisku
  • • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • • umiejętność pracy w zespole,
  • • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • • regularne opłaty faktur,
  • • bonusy za polecenie fachowca,
  • • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • • pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308 .
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1