Opinie o Zoetis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zoetis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zoetis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zoetis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

on

Podejście do kandydata na miernym poziomie. Spóźnianie się na spotkania oraz brak informacji zwrotnej w umówionym terminie. A w międzyczasie zdążyłem dostać dwie inne propozycje.

Zuza

Wyszukiwanie problemu tam gdzie go nie ma. Trzeba pomyśleć czy przypadkiem nie jestem za słaba żeby tu pracować?

Firma w której jest ogromna rotacja i nikt w zasadzie się tym nie przejmuje bo to przecież mało zdolni pracownicy odchodzą, chociaż rekrutacja dość dokładna na początku. Co powoduje odejścia, dużo może być powodów, ale HR wcale to nie interesuje, one mają tak dużo pracy że nic nie widzą, a nawet same kreują te sytuacje. Działy są różne, ale i tak jakości pracy nie ma, a najbardziej zyskują tylko Ci co potrafią znaleźć sobie plecy, a co z resztą...każdy musi martwić się o siebie. Nie polecam tej firmy, ale jak ktoś chce może sprawdzić sam jak w takich warunkach się pracuje. Powodzenia!

cudowna, zaje.. atmosfera, tyle ze kosmiczna rotacja w firmie.. co tutaj mowic.. dobra firma dla świeżakow po studiach, dla tych bardzo doświadczonych - za niski poziom. Stąd ogromna liczba osob odeszla, zwłaszcza z o2c i rtr

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.

Sporo starych opinii, wiec dodam swoją. Globalne SSC z przyjazna atmosfera pracy, czuć amerykanskie korpo, ale w pozytywnym sensie. Ustabilizowane, ale caly czas pojawiaja sie nowe projekty, wiec nudy nie ma. Czas pracy rozliczany fair, przełożeni w porządku (nie mogę mówić za wszystkich). Ogolnie polecam firmę.

:<

niestety nie mają żadnej oferty dla pracy księgowej :

Przyjazna atmosfera pracy. Przełożeni wyrozumiali. Rozłożenie obowiązków jak w każdej firmie, ktoś trafi lepiej a ktoś gorzej. Mimo wszystko jest to dobre miejsce pracy dlatego polecam

żenada i porażka, z jednym gościem na czele który z cichca gania za młódkami bo ma starszą żonę czy partnerkę (specjalnie nie precyzuję, żeby nie sugerować, bo jeszcze wylecę hehe). Delegacje to niezłe imprezki, ludzie wracali pełni wrażen (różnego sortu). Nie powiem złego słowa na AP i VAT. Managerka AP ma super opinie. ogólnie żałuję zwolnienia z poprzedniej pracy.

ex-Zoetis

W tej firmie wszystko oprócz zarobków i możliwości wyjazdu do Irlandii jest mierne. A i tak pod koniec się okaże, że zarabiasz najmniej z wszystkich w teamie...

Po aplikacji na stanowisko w GL na ogólnie sformuowane ogłoszenie dotyczące księgowych stanowisk AP, AR oraz GL w nowo otwieranym centrum SSC na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się ku mojej konsternacji, że firma do działu GL nie zatrudnia ludzi z zewnątrz. Rekruter absolutnie zignorował fakt mojej aplikacji właśnie na to stanowisko i jakby nigdy nic zapytał mnie o preferencje pracy w AR czy w AP. Nie rozumiem dlaczego firma ogłasza nabór na stanowiska, na które de facto nie przyjmuje ludzi z zewnątrz!?! Chodzi zapewne tylko o zbudowanie sobie bazy danych CV i zawracanie głowy ludziom rozmowami, z których wychodzi się z niesmakiem. Inną kwestią jest polityka firmy co do stanowisk. Stanowiska księgowe nie nazywają się księgowy a Associate. Nie wiem co to ma wspólnego z ksiegowością. Na dodatek okazało się, że pensje w dziale GL są na tym samym poziomie co w AR i AP. Dla mnie rozmowa z tą firmą okazała się stratą czasu i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zoetis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoetis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoetis Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoetis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoetis Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 32 ocen.

Zoetis Polska Sp. z o.o.