Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

klient

Witam Informacja dla kierownictwa; Zadzwoniłam dzisiaj do siedziby firmy w Warszawie jako klient korzystający z ich wyrobów. Jakaś mało kulturalna Pani udzielała mi informacji..... W końcu je dostałam ale czułam się jak intruz przeszkadzający jej nie wiem może w piciu kawy. Nie wiem czy jeszcze tam zadzwonię..... Jest wiele innych firm na rynku - do wyboru do koloru. Widocznie nie zależy im na klientach. Pozdrawima

Handlowy

Witam ostatnio ukazało się ogłoszenie na stanowisko pH region wlkp Czy może ktoś opisać kulturę pracy ? Ilość wizyt ? Jaka baza klientów ? Jeżeli to nie wielka tajemnica zakres wynagrodzenia ? Jakie dodatki ? Aktualna flota ?

PH

Nastała cisza w eterze. Sensowne zmiany w premiowaniu i od razu mniej vacatów. Pewnie dobrze, bo można skupić się na pracy, a nie myśleć, że przez jedno niezrobione zadanie będzie brak jakiejkolwiek premii. To teraz zobaczymy jak kierownictwo podejdzie do tematu podwyżki, na którą musieliśmy sobie sami zapracować. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników w terenie.

xyz
@PH

Jaka podwyżka , chłopie o czym ty gadasz , ile osób dostało tą podwyżkę , 40% , ile teraz dostaniesz, 2 koła na rękę , istny wyścig szczurów . Najgorsze jest to że są osoby które dały się w ten wyścig wciągnąć , podwyżka powinna być z urzędu dla każdego , okazuje się że ktoś kto pracuje kilka lat ma mniejszą podstawę niż osoba która się przyjmie do pracy .

Bucho
@PH

Sensowne zmiany? Jeśli tak to dlaczego ubyło tak wielu ludzi w 2017? Skad 2 gwiazdki na 7? Im większa rotacja tym słabsze postrzeganie firmy w terenie no i relacje ph.Plany "kreują" kiełownicy reg i el komediante. Im gorszy tym większa rotacja. Rozejrzyj się po sali na nastepnej konferencji.

nickt
@xyz

To były jakieś podwyżki????

Cześć Wszystkim. Mam kilka pytan do obecnych pH w henkel. Jakie auto oferuje firma i czy jest możliwość użytkowania do celów prywatnych? Plany są realne? Jak atmosfera?

asfalt

Cześć a jaki region?

Alek
@Zainteresowany

Nieźle zaczynasz z pytaniem: Jakie auto? Hahaha. Powodzenia w szukaniu pracy. Bedzie Ci potrzeba dużo szczęścia bo rozumu brak.

Henkel
@Zainteresowany

Auto masz do wyboru ( 5 modeli Octavię passata mondeo insignie superb )jak podpisujesz umowę. Planami sie nie martw, masz tak wysoką podstawę że nie musisz ich wcale robić. A atmosfera... Jak na pikniku

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Maciej

Prace bez perspektyw. Tylko d..włazy mają jakieś perspektywy. To zależy jak głęboko wejdą. Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie niż Henkel. Marne pieniądze za niewolniczą prace. Wszędzie jest cieżko ale w innych firmach szanują ludzi. W Henkel nie szanują nikogo oprócz samych siebie. Dla mnie firma dno.

Lili

Witam czy są jakieś wolne wakaty na stanowisko PH?

Momumencik

Najlepiej na tym forum to wychodzi niektórym biadolenie i zrzędzenie. Może nawet będzie z korzyścią dla pozostałych ludzi w firmie jak niektórzy zmienią pracę? Przecież tylko psują atmosferę w pracy. Może firma ma za wysokie standardy dla niektórych i dlatego tak narzekają?

PL
@Momumencik

Atmosferę nie psują pracownicy , tylko cała grupa ludzi którzy zarządzają firmą , wcześniej jakoś nikt nie biadolił , ja osobiście do pracy chodziłem z przyjemnością , na chwilę obecną jest to katorga , do wszystkiego musisz się zmuszać i tylko czekasz na okazję aby zmienić pracę . Jeszcze jedna uwaga , nie system tworzy ludzi tylko ludzie tworzą system .Pozdrawiam wszystkiego osoby które są zadowolone z pracy w firmie Henkel !

@Momumencik

Widać że nie jesteś pracownikiem i obca tobie jest praca u podstaw. Chciałbym ciebie zobaczyć jak rozbisz target,półki, zdjęcia , top asortyment, wprowadzasz nowości, dystrybucję z kosmosu i wracasz do domu wieczorem zajechany jak koń po westernie albo wycisnięty jak cytrynka.

Mały

Może jak teraz brakuje fachowców zaczną podnosić płace?

Mikoś

Czy mógłby mi ktoś napisać o co chodzi w tym programie rozwojowym w dziale marketingu? Czy to coś wartego zainteresowania? Spore zainteresowanie jest tymi programami!

Joanna

Obecnie można znaleźć aktywne oferty stażu, czy też udziału w projekcie rozwojowym w różnych działach firmy. Czy ktoś z Was właśnie w ten sposób dostał się do pracy w firmie? Między innymi jeszcze przez tydzień można aplikować na ofertę Stażu w Dziale Zarządzania Kluczowymi Klientami w Kanale Sieci Międzynarodowych. Treścią oferty i oferowanymi warunkami nie różni się on wiele od zwykłych ofert pracy. Możecie powiedzieć czy jednak takie różnice istnieją? Jak wygląda okres stażu w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Marunio

Zawsze można zmienić firmę jak komuś jest tu tak źle. Firma z pewną pozycja na rynku daje pracownikom stabilizację i perspektywę pracy. Szkoda, że niektórzy nie potrafią doceniać choćby w minimalnym stopniu takich właśnie wartości. Cieszę się, że tu pracuję!

Stary

Henkel zatrudnia ph którzy nie wchodzą do sklepow:) nie robi wywiadu o przedstawicielu którego chce zatrudnić albo musi brać cokolwiek. Ciekawe konkurencja będzie korzystać

xxxx
@Stary

jak zatrudnia ph ktorzy nie wchodza do sklepu? tacy tam pracuja?

hhh
@xxxx

Muszą wejść , bez zrobienia zdjęcia nie zamkną wizyty :)

Kisjs

Mniej

krzysiek

mam pytanie ISCM to pośrednik zatrudniający dla Henkel? ile teraz dostaje PH podstawy netto? jest te 2-2,5 tysiąca chociaż?

Wuja
@krzysiek

Jakieś 1,7-1,8 z premią. Całej premii nigdy nie dostaniesz. Wtedy jest ok 1,9.

Annn

@krzysiek 2017-09-14 22:19 , Na jakie stanowisko aplikowałeś i do jakiego działu w Henkel ? Czy ktoś może posiada wiedzę jak wygląda praca na stanowisku PH i coś w tym temacie napisać

krzysiek

to jja juz sam nie wiem, mialem dzis tele odnosnie rekrutacji na Ph... nie odebralem nie mialem jak, dostalem sms-a iz prosza o kontakt jutro. jak myslicie warto jest aplikowac oddzwonic czy nie? ile zarobi PH jak wyglada rekrutacja...

ODP.
@krzysiek

Teoretycznie można zarobić około 4tyś , ale to jest tylko teoria w praktyce, często zarabia się podstawę , która jest bardzo niska ,zadania i targety bardzo wygórowane , trudne do osiągnięcia , system premiowania beznadziejny , więcej szczegółów nie mogę zdradzić , osobiście odradzam , bardzo dużo doświadczonych pracowników odeszło , to powinno dać do myślenia , tylko szkoda że naszemu szefostwu nie daje .

@ODP.

a jak przebiega rekrutacja ile rozmow?

Igor

Słusznie ktoś zauważył, że atmosferę tworzą ludzie. Jeśli załoga jest faktycznie dobrana i zgrana to poradzi sobie z różnymi przeciwnościami. Najłatwiej jest obarczyć winą zarząd, sam niczego nie zrobi!

Miła

Można zrozumieć , że komuś nie odpowiada praca w Henkel Polska i można zawsze odejść ale jak łatwo obrażacie innych. W myśl powiedzenia, że cudze błędy widzimy pod lasem a swoich błędów nie widzimy pod nosem.

Mirunio

Nie bardzo wiem po co niektórzy wypisują na tym wątku jakieś bzdury? Henkel Polska ma się całkiem dobrze i nie ma potrzeby ubolewania. Czasami myślę, że konkurencja chce koniecznie zaszkodzić firmie i tak pisze.

Traper

Kolego Maciorku. O jakich ofertach pracy mowisz? Jakbys znał strukture zatrudnienia to byś szukał poprzez agencję ktora zatrudnienia ludzi w terenie. W skrocie: region 1 -3 osoby, drugi-ostatnio byly 4 oferty, region 3 - 3oferty, no chyba ze zarzadzajacy w 3 postraszyli i wycofali - to jest do ustalenia.

OWE

To szukaj u "handlarzy ludźmi" czyli firm zewnętrznych poprzez które Henkel zatrudnia. Tam dostaniesz prace, bo nikt nie chce pracować za 1700.

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.