Opinie o ZUS - Toruń w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZUS - Toruń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZUS - Toruń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUS - Toruń w Toruń

Samuel

Czasami nie spełniamy oczekiwać wymagającego pracodawcy i po odejściu nie potrafimy pogodzić się z faktem, że nie każda praca jest dla nas.

Obiektywna
@Samuel

Masz w stu procentach rację. (-: Jak pracownik czuję że nie spełnia " chorych" oczekiwań to sam się zwalnia - bo nie znam osoby która by na moim wydziale zwolnili ( wszyscy którzy odchodzili mieli świadomość że nie spełniali oczekiwań i sami odchodzili)(-: Życzę powodzenia i pozdrawiam osoby które jeszcze postanowily " tkwić" w tej atmosferze. Z tej wypowiedzi (podejrzewam że osoby z kadry kierowniczej) można wnioskować że nic się nie zmieniło. (-: Dziękuję za info teraz wiem że podjęłam dobrą decyzję odchodząc (-:

@Obiektywna

Brawo, to chora instytucja.

Grubby
@Samuel

ZUS nie jest wymagającym pracodawcą, no chyba że wymaga się od Ciebie bezwzględnego posłuszeństwa, bycia wołem roboczym i dajesz im się manipulować, nie masz własnego zdania... starzy pracownicy zatrzymali się jeszcze w PRL, lubią zastraszyć, lubią Cię ponizac i wykorzystywać. Dla nich jesteś nikim, do tego powinieneś wykonywać ich polecenia. Inaczej wyeliminuja Cię z zespołu.

maja
@Grubby

Bo tam jest (usunięte przez administratora) łysy rudzielec posuwa w pracy stare pudło A ona jest zazdrosna jak rozmawia z młodymi

@Samuel

Serio? rozbawił mnie Pan :)

@zusjestgupi

Instytucja to ludzie, a niektórzy to naprawdę ciężki kaliber....

Czy w ZUS - Toruń zatrudniani są obcokrajowcy?

jak będą płacić najniższą to bedą musieli zatrudniać Ukraińców :)

Krzychu

Potwierdzam Iza ta orzecznik Donata Wilińska jest (usunięte przez administratora) nikomu nie akceptuje zwolnienia bo ma za to płacone ,pytania z łachy i ogólnie nieprzyjemna stare głupie pudło

Izaa

Życzę tej babie żeby ja spotkała taka sama tępa i nie wyrozumiała osoba nie pozdrawiam :)

Brałeś udział w rekrutacji do ZUS - Toruń. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
Patrycja

Markowska z Zusu z Torunia i Okniński są parą Pani Markowska jast zazdrosna bardzo o Patryka.

Gosia
@Patrycja

Tak zgadzam się mnie wyrzucili ze stażu Markowska i Wolska za Patryka. Najpierw mnie posadzili z nim a potem ze z nim rozmawiałam to mnie wyrzucili i mnie wyzywali

Maja

ZUS Toruń Przyjmuje pracowników po znajomosci Nie umią ustaw na rekrutacji A przechodzą do dalszego etatu Między innymi Paulina Mielczarek przeszła po znajomości do kolejnego etatu na stanowisko ds. opracowań decyzji i korespodencji. Powinni nikogo nie przyjąć bo testy fatalnie napisali.

Zuza
@Maja

Niestety wszędzie tak jest możesz pokazać się z tej dobrej strony a i tak mają to za nic. Liczy się tylko to czy masz plecy czy nie! Wszędzie panuje bałagan, podlizywanie i jakby cie tu w łyżce wody utopić takie straszne koleżeństwo jest w każdym ZUS nie tylko w Toruniu. Oni ich chyba tak szkolą!

Sympatycznie wspominająca
@Maja

Pracowałam na tym wydziale kilka lat - uwierzysz albo nie ale lepiej dla Ciebie że się nie dostałaś. (-: Wyjdzie to na korzyść dla Twojej psychiki. Ja nie dostałam się tam po znajomości więc co do tego nie mogę się wypowiedzieć ale żałuję każdego dnia spędzonego w tej pracy i choć od zwolnienia się trochę czasu minęło coś w człowieku zostaje, że z ciekawość spojrzy na forum. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych pracowników i tych przyjętych po znajomości również ( jak by wszyscy byli po znajomość to by nie było komu robić). Szczerze - to ja osobiście żałuję że kiedyś mnie tam przyjęli (-:

Adk

Hej, aktualnie ZUS poszukuje bardzo dużo pracowników, moje pytanie - na jaki dział warto aplikować? Czy w ogóle warto ? Ogłoszenia dodawane są dość często co mnie trochę dziwi. Czy z moim średnim wykształceniem dostanę się tam gdziekolwiek ? Czytam opinie i to chyba bez sensu ? Z góry dzięki za odpowiedź ????

Grubby
@Adk

Nie warto, szkoda zdrowia, psychiki. To jest wykańczalnia.

Ostatnio miałem okazje (byłem zmuszony) odwiedzić oddział zus włocławek na ul. Płockiej .Bylem mile zaskoczony,,od momentu przekroczenia progu zajęła sie mną pracownica tej jednostki pomogła w załetwieniu sprawy caly pobyt zajął mi ok. 10 minut. naprawdę nic nie zmyślam chciałbym serdecznie tym paniom podziękować.

JURKO

To co się tam wyprawia, to jest żałosne. KOBIETY są okropne ona jest najlepsza i najważniejsza nic cie nie nauczy bo po co żebyś nie mógł być jego konkurencja, żebyś nie okazał się lepszy od niej. Prace dostać graniczy z cudem, mówią żeby startować w castingach a i tak wybierają kogo mają oni sami podyktowanego z góry. Trzeba nie startować w castingach i pokazać. Po stażu też nie zatrudniaja nawet na miesiąc, totalna porażka!

Gall anonim

Jeżeli nie zależy Ci na szacunku przełożonych i uwielbiasz niepłatną pracę po godzinach - gorąco polecam, ta praca jest właśnie dla Ciebie. Wymagają zaangażowania, wiedzy, poświęcenia w zamian za 1700-1900 brutto. [usunięte przez moderatora], nie pracodawca.

@Gall anonim

nic się nie zmieniło, tak jest nadal. nie aplikujcie tam.

Obiektywna

W odniesieniu do poniższych komentarzy aktualizuje informację wskazane poniżej (dla osób które w dobie kryzysu zechciałyby tam pracować). Po półtora roku od zwolnienia się z tej instytucji postanowiłam podzielić się swoją opinią. Ciężko się dostać ale tylko na niektóre wydziały – na dwóch może trzech jest taka rotacja że szkoda zdrowia i nerwów ( można zobaczyć historię naborów). Nie wiem jak jest teraz w dobie zmian i „szumu” politycznego ale dużo osób tam się „przewinęło” za moich czasów więc nie ma problemu w Toruniu znaleźć kogoś kto wyrazi swoją opinię na temat tej instytucji – może stał się cud i coś się zmieniło (-: Dużo inteligentnych osób zostało zrównanych z ziemią a nikt z tego nie wyciąga wniosków i nie zastanawia się czemu tak jest …. Ani jednego dnia nie żałowałam swojej decyzji (został tylko niesmak i rozczarowanie). Kto był za moich czasów (bo nie wiem jak jest teraz) ten wie, kto pójdzie ten się przekona jak jest teraz. Może lepiej? A może gorzej? Sama jestem ciekawa (-:

@Obiektywna

jest coraz gorzej, lepiej już było.

kandydatka

Byłam pierwszy i ostatni raz na rozmowie w Toruniu ogłoszenie wykształcenie średnie przyjmują do pracy tylko z wyższym bez wiedzy wprowadzanie w błąd brak profesjonalizmu nie polecam nikomu

ania
@kandydatka

W ZUS Toruniu byłam pierwszy i ostatni raz . Miałam wyższe wykształcenie i doświadczenie i nie dostałam tej pracy. W czasie rozmowy rekrutacyjnej zostałam poinformowana że dyrektor podejmuję decyzję, kogo zatrudnić. Dyrektor nie był na teście ani rozmowie, ale decydował. Nie wierzę w uczciwość przy zatrudnianiu tam.

Zuza
@ania

Niestety wszędzie w ZUS jest podobnie, musisz mieć wielkie plecy aby tam się dostać. Castingi to wielka ściema jest. Możesz być dobrym najpierw stażysta i dobrym kandydatem na stanowisko a i tak cie nie wybiorą. Bo biorą swoich, mogą robić nic a są, smutne to ale jak najbardziej prawdziwe!

Krawiec62

Na wejściu do budynku rządzi w najlepsze portier on decyduje o tym kto może wejść bez czekania przed innymi petentami sytuacja z dnia 4.08.2020 godzina koło 12,00

Martyna

Czy szukają pracowników biurowych?

Czy w ZUS - Toruń są paczki/bony świąteczne?

Bezimienna

Oczywiście, że nie... Co za pytanie ????

Cecylia

Normalna praca przynajmniej z perspektywą, że firma nie będzie redukować!

Zusiara

Kierownictwo masakra pracownik zrobi błąd - masz po premii, nie wspomnę o tym że wszyscy robią wszystko mówię o inspektoratach bo oddział ma specjalizację. Czekam może Pani prezes w końcu wymieni kierownictwo nie tylko w oddziale ale i w inspektoratach. Pracownicy są zawaleni zadaniami, ale to oni mają złą organizację pracy i nie spełniają wymogów firmy. Idziesz do kierownika, zgadzasz problem, prosisz o pomoc i słyszysz że to nie jest koncert życzeń. Wiem jedno, że gdyby kierownikowi lub dyrektorowi przyszło opracować sprawę, zarejestrować ją w ciągu 5 dni od daty wpływu do ZUS to wszyscy nie spelnialiby wymogów firmy. Na pewno nikt nie rwalby się żeby im pomóc. I nie pamiętam żeby kiedykolwiek ktoś pochwalił zawsze wszystko źle i mało,mało,mało.... najlepiej jakbyś siedział w pracy 24 godziny na dobę. Pani prezes zrób coś aby polepszyć warunki pracy

asd

Ostatnio byłam na rozmowie w sprawie pracy. Wymagali żeby kandydat miał doświadczenie zawodowe w dziale prawnym i do takiego też działu była też rekrutacja. Wkurzyli mnie bo proponowali 1700 zł brutto a w dziale prawnym pracowałam kilka lat, tyle że w innej firmie. Nie polecam ZUS-u w Toruniu.

Zostaw merytoryczną opinię o ZUS - Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w ZUS - Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy ZUS - Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUS - Toruń?

ZUS - Toruń