Opinie o Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce w Warszawa

klient

Takie akcje w Polsce (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) NAIWNIAKA MA SIĘ W NAJLEPSZE , a towar jest zakładnikiem i jak nie zapłacisz na czas to doliczą koszt magazynowania i bulisz co ci napiszą bo nie masz innego wyjścia. Wystąpiłem już o zwrot nadpłaty do Chińczyka, bo to on wprowadził mnie na tą MINĘ.

Maria

Przestrzegam wszystkich przez korzystaniem z usług tej firmy. Od miesiąca ciągnie nam się sprawa towaru z Chin, wiecznie są pytania o jakieś dokumenty, wiecznie ktoś czegoś nie otrzymał, nie może zrobić odprawy a później jest gra na opłaty za składowanie - Oni bez przerwy nie mają u siebie przelewu, nie mają zaksięgowanych żadnych płatności i nie mogą wydać towaru. A jak już się postraszy prawnikiem to dopiero działa ;) Przestrzegam.

Teresa
@Maria

Każdy się motywuje tak jak może jak to mówią. ;) I to dziwne, bo w pierwszej kolejności myślałam, że problemy z zarządzaniem jakieś są, ale skoro nagle wszystko na pstryknięcie palca się udało... To czemu tak to dziwnie robią w takim razie?

Olo
@Maria

Dzięki za opinię, być może zaoszczędziła mi sporo pieniędzy i nerwów. Jakieś 10 lat temu miałem podobną sytuację wziąłem usługę transportu od dostawcy z Chin - cena była atrakcyjna, niestety potem musiałem zapłacić jakiejś firmie z Gdańska czy Gdyni dwu lub trzykrotność kosztów transportu statkiem. Niby uczciwie bo taki mają cennik i co im zrobisz?...

JM

Niestety bardzo droga ale to bardzo droga agencja. Przesyłka z Chin - w Chinach opłacony był transport do Gdyni ok 700 zł. W Polsce naliczono koszty portowe od drobnicy/palety 180kg/2m3 - ok 2000 PLN (bez kosztow magazynowania ) - także razem ok 2700zł Przykładowo import z Chin całego kontenera 20 to koszt ok 8000 tys w innej firmie. Masakrycznie lichwiarka stawka kosztów portowych w Polsce - Uwaga nie polecam - bardzo uważać - przykładowo w Polskiej innej Agencji koszty portowe przy takiej przesyłce to ok 150 zł. Zdecydowanie odradzam,

Barbara
@JM

Przykro to czytać, dość dokładnie wyjaśniłeś różnice w kosztach. Powiedziałeś o swoich spostrzeżeniach komuś decyzyjnemu w Boxline? Swoją drogą weszłam na to forum z nadzieją na przeczytanie opinii pracowników tej agencji i spotkało mnie rozczarowanie. Mam nadzieję, że napiszą z czasem, jakie warunki pracy mają w Boxline.

PIOTR
@JM

NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ MIAŁEM DO CZYNIENIA

MKP

Najlepszy pracodawca u jakiego pracowałem.

Magdalena
@MKP

Co sprawia, że jest on "najlepszy"? To musi być jakiś konkretny argument w takim razie? No chyba że miałeś mało prac i nie było kogo przebijać :D

Firma Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor morski. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
PIOTR

WITAM NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY, KOMUNIKACKJA ORAZ RZETELNOŚĆ NIE ISTNIEJE. Pracownicy jedyne co potrafią powiedzieć to ,, PROSZĘ MI DAĆ CHWILĘ " po czym kontakt się urywa można dzwonić,pisać zero informacji

Jak wygląda ścieżka kariery w Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ibrahim elmahalawy

to firma śmieciowa. są gorszą firmą przewozową

Ibrahim elmahalawy

It very bad company don't co operation with hem . They will (usunięte przez administratora) you with money

Ibrahim elmahalawy

Be careful from this company they will fuck you as should be with your money . They will Daily your cargo to force you to pay more money for them they will ask for docoumnts and allot of questions it doesn't have any meaning. All if this to extension time to pay more for storage and they take more money for nothing better to search for better company more than n this company . Again be careful

Kamil

Jak liczna jest ta firma?

WDM

Bardzo dobry pracodawca.

Karol

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje kierowcy i na jakie zarobki mogę liczyć?

Wojtek

@Anonim Szkoda, że tak skromnie się wypowiedziałeś. W każdym razie firma ocenia jako dobry pracodawca, polecam.

Na plus

Beata

Jak tam atmosfera w firmie ?

Bartek

Jeśli ktoś jest dobrym pracownikiem do firma będzie dla niego dobra, tyle w temacie.

Aaa

B. Dobry pracodawca

Tymon

Boxline to bardzo dobry pracodawca i sądzę, że niektórzy powinni popatrzeć na siebie.

Nie polecam. Kompletna amatorszczyzna. Mam wrażenie że osoby tam pracujący są z tz. pierwszej łapanki.

nieodpowiedzialna

Ta firma jest gorsza niż firma lichwiarska. Ściągają kasę za jakieś manipulacje które sami wymyślają. Ktoś powinien zgłosić to do UOKIK. Pracownicy to jakiś młody narybek który po studiach innej sensownej pracy nie umie znaleźć i bezczelnością próbują budować sobie reputację. Porażka. Nigdy nie pracowałam w tej firmie - ale wolałabym sprzątać ulice

kinioslawa11

Oszczegam wszystkich przed tą pożal sie Boże Firma , zaplacilam pieniadze za jakies absurdalne rzeczy, policzyli sobie za magazyn mimo,że oni przedłużali sprawe , a Pani Skrzyńśka to całkowicie niekompetentna osoba, raz wymagała tego a na drugi dzień czego innego. Ludzie sprawdzajcie opinie o farmach transportowych i nie zgadzajcie się by chińska strona wybierała firmę transportową.

narzucony importer

buahaha. miałem coś napisać, ale cała esencja jest już powyżej

Zostaw merytoryczną opinię o Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce?

Boxline Ucl D.O.O. Sp. z o.o. - Oddział W Polsce
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Sabały 60
    02-174 Warszawa