Batim

Stary Sącz

Opinie o Batim

czorny

nie rozumie tych opini nie mowie ze firma jest najlepsza ale pracowalem juz gdzie indziej i naprawde nie ma sie czego czepiac , kasa jest zawsze na czas , mialo byc 2100 za tydzien i jest no przeciez od razu gadali ze to z podstawa 2100 a nie plus jeszcze podstawa wiec nikt niczego nie odbija , jazda 5 tygodni i tutaj tez zaskoczenie bo kilka razy byles sciagniety kilka dni przed terminem , zdazaja sie przewalenia ale zawsze mam smsa ze bedzie taka sytuacja i daja za to premie obciazenia piszecie ze sa ale to jakies bzdury mam ubezpieczenie kierowcy i nic nie place a zachaczylem raz naczepa dosc pozadnie , jak ktos nie chce robic to won pracy jest duzo wszedzie ja uwazam ze batim jest ok linie proste jak cep , malo kilometrow no nie da sie nic nie robic i zarabiac kase w domu siedzisz 9 dni masz swoje auto pod domem wydaje mi sie ze tu tylko opinie niezadowolonych szkoda ze nie wypowiadaja sie jak jest naprawde ale to tylko moje mysli pozdrawiam normalnych ale czy tu tacy sa ?

Marko

cygaństwo jak diabli, przypomne basiu że miesiąc nie ma 5-6 tygodni i kwote powinnaś podawać za miesiac pracy. a z ubezpieczeniami to są jaja. na emeryture to trzeba do skarpetki odkładać. I jak koledzy wyżej piszą - pyskówki i amatorka. Nigdy nie polece nikomu

Ktm

Cyganstwo i amatorka. I cham na rozmowie o prace

deko

Takich chamów to ja jeszcze nigdy nie spotkałem. I to na każdym stanowisku. Jak takie firmy jeżdżą jeszcze? Na szczeście nie brakuje pracy. A wspomniany krawacik leczy kompleksy łóżkowe. NIe dam sie szmacic.

jaro

Witam. Szukam zmiennika do podwójnej obsady. Ja pracuję od października ubiegłego roku w tej firmie. Stała trasa- linia. Start Warszawa powrót Warszawa. Nowe zestawy naczepa kontener ,Actros e 6 bogatsza wersja. System 2 na 1 lub 3 na 1 do umówienia. na każda trasę. Podstawa 1650 + dieta 45e przez pierwsze 3 -miesiące po tym okresie 49 e diety i umowa na 2-lata. Jestem kierowcą czystym nie palącym . Tylko Poważnie zainteresowane osoby tel. 691223002.

nie pracownik

tak, tak p.dyrektor podaje wynagrodzenie, na zachęte za 5tygodni pracy, od kiedy miesiąc ma 5 tygodni??? ale biuro ładne postawili? a baśka się chwali po gazetach że na zakupy to do londynu lata.... i ze pół europy podbiła, dziwne gdyby nie podbiła skoro płaci pół z tego co kierowcy na zachodzie... ehh aa i reklamy że potrzebuja pracownika wszedzie stawiają, nie pracownika tylko jelenia potrzebuja....

Pościk

Ty Daniego. Michała już tam dawano , dawno nie ma. Jest nowy Artur... ale numer telefonu jest ten sam w sumie. Pozdro dla Artura! trzymaj się chłopie. tutaj jesteś dla tej firmy za dobry. Barbara pewnie dowie się o tym po fakcie jak zawsze.... a Marek tylko by zmianiał, wyrzucał i szukał miodu w du...ie numer telefonu do tomaszowa jest w necie, nawet na gogle map wpisac tylko trzeba oddział batim tomaszow

Lelek
@Pościk 14.09.2017 12:51

Dzięki za podpowiedź. Już ta firma mi się nie podoba

aleks112

Ludzie ta firma nie ma co robić tylko zmienia pracowników jak rekawiczki. dużo ilość kierowców się sama zwalnia. zastanawiam sie dlaczego? przed chwilą widziałem ogłoszenia o prace na stanowisko w tomaszowie mazowieckim. ciekawe czy ten gościu wie, ze juz szukają nowego na jego miejsce? ale szaleje ten dyrektorek. mój wujek pracuje w tej firmie i ja tez zamierzam iśc tam do pracy. czytam te wasze komentarze i nie wiem czy sie ladować do takiej firmy. jestem z okolic tomaszowa i ten oddział to bardzo fajna sprawa. zachwalacie tego co tam jest, aż pojade jutro i go poznam osobiście. może jeszcze bedzie. a modny Krawicik to tak jak wujek mówi - zachwali, zachwali , a za miesiąc powie wypierdalij . Jak macie do tego co jest w tomaszowie jakiś namiar to piszcie. Pewnie on jest tylko zdolny do szczerosci w tej firmie.

Daniego
@aleks112 13.09.2017 16:51

Napisz do mnie na dom_inik17@wp.pl to Ci dam namiar do Michała

ŁukasZ

Popieram. Krawacik do BANI !!!! Za nim nawet Jacyków i Piróg i Ligia GENTELMENÓW wiejskich za nim nie nadąża. Krzyk , chamstwo i obłuda - jego metoda. Tomaszów się rozkręci- będzie więcej tam kierowców jak będzie większa podstawa i nie będą się przedłużały aż tak bardzo wyjazdy. W tej okolicy jest bardzo dużo firm transportowych co dają te same pieniądze. Jak pamiętam też jest bardzo duża firma ceramika Paradyż. Może tam by Krawacik się zakręcił ze swoimi "Lisikami" z dyspozytorni i dogadał z nimi transport... a nie marnował siły na ładny wygląd i krzyki na każdego, kto się nawinie. BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...

Pościk

Hey, zgadzam się z tym wyżej co kolega opisał. Wiem co mówię. Pracuje w tej firmie już ponad 7 lat. Dużo wiem co się dzieję i kto tam pracuje. Muszę przyznać rację. Tego Pana w tym krawacie to dobrze znam. Na mnie nie krzyczy, bo sobie nie daję. Młodszy jest ode mnie, a poza tym wszystko hukiem chciałby załatwić. Często nie ma pojęcia o czym mówi i nie sprawdzi wszystkich informacji na dany temat. Dwa razy widziałem i kilka razy rozmawiałem z tym chłopakiem z Tomaszowa Maz. Jest to bardzo solidny, sympatyczny chłopak, który od kilku miesięcy tam urzęduje. Widać po nim, że mu zależy na tym co robi i że się wszystkim przejmuje-nawet za bardzo. Bardzo dobrze pomaga przez telefon jak jest jakaś awaria przy aucie. Byście zobaczyli jaki był jego poprzednik. Nawet nie umywa się do tego. Tamten niby pracował, ale nigdy go nie było. Telefonów nie odbierał i miał wszystko gdzieś. Bardzo jestem ciekawy dlaczego pan dyrektor, który wszystko widzi i wie.... trzymał go tak długo na tym stanowisku??? Nie mnie to oceniać. Mam nadzieję, że Szefowa B. widzi to wszystko i ma go pod kontrolą. Wracając do tego z Tomaszowa to mam nadzieję, że chłopak wytrzyma rozmowy z tym palantem-krawatem... Szkoda by było jakby odszedł taki pracownik.

Stary
@Pościk 13.09.2017 13:18

ja też potwiedzam, że rozmowy z tym gościem z biura to zawsze kończą się wielkim hałasem o nic i nawet rzuceniem słuchawki. kilka razy tak miałem i inny kierowcy też tak mieli. a z tym z tomaszowa to też go zapamiętałem. Z nikim innym się tak nie rozmawia spokojnie jak z nim. zawsze odbiera telefon i stara się pomóc. Normalnie inny świat. jakby była inna firma w tym tomaszowie. Nie jest pod żadnym kątem podobny do tych z pozostałych oddziałów. z jego poprzednikiem tez rozmawialem, ale tylko raz. Pioerwszy i ostatni. potem już nie odbierał telefonu. inni Ci z obsługi technicznej z krakowa to normalnie następna bajka. jeden jak mówi to się podnieca, drugi ma głos jakby szarpał struny w gardle i był po przepiciu nonstop. najspokojniejszy był Marcin. teraz już go nie ma- jest już nowy. Pewnie za długo Marcin już robił i włosy z nerwów mu siwiały. tacy jak on powinni pracować w tym oddziale- spokojni ludzie, którzy są szczerzy i normalnie się z nimi rozmawia. mam nadzieje, że Pani Szefowa wiedziała, że dyrektor nie lubi takich ludzi i prędzej czy później będzie zwalniać z błahych powodów.

Markos

to jeszcze nic- jakis czas temu bylem w nowym oddziale tej firmy w Tomaszowie. szukałem pracy. Był tam facet który wszystko mi opowiedział na temat pracy i zachęcił mnie jeszcze bardziej do pracy w tej firmie. podał mi numer do jakiegos dyrektora. zadzwonilem i co. po rozmowie szybko sie zorientowalem, że to raczej nie powinien byc dyrektor tylko osoba na duzo niższym stanowisku, która doskonale umie krzyczec na wszystko w okolo i na wszystkich. normalnie przestraszylem sie. mialem jechac do tej firmy osobiscie, ale do tej pory mam wielkie obawy, ze nawet jak bym sie przyjąl to tej pracy to jak przypomne sobie o tym facecie -"pewnie wypicowany z krawatem lalus" to mial bym z nim do czynienia czesto-zniechecilo mnie to bardzo. na szczescie ta firma to nie jedyna co potrzebuje kierowcow do pracy. Ludzie zastanowcie sie nad tym. Sami zadzwoncie i zobaczcie jak ten facet "umie grac na zachete"...

Norbi

Ja chce jezdzic a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie i non stop rozczarowywac i ciagle i czuc oszukanym.

Ranger

nie wiem jak teraz bo 6 lat juz mnie tam nie ma ale pamiętam jaka ulga była jak podziekowalem. Nigdy tego nie zalowalem a czutajac co teraz jest tam to tylkosie utwierdzam

Optus

Wystarczy zerknąć na rotację pracowników i fora transportowe, a nie sugerować się tym co koledzy mówią. To najlepiej świadczy o firmie i tym jakie są tam warunki

Daro

Co prawda nie pracuje w Batim ale mam grono kolegów którzy tam pracują lata .nawet 10 lat i nie słyszałem złego słowa wręcz przeciwnie chwalą sobie bardzo .nie rozumiem tej nagonki na jak to piszecie Basko wozy .z tego co kumple opowiadają nikt nie płaci więcej nie ma szczypania się o kasę bo firma bogata .a na forum tylko narzekania i joby .coś tam niby napiepszania jest na niektórych spedytorow ale ogolnie nie rozumiem szumu ...?

knt

amatorka i cyganstwo. odradzam

McMan

Czy ktos tam jeszcze zostal normalny? Odezwijcie sie cowboye z baskowozow?

Wojtek

czy to powazne ze musisz stracic dniowke za darmo aby sie tylko rozliczyc z jakims palantem ktory traktuje cie jak smiecia?

nway

robota mogla byc jak z raju. stale linie, jazda po zachodzie, nowe auta i dobra placa. a jest tylko syf wyzysk nerwy darcie geby i chamscy spedytorzy. pierwsze 2 miechy spoko. potem otwierasz oczy. a najbardziej przy rozliczeniu. nie daj boze zrob cos mie tak a bedziesz jezdzil tylko po to by oddac chajs firmie. zero uznania. jestes tylko robotem i nierobem. szybko oczy otworzysz. jezdze teraz gdzie indziej i wreszcie jest fajnie. a iz kasa lepiej mimo ze mniej mam podstawy. nikt mnie w ch nie robi. nie polecam batimu

Actros

Powiedzcie mi jedno koledzy. Dramatyczne opinie nie tylko tu maja baskowozy. W biurze tylko chamstwo. Kazdy ma cie w d a pani barbara tylko dla reklamy wlasnej osoby zawitala do Calais a tak naprawde ma w d czy przezyjesz.. za wsztstko odpowiadasz wlasna du...a i nikt sie toba nie przejmuje. Klimat pracy lepszy.maja saperzy na froncie a wy dalej jeszcze jezdzicie. Dlaczego? Szerokosci!!

Mc

Najwieksze g...o to biuro. Ekipa frustratow chamow i nerwusow. Jedxiesz kurw... majac kupe majatku na wlasnej odpowiedxialnosci a dostajesz za byle problem po mordzie. Kilka osob jezdzi tylko po to by odrobic "swoje" zadluzenie firmie i odchodzi. Za wszystko masz &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nierobie". Zawsze mozesz luczyc na wydarcie i zarzuty. Nerwami chcecie dbac o bezpieczenstwo kierujacego? A cos takiego jak empatia istnieje w ogole czy tylko hajs? Batim? Nigdy! Juz nigdy!!!!

40ton

Trzeba byc skonczonym idiota aby pisac jaki syf i gnoj jest w tej firmie i dalej jezdzic baskowozem. To miejsce dla upaincow i murzynow a nie ludzi z jakas ambicja.

Anonim_Batim

w tej firmie jest sam syf. Każdy drze morde. Od szefowej w środku nocy aż po panie spedytorki, które są tak chamskie, że to się w pale nie mieści. Wszystko stoi na głowie i za wszystko "to cię tylko obciążymy". Większość rzeczy to amatorka, błędy w papierach, grozi ci kręcenie wora w niemczech i mandaty i jeszcze nie za twoje błędy darcie ryja. SYF SYF I JESZCZE RAZ SYF. Baśka ma szczęście że ją ratują ukraincy, bo by to gówno dawno temu komornik zabrał. Każdy stąd chce spadać. Dramat.

Niewazne_kto

Czy ktos w tej firmie choc troche pójdzie po rozum do głowy??? Pani spedytor, ktora wczoraj jak sie domyslam wyladowywala swoją własną frustrację na kierowcach powinna chyba zastanowic sie nad zmianą branży, skoro logistyka przysparza jej tyle stresu! Czy Wy tym ludziom, których jak roboty ganiacie na ta Anglie, ryzykujacych w tej chwili wlasne życie w Calais, nie mozecie choc czasem zyczyc milego dnia lub bezpiecznej jazdy? Czy to jest az tak ciezkie dla siedzacych caly dzień za biurkiem? Ludzie idzcie po rozum do glowy! Kierowca to człowiek, a nie robot lub przedmiot!

Niewazne_kto

bub

Ogolnie ost lepiej traktuje sie ukrainskich kierowcow jak polskich.

Trucker

Łatają kadrę teraz uczniami z technikum samochodowego bo oni młodzi i muszą złapać doświadczenie, i dadzą się rąbać. Dużo ludzi się przejechało na tej firmie. robiło tam już pół polski, i ukraincy i ciągle mają problem z kadrą. Obiecanki s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na tym lecą. a jak pojeździsz, jak odliczysz podstawy, nie daj Boże szkodę, OC to okaże się że będziesz jeździł tylkoo po to abym im kase odrabiać. Po tym jak odrobisz szybko uciekniesz. Nie polecam. Poziom niski, spedytor też amatorka. Jebanie bez odpoczynku, i i tak zawsze jesteś nierobem.

trucker gorlice

Dajcie sobie spokój z taką firmą. dziwie się że jest tulu naiwniaków którzy za hajs pozwalają na tyle. szok że to jeszcze istnieje. ukraincy podratowali ich ale też powoli mają to w d. Dziwie sie ze inspekcja pracy nie kontrolje tego itd. Nigdy wiecej!

dariusz

Jedyne co to to ze przelewy na czas. tak to jesteś nikim. Najlepiej pracuj 20 godzin na dobę, poświec całe życie, żeby szefunia się bujała porschawką a ty tyraj człowieku.. I za byle pierdołe - obciążenie. Jesteś nikim. Zwykłą k co za kase odda swoje życie. I to jest pracodawca roku. Dziwie sie ze tylu idzie na kase nie patrząc na nic innego. A spedycja to typowa amatorszczyzna i gdyby nie stałe linie to by gówno nawalczyli na rynku,

kierowca

koledzy teraz za kolizje potrącają ci prywatne zniżki z oc i powiedzcie mi czy to jest legalne ???

michał

zawodowcom nie polecam ,,,cienko

dsv

speducja do banio.wyplata ok.balkon do wyjepania ....baśka ok.chowa się do szafy.spedycja niski poziom .....bardzo niski....

dsv

nie ma sensu pracować u złodzieja po o....jet jak jest,,,,,

news

jak spedytorzy mają wstawione swoje zestawy to jak ma być dobrze.jeden to ma 25 sztuk.

dsv

nie polecam dużo obiecanek .profesional słaby

przeciągacz naczep

nie trzeba pic żeby płacić za uszkodzenia . wystarczy zarysować albo zahaczyć

Do "Józek " Czyli od tych 7600 zł za 30 dni trzeba jeszcze odjąć ewentualne potrącenia ( obciążenia ) ?? Młodych przyjmują bez doświadczenia ? Orientujesz się czy nie interesuje Cię to ?

jarekl95
@50860 20.08.2016 11:31

bez mydła. jak popijesz to obciążą za szkode. jak wszędzie. jak robisz normalnie to nikt Ci slowa nie powie

józek

długo trzymają w pracy 6-8 tygodni.rozliczenie nadal w sączu.spedycja słaba.główny spedytor beznadziejny.robota prosta głównie stałe linie .auta nowe i stare. naczepy stare.kasa netto rózna . a 30 dni 7600 całość..obciązenia .sporo kitu mało zawodowstwa.

michał

oogólnie jest ok .ale całość wychodzi tak sobie .dużo kłamstwa

K1mb0

witam w Duhabex płacą dobrym kierowcom 2000 zł na tydzień.

max8810
@K1mb0 14.06.2016 13:49
witam w Duhabex płacą dobrym kierowcom 2000 zł na tydzień.

jaka jest podstawa jezeli bez podstawy to szalu nie ma. wole robic u innego duzego kolchoza i za 3 tygodnie mam ponad 6k i wrecz spokojna robota. pozdrawiam

pawel

do SOLID gdzie TY siedzisz w biurze nie długo będę na rozliczeniu chciałem patrzeć CI w oczy jak te swoje brednie będziesz powtarzał

ciekawy

wcr ale skąd wiesz ze podniosą? i kiedy np? zresztą była podwyzka w zeszlym roku..

wcr

chyba podniosą na 2200 tydzień

ciekawy
@wcr 03.04.2016 19:45
chyba podniosą na 2200 tydzień

ale skąd wiesz ze podniosą? i kiedy np? zresztą była podwyzka w zeszlym roku..

adam

gienek tygodniowo km robisz? Czy jest w firmie możliwość 3/1?

olo

B A T
@olo 03.04.2016 11:34
witam. Mogłby mi ktos przyblizyc jak wyglada praca w Batimie na podwojnej obsadzie? jakie sa zarobki system pracy?...

patrz wyżej CZYTAJ

młody50860

Widzę że w miarę dobrze płacą w tym Batimie. A jak z rotacją w firmie ? Często się ludzie zwalniają ?

wcr

mogą podnieść 2200 tydzień.

gienek

@młody50860: 1.przyjmuja bez doswiadczenia placa kierowcy ktory Cie 'szkoli' 1tys zl z Twojej wyplaty czyli na szkoleniu zarabiasz 900zl na tydzien (zazwyczaj jest to dwa tygodnie potem zostajesz sam i zarabiasz juz 1900) Warunki takie same jak kierowcy to tam smigaja lata,3 miechy 1 umowa potem chyba na 2 lata. 2.Spedycja rozliczenia sa w Starym Saczu, bazy maja jak Ci wygodnie, Nowy Sacz baza same mercedesy tam stoja, lub Kraków na tynieckiej serwis scania, tam stoja same scanie. PS. jesli zaczynasz jako nowy kierowca pewnie wywioza Cie busem batimowskim gdzies do kogos zebys sie dosiadl na te 2 tyg na przyuczenie za to nic nie placisz zaliczki na parkingi euro funty zlotowki tez Ci dadza na start i nr telefonu do Twojego kierowcy mentora ja w taki sposob zaczynalem, nie ma sie czego obawiac akurat trafilem na fajnego chlopaka pod francje pozdrawiam jesli to czytasz heh :) Trzymaj sie powodzenia.

młody50860

Pytania do gienek : 1. Orientujesz się czy przyjmują bez doświadczenia ? Jak tak to na warunkach takich jak pozostali pracownicy czy może innych w początkowym okresie ? 2. W swoim zakresie gdzie musisz dojechać do ciężarówki ? W dowolne miejsce w Polsce czy jak ?

gienek

Pracowalem tam rok czasu, co moge powiedziec kasa na czas 1900tygodniowki na umowie 1500 co miesiac odbijane czyli zasada liczenia 4tyg = 7600zl z czego pierwszego dnia miesiaca przelew dostajesz 1500 wiec na rozliczenie jedziesz schodzi 1 caly dzien dostajesz 7600-1500(z umowy). Latwiejszy system liczenia 271zl dniowki kazdy dzien sie liczy, nie ma co im psuc opinii bo placa dobrze i na czas. Kwestia jazdy co sklonilo mnie do rezygnacji, system 4/1 czy tam 4/2 obojetnie, nie ma czegos takiego wyjazd masz z pl lapiesz zlecenie jakis poznan lodz lecisz na anglie batimowa naczepa rozladunek zaladunek przepinasz sie gdzies we francji z czlowiekiem co ma zjazd na kraj i wtedy zaczyna sie jazda, liczac jak liczac. Smigasz pod dsv dhl syncreonem te 4 tyg nie liczac wyjazdu i prosisz o zjazd do kraju 2 tyg czekasz i lecisz na kraj. Zasada zjazdu identyczna przepinasz sie z kierowca ktory cie zastepuje na linii z zaladowana naczepa oby 1 rozladunek na pl i krakow fajrant. roznie bywa, moj przyklad wyjazd krakow do poznania zaladunek rozladunek okolice birningam jakis zlaladunek w anglii na przepinke zjazd do calais okolo tygodnia takie 'wskoczenie w linie' potem 4tyg jazdy, zjazd przepinka powrot z rozladunkami na kraj wegry 5 rozladunkow 2 tyg prawie Suma z 4tyg robi sie czasem 7 tyg z 2 tyg wolnego max mialem pamietam 10 dni. No ale za darmo nie jedziesz, tylko czy wam taka jazda odpowiada. kasa za 7 tyg 7tyg*7dni= 49 dniowek * 271 zl czyli kolo 13tys (w tym juz jest podstawa nie dodajcie sobie 1500+1500 za dwa miesiace) i to tyle, bede zagladal tutaj jesli ktos ma jakies pytania odpowiem chetnie. Nie jestem wrogiem Batimu moze pana w krawacie na poddaszu, ale jak checsz zarobic to zarobisz.

Zostaw opinię o Batim - Stary Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batim