Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Krzysztof Domagala

podpisz się imieniem i nazwiskiem bo Ja to potrafie a Ty ???? chociaż wiem która ...

Krzysztof Domagala

potrafisz się podpisac?? jak tom napisalas???? masz tyle odwagi????

Krzysztof Domagala

nie potrafisz się podpisac ? brak Ci odwagi.. ale pod pseudo...to potrafisz.czekam na Twoja odp.

Y

Gdybyś miał dzieci to bys sie nimi zajmowal a nie smarowal tych oszczerstw.

Y

Tak z ciekawości, co zrobił Ci ten człowiek że tak go nienawidzisz ? Zdobądź się na odrobinę szczerości??? I może się okaże że nic takiego:)

Podpierdalacz nr 1

Ale ide na rekord "lajków" !!!!! JEAA !!!! dziekuje wam "koledzy" i "kolezanki"

Szary Szarik
@Podpierdalacz nr 1

Szach mat hejterzy :) Ode mnie też masz kciuk w górę

Aaa

Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje.

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
???

Może dlatego że to nie są aktualni pracownicy , tylko niezadowoleni zwolnieni ... Wszystkiego dobrego wszystkim obecnym pracownikom na górze i na produkcji:)

Pozytyw

Tyle pozytywnych zmian w firmie, ale forumowicze nie potrafią tego docenić.

KD

A może już nie pracuje.....

D

Co ty sobą reprezentujesz?? Wstyd mi że pracuję z takimi ludźmi jak ty.

D

Jacy wy jesteście beznadziejni. Zamiast iść na imprezę z przyjaciółmi, wypisujecie te bzdury. A , no tak wy nie macie przyjaciół:((( żal.

?

MY nie nosimy kombinezonów !!!!!

?

To my w brudnych kombinezonach...

pendrive

Ach ten róż wpierający się w rów w porze wschodzącego słońca...

taki sobie

A co się stało z ogórkowym baronem? Najlepszym elektryko mechaniko zatrzymanio ruchowo ustawiaczem i kij wie kim jeszcze . Czemu znów myślał że przejdzie jego as z rękawa ze zwolnieniem się? Ktoś powiedział w końcu sprawdzam - szach i mat! Jedzcie Olkuskie ogórki !

Lucky Look
@taki sobie

No to dajesz w Piotrusia Pana. Parszywa trzynastka!

❤ANL❤

gggggggggggówno

No ale lider wydał takie polecenie. Czasami zastanawiam się czy jak lider powie uklęknij i gała no wiesz to też? Bo przecież lider. No wiesz. Pan życia w ANL.

hahahah

Ty powiedz mi jak niepełnosprawna osoba może obsługiwać maszynę. To tylko w ANLu...

Bohater
@hahahah

Żarty z niepełnosprawnych takie super. Uderz się mocno głową w coś bardzo twardego. Mam rozumieć, ze osoby niepełnosprawne powinno się zamykać w klatkach i absolutnie nie pozwalać normalnie żyć??? Gratuluję głupoty, naprawę żal mi Ciebie.

kung fu panda
@Bohater

W zakładzie pracy chronionej nikt z niepełnosprawnych śmiać się nie powinien. W końcu tylko tutaj jakby na to nie patrzeć wybrano wersje dla ociemniałych.

fifirafa

Tak właśnie. Wszyscy przestrzegają hierarchii, a zapomną o zasadzie-nie ruszaj jeśli nie masz uprawnień!

prekursor

Zgadzam się, żeby obsługiwać laser trzeba mieć operatora. To jest jednak maszyna a nie jakieś tam zwykłe pakowanie. Tam mogą pracować tylko wykwalifikowani ludzie. Norbert jak najbardziej. To bardzo porządny chłopak. Na pewno da sobie tam rade.

&

Naturalna flora bakteryjna i kultura L-casei burakom nie podoba się! Domestos a kretem się to przepcha.

Pliki pliki od liczenia mam odciski :D
@&

Wow ! Taka wiedza medyczna i pracujesz w Anl ?? :D

Polak wyjatkowy
@Pliki pliki od liczenia mam odciski :D

A co nie wolno?

Chyba jako stolarz

Miko

Fach to on ma do ruchania cudzych zon

Trela morela
@Miko

Chyba Ty napisz swoje imię a nie oczerniaj kogoś na forum jesteś jeszcze na gorszym poziomie niż on tak pisząc

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC