Opinie o Trinitec Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trinitec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Trinitec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trinitec Sp. z o.o. w Warszawa

TAZ Nowy wpis

JA PRACUJĘ JUŻ PONAD 6 LAT I JEST SPOKO PENSJA NA CZAS JAK CHCESZ URLOP TO NIE MA PROBLEMU. SZEF MIŁY I WYROZUMIAŁY ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ W KAŻDEJ SPRAWIE

lukas Nowy wpis

Czy to prawda, że pojawiają się problemy finansowe ?

Paweł Nowy wpis

Jak tu jest teraz z wypłatami? Dobrze płacą bo widziałem że ktoś zgłaszał problem. Nadgodziny też można zrobić i dostać za to ekstra pieniądze? Proszę o info.

Heniek Nowy wpis
@Paweł

Nic nie można daj sobie spokój.

Dziękuję za współprace z tą firmą, która zrobi wszystko żeby nie zapłacić. Gorąco nie Polecam.

gameboy

Możesz rozszerzyć swoją wypowiedź Pracownik? Ja dostałem kasę za podstawę i za nadgodziny. Fakt że było chwilę ciężko coś wyrwać ekstra ale wiem, że szefostwo się spinało bo dostawcy nie dostarczyli materiałów na czas - mówili, że to z powodu kryzysu spowodowanego COVIDEM - tak czy siak projekty się opóźniły. Pytałem kumpla, który pracuje w dużej firmie integratorskiej na B i kolejnego który pracuje w dużej firmie na A i też mają problemy - generalnie jest jakiś pogrom z dostawami elektroniki na rynku i są ponoć czasy dostaw po 20 czy 30 tygodni i często to powoduje że automatycy siedzą na obiektach o wiele dłużej niż było w planie

Programista PLC

A ja dostałem pracę. Z rozmowy kwalifikacyjnej jestem zadowolony - przyszedł młody gość na luzaka w koszulce z krótkim rękawkiem - otworzył mi TIA PORTAL i kazał napisać funkcję logiczną. Potem popytał o podstawy typu silniki, falowniki, komunikację ProfiNet. Na CV nawet nie spojrzał - widać że liczy się tylko to co umiesz. Mam tylko technikum skończone ale od 10 lat robiłem na utrzymaniu ruchu w siemens i bradleyu.

Napisz funkcję logiczną w PLC Siemens przez TIA PORTAL Jak sterować silnikiem trójfazowym Jakie znasz języki programowania Co to jest FB i FC

Leszno
Danuta

Do Mikołowa Trinitec szuka inżyniera-projektanta z minimum 2-letnim doświadczeniem w projektowaniu w autocad: https://www.trinitec.pl/praca-3/ Pisaliście tu już albo, że najniższa krajowa, albo że można zarobić. To jak to w końcu u Was jest? Ile miesięcznie może zobaczyć na koncie taki projektant z podpisaną uop?

Karol

Hej, jak atmosfera w firmie ?

KAREL.C#
@Karol

Są nowe projekty to i atmosfera jest! Roboty dużo ale jak zwykle uczymy się czegoś nowego.

Emilia
@KAREL.C#

Czy nowej osobie łatwo będzie się wpasować w zespół Triniteca? :) Można liczyć na starcie na ciepłe przyjęcie nowego pracownika przez osoby pracujące już w firmie?

Patryk

Czy firma stawia na stałe zatrudnienie pracowników czy jest ciągła rotacja ?

Blink
@Patryk

Ekipa jest stała i łebska. Co ci goście odstawiają! Byłem tam u nich na hali - kilka robotów śmiga, ciężko ogarnąć na raz całość. Respekt.

Robert
@Blink

Skoro masz wiedzę związaną z firmą Trinitec to powiedz mi proszę, jak według Ciebie wygląda wynagrodzenie za pracę, które firma oferuje? Totalnie nie mam nawet wiedzy jakie to mogą być tak zwane widełki, dlatego też może w tym temacie się wypowiesz?

wiedza_tajemna
@Robert

od stycznia to bodaj 2800 brutto przygarniają pracownicy, bardzo dobra płaca - dla prezesa

Robert
@wiedza_tajemna

Są jakieś szanse na podwyżki w tym roku? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany na początku, można tu liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia? Czekam na to co mi powiesz.

Baranno
@wiedza_tajemna

Opinie dodawane chyba przez administratora aby podgrzać atmosferę. Normalna firma i normalni ludzie. Pracujesz to zarabiasz. Oczywiście nie dają na wejściu 'porsze w tedeiku' ale kasa jest normalna i na czas. Nikogo nie wylali w czasie kovidowego kataklizmu. Jak jesteś gierojem to idź na swoje i albo za te 2800 na kasę do lokalnego osiedlowego. Ostatnio jest ostry zapi....bo firma ma dużo projektów. Można zarobić choć fakt że trzeba popracować ostro czasem w nadgodzinach. Z całym szacunkiem ale kimkolwiek jesteś jesteś żałosny człowieku piszący takie bzdurne komentarze a Twój nick świadczy o Tobie - nie trzeba tajemnej wiedzy aby odkryć, że jesteś sfrustrowanym pajacem o IQ chińskiego plc.

Widzialem_na_stronie

Na stronie firmy www.trinitec.pl jest dużo nowych ofert pracy. Strona także ożyła - bardzo dużo nowych aktualności. Chyba zmieniło się też kierownictwo? Jaki jest klimat w firmie? Te nowe oferty to przez dużo projektów czy "na zapas" pod jakieś nowe przyszłe tematy? Warto startowa ć na automatyka?

roboprogix
@Widzialem_na_stronie

Jest od ponad roku jest nowy dyrektor, który zamknął kilka fajnych projektów. Jest kilku nowych chłopaków. Wymagające ale ciekawe projekty, przy okazji bardzo duże jak na skalę firmy. Fajnie się pracuje. Cała elipa jest zgrana - każdy wnosi coś od siebie.

sonik

Bardzo dobra firma i dobrze się pracuje więc jeśli ktoś ma chęci to spokojnie można aplikować.

Dlatego, że dobrze się pracuje to nikomu nie zależy żeby czasami napisać jakieś newsy?

Niepolonista
@Tomek

Robimy swoje a nie zajmujemy się pisaniem na "fejszbukach". Jak kiedyś będziesz na uruchomieniu to zrozumiesz co to znaczy skupić się na robocie.

berta

Patrz - Revinox

@berta

Revinox nie istnieje od wielu lat. Trinitec to inna firma, nowi ludzie i inne projekty.

master

Firma jest OK - ekipa dobra, fajnie się pracuje - projekty raczej małe ale ciekawe. Lepsze niż jakieś korpo - co zrobisz przynajmniej jest docenione - no i budujesz ekipę w której chce się robić. Ludzie i ciekawe projekty

automatyk

Fajna atmosfera, zespół ludzi super - doświadczona ekipa w której chce się pracować. Szef wyrozumiały, wspierający ale i wymagający - potrafi tak pokierować abyś sam doszedł do rozwiązania (sam też ma bardzo dużą wiedzę). Super ekipa, atmosfera pracy, kompetencje ludzi, wspierający szef, ciekawe projekty

Zostaw merytoryczną opinię o Trinitec Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trinitec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trinitec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trinitec Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trinitec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trinitec Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trinitec Sp. z o.o.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43