Opinie o CARRIER POLSKA SP. Z O.O. w Warszawa Konstruktorska 13

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CARRIER POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CARRIER POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CARRIER POLSKA SP. Z O.O. w Warszawa Konstruktorska 13

Henry Nowy wpis

Mamy dobrego pracodawcę i jeśli nawet ktoś uważa, że coś powinno być inaczej to w każdym razie warto poprawić i pracować w tej firmie.

Wiecie czy CARRIER POLSKA SP. Z O.O. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

.... Nowy wpis

Tak

Dawid Nowy wpis

Według informacji znalezionych w oficjalnych źródłach firma Carrier jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań grzewczych i chłodniczych. Tworzone są tam innowacyjne produkty i usługi, które przyczyniają się do polepszenia komfortu i wydajności na całym świecie. Opis działalności firmy może robić wrażenie na osobach, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu, dlatego właśnie chciałbym dowiedzieć się, w jaki sposób można dostać się do pracy w tym miejscu? Firma dodaje aktywne ogłoszenia o pracę, czy może należy zgłosić się osobiście i wyrazić swoją chęć pracy? Liczę na uzyskanie odpowiedzi w tym zakresie.

Dorota Judzińska

Nie jest to dobra firma. W dniu 18.01.2019 wszyscy handlowcy na szkoleniu, strony internetowe słabe, brak możliwości uzyskania informacji

Brałeś udział w rekrutacji do CARRIER POLSKA SP. Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bożena

Według tego, co firma CARRIER POLSKA przedstawia na swojej stronie internetowej, są możliwości, aby zatrudniony pracownik mógł odpowiednio rozwinąć się, pracując w tej firmie. Czy rzeczywiście jest tak, że pracodawca dba o to, aby zatrudniony pracownik na bieżąco poszerzał swoją wiedzę z branży, w której działa firma? Ktoś mógłby napisać coś na ten temat?

były podwykonawca

podwykonawcy instalacyjni uwaga na Carrier w szczególności na Pana Kierownika Bartosza P. - to człowiek, który pomiata podwykonawcami. Nie musisz dla niego robić to nie rób - bo na odbiór i pieniądze będziesz długo czekał Moje sugestie dla CARRIER POLSKA SP. Z O.O.: zmienić lub pozbyć się Bartosza P. Lubię atmosferę w CARRIER POLSKA SP. Z O.O. za: inni ludzie są w porządku

Konrad

Podpowiedzcie co słychać , czy warto aplikować? Macie jakiś socjal?

,jh

takze liczyłam, że beda szukać tych techników, ale niestety na chwilę pobecną @kal nie ma od CARRIER POLSKA SP. Z O.O. żadnych nowych ofert pracy :/

Def Lombardo

Dno, Dno i coraz bliżej bajora. Pa, pa korporacjo w Polsce. Czas świetności i marki Carrier minął, jakieś 5 lat temu. Odkąd wprowadzili nową serie urządzeń, zrobił się z tego komercyjny chłam. [usunięte przez moderatora] już nie ma, jest za to inny [usunięte przez moderatora], który nie zna się na prowadzeniu firm, ale za to skutecznie je dobija i doprowadza do dna. [usunięte przez moderatora] Nie POLECAM do kwadratu!

Cyklop

Jeżeli ktoś ceni swój czas i chce się czegoś nauczyć, to nie w tej firmie. Jest tyle różnych możliwości, więc szkoda czasu. Serwis tej firmy to kompletne dno a na serwisie opiera się dział handlowy tej firmy. Nigdy nie mogli się ze sobą porozumieć. Psują sobie tylko opinie wzajemnym obrzucaniem błota i winą za nieudane projekty. Struktura korporacyjna, czyli jeśli ktoś chce gdzieś awansować to droga zamknięta, bo stanowiska na górze są obsadzone dlugoterminowo. Dopóki bierzesz udział w wyścigu szczurów, to fajny z Ciebie gość/gościówa. A jak się zatrzymasz, żeby się podrapać i zapytać co ja tutaj robię- pa, pa i następny naiwny/wna czeka w kolejce na Twoje miejsce. Opowieści jak to fajnie będzie i co Ci możemy zaproponować to juz były w 1989 roku, po upadku komuny.

Człowiek, który rozwalił wewnętrznie firmę, [usunięte przez moderatora] Pa, Pa [usunięte przez moderatora] Jeżeli ktoś, chce czegoś się nauczyć to za pół roku niech wyśle CV. Tyle czasu jeszcze będzie śmierdziało po dotychczasowym dyrektorze. Firma była w pierwszej lidze, teraz to już chyba walczy o podniesienie się z [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o CARRIER POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

CARRIER POLSKA SP. Z O.O.

CARRIER POLSKA SP. Z O.O.