Opinie o Hotel Copernicus w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Copernicus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Copernicus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Copernicus w Toruń

@anonim Nowy wpis

Bardzo toksyczne środowisko, każdy wie o wszystkim. A i niektóre osoby w hotelu są najważniejsze i wyróżniane. Niestety pracownik nie jest w żaden sposób doceniany, mimo ciężkiej pracy przez cały rok.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hotel Copernicus?

Co wchodzi w socjal Hotel Copernicus?

Recepcjonista

Karta Multisport Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w Medicover Swiateczne spotkanie integracyjne (raz w roku) Bonus swiateczny Wczasy pod grusza

Karta Multisport

Ola Nowy wpis
@Recepcjonista

Jakie wczasy pod grusza ???????????? Nic takiego nie ma Tylko impreza na święta to wszystko

Ania Nowy wpis

Bardzo toksyczne miejsce. Brak możliwości rozwoju, szkoleń. Brak współpracy wśród współpracowników, ciągła walka między pracownikami, brak wsparcia ze strony przełożonych, oszczędzanie na pracownikach, niskie zarobki. Ogólnie nie polecam tego miejsca pracy, na pewno nie jest to perspektywa na stabilizację.

Rozmowę kwalifikacyjną w Hotel Copernicus masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Restauracja Copernicus zatrudni kelnera na śniadania?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy Hotel Copernicus zatrudnia studentów?

Recepcjonista

Jezeli chodzi o rozwoj - to nie jest miejsce dla osob z ambicja do podwyzszania kwalifikacji, do rozwoju, ewentualnych awansow. Pracodawca nie zapewnia zadnego rodzaju szkolen czy kursow, rozwoju umiejetnosci. Osoby pracujace w hotelu to w wiekszosci wieloletni pracownicy, ktorzy narzekaja na warunki pracy, na place, na wspolpracownikow, ale absolutnie nie robia nic zeby zmienic miejsce pracy. Srodowisko jest bardzo hermetyczne i sklada sie w wiekszosci z osob +40. Nie ma tu mowy o "mlodym i dynamicznym zespole". Wszyscy sie obgaduja i roznosza plotki po reszcie hotelu - nic nikomu tutaj nie umknie. Pani Dyrektor z duzym profesjonalizmem podchodzi do gosci odwiedzajacych hotel, ale niekoniecznie do pracownikow hotelu. Nosi zbyt krotkie sukienki, ktore niejednokrotnie odslanialy to co, w przypadku tak waznej osoby w hotelu, powinno byc zakryte. Polecam te prace tylko osobom, ktore nie waza z tym miejscem swojej przyszlosci a potraktuja ja raczej jako wypelnienie luki w CV.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hotel Copernicus?

lol

Wyjazdy nie, ale imprezy integracyjne owszem

admin

Coś zmieniło się w firmie Hotel Copernicus na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Copernicus - Toruń

• Jak się pracuje w Hotel Copernicus?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Copernicus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Copernicus
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Hotel Copernicus