Opinie o Eko-Taxi Miłosz Kołodziej w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eko-Taxi Miłosz Kołodziej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eko-Taxi Miłosz Kołodziej o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Taxi Miłosz Kołodziej w Toruń

Marek . Spawanie plastików Nowy wpis

Firma rzetelna ostatnim czasie korzystam dość często. Ani razu nie zawiodłem się. Polecam serdecznie

Andrzej Nowy wpis

Firma super polecam miłą obsługa, ceny super tak trzymac

Pastereczka Nowy wpis

Zamówiona taksówka nigdy nie przyjechała

Lukas Nowy wpis

Jeżdżę eko-taxi tak z trzy cztery miesiące mam tylko jeden kurs z domu do pracy odległość spora z jednego koca Torunia do drugiego końca. Czy polecam no pewnie ze tak am zawsze misję nie możliwe w 20 minut z jednego na drugi koniec. Kierowcy nie spotkałem się z niekulturalnym zachowaniem i ceny lepsze niż w innych korpo Pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Eko-Taxi Miłosz Kołodziej? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mary

Od pewnego czasu, kiedy dzwonię po eco taxi ( o różnych porach ) nikt nie odbiera. Już myślałam, że firma przestała istnieć, ale dwa razy widziałam przejeżdżającą taksówkę. Dlaczego nikt nie odbiera. Będę wdzięczna za odpowiedz.

Magda

Korzystam z EKO TAXI od około roku. Solidna firma i bardzo kulturalni ludzie ????????.Polecam w 100%.

Krystyna

Szukam dobrej taksówki i natrafiłam na Eko-Taxi. Moglibyście napisać, w jaki sposób można zamówić kurs? Tylko przez telefon, czy online też? Dzięki.

Lila

Taxi jak taxi!!!! Poprosze numer. Bo nigdzie nie ma!!!!

Konrad

Podpowiedzcie czy firma wprowadza nowych kierowców? Czy mają auta czy to trzeba mieć swoje?

Swoj
@Konrad

Witam Auta są brakuje kierowców zapraszamy do współpracy właściciel rozlicza się uczciwie pozdrawiam pracownik z tej korporacji

Adrian

Wlasciciel filmy to ciekawy czlowiek :)

Romi

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam pracowników eko taxi uwielbiam jeździć tą korporacja choć wiem że mają jeszcze mało samochodów.To że jakiś kierowca ma cukrzycę to też człowiek który chce żyć i zarabiać na życie ktoś pisze totalne bzdury.Widzialem i nawet jechałem z bardzo miłą panią pracująca w eko taxi przyjechała na czas i dowiozła bezpiecznie.Wiec ludzie zastanówcie się co piszecie nie uprzykszajcie pracownikom eko taxi życia serdecznie pozdrawiam pracowników i wlasciela tak trzymać nie poddawać się i nie słuchać głupot życzliwy wam klient.

Pracownik eko taxi

Już raz w tej sprawie interweniował policja zastała ta Panią w domu kompletnie pijana z małym dzieckiem dziękuję naszej klijentce za do bre słowo na NASza korporacje i pozdrawiam

Sarna

Totalna bzdura kierowcy eko taxi są solidni i uczciwi.Stataja się być zawsze na czas o ile nie przeszkadzają w tym korki na drodze zawsze jest miła atmosfera więc wyżej wymienione opinie to totalne bzdury pozdrawiam klientka eko taxi

Obcy
@Sarna

Tak jak wspomniałem była partnerka jednego z kierowców z Eko Taxi próbuje zaszkodzić tej korporacji nie może przeżyć że jej partner odszedł od niej i wraz z nowym partnerem obrażają i głębia obsługę nie tylko tymi opiniami bo również wydzwaniaja na bazę obrażają bazowe lecz wezmą się za to odpowiednie instytucje

Obcy

Te opinie to totalne bzdury wyrażane przez chorób iwin zazdrosna i zawita była partnerkę jednego z kierowców zatrudnionych w tej firmie oraz jej nowego partnera Pozdrawiam

Seba

A skad wiem ze cukrzykow pan sam powiedzial ze musi napic sie coli bo cukier spada a jeszcze cala noc przed nim

Seba

Na dodatek zatrudniaja cukrzykow jak wiadomo osoba taka nie powinna tyle godzin byc za kolkiem jak ktos zna chorobe to wie ze zbyt duze przemeczenie to zasypianie. Zreszta slyszalem ze ostatnio cala noc szukala policja jednego z ich taksowkarzy bo byl pod wplywem narkotykow i klientka zlozyla zawiadomienie. To sami sobie odpowiedzcie kto tam pracuje i dlaczego tak tanio chca sie wbic na rynek kosztem zycia klientow byle wiecej i wiecej

Seba

Wiem cos na ten temat to prawda

Wiki

To pseudo firma taksowkarze jezdza po 14 godzin 7 dni w tygodniu przysypiajac w czasie jazdy z klientem. Jestem tego przykladem o malo nie wjechalo w nas auto. Kobiety przyjmujace zgloszenia sa mysle ze max po podstawowce nie potrafia sie wyslowic. Jak chce ktos jechac troche taniej ale za to z ryzykiem nie dotarcia do celu prosze. Obsluguja glownie klientow z pod ciemnej gwiazdy typu Rolnicza i meliny na Bydgoskim. Wlasciciel tak pazerny na kase ze nawet nie odsypia w domu spi w taxi i jezdzi 24h

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Taxi Miłosz Kołodziej - Toruń

• Jak się pracuje w Eko-Taxi Miłosz Kołodziej?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Taxi Miłosz Kołodziej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Taxi Miłosz Kołodziej?

Eko-Taxi Miłosz Kołodziej
  • Polna 8p lok. 69