Opinie o Ultratech w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ultratech. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ultratech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultratech w Rzeszów

były_pracownik

Niestety nie polecam tej firmy młodym na start. Chyba że chcecie robić jako sprzątaczka lub pracownik ogólnobudowlany. Kadra zarządzająca nie rozróżnia że jak ktoś chce i zatrudnił się do pracy na maszynach to nie chce pracować na remontach/ być pracownikiem fizycznym od wszystkiego Co do atmosfery nie mogę powiedzieć złego zdania. Zarobki na start takie same jak w firmach typu SAFRAN, . Ja popracowałem tu kilka miesięcy a potem przeszedłem do Safranu i niczego nie żałuje. Lepsze warunki pracy i socjal którego tam nie było.

Jasiek

Sporo narzekania jest na firmę. Może macie również w tym swój udział?

głośnik

ja pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolony

Grzesiek W

Zarobki bardzo niskie zaczynamy od najniższej krajowej jak pracownik się zasłuży dostanie 200 więcej na umowie ale musi się doprosić. Firma obiecuje ze jak się polepszy to zapłaci więcej już 10 rok się nie polepszyło :) a jak pracownik podpadnie szukają jak mu dyscyplinarkę wręczyć i blokują dostęp do pracy w całym regionie, nie polecam zaglądania nawet na rozmowę dużo obietnic i chwalstwa kim to oni nie są co za części robią nic nowego nie stworzyli przez ładnych parę lat robią części z sąsiednich firm, jak ma jakiś zakład obciążona produkcje to daje podwykonawstwo tej firmie.

wwwwwwwww
@Grzesiek W

Głupi jesteś.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultratech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Edyta

W zakładce rekrutacja na stronie internetowej Ultratech, nie ma aktualnych ofert pracy. Firma zaprasza jednak do wysyłania swojego cv na konkretny adres mailowy. Czy ktoś w taki sposób zdobył pracę w tej firmie?

@Edyta

Tak, ja i moich dwóch kolegów. Odezwali się do mnie tego samego dnia, którego przyniosłem CV. Z tego co wiem szukają teraz ludzi, więc składaj jeśli chcesz.

Edyta

@Krajowe Minimum a jak oceniasz same warunki zatrudnienia w Ultratech? Czy one się zmieniają podczas samego zatrudnienia i z czasem można liczyć na ich znaczącą poprawę?

Krajowe Minimum

W mojej opinii którą można tutaj napisać Organizacja U… To miejsce którego nigdy nie zrozumie osoba pracująca w Firmie takiej jak MTU i innej gdzie dba się o jakość relacji kadr i ich potrzeby w pracy, to trzeba przeżyć tego się nie da opowiedzieć, większość osób pracujących tam nigdy nie słyszała określenia „przemoc słowna” i brak jest im słów aby o tym opowiedzieć, ta mentalność jest przytłaczająca to ciężkie uczucie. To, że pracownicy potrafią narzekać pięć dni w tygodniu po dwadzieścia minut podczas piętnastominutowej przerwy w jakiejś części bierze się z nich samych z ich odświadczeń i pochodzenia, w innej części takie zachowanie pochodzi od kultury organizacyjnej i kadry zarządzającej. Kablarzy co najmniej trzynastu czyli 13%, udają pomocnych, kolegów … aby po jakimś czasie to naprawdę można się domyślić, czy usłyszeć coś przychodząc nie w porę, to obrzydliwe. Pomimo sporej liczy osób których lepiej nigdy nie poznać, czy takich które może się jeszcze w życiu nie odnalazły, są tam osoby które można obdarzyć szacunkiem, tak w zarządzie jak i wśród pracowników fizycznych.

Edyta

@Byly pracownik ale dlaczego twoim zdaniem ambitne osoby nie popracują tu długo? Możesz wyjaśnić trochę jaśniej swój punkt widzenia? Rodzinne firmy często mają to do siebie, że w swoim szeregach pracuje wiele osób i tym samym nazwisku. Czy to oznacza, że osoba postronna nie może się w jej strukturach rozwijać?

Edyta

Rzeczywiście pracodawca @cymbał na prawo do zamontowania monitoringu i robi to głownie ze względu na zwiększenie bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Na co poza systemem zmianowym mogą tutaj liczyć pracownicy? Jeśli możesz daj znać forum powinno służyć głównie merytorycznej wymianie informacji a tutaj niestety tego brakuje.

Byly pracownik
@Edyta

To jest firma rodzinna. Rodzina tu rzadzi i rodzina ma zawsze racje. Donosicielstwo i klamstwa sa teraz tu norma. Szczegolnie wykazuje sie tu nowy czlonek rodziny. Jesli masz odrobine ambicji to dlugo tu nie popracujesz. Co chwile ktos sie tu zwalnia

Jakiś czas temu prezes zamontował monitoring. Na chali produkcyjnej jest się najczęściej w zasięgu 3 kamer. W biurze jest kamera z mikrofonem!!! na stołówce też kamera. Jesli jesteście fanami bigbradera, a raczej bigprezesa to bedzie wam sie tu podobało :)

cymbał
@były pracownik

Dla Twojej wiadomości... kamery są teraz w każdej firmie produkcyjnej. Teraz oprócz kamer standardem są bramki sprawdzające wchodzących/wychodzących, czy zakaz z korzystania telefonów. Pracuję w MTU i nie jest to dla mnie problem, bo robię co do mnie należy. Były sytuacje, gdzie jakiś "spryciarz" próbował coś wynieść, bądź spał sobie na 3 zmianie co zakończyło się tym, że na następny dzień "biedak" witał się na bramie z wypowiedzeniem. Ale nie dziwie Ci się, że Ci to przeszkadza, bo jeśli jako szanujący się Polak reprezentujący gromadę narzekających g*wnozjadów piszesz "chali" zamiast "hali" to nie ma o czym pisać i szczekać w "internetach". Jesteś jak większość narzekających, pokrzywdzonych"nieudaczników", na tego typu forach na tego "strasznego" pracodawcę jakim jest korporacja, czy Twój szef.

@cymbał

Powaznie, macie w mtu kamery z mikrofonem i w jadalni ?? Jesli macie taki standard to wspolczuje, ale nie pisz ze jest to standard w innych firmach. Musieliscie miec w mtu niezle balety:)

Brak szacunku, hamskie teksty i donosicielstwo. To oferuje Ultratech. Szkoda zdrowia na takie frmy

haha

Powiedział Sebuś...

pracownik.p

Jako pracownik się wypowiem: Firma zatrudnia ludzi bez doświadczenia, szkoli ich, daje szanse(nawet jak nie masz pojęcia o maszynach i wykształcenia- trzeba wykazać się tylko chęcią)a zarobki zależą tylko i wyłącznie od ich umiejętności. Jak czytam opinie, że operator "tyra" za małe grosze to dochodzę do wniosku, że piszę to jakiś nieudacznik, który myśli że jak będzie naciskał zielony guzik to dostanie 4 tys. netto ? Po***ało ?? Prawda jest taka że operator, który naprawdę coś potrafi nigdzie nie pójdzie, bo zarabia lepiej niż w innych firmach typu P&W, BORG, SAFRAN, GOODRICH. A to dlatego, że coś umie i nie siedzi na telefonie przez całą zmianę z przerwami na wymianę sztuki. Jak słyszę przechwałki operatorów typu "że wolniej się już nie da pracować" to, aż mnie skręca. Firma jest prywatna, inwestuje w maszyny,w siebie, wiec jej rozwój zależy też od efektywności pracy ludzi na produkcji i biurze technologicznym. Trzeba przyznać, że kierownictwo i struktury pomagające w zarządzaniu trochę "nieogarniają" ale idzie wszystko ku lepszemu. Co do D.J. to jednym słowem PAJAC, ale niegroźny,jego praca sprowadza się do palenia i wyszukiwania bądź tworzenia plotek,afer itp. Mam nadzieje, że w końcu prezes to zrozumie i go zwolni.

xyz
@pracownik.p

Chyba od niedawna tam pracujesz, bo nie wiesz co mówisz , albo nie wiesz ile się zarabia w Safran albo Aero... .

zainteresowany
@xyz

XYZ, a propos zarobków, ile się zarabia na start w (operator z doświadczeniem) : 1)Safran 2)Aero 3) UT ??

bez_doswiadczenia_cnc_operator

swietna firma na start. Mozna sie wiele nauczyć, szkoda tylko ze nie ma rowności. Prosty przyklad: przychodzi dwóch nowych i jeden od drugiego jest z miejsca inaczej traktowany (inna stawka, inne warunki). Mimo wszystko dobra opcja dla ludzi bez doswiadczenia. Prawda jest taka, że tacysa tylko tam chwilowo, uczą się a poźniej uciekaja do "KORPORACJI", ale nie oszukujmy się, kążdy kto ma możliwosc to korzysta, wiadome inne warunki, inne zarobki inna praca.

ed

@Pracownik ale jako to dlaczego? oni zostali zwolnieni czy po prostu sami z siebie odeszli to ciekawe

Ostatnio odeszlo troche ludzi. Jak ktos troche sie nauczy to odchodzi do normalnej firmy. Na ich miejsce sa przyjmowani bez doswiadczenia. Nie polecam

ksiaze

firma kiepsko zarzadzana. zatrudniona rodzina nie jest kompetentna. jednym slowem - CHAOS

123www

Ultratech to wolna amerykanka może wreszcie jakaś kontrola by się przydała

nie polecam pracy w UT, ze względu na wyzwiska, brak kompetencji, chamstwo, poniżanie ze strony dyrektora Jakości, laska, z która się spiknął- jest naiwna i głupia- wszystko mu donosi- kolejna dyrektorka, ciekawe tylko czy ma studia skonczone, oby dzici zdrowe z tego były.

xyz

a co oni mogą "zaoferować" najniższą krajową i użeranie się 8h/dziennie z debilami co pojęcia o niczym nie mają

galll

oferta: syf smród i ubóstwo :)

Byly pracownik
@galll

Czyli nic die nie zmienilo

Zostaw merytoryczną opinię o Ultratech - Rzeszów

• Jak się pracuje w Ultratech?

Zobacz opinie na temat firmy Ultratech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultratech?

Ultratech
1.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Fabryczna 4 A
    39-120 Rzeszów