Opinie o Sungroup Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sungroup Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sungroup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sungroup Sp. z o.o. w Rzeszów

kandydatka
Kandydat

Szukam osób, które podjęły zatrudnienie w DE z tą Agencją.

Aśka
Kandydat
 Pytanie
@kandydatka

Czy ktoś z Was podejmował pracę z ta agencja jako kelner w Niemczech z angielskim i niemieckim?

Adam Nowy wpis
Pracownik

Pracuje w tej firmie już rok. Pracownicy od pierwszego dnia byli do mnie ciepło nastawieni i bardzo pomocni (odpowiadali na każde moje pytanie). Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Sungroup. Wypłata zawsze była na czas. Kontakt z firmą nigdy nie był problemem. Pochwała należy się dwóm koordynatorkom Pani Monice i Pani Marcie. Panie też dopięły wszystkich formalności jeszcze przed wyjazdem. Wszystko mi wytłumaczyły, więc nic na robocie mnie nie zmartwiło. Były zawsze pomocne w każdym momencie rekrutacji. Jeszcze nie raz będę z tą firmą wyjeżdżał do pracy. Całym sercem mogę polecić tą agencje!

Praca w Niemczech Nowy wpis
Pracownik

Przez tą firmę pracowałem jako kelner w Niemczech. Praca jak praca ...normal. No i to co dla wielu osób jest najważniejsze...kasa na czas, jak potrzebowałem to zaliczki rowniez. Kontakt z agencją ok. I tutaj chciałbym podziękować Pani Martynie i Pani Monice, super kontakt, pomocne na każdym etapie od rekrutacji do samego wyjazdu, nie było pory dnia, żeby się nie dodzwonic, a z doświadczen z innych agencji wiem, że bywa to różnie i zostawiają człowieka samego sobie i radz sobie pan. Nie chcę się tutaj rozpisywać, ale na pewno jeszcze z tą agencją będę wyjeżdżał do pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencją, a Paniom należy się solidna premia za pracę, która wykonują, bo rzadko się teraz trafia na takie życzliwe i pomocne osoby, że aż chce się dla nich pracować!. Pozdrawiam.

Pierwsza praca za granicą Nowy wpis
Były pracownik
@Praca w Niemczech

Ja również polecam pracę tych dwóch Pan i szczerze trochę im współczuję bo wyjeżdżałem z kolegą do pracy w Niemczech w niedzielę co równało się, że one też były że mną w stałym kontakcie, cały czas dopytując jak droga, jak zakwaterowanie, czy wszystko ok. Kwestie formalne były dopięte jeszcze przed wyjazdem, co też mnie uspokoiło, że nie będę pracować na czarno, bo różnie się słyszy o tych agencjach, co wysyłają do pracy za granicę, ale wszystko mi Panie wytłumaczyły i nic mnie na miejscu nie rozczarowało. Sama praca i kontakt z agencją jak najbardziej polecam wszystkim współpracę z tą agencją.

Karo Nowy wpis
Inne
@Pierwsza praca za granicą

Super że jesteś zadowolony a jak kwestia umowy? Zatrudniają na niemiecką umowę i stawka jest taka jak w ofercie czyli - 13,50-14,00 euro/brutto? Facet chce pojechać jako pracownik na budowie i stąd pytam :)

Kubek
Były pracownik

Nie polecam. Hotele dzielone z 10 osobami którzy nie trzymają porządku, na miejscu zastaliśmy nocną popijawę. W pracy zakres obowiązków mijal się z docelowymi. W kwestii dojazdy do pracy kazano dojsc na piechotę 5km po rower który okazal się mieć przebite kolo co nie umożliwiało nam dojazdu na miejsce pracy. Co do umowy to kazano nam załatwić ją na własną rękę (wysłać w najbliższym oddziale poczty do Polski). Organizacja jest bardzo słaba.

Jagoda
Inne

Czy robotnik kolejowy/monter kolejowy dostaje bezpłatne zakwaterowanie w niemcach? Chłop chce się zatrudnić ale kwestia czy będzie miał gdzie mieszkać po robocie...dajcie znaka jak i co!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Pracownik Maszyn Produkcyjnych w firmie Sungroup Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
kandydatka
Kandydat

Szukam osób, które podjęły zatrudnienie w DE z tą Agencją.

Aśka
Kandydat
 Pytanie
@kandydatka

Czy ktoś z Was podejmował pracę z ta agencja jako kelner w Niemczech z angielskim i niemieckim?

qwerty
Inne

Wyguglowałem ogłoszenie na operatora wózka. Zależy mi na pewnej robocie i kasie na czas. Faktycznie są problemy z tym? I jak sprawa wygląda z socjalem i zniżką na paliwko?

Damian
Były pracownik

Nie polecam pracy z tą firmą, niestety mam z nią złe doświadczenia. Nie płacą tu pełnych pensji, pomimo że nie płacą odpowiednich podatków. W umowie jest jedna stawka, a przychodzi zupełnie inna kwota. To właśnie przez takie firmy Polska cierpi, mam nadzieję, że organy podatkowe zajmą się tą firmą i przywrócą porządek. Dla nich normalne jest, żeby człowiek pracował trzy tygodnie bez umowy.

Joasia
Inne
@Damian

Najpierw piszesz ze jest umowa potem ze jednak przez jakiś czas nie. skąd taka nagła rozbieżność? dziwie sie ze wychodzi takie narzekanie skoro agencja już jednak parę lat sobie działa. może z tymi podatkami wystarczy sie skontaktować i na spokojnie pogadać?

Damian
Były pracownik
 Pytanie
@Joasia

Dostałem umowę dopiero po 3 tygodniach, czego nie rozumiesz, człowieku?

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie
@Damian

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń? Ponieważ widzę dostępną ofertę pracy na którą chciałbym aplikować (Monter Konstrukcji Stalowych - Kallo, Belgia), a Ty na jakim stanowisku pracowałeś? Możesz powiedzieć coś więcej? O co chodzi z tą wypłatą? Czy ta firma to agencja pracy?

Emma
Inne

Cześć. Myślę nad tym czy by nie spróbować z aplikowaniem na rekruterkę. Jest teraz widoczna oferta z widełkami o różnicy 4 000 zł. zależne są jedynie od liczby obsłużonych osób czy może od czegoś jeszcze? czy jest tu ktoś kto pracuje lub pracował i mógłby polecić?

Artur Boruch
Pracownik

Wkradł się drobny błąd.Oczywiście chodziło mi o zakończenie kontraktu w Goteborn, a nie kontaktu z agencją Sungroup ????

Artur Boruch
Pracownik
 Pytanie

Witam, właśnie kończę kontakt na projekcie w Goteborn. Tę agencję znalazłem całkiem przypadkiem (miałem zamiar jechać zupełnie gdzie indziej), ale tutaj?,myślę sobie,w miarę blisko granicy, zobaczymy. Zawsze jeżdżę na Niemcy zachodnie, ale co mi tam, jak będzie lipa, to jadę dalej. No i co, przyjeżdżam... mieszkanie w Zeitz,super, duże, łazienka czysta (wanna) , kuchnia też dobrze wyposażona, no to jest plus, zobaczymy jak praca. A praca jak praca ...normal. No i to co dla wielu osób jest najważniejsze...kasa na czas. Kontakt z agencją ok. I tutaj chciałbym podziękować Pani Martynie i Panu Jarkowi, super kontakt. Nie chcę się tutaj rozpisywać, ale na pewno jeszcze z tą agencją będę wyjeżdżał do pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencją. Pozdrawiam.

Administrator

Czy Koordynator Zespołu jest możliwy w firmie Sungroup Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Monika
Inne
 Pytanie

Jak zaczęłam rozmowy z tą agencją nie mogłam znaleźć śladu opinii na ich temat. Poza jedna na Fb - negatywną. Jakoś ją zbagatelizowałam bo była napisana w dziwny sposób. Wysłałam swoja ofertę do agencji GRH na stanowisko pokojowej w hotelu. Długo nie było odzewu, nawet zapomniałam o tym, że się tam zgłosiłam. Po jakimś czasie odezwała się Pani rekruterka i zadała kilka podstawowych w tej sytuacji pytań. Ona sama nie znała szczegółowych warunków pracy, gdyż przeprowadzali tę rekrutację, jako wstępną dla innej agencji. Rekrutacja była ok. Pani poinformowała mnie, że w ciągu kilku dni odezwie się do mnie osoba z agencji mającej mnie zatrudnić. Tak było. Rozpoczęło się od kontaktu sms-owego, który okazał się w czasie późniejszym, preferowaną formą komunikacji z opiekunka projektu w agencji sun group hr z Rzeszowa. To była dziwne rozmowy. Przeszłam wiele rekrutacji i rozmów wstępnych ustalających warunki przyszłego zatrudnienia. Pracowałam już w DE, zarówno na umowie polskiej, jak i niemieckiej. A te rozmowy budziły we mnie (co najmniej) zastanowienie. Jestem z natury osobą obdarzającą ludzi zaufaniem, tak też starałam się zachowywać tutaj. Mimo tego nie jestem naiwna, dlatego ciągle próbowałam na różne sposoby zweryfikować tego pracodawcę. To było praktycznie nie do zrobienia. W trakcie rozmowy dowiedziałam się, że pomimo mojego zgłoszenia do serwisu sprzątającego, teraz jest potrzeba na kelnera do serwisu gastrnomicznego. Ok,, niech będzie. Tyle tylko, że przypadkiem zobaczyłam nowa ofertę tej agencji - już na stanowisko kelnera i tam była obiecywana wyższa stawka. zapytałam wg jakiej ja będę zatrudniona. Oczywiście, wg tej niższej - jak w ofercie na sprzątanie. Niby nie duża różnica, ale kolejny kamyczek do ogródka. Prosiłam również o ustalenie pewnej zasady związanej z grafikiem mojej przyszłej pracy z szefostwem hotelu. To był dla mnie warunek podjęcia współpracy. Pani rekruterka obiecała w piątek rano, ze napisze do hotelu z zapytaniem czy zaakceptują moja propozycję dot. dni pracy. Do końca dnia nie było żadnej odpowiedzi. Za to w poniedziałek rano, jak gdyby nigdy nic dostałam kolejnego sms-a z prośbą o podjęcie decyzji czy wchodzę w projekt. Dopiero na moje przypomnienie o tym, ze miałam dostać info. czy hotel akceptuje moje warunki co do dni pracy, pani odpisała, że - cyt. będą starać się tak ustawiać zmiany. To tak jakby wiedzieć i nic nie wiedzieć, zero konkretu. Pomyślałam - dobra, może jakoś się uda. Zadeklarowałam swoją zgodę na zatrudnienie, ale warunkiem był t, że dostanę choćby w wersji elektronicznej umowę o pracę dla mnie. Żeby się na coś zgodzić - musze znać warunki szczegółowe. A umowę niby miałam dostać już na miejscu w hotelu.....????!!! Więc poprosiłam o jej wersję elektroniczną na pocztę i przy okazji zdjęcia z zakwaterowania. Miałam wysłać dane do umowy - wysłałam. Chociaż i tu pojawiły się kolejne wątpliwości...bo jakoś tak mało formalności, potrzebnych formalnych danych w porównaniu do tego jak podpisywałam kiedyś umowy z innymi agencjami. Tak więc, wysłałam wszystkie dane w poniedziałek rano. Planowany start pracy - czwartek. Wiadomość od opiekunki projektu - cyt. przesłałam dane do kadr. Do końca poniedziałku, cisza. We wtorek - cisza. Dziś jest środa, jutro miałam zacząć pracę. Mam wrażenie ze gdybym stanowczo nie obstawała przy otrzymaniu umowy przed wyjazdem, właśnie byłabym w drodze do Niemiec. Do mieszkania, którego pewnie nie zobaczyłabym wcześniej na zdjęciach. Nie wiem jak wyglądałaby moja praca tam. Nie wiem jak by było. Mogę się tylko domyślać czemu nie dostałam, choćby wstępnej umowy przed wyjazdem i kontakt się urwał. Nie wiem. Zostałam ze swoimi przeczuciami, uczuciami i doświadczeniem. Może byłoby super, a może zupełni inaczej. Chciałam podzielić się przebiegiem tej współpracy po to, żeby inni mogli się przygotować i wiedzieć jak to wyglądało w moim przypadku. Chciałam zostawić ślad dla innych bo wiem, że śladu opinii o tej agencji ciężko znaleźć.

Zostaw merytoryczną opinię o Sungroup Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sungroup Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Sungroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sungroup Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sungroup Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Al. Józefa Piłsudskiego 17 lok. 12
  35-074 Rzeszów
 • NIP: 5170387437 REGON: 369557308 KRS: 0000720492
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Sungroup Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii