Opinie o Ocynkownia w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ocynkownia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ocynkownia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocynkownia w Opole

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ocynkownia odbywa się również w języku angielskim?

Nevermind Nowy wpis

Pieniądze zdecydowanie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Nadgodziny dostępne tylko dla nielicznych ( pupilkow majstrów, kierowników czy koordynatorów). Praca ma byc zrobiona szybko. Byle jak ale szybko. Wiele zależy też od humorków majstrów czy innych ważniaków. Swiadomie moge nazwać ich zachowanie (usunięte przez administratora)! Im więcej od siebie dajesz tym bardziej ludzi wykorzystują! Wiecznie nie ma ludzi do pracy a jeszcze czesciej przychodzą pijani czy piją w trakcie pracy, jednoczenie zabierając się za suwnice czy jeżdżąc wózkami. Kierownictwo nic tym nie robi!!Na rozmowach sie kończy a taka osoba następnego dnia dalej robi to samo i stwarza zagrożenie dla innych osób tam pracujących!!! PORAŻKA!! Każdemu zdecydowanie odradzam.

Jakie wartości są cenione w Ocynkownia?

Broplus Nowy wpis

Wartości jedyne kto ile z majstow większą normę wyrobi.

BroPrus Nowy wpis

Odradzam ten firmy. Koordynatorzy i majster karierowicz Brodziak wprowadzili do tej firmy (usunięte przez administratora). Nie szanują pracowników. Mają problemy do pracowników. Poganiają by tylko cyferki się zgadzały. Zabierają premiera za byle pretekstem. Na nadgodziny tylko wybrani. Większość pracowników to Ukraina bo Polacy się zwalnianą..Szerokim łukiem od tego syfu.. jedyne aktajcie to jazda wózkami i suwnica bez uprawnień. Nie pozdrawiam 5 letni pracownik tej firmy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ocynkownia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Klient

Niekompetencja.

(usunięte przez administratora) bramy nie do szlifowane terminy porazka juz czekamy ponad miesiac na 3 bramy . To koniec wspolpracy z ta firma

Koko

(usunięte przez administratora) Praca fizyczna zarobki słabe i do tego 3 zmiany. Praca jak w kamieniołomach tylko jeszcze tutaj koordynator ma tupet żeby przyjść i poganiać, zwraca uwagę na jakość i ma już przy tym ilość. Ci ludzie wiele przeszli w życiu, więzienie, bezdomność, biedę i godzą się na podłe traktowanie i gonienie do tyry. Wstyd tylko dla firmy, mogli by chociaż dawać zapomogi, bebefity i lepiej płacić. Ile alucynku za kg 3zl? A ile ton dziennie się przerabia? Setki tysięcy. Chytry traci dwa razy więcej.

Martyna

Czy mogę liczyć na szybki awans w tej firmie?

Mat
@Martyna

Nie ma co liczyć na awans w tej firmie

@Mat

Naprawdę nie ma szans na awans w Ocynkownia? A może można się tam nauczyć czegoś ciekawego? Powiedz, czy organizują jakieś szkolenia dla pracowników.

Witek

Najłatwiej obciążyć za złą jakość pracy innych a przecież osoby które wykonują swoją pracę robią to źle.

Ilość reklamacji rośnie przez zarządzanie produkcją. To nie wina pracowników tylko przełożonych. Liczy się ilość. Poza tym atmosfera z pacowinikakami spoko tylko przełożeni... Mobbing ????

Kordian

Z cała pewnością firma to dobry pracodawca. Jeśli ktoś idzie tu do pracy to nie będzie narzekał!

Ja to ja

Oddział Opole. (usunięte przez administratora) Jeszcze w ubiegłym roku na wiosnę trochę inaczej, jak dużo aut majster pomógł, a dziś już go nie ma, był ludzki bardziej, chciał pomóc(usunięte przez administratora) Panie prezesie niech Pan przejrzy na oczy. Cwaniaki robią wyniki, aby się wykazać, a ilość reklamacji (usunięte przez administratora)rośnie. Życzę powodzenia, ale jak tak dalej pójdzie z firmy odchodzić będą dalej ludzie którzy się znają na tej robocie. Nawet (usunięte przez administratora) podwyżki ich nie zatrzymaja.

Szczery i brzydki

Cześć, śmiało mogę powiedzieć że praca fizyczna, monotonna przy pomocy pilnika do metalu. Pilnik to główne narzędzie pracy, najlepiej gdyby był na stałe przedłużeniem ręki. Trzeba dźwigać ciężkie elementy metalowe, jakieś konstrukcję - wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy co grubo podkreślam (plus 2, niebawem 3 zmiany).(usunięte przez administratora) Nie wiem czy się śmiać czy płakać, zastanawiam się. Nacisk na jakość, dużo rzekomych reklamacji(usunięte przez administratora)I takie marudzenie codziennie, zero pozytywów.(usunięte przez administratora)A powracając do samej pracy to paranoja, ma być jakość, robisz dokładnie to co ty tam szlifujesz? A co ty tam tyle malujesz? A sprayujesz alucynkiem tak dużo? Jak za dużo napsikasz to awantura(usunięte przez administratora)Ciągły pośpiech i poganianie , w główkach się poprzewracało. Nie zapomnę nigdy "co ty tu tyle szlifujesz, a co ty tam tak dużo malujesz, że za dokładnie, że za dużo spraya" ha ha ha a bo tyłem , a bo przodem, a bo nie wiadomo dlaczego. Wstyd.(usunięte przez administratora)

Pracuję tam już jakiś czas ale szukam innej pracy jest naprawdę ciężko, na dodatek pracownicy którzy robią z siebie kierowników co za wstyd, brak kultury

Pracownik zakładu

Praca fizyczna, wynagrodzenie nie urywa dupy, umowa o pracę to wielki plus, kierownik spoko(usunięte przez administratora) zakład w stylu komuny(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ocynkownia - Opole

• Jak się pracuje w Ocynkownia?

Zobacz opinie na temat firmy Ocynkownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ocynkownia