Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

ktos

No w sumie ja pytałam Księdza o to na zakładzie w sobotę jak to dokładnie będzie. Z tego co mi powiedział, to nasze stawki te co na rękę to zostaną, czyli te brutto nam podniosą, bo niby jest jakieś tam minimum teraz w Niemczech. No zobaczymy na koniec roku. I ciekawa jestem jak to będzie z tym terminem wypłat. Bo niby od września ma się firma wyrobić do 15tego. No ja tam siedzę tu na razie bo i tak na wakacje roboty nie ma. Sie zobaczy co będzie dalej.

ktoś

czy są już wypłaty czy jeszcze nie ma

a słyszałeś że teraz słupy mają mieć 7.75 euro nic nie musi robić ważne że jest sztuka a starzy kościarze robią za 8 lub 8,5 euro

ktoś

nowi przyjeżdżają mają stawki od 9 do 11 euro a stary może robić za 8.5 euro te czasy się skończyły starzy mają dosyć ma ktoś dobre namiary na prace podajcie telefony niech zjeżdżają wszyscy

kolega
@ktoś

z kad ty masz takie informacje 9-11 euro ciekaw jestem jak to robia skoro magda z ksiedzem mowila przy drinku kiedys ze vogler im placi od 15-16 euro po przeliczeniu z kg na godziny a to trzeba jeszcze poplacic biurowcow tych co nic nie robia auta lizingi no za mieszkania sami placimy coraz wiecej

logo firmy Lider ds. Celnych
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
fkdhm

Kto to cicha woda? ?

gość
@fkdhm

pomyśl troche czy aż tak dużo dzieci małych jest wśród pracowników ile żon tu pracowało a teraz z dzieckiem siedzi w domu

gość

cicha woda żona z dzieckiem w polsce a on dwa dni pod rząd z jakąś kobietą na basenie w Salzwedel baluje, ciekawe co ona na to? takie przykładne małżeństwo było czyżby koniec sielanki?

haha

biedrona daje nadal (usunięte przez administratora) codrugiemu czy narazie radkowi bo strasznie ruchać mi sie chce nie wiem czy dzwonić doniej

Biedrona
@haha

Siema Chlopaku! Dla Twojej widomosci jestem wolna - smialo dzwon, czekam na telefon.

klak

co tu pisać ludzie gadają między sobą, humory żałobne, brak wypłat nadal, perspektywy w firmie żadnej. Trzeba brać nogi za pas

ollala

Co taka cisza po łykędzie zero niusów.....Dziwne bardzo bardzo...

kokp

Ma ktoś numer do tej dziewczyny co była tu z tym małym dzieckiem mam jej coś do powiedzenia

to ja
@kokp

to chodzi o nia-z dzieckiem?To jej maz wywija na basenia w salzwedel?

klak

Zjechali w pore

ktos

A groszek z ryskiem zjechali i pracuja juz a gdzie.

toluś i Oluś

Jak się dajeta doić to trzeba was doić z kasy,aby na flaszke i faje wam starczyło tylko,

Podobno 200 euro juz za hotel biora.czekajcie dluzej to was wyprostuja jeszcze bardziej.kto ze starych tam zostal jeszcze.powodzenia

rak

Ja mialem i nawetmi godzinki dopisali.

dddd

Ona tu juz z dwa lata przynajmniej nie pracuje A wyplat nie bylo niektórzy mieli ale to niektórzy

jkol

jak mu (usunięte przez administratora) dajesz to masz i dopłate hehe

gosc

jo tam wyplate dawno mial. tolus mnie lubi i nie pozwolilby zebym byl bez pieniazkow, a i tak czasami cos od siebie sypnie, to da 50 e. to 20, zawsze cos.

sie wie

a gdzie jest renia od rycha?oscypek tak ją lubił.

kolo
@sie wie

sie wie a z kąt ty się urwałeś renia już dawno tu nie pracuje zainteresuj się sobą a nie szukasz byłych Ryśka

Żólw obtarł sobie pięty i czeka na wielbłąda.Ten wyruszył niedawno z pustyni...

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal