Urząd Miejski

Opinie o Urząd Miejski

Bylem,widzialem

Dramat, podejscie do ludzi na poziomie nizszym niz dno, jest to jedyny taki urzad w ktorym aby cokolwiek zalatwic potrzeba pol dnia i tak nie wiedomo czy ci sie uda. Drogie panie zza lady mysla ze sa nadludzmi co budzi tylko zal i politowanie a one odplacaja sie brakiem jakiejkolwiek kultury,nie pozdrawiam,nie polecam

Jakie skojarzenia budzi u ciebie Urząd Miejski? Czy twoim zdaniem jest to pracodawca godny polecenia? Rynek pracy oczekuje na twój komentarz.

Zostaw opinię o Urząd Miejski - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski