Opinie o P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA w Koniecpol

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA w Koniecpol

Klient

Pozdrowienia dla kierowcy kursu Szczekociny -Zawiercie przez Witów . dnia 1 sierpnia o godz. 14.15 . Jakim podłym trzeba być człowiekiem aby sie nie zatrzymać w Tegoborzu . Stałem z dzieckiem na przystanku pol godziny w tym upale 35 stopniowym . A panowie kierowcy znajomym pod domami potraficie się zatrzymawać ? Brak słów .

Weronika

@melon, dlaczego tak uważasz?

melon

Ta firma to jedno wielkie badziewie,nic więcej.

Benek

Pojedz do Szczekocin na teren agro-firmy [kombinat Szczekociny]tam wynajmuja kawalek placu to zobaczysz jakie warunki maja kierowcy uni-metalu,a cale szefostwo to siedzi w Koniecpolu i ma gdzies pracownika.Wszystkie szkolenia jakie powinni miec kierowcy autobusow to fikcja.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Paweł M

Znałem właściciela i to był bardzo konkretny i uczciwy gość. Współpracuję z tą firmą od 10 lat i nigdy nie miałem problemu. Polecam. Jeśli chodzi o pracowników to suminni są dobrze wynagradzani.

Pinokio

Ale ta firma głupoty wypisuje na swojej stronie,wszystko to chyba wyobraznia tego wielkiego pana kierownika.

pasazer

Przestrzegam przed korzystaniem z uslug tej firmy!!! Kierowca kompletnie niekompetentny, robi laske, ze ludzi zabiera. Na przystanek nie podjezdza, tylko stoi sobie kila mijsc parkingowych dalej. Widzi oczekujacych i mimo to zabawia sie rozmowa z innym kierowca. Otwiera drzwi minute po czasie planowanegoodjazdu i oczywiscie rusza po czasie jakies 10 minut. Pytasz na ktorym (liczbowo ) przystanku wysidasz, to odpowiada, ze nie liczyl! I nie sprawdzi bufon jeden. Wiecej razy nie skorzystam, czasy chamstwa podobno juz minely

Bocian

Maniek ochłoń,kto o nich kiedyś powie coś dobrego.A jeżeli już to będzie tylko bajka.Miłej pracy panowie w tego oszusta.

Maniek

Pewnie że wiem dostaniesz marne dwa tysiące na miesiąc a będziesz orał od rana do wieczora,w czasie pracy nigdy się nie wyrobisz więc lewa tarczka,maksymalne prędkości więc jedziesz jak wariat,do tego co dziennie smsy o biletach i kasie jaką zarobiłeś.Normalnie porażka.

Maniek

Jaka flota,co Ty piszesz? To jest jedno wielkie G...o nic więcej.

Mareczek

heh, z tego co mi wiadomo to policzyli mu za tego starego mana wartość rynkową, to jak już zapłacił za niego to powinien go sobie zabrać, ale nie, właściciel jeszcze go sprzedał dalej i zaś kasa. ogólnie ostre cwaniaki są, ale i na takich znajdują się mocni...

Mietek

Jakbyś znał firmę od środka tak jak ja to na pewno miałbyś opinię całkiem inną,gdzie oni mają 65 autobusów-chyba w wyobrażni,a jak jeden kierowca przyłożył w Zawierciu w tył cysterny bo man hamował na jedno koło z przodu to go obciążyli za naprawę.

Ben

Po co pisać o takiej firmie z tego co czytam to nie warto

MAciuś

z tego co mi wiadomo to uni-metal to oni złom skupują, to może te swoje pojazdy to z utylizacji mają:P

Meco

Ta firma to jedna wielka pomyłka.

Mareczek

firma dobra, typu z "braku laku dobry kit", z kółek nigdy kasa się nie zgadza, właściciel z swoim przydupasem patrzy jak Cię wydymać, po prostu cham po podstawówce liczyć nie potrafi albo nie chce, to że obraża to norma, ale i przy ludziach w aucie ubliża, no i flagowe auto firmy, IVECO KAKAMALI, sam się boję tym jechać, a ludzi wozić..... JECHAĆ, tak usłyszy jak powiesz że w aucie nie działają np. hamulce czy nie ma mocy, tam to pasowało by zadzwonić do ITD i żeby sobie jaj nie robili tylko przetrzepali polowe pojazdów, i tak przez tydzień dzień w dzień, upadek po 4 dniach nie będzie czym jechać, a no i glejtów to Ci dadzą tyle do podpisania, że jak się rozpieprzysz jakimś szrotem to Cię będą chcieli bić i płacić za niego... NAWET NA ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA SIE NIE NADAJĄ, BO NAUCZĄ DZIADOSTWA.... jako kierowca szczerze odradzam, byle przeżyć, taka praca

gigi

Szukają tam magazyniera tylko zastanawiam się po co jak tu widzę samych kierowców. Co to za firma jest? I czy warto tam iść?

OSTRZEGAM,nie pracuj tam.

Meco

Gdyby pasażerowie wiedzieli jakimi autobusami jeżdżą toby nigdy do nich nie wsiedli,to są zwłoki aut nic więcej.

Meco

(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA - Koniecpol

• Jak się pracuje w P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U UNI-METAL JOANNA MICHALSKA