PHU SINBUS

Opinie o PHU SINBUS

Renata

Witam. W piątek 2. 10 jechałam z Polski do Anglii. Dziękuję kierowcom za udaną podróż. Kulturę i poczucie humoru.

Radek

Firma jednak rzetelna. Pan właściciel zrobił wszystko aby nasza paczka się odnalazła. Polecam.

aangela84@op.pl

Naprawdę nie wiem skąd te negatywne komentarze. Przesyłka dotarła na czas nawet podczas epidemii koronawirusa gdyż inni przewoźnicy nie jeździli w obawieprzed wirusem. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy miła obsługa właściciel oddzwania zawsze, jest barszo sympatyczny. Pozdrawiam i dziękuję za dowóz paczuszka do Londynu!

Ola

Serdeczni, punktualni, przesylka zawsze na czas . Polecam jak najbardziej

Widzę, że ktoś już się tutaj ustosunkowywał do ogłoszenia, co prawda już nieaktualnego, które widnieje w internecie. Chciałabym się dowiedzieć, jak na dzień dzisiejszy wygląda system pracy na stanowisku kierowcy kat. C+E? Bo w ofercie podano różne... Jest jakiś jeden konkretny czy nadal elastyczny? Firma wymaga doświadczenia. Jak długie musi ono być? Poinformujcie. ;)

Dani Nowy wpis

Witam od niedawna korzystam z usług tej firmy.Chciałabym powiedzieć że są punktualni paczka dotarła na czas a przedewszystkim bardzo mili i pomocni oby więcej takich ludzi było .Pozdrawiam

Izabela Nowy wpis

Bardzo polecam firmę. Paczki z Polski do Uk zawsze są na czas. Bardzo mili pracownicy, nigdy nie było problemów z paczką. Tylko jedna uwaga. Fajnie by było jakby dowozili paczki do Hertfordshire.

Lili Nowy wpis
@Izabela

Od ilu lat korzystasz już z ich usług? Naprawdę mają aż tak konkurencyjne ceny? Wiesz może jak wygląda to z drugiej strony, od strony kierowców? Syn chce zmienić pracę, o tej widzę wiele dobrego, ale brak nowych ocen, czy ktoś wie jak tam się pracuje?

Lolka

Jak często firma szuka kierowców kat. C+E? Są jakieś wolne etaty aktualnie może? Mąż zmienia pracę i chętnie by się tu przyjął za kierowcę, w starszej ofercie wynagrodzenie, jakie proponowali to 8 500–10 500 zł. Sporo, realnie idzie tyle dostać?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PHU SINBUS? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Klient

Witam.Chętnie firmę polecam każdemu.Od jakiegoś czasu wysyłam paczki do Polski i wszystko dochodzi na czas,a jeżeli jest jednodniowe opóźnienie,to dzwonią i informują.W Polsce moje przesyłki przekazują innej firmie kurierskiej,ale pilnują dostarczenia na wskazany adres,Paczki dochodzą całe,nienaruszone.Panowie kierowcy bardzo uprzejmi.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.

PHU SINBUS wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca Ce.

Katarzyna Franaszczuk

W kontakcie z firmą "Sinbus" spotkałam się ze zrozumieniem i życzliwością. Pomocni, wyrozumiali, otwarci na klienta. Bardzo dziękuję.

Tamara

Paczki podaje ładnych parę lat.Zawsze dochoda na czas i w całości.Polecsm firmę

Natalia
@Tamara

No to najważniejsze. A jak obsługa? Miła?

@Natalia

Dla mnie naprawdę spoko... Mila obsługa, paczki na czas iw calosci

Wiktoria
@Tamara

A cenowo jak to w sumie wygląda

@Wiktoria

Cenowo ok, w porównaniu z innymi przewoźnikami

Kateryna

Nie polecam nikomu tego przewoźnika, czekałem na autobus na mrozie ponad półtorej godziny, ale nigdy nie przyjechał. Pojechałem przez Radom do Lublina, z Radomia kupiłem bilet do Lublina o 6:00, byłem tam o 5:00. Czekałem na stacji do 6:40 i nikt nie przyszedł, nie odbierali telefonu, musiałem kupić bilet na pociąg o 8:27. W efekcie strata czasu, pieniędzy, nerwów i planów na dziś nie doszła do skutku!!! Napisałem do supportu, na razie brak odpowiedzi. Ponieważ sam nie mogę zwrócić pieniędzy, chociaż autobus po prostu nie przyjechał !!! ponieważ poza mną na stacji nie było ludzi, zakładam, że odwołali trasę ze względu na nieopłacalność. To nie pierwszy przypadek odwołania lotu przez tę firmę bez ostrzeżenia. Spotkałem się już z tym, że odwoływali loty 10 minut przed odlotem, a potem nie odbierali telefonu. Na szczęście po krótkim czasie pojawiły się inne autobusy, ale i tak radzę unikać tego przewoźnika, jeśli to możliwe.

Jacek Reading

Korzystam od dłuższego czasu. Za każdym razem ok. Pomocny kierowca. Paczki na czas. Konkurencyjne ceny. Polecam

Pasażer

Bardzo dobra firma, kontakt bez problemu, wszystko na czas, można korzystać z jej usług. Gorąco polecam

Emilia
@Pasażer

Ok a ty jesteś stałym klientem czy to był tylko jakiś jeden raz? Jak duże masz doświadczenie z firmą?

Ćmielów

Od paru lat podaję paczki do UK, jeszcze się nie zdarzyło żeby coś było nie tak..Na czas, paczki dochodzą w całośći ????.. polecam ..????

Emilia

Widzę tu jakieś problemy z ich usługami, wygląda że jest jakaś afera. To jak jest z wypłatami wynagrodzeń dla osób ZATRUDNIONYCH?

Firma Tragiczna. Wysłalilam paczkę z Polski do UK, zaginęły z niej rzeczy wartościowe, firma stwierdziła ze zostali skontrolowani w Niemczech i rzeczy zostały zabrane i wystawiony protokół. Kurierzy do dnia dzisiejszego po kilku prośbach przedstawienia protokołu, nie dostarczyli dokumentów a rzeczy jak nie było tak nie ma.

@Kasia

Czy odzyskala Pani od nich odszkodowanie?

Maja

copia maila, ktory do nich wyslalam 9 sierpnia : Witam ponownie. Dnia 17 lipca 2021 roku używając Państwa usług wysłałam 4 paczki z Londynu do Polski. Cztery paczki zostały dostarczone 21go lipca pod adres w Grzedzicach. Trzy paczki z czterech należały do mnie, a jedna paczka pomyłkowo została dostarczona pod mój adres jednak należała do kogoś innego. Odrazu Państwa poinformowałam o zaistniałej pomyłce. W czasie rozmowy telefonicznej poproszona zostałam przez Państwa o wysłanie mailem zdjęć owej paczki aby Państwu pomoc ją rozpoznać. Zdjęcia odrazu wysłałam mailem a po paru dniach firma kurierska odebrała paczkę należąca do kogoś innego aby bezpiecznie ja dostarczyć właściwemu odbiorcy. Po tym zdarzeniu wielokrotnie do Państwa dzwoniłam w sprawie uzyskania informacji na temat mojej brakującej 4 paczki, którą Państwo cały czas próbowali odnaleźć. Za każdym razem byłam informowana ze Państwa firma kurierska SINBUS nie jest w stanie namierzyć przesyłki, którą za Państwa pośrednictwem wysłałam. Wysłałam również maila na którego odpowiedzi nie uzyskałam. Jestem bardzo zawiedziona lekceważącą postawą z jaka traktujecie własne niedopuszczalne pomyłki. Jestem zdziwiona bardzo niskim poziomem komunikacji i informacji w zaistniałym przypadku. Jako klientka, która w zaufaniu powierzyła przewóz cennych osobistych rzeczy jestem zszokowana i dogłębnie zawiedziona tym ze taka sytuacja wogole zaistniała. Jestem oszołomiona tym ze firma przewozu paczek jest w stanie zgubić powierzona przesyłkę. Jeszcze bardziej jednak jestem zawiedziona lekceważącym podejściem z jakim SINBUS traktuje tak poważne zaniedbanie. Wysyłam tego maila aby Państwu przypomnieć ze jesteście odpowiedzialni za moja przesyłkę od momentu jej nadania do momentu jej dostarczenia. Były w niej wartościowe rzeczy osobiste i ja nadal czekam na informacje dotyczące odnalezienia mojej przesyłki. Przypominam ze minęły już trzy tygodnie od dnia nadania moich paczek. Wysyłam w załączniku dowód nadania paczek wydany mi przez kierowcę przy odbiorze w Londynie. Czekam na dalsze informacje. Z poważaniem Maja wyslane 19 Sierpien: Witam Państwa Pisze do Państwa odnośnie naszej wczorajszej rozmowy w sprawie paczki którą Państwa firma zgubiła pięć tygodni temu. Poniżej jest kopia mojego wcześniejszego maila, gdzie podałam szczegóły przesyłki. Maila, na którego nigdy nie uzyskałam od Państwa odpowiedzi. Po wysłaniu tego maila, kontaktowałam się z Państwem ponownie jeszcze kilka razy. W czasie tych pięciu tygodni Państwo ani razu nie poczuliście się do odpowiedzialności aby z własnej inicjatywy się ze mną skontaktować, przeprosić i wyjaśnić sytuację. W naszej rozmowie z Panią Beatą? ( odmawialiście wielokrotnie podania swojej godności co świadczy o waszej nieprzejrzystości i niekompetencji) nie uzyskałam żadnych konkretnych informacji, wyjaśnień na temat poczynań, które wy sami podjęliście aby odnaleźć moją własność. Odmówiono mi również wyjaśnienia przejrzystych instrukcji dotyczących reklamacji i starania się o odszkodowanie. Jako firma jest to waszym obowiązkiem aby znać te zasady i podać je na życzenie klienta. W związku z powyższym proszę aby firma SINBUS podała mi następujące informacje: 1. Dokładna nazwę firmy, adres email, adres strony internetowej i numer kontaktowy firmy, której Państwo zlecili dostarczenie mojej przesyłki ( Pani Beata wspominała nazwę GLS). Proszę o podanie dokładnych kontaktów jako ze jest wiele firm z podobna nazwa na rynku polskim. 2. Proszę o kopie wymienianych wiadomości mailowych pomiędzy państwem a daną firma potwierdzających próby odnalezienia mojej paczki. 3. Proszę o dokładne instrukcje, krok-po-kroku, co mam zrobić aby starać się o odszkodowanie. Czekam na niezwłoczną odpowiedz. Z poważaniem Maja

Maja

Witam. Po okresie 1.5 miesiaca od momentu wyslania mojej paczki i jej zaginiecia chcialam Panstwu napisac o moim doswiadczeniu z firma SINBUS. Firma SINBUS to firma "Krzak". Firma, ktora nie potrafi i nie chce komunikowac sie z klientem gdy pojawia sie problem. Nie odpowiada na maile, nie przeprasza za popelnione bledy, nie informuje na bierzaco, nie udziela jasnych konkretnych odpowiedzi..... Firma ani razu nie odpowiedziala na moje zapytania mailowe, odmowiono podania mi numeru mojej paczki, co swiadczy o tym ze firma nie sledzi swoich paczek, gdyz numeru tracking nie byla mi w stanie podac. Swiadczy to rowniez o totalnym balaganie i nieprzejzystosci jaki tam panuje. Moja paczka najprawdopodobniej zostala doreczona do innego adresata badz przywlaszczona przez obca osobe, gdyz SINGBUS nie byl w stanie namierzyc kuriera i ostatniej trasy jak ta aczka byla wyslana. Pani, ktora odbiera telefony odmowila mi podania swojej godnosci, tak jakby sie tego wstydzila badz ukrywala ze tam pracuje. W trakcie jednej rozmowy z wlascicielem on odmowil dalszej rozmowy ze mna i odwiesil sluchawke. Odmowiono podania mi procedury jaka obejmuje staranie sie o odszkodowanie. Slyszalam tylko wymijajace odpowiedzi, zmienianie tematu i zero konkretow. Dzwoniac do nich co tydzien (bo nikt sie ze mna nie staral kontaktowac w tej sprawie) zawsze slyszalam ta sama odpowiedz "ze mam poczekac jeszcze tydzien, ze nie wiemy gdzie sie ta paczka znajduje". W paczce mialam osobiste rzeczy, ktore byly dla mnie bardzo cenne, duzo pamiatek, buty, ubrania, cenne ksiazki. Niestety okazuje sie ze tej firmie nie mozna ufac! Czeka mnie teraz staranie sie o odszkodowanie, ktore wynosi jedyne 500zl wedlug regulaminu firmy. W regulaminie jest napisane moze to zajac do 2 miesiecy. Powiadomie panstwa za dwa miesiace, czy firma byla na tyle przyzwoita by mi te odszkodowanie wyplacic. Zaaczam rowniez kopie moich wiadomosci mailowych na, ktore nie otrzymalam zadnej odpowiedzi.

Ewka

Nierzetelna firma, pierwszy i ostatni raz!!! Odbiór paczki miał nastąpić w sobotę między 12-21. Siedząc w domu czekając na kuriera on nie przyjechał, firma nie szanuje czasu klienta, zero komunikacji między stronami, ja jako klient musiałam dzwonić do firmy pytać gdzie kierowca, bo numer komorkowy kierowcy był wyłączony. Pan z firmy twierdził że są w okolicach itd , skoro jest obsuwa wypadało poinformować klientów, zero biura obsługi. Wstydźcie się !

Inez

Nie poleciłabym tej firmy nawet największemu wrogowi. Po prostu koszmar! Najpierw umawiają się po odbiór paczki po czym w ostaniej chwili dzwonią do osoby niezlecajacej żeby poinformować ze nastąpiła zmiana trasy i ze paczkę trzeba zawieźć 30km od miejsca zamieszkania żeby w ogóle ją odebrali. Mnie jako osobę zlecająca nawet nie raczyli o tym dać znać! Katastrofa jednym słowem bo tak się nie robi. Życzę im powodzenia

@Inez

Szanowna Pani zostala Pani POIMFORMOWANA z jkich miejscowosci odbieramy pryesylki. Pomimo tego zgodzila sie pani dojechac do punktu odbiru przesylek i nadac .

Renata

Daro

Witam ja zawiodłem się , czekałem dwa tyg na odebranie paczki i ciagle było jutr i jutro wreszcie dostałem wiadomość ze paczka odebrana ale co , okazało się ze nie wyjechała z Polski , chociaż kurier wysyłał mi smsa ze paczka będzie na czas , gdy zadzwoniłem do biura oczywiście paczka nadal była w magazynie chociaż prosiłem ze to pilne zależy mi na czasie , wiec muszę jeszcze jeden tydzień czekać , nie zbyt zetelna firma , nie polecam , jest tyle innych firm .

Zostaw merytoryczną opinię o PHU SINBUS - Sandomierz

PHU SINBUS