Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

byłem widziałem

Śmiech na sali, stanowisko lidera/koordynatora zajmowane przez niekompetentnych przydupasów, stanowisko do likwidacji.

Pracownik DUR

Słabe zarobki, brak nadgodzin, ucinanie premii, w firmie jest stanowczo za dużo koordynatorów ( pracownicy się śmieją, że są tam koordynatorzy od koordynowania koordynatorami a mają jeszcze swoich zastępców itd.). Maszyny stare, dużo kurzu, chwalenie się normami bhp trochę mija się z prawdą. Duży hałas, maszyny się psują, zatrzymują z jakichś śmiesznych powodów. Sytuacja wygląda dużo gorzej niż się zapowiadało po rozmowie kwalifikacyjnej, ale każdy chwali swoje gniazdko(zwłaszcza jak mają mało aplikujących). Plusem są benefity i atmosfera w niektórych działach. Ludzie długo tam pracują (zapuszczone korzenie :) ).

Jak u was wygląda na produkcji od strony BHP , atmosfera , relacja przełożony - podwładny . Zapylenie - czy duże przy maszynach , hałas czy przekroczone dopuszczalne poziomy hałasu - i musicie nosić ochronniki słuchu , czy macie związki zawodowe - które walczą o wasze prawa , i ogólnie czy warto u was pracować czy lepiej dać sobie spokój . Bo rozumiem , że z zarobkami to szału nie ma ?

James

Firma poszukuje Lidera Procesów BHP. Czy ktoś może coś powiedzieć nt. stanowiska? Jak poziom BHP w firmie? Dużo wypadków?

Lili
@James

Firma obecnie wdraża system ISO 45001. BHP na wysokim poziomie. Rozwija się tu kultura i świadomość bezpieczeństwa.

@Lili

Wygląda na to, że jesteś jedną z osób zatrudnionych obecnie w Duni Poland. Jak wygląda praca w tym miejscu? Czy ludzie są dla siebie pomocni i chętnie wdrażają nowych pracowników w ich obowiązki? To pewnie istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do pracy w tym miejscu.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Omijajcie ta firme z daleka, kierownictwo hali nr 4 szczegolnie zmiana 103 to jakos porazka, panoszy sie jak by byla kims a jest zwyklym kierownikiem ktory ma przeciez nad soba szefa a nad szefem jest prezes ale to od tej pani przeciez wszystko zalezy..... Zarobki tragiczne 1900 na reke i w tym transport 150 zl , zamiast dac to zabieraja i ustalaja jakies durne puknty jak by kuzwa czlowiek do szkoly chodzic a nie pracy. Jeszcze mamy wyreczac mechanikow i same naprawiac maszyny a jak sie cos stanie to oczywiscie wina pracownika. Premia 150 zl????? zart wiec jak pani kierownik ma humorek da ci 150zl a jak nie to 10 zl lub 20zl lub wcale. Ludzie przychodza do pracy i po dwoch tygodnia ( nawet nie dwa tygodnie, 2 , 3 dni i juz ich nie ma)juz sa na wypowiedzeniu. Atmosfera zalezy z kim pracujesz ale sa osoby ktore maja problem z nowymi osobami i ich nie toleruja przez wydzieranie sie, gnebienie. Wszystko co gora mowi mija sie z prawda i celem bo rzeczywistosc jest inna. Zakaz paznokci, rzes, makijazu a (usunięte przez administratora) na halach taki szczegolnie jak robi sie tmp czyli operatorki sprzataja maszyne wiec jak zacznaja dmuchac to wszystko sie unosi i na serwetkach jeden wielki kurz , jest masakra ze firmy biora od nich serwetki i maja jeszcze zalozne standardy bo te standary nie sa adekwatne do tego wlasnie co sie dzieje tam. Czlowiek choruje, jest w szpitalu i szpital wysyla zwolnienie elektronicznie a po powrocie kierwniczka zwalnia pracownika twierdzac ze pracownik ja oklamuja z tym zwolnieniem. i to jest niestety Cała prawda o tej firmie!!!!!!!!

Viking
@pracownik

Ta ja to pamietam z poczatkow tej firmy. Problem w tym ze rzadzi tam kadra polska , a nie szwedzka, i bylo by inaczej i lepiej. Niestety jest to kolejny dowod, ze polski zarzad, gnebi zawsze pracownikow. Przyklad o ktorym mi wspomniala znajoma z Auchan Komorniki, kiedy rzadzili Francuzi, mieli dobre zarobki, wysokie premie swiateczne, i uznaniowe, Byly umowy o prace. Przyszli Polacy do zarzadu, skonczyly sie premie, wysokie zarobki, no i nastapily slawetne umowy-zlecenia.

Zarobki w tej firmie to żadna tajna informacja bo każdy wie ile dostaje na poczatek. Na magazyn 2600 brutto a potem to 100zl albo 200zl podwyżki. Dobry socjal ale gdyby nie czeste nadgodziny do odbioru to było by super. Wiara tu pracuje długo, bo nie wie, że w innych firmach sie zarabia dużo wiecej. Pozdro

biblesy
@540

Nadgodziny do odbioru są dla tych którzy chcą je odebrać w formie dnia, dni wolnych. Reszta i dla reszty jest wypłacana. Tak więc dla mnie mega spoko.

Ja...????
@540

Prawda dużo więcej...pracuje w takiej firmie

@biblesy

Wcale nie prawda pierwsze co daja cie na orlop i nie ma nic do gadania i nie ma ze ty chcesz kase

Pracus

Pracownik na drugim miejscu w tej firmie . Ucinac mu trzeba pensyjke.Nadgodzinki bezpłatne w formie urlopu. Kolejna firma która wykorzystuje to i wysyła na urlop. NIEEE PLACI. Można się tylko zrazić odradzam.

Viking

Firma szwedzka , ale zarobki typowo polskie pracowalem tam na samym poczatku tworzenia filii w Poznaniu. Od ponad 20 lat pracuje w innych fachu w Szwecji, Danii

Robol
@Viking

Tak jak mówisz zarobki typowo polskie i mało tego nadgodziny nie są płatne, Narobisz dużo nadgodzin przez 3 miesiące tak jak przypada okres rozliczeniowy i wywalaja cię na urlop. Na koniec okresu rozliczeniowego każdy pracownik musi mieć na 0 godzin bo firma szuka oszczędności a na remont biur mają budżet chore. Odradzam składania tutaj papierów

Kwas foliowy 39

Lubie tak bardzo worki jak ciebie Rysiu

@Kwas foliowy 39

A gdzie on teraz jest?

Bartez
@anonymous

Za płotem

Felaini

Pozdrawiam Cie Jadzia. Tak pięknie wyglądasz jak kwiat lotosu.

Tosia

Kierownictwo nie szanuje pracownika. To co się dzieje na hali 4 to nieporozumienie.

Honorata

@Ano czy oprócz tego co napisałaś jest jeszcze coś co wpłynęłoby na Twoje zadowolenie w nowym miejscu pracy? Patrzysz na opinie odnoszące się do panującej atmosfery i relacji pracowniczych? @Romek jaka jest Twoja opinia o Duni Poland? Przybliż ją na forum.

Ano
@Honorata

Oczywiście, chciałabym wiedzieć jaka panuje atmosfera, kultura i specyfika pracy, ogólne warunki. Istotnym czynnikiem jest również pensja ,jak i dodatki pozapłacowe, szkoelnia.

Ano

Pytanie- jak wygląda praca w Dziale transportu, jest oferta dlatego też potrzebuje więcej informacji . Dlaczego poszukuja nową osobę jakie sa warunki pracy ?Dziękuję

Romek

Może firma nie jest idealna ale czy takie w ogóle są? Tylko, że czasami ludzie lubią narzekać na zapas, tu też nie wiem o co chodzi?

Snikers
@Romek

Jak był tort na stołówce to potem miałem nieźle sranie

Honorata

@???, może jednak mógłbyś powiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie oraz jakie są warunki zatrudnienia w Duni Poland? Czy można liczyć na premie lub inne dodatki pozapłacowe? Forum służy temu, aby dodawać merytoryczne komentarze, z konkretnymi informacjami, ponieważ są one pomocne osobom, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w danej firmie. @Sklepik, rozumiem, że pracujesz w Duni Poland? Możesz podać więcej informacji odnośnie pracy w tym miejscu? Jak oceniasz pracę w tej firmie?

Sklepik

Konkurencja nie śpi i daję 2200 netto na pakowacza na dzień dobry. Tutaj to takie zarobki dopiero po roku czasu

Honorata

@???, Twoja wypowiedź nie mówi zbyt wiele o pracy w Duni Poland. Podziel się z innymi opinią na temat pracy w tym miejscu. Mile widziane będą konkretne informacje (na przykład o warunkach zatrudnienia jakie proponuje pracodawca).

???
@Honorata

Naprawdę nie ma o czym mówić. Szkoda pisania,. Jedyne co przychodzi do głowy na słowo nazwę Duni to jedna wielka żenada.

???

Wszędzie tylko nie w tej firmie.. Nie wiecie gdzie chcecie iść do pracy.... Poważnie wszędzie tylko nie Duni

Honorata

@Katarzyna, rozumiem, że jesteś pracownikiem w Duni Poland? Czy możesz napisać coś jeszcze o pracy w tej firmie? Twój komentarz zawiera mało informacji na temat pracy w tym miejscu. Może mogłabyś napisać jaka atmosfera panuje w firmie? Jak widzisz forum czytają osoby, które są zainteresowane pracą w Duni Poland, więc będą to dla nich cenne informacje.

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Halina
@Grzegorz

Na pracuj.pl są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duni Poland Sp.zo o