Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

optymistka

Hej ludzie jeśli możecie to napiszcie ile się w tej firmie zarabia. Będę mieszkać blisko tego zakładu i chcę złożyć tam papiery do pracy. Praca jednozmianowa czy dwuzmianowa. Z góry dzięki za odpowiedź.

zauroczona

Ludzie biadolicie na te firmę i biadolicie. Nie rozumiem po co tam pracujecie.

Ruda

Tak ,zgadzam się z Tobą .Pozdrawiam

starszy

Powiem, Tobie tak- jeśli masz inne możliwosci zatrudnienia to zrezygnuj z tej firmy. Dlaczego? Powiem Tobie. Administracja rozdęta ponad miare, tworzy się fikcyjne/ czytaj niepotrzebne/ stanowiska pracy dla osób, które w taki, czy inny sposób przesłużyły sie (usunięte przez admininistratora). Nie szanuje się pracowników producyjnych. Oni mają tylko pracowac, a już broń Boże, żeby mieli własne zdanie w jakimś temacie, inne niż (usunięte przez admininistratora), szef produkcji i tak dalej, i tak dalej... Na koniec przytoczę słowa człowieka znacznie mądrzejszego ode mnie: "nigdy z niewolnika nie zrobisz pracownika..." Już starożytni o tym wiedzieli. wygląda na to, że w tym zakładzie nkit o NIM nie słyszał. tylko tyle, a może ... aż tyle. Pozdrawiam.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
The Ring

Za [usunięte przez moderatora] przynajmniej były zlecenia i była praca a teraz co mamy NIC Pajac wraz z królem kupują sobie to lepsze auta a pracownikowi tylko więcej obowiązków i rozliczanie z każdej minuty. Masz rację [usunięte przez moderatora] wprowadził tych ludzi lecz są to tylko ludzie zwanymi Karierowiczami. Jak nie w tej firmie to następnej takie rzeczy mogą się dziać tylko w POLSCE. [usunięte przez moderatora] THE END

Goliat

A co było lepiej za [usunięte przez moderatora]?? Odszedł z klasą, miał piękne pożegnanie.No i co z tego? Ale to On dal władzę tym wszystkim na górze.

The Ring

Na początek chcę oznajmić że moja współpraca dobiega końca w firmie. I piszę to co widzę, słyszę może i są to plotki ale jako jedyny piszę a wszyscy chowają głowy w piach. I mówią że jest fajna atmosfera, ludzie na poziomie, mnóstwo szkoleń, a pracują jak w kamieniołomach, bardzo ciężko. Panie [usunięte przez moderatora], jak by pracował pan w tym zakładzie i system który wprowadzili [usunięte przez moderatora] jest dla normalnego człowieka nie do przyjęcia. Tak ja odszedł z klasą stary Prezes to wszystko odeszło z nim, Albert wróć lub uczyń aby ci ludzie nie rządzili w tej firmie. Panie anonim widzę że trafiłem w slaby punkt, co do pana posta nie będę się wypowiadać bo i tak pan wie swoje. Jeszcze parę dni musi pan to wszystko przecierpieć bo już mnie wtedy nie będzie, ale czy coś się zmieni w tej firmie .... . Jeśli kogoś uraziłem lub obraziłem bardzo przepraszam, chcę dodać że wszystkie wypowiedzi są szczere. Dziękuję wam wszystkim za współpracę. THE END

Goliat

Obiektywny komentarz o firmie. Czego Szanowny [usunięte przez moderatora] oczekujesz? Że ktoś napisze "super praca, świetna atmosfera, fantastyczni ludzie"? Praca jest ciężka, atmosfera nieciekawa a ludzie, z którymi się pracuje czasami nie do dogadania, a czasami mili i uśmiechnięci ale za plecami utopiliby człowieka w łyzce wody, byle tylko pokazać, że jest się kimś lepszym. Nie oczekuj więc Pani/e [usunięte przez moderatora]że ludzie będą tutaj chwalic tą firmę. Coś pozytywnego.... Jest tego niewiele. Pensja na czas, bony na święta i wydaje mi się, że niemałe i tzw. 13 pensja. Koniec pozytywów. Ale prawda jest taka, że wszędzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma.

Stach - 2011-11-08 13:04:31 A może tak ktoś coś pozytywnego napisze? niezły żart

Goliat

To co do tej pory działo się na tym forum to po prostu żenada. Miały tu się znaleźć nasze opinie o tej firmie. Jak na razie jest to mieszanie z błotem konkretnych ludzi, mało tego wymienianych z imienia. Kogo to obchodzi, kto jak się prowadzi, kto z kim się zadaje, co robi poza firma itd. To każdego prywatna sprawa i nikomu nic do tego. Dlatego wcale się nie dziwię, że niektóre posty zostały usunięte. Aczkolwiek mój wcześniejszy post również został usunięty, mimo iż była tam tylko opinia o sytuacji „Duni”. Okażcie ludzie trochę kultury osobistej. Dzieje się w tej firmie źle i to jest najważniejsze. Jakie to ma znaczenie kto wykazuje jaki poziom pisania bo użył 6 słów a nie np. 50? Czy to jest ważniejsze od tego że likwidowane będę maszyny a co za tym idzie zwolnienia? Czy to jest ważniejsze od tego, ze operatorki żeby dostać podwyżkę muszą biegać i zaliczać nieskończoną ilość maszyn?

obserwator

Tak dokładnie ! co za chamstwo ! jak mozna usuwac posty z cennymi opiniami ! Kolego anonim , napisz je na nowo a tej stronie trzeba napisac komentarz na innym forum :)

...

Poziom wypowiedzi niektórych osób jest żałosny.....

kolorek 5

a kto jest eraz szefem remontówki szanowni koledzy?

kolory

no jasne a myślisz że wszyscy nic nie robia, maszyny się same ustawiają???? Nie nasza wina że musimy latac po wszystkich maszynach, Ze po zakończeniu pracy nie mogę domyc paznokci a ciuchy mam całe upierdzielone od farby, same się kolory mieszają. Serwetki podpisuję, sliwy same zakładają na maszynę.. Na dodatek wszyscy mysla ze zarabiamy najwiecej w tej firmie, tylko dlaczego sie drukarze zaczeli zwalniac, przeciez maja tam tak dobrze ???? Niestety muszę was zawieść, drukarze maja najmniejsze stawki z działów technicznych czyli mechanicy, elektrycy, remontówka itd

anonim - 2011-11-28 20:01:39 obserwator - 2011-11-08 17:26:40 wie wszystko bo jest jednym z nich ! Jednym z grupy trzymającej władze ! Nikt z produkcji nie ma czasu na zdobycie takiej ilości wiadomosci :) chyba ze !? Drukarze lub ci od dorabiania farb i myjni ! oni stale kręcą się bezsęsu po hali i robia [usunięte przez moderatora]. mylisz się nie wszyscy ta firma to dno i zmierza do upadłości

obserwator

Daj sobie spokój z tym zakładem ! totalny wyscig szczurów ! ludzi zwalniaja z dnia na dzień , ciagła rotacja , a na dzień dobry dostaniesz do podpisania papier ze nie chcesz otrzymywać wypłatyza nadgodziny tylko w zamian dzień wolny ale 1do 1 :)))) na rano wiecej rzadzących niz pracujacych a na pozostałych zmianach 1 brygadzista ! reszte wniosków wyciag sam o podziale zadań i obowiazków :))

Stach

Może znajdzie się ktoś bardziej inteligentny i napisze coś konkretnego, znaczącego o pracy w tej firmie? Bo takie anonimowe opluwanie to tylko świadczy o kulturze piszącego i zazwyczaj mija się z prawdą. W każdej firmie znajdzie się jakiś pieniacz, który z samego życia jest niezadowolony, a co dopiero z roboty. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie ale z powyższych informacji mało mogę wywnioskować.

obserwator

Witam ! Jakby ktoś się interesował to większość ludzi na hali produkcyjnej jest po studiach lub w trakcie ale pracują fizycznie bo ich godność nie pozwala na wchodzenie pod stół i robienie [usunięte przez moderatora] żeby mieć lepsze stanowisko bo w tej firmie chyba tak się awansuje. Pozdrawiam

Stach

A może tak ktoś coś pozytywnego napisze?

lena
@Stach

Jak to czytam zaczynam miec niechec do tej firmy a ch ialam sie tam przeniesc od paru dni pracuje tam moja przyjaciolka ktora mowi ze jest dobrze bardzo dobrze ale z tego co widzę to co piszecie jest ochydne ok ale jesli wszyscy byli by po studiach to kto to by robil na produkcji i wlasnie STUDENCIKI kochane bez mrowek nie bylo by was...pozdrawiam Lena.'Ps nadal nie poznalam jakie sa zarobki i szanse na dostanie sie tam:-)

alicja
@lena

Piszesz, że pracuje tam Twoja przyjaciolka a na forum pytasz o zarobki i szanse dostania sie do tej firmy??? Spytaj przyjaciolke :)

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duni Poland Sp.zo o