Opinie o Adventure Project Damian Rzeźnik w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Adventure Project Damian Rzeźnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adventure Project Damian Rzeźnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adventure Project Damian Rzeźnik w Radom

fabia Nowy wpis

Tak szczerze, to o firmie słyszałem, ale nie bardzo wiem, czym się zajmują :) nawet strony nie posiadają swojej

lusia Nowy wpis

przecież wymagania są podane w ogłoszeniu @damin nie sądzisz? wydaje mi się, że spokojnie mozna u nich aplikować jeśli spełniasz przynajmniej 80% tego co napisali w ogłoszeniu. nie wiem jak dalej wszystko wygląda, ale poza tym to widzę już takie rzeczy jak profesjonalizm i chyba ta firma to właśnie ma.

cinkciarz Nowy wpis
@lusia

ludzie ogarnijcie się... pomyślcie jak wyglądałoby zatrudnianie pracowników w tym kraju gdyby na konkretne stanowiska aplikowali jedynie Ci którym wydaje się , że spełniają wszystkie wymagania , które postawione są w ofercie pracy. Wiadomo , że większości rzeczy człowiek uczy się dopiero na stanowisku pracy

damian Nowy wpis

mam nadzieje, ze jednak będzie tak, ze nowe ogłoszenia się pojawią jeszcze na stronce poza tym co jest i powinno być jeszcze tak napisane mniej więcej ile da się zarobić, bo nie wiadomo jakto wszystko ogarnąć i czy opłaca się w ogóle aplikowa do nich, każdy ma inne wymagania, to wiadomo raczej, no nie?

kkk

pracuje w tej firmie na pionie hadlowym, zarobki kwotach od 3 do 4 tys, godziny pracy od 8 do18 czasami do 19, typowa praca terenowa, po pierwsze nikt w tej firmie nie wciska ludziom kitu, po drugie nic nie podpisujemy na siłe, wiec Ci którzy nie pracują i nie poznali systemu pracy w tej firmie niech się nie odzywają, praca 2 dni to nie praca odrazu mówie. pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Adventure Project Damian Rzeźnik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
das

ja właśnie dostałem smsa że jutro mam rozmowę kwalifikacyjną, jednak jak czytam te komentarze to jednak sobie odpuszczę ;)

viki

ja dostałam własnie smsa z wiadomoscia ze jutro mam isc na rozmowe kwalifikacyjną. i z tego co czytam to nie za bardzo jest ta praca... kurcze a tak potrzebuje pracy;/

mm

Powiem tak ,bylem na rozmowie i jest to typowa akwizycja chodzisz i pukasz od drzwi do drzwi i proponujesz usługi telekomunikacyjne, Firma ma dwie nazwy jedna to jak w tytule a druga to media broker .Firma działa tez w lublinie i naprawdę jest dużo negatywów na jej temat. Jak dla mnie to szkoda czasu itp

mm

Czyli co? Szkoda tam się wybierać? A tak w ogóle to co proponują bo, jakoś nie pamiętam ,żebym do nich cv wysyłał chyba ze podali inna nazwę firmy.

on

nic innego jak chodzenie po domach i wciskanie ludziom kitu, namawianie na podpisywanie umów z telestrada, jeżdzenie na wiochy oddalone od radomia nawet 70km, ale to wszystko oczywiscie elegancko pod krawatem:]

aaaaa

ja tez sie nie dostałam a kiedy byłaś na rozmowie??moze byłyśmy razem? tego samego dnia

dzwoniłam nie dostałam się

eeeee

i co dzwonilas? ja sie nie moge dodzwonic

aaaaa

ja byłam wczoraj na rozmowie dziś mam dzwonic czy przeszłam do drugiego etapu rekrutacji łącznie z wyjazdem na szkolenie do Lublina.Też byłam na pracownika biurowego

eeeee

byłaś dziś na rozmowie ja byłam stanowisko biuro było jeszcze hadlowiec daj znać jak ci poszło i co ci powiedział

curious

no właśnie nie wiem na jakie stanowisko. tyle codziennie wysyłam cv do różnych firm, że czasem idzie się pogubić.

eeeeee

curious na jakie stanowisko cie zaprosili na rozmowe

eeeeee

tez chętnie się dowiem czym ta firma się zajmuje

curious

czym ta firma się zajmuje, bo kontaktowali się ze mną mailowo w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej, później odwołali w ostatniej chwili a nie mogę znaleźć informacji na ich temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Adventure Project Damian Rzeźnik - Radom

Adventure Project Damian Rzeźnik
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Jana Sobieskiego 2 lok. 103
    26-600 Radom