Opinie o Radio Rekord Fm S.A. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Radio Rekord Fm S.A., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Rekord Fm S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Rekord Fm S.A. w Radom

Mateusz Nowy wpis

Ile w firmie jest obcokrajowcow ? Czy są sami Polacy?

Helena

Radio Rekord Fm ma sporo fanów w mediach społecznościowych. Jednak zachęcam Was do napisania, jak prezentuje się jako pracodawca? Czy stawiane Wam warunki zatrudnienia są dla Was satysfakcjonujące? Lubicie swoją pracę? Jak oceniacie atmosferę panującą w Radio Rekord Fm?

amba
@Helena

wypłaty dostaje się po 3-4 miesiącach. często niepełne.

Programista Wyklęty
@amba

A można wiedzieć czym się zajmowałaś?

kjfdrfb Nowy wpis
@amba

Nigdy mi się nie zdarzyło, żebym wypłatę otrzymał z opóźnieniem!

Maciek Nowy wpis

@amba dlaczego kłamiesz???

Kamil Nowy wpis

Czy istnieje w tej firmie system premiowania pracowników ?

Kuba

Widzę, że radio ma dużo dobrych opinii w internecie. Wiecie cos p ofertach pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Słuchacz

Lubie bardzo to radio ale dzisiaj przesadzili sobota od 7 do 9 były tylko 4 piosenki a reszta audycji porannych z całego tygodnia i wiadomosci z 18 poprzedniego dnia i miłego wieczoru życzą o 7.30 rano.

słuchacz były

słuchałem radia rekord zrobiło się tak polityczne jednej opcji pis nie robi nic po tyle chce ale nie może bo pis blokuje ,hipokryzja i obłuda z chodzicie na psy.

Czy firma Radio Rekord FM S.A. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Rekord Fm S.A. - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radio Rekord Fm S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.