Opinie o Koordynacja Strzecha Mariusz w Rożki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Koordynacja Strzecha Mariusz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Koordynacja Strzecha Mariusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koordynacja Strzecha Mariusz w Rożki

PRBDA

DOTYCZY NOWEJ SIEDZIBY W RADOMIU : firma głównie zajmuje się produkcją wkładek ortopedycznych, w związku z tym dział produkcji stanowi najmniejszą klitkę ze wszystkich działów w firmie, upchane są tam 4 maszyny, jest gorąco, duszno, atmosfera zapylona i śmierdząca butaprenem, cała reszta firmy na wysoki połysk, ale produkcja to porażka, szef oderwany od rzeczywistości i zarozumiały bufon, który na rozmowie kwalifikacyjnej zadaje wydumane pytania w stylu : gdzie się widzisz za 5 lat ?, a i tak ma w .upie co się odpowie, ekipa chłopaków na produkcji bardzo spoko i przyjazna, ale jednak ta klaustrofobiczna przestrzeń skreśla tę firmę jako przyjazną potencjalnemu pracownikowi, ale oczywiście to są moje subiektywne odczucia, także nie i "oddaj fartucha"

Właściciel Nowy wpis
@PRBDA

Dzień dobry Przypadkiem natrafiłem na tą "opinię". Niniejszym odniosę się merytorycznie do wszystkich istotnych aspektów: 1. Głównym filarem firmy jest produkcja i sprzedaż urządzeń medycznych a nie wkładek ortopedycznych (brak elementarnej wiedzy o Firmie u owego Kandydata). 2. W pomieszczeniu produkcji wkładek znajdują się 3 maszyny a nie 4 (matematyka ?). 3. Produkcja wkładek dysponuje 3 pomieszczeniami a nie jednym (widać że nie ze wszystkim Kandydat zdążył się zapoznać) 4. Styczeń-luty 2022 był okresem "po przeprowadzce" czyli przebudowy i dostosowywania nowego obiektu do naszych potrzeb (no montaż wentylacji wysokoprzepływowej). 5. Pytanie o kierunek rozwoju Pracownika w tej firmie to nie jest "wydumane" pytanie a planowanie. 6. Szef Firmy który każdemu "kandydatowi" do pracy, który przychodził w tamtym czasie na 2-3 dni okresu próbnego płacił za te 3 dni w których ktoś się "zapoznawał" z Firmą a my weryfikowaliśmy jego umiejętności manualne często marnując nie tanie materiały produkcyjne to zarozumiały "bufon" ? 7. Kandydat który napisał powyższą opinię nie został wskazany do zatrudnienia (o jego zatrudnieniu decydowali jego "niedoszli" Koledzy z Pracy) 8. Osoba zatrudniona w tamtym okresie pracuje do dnia dzisiejszego w naszej Firmie :-) z pewnością dlatego że jej jest u nas bardzo źle ;-) Dalsze Komentarze chyba zbędne. Zapraszam teraz do siedziby Firmy na 15 lecie istnienia i uroczystość w dniu 20 grudnia 2024. Z poważaniem Mariusz Strzecha

Zostaw merytoryczną opinię o Koordynacja Strzecha Mariusz - Rożki

Firma Koordynacja Strzecha Mariusz prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Fizjoterapeuta, Radom - Październik 2022
  • Przedstawiciel handlowy - medyczny, Radom - Październik 2022

Czy pracujesz w firmie Koordynacja Strzecha Mariusz lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Koordynacja Strzecha Mariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Koordynacja Strzecha Mariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Koordynacja Strzecha Mariusz