Opinie o Apex Uitzendorganisatie w Yerseke

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Apex Uitzendorganisatie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apex Uitzendorganisatie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apex Uitzendorganisatie w Yerseke

Teratuta

Na dobrym układzie można zarobić tam nie więcej niż 800 euro , chociaż znam przypadki , że i powyżej 1000e zarabiali , ale jak napisałem to tylko przypadki. Mieszkania lub domy raczej w porządku oprócz hotelu jak ktoś wyżej nadmienił. Pracy jak kto trafi...jeden więcej drugi mniej , a jeszcze inni wcale. Ja osobiście bym nie polecał choć znam takich co zachwalają, Wiadomo można trafić gorzej , ale uwierzcie mi można też dużo lepiej. Ogólnie za podejście do pracowników i całokształt odemnie mają duuuużego minusa.

aaaa

Jedzie ktoś z tej firmy teraz do pracy tzn.z SELECT JOB?

!!

zrezygnować mozna w każdej chwili ...

wyżywienie we własnym zakresie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Apex Uitzendorganisatie się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
!!!

odciąga sam... chyba ze chcesz ubezpieczenie swoje to wtedy mu o tym mowisz.

...

firma odciąga za mieszkania i za transport. do pracy dowozi bus

.....

bez języka poradzisz sobie... a szkoleń nie ma żadnych... zakwaterowanie.. hmmm ciężko powiedzieć...jedni trafiają na nieźle mieszkania a drudzy na syf.

rozczarowana

Nie polecam pracy w Apexie.....to prawda że najlepiej czują się tutaj (usunięte przez moderatora) , kompletny brak zainteresowania problemami ludzi ze strony szefa. Nawet jeżeli zawsze mógł na tobie polegać to i tam ma Cię głęboko w(usunięte przez moderatora) .. jak masz problem......... Z jednej pracy latasz do drugiej, starzy pracownicy pracują mniej niż nowi, jakaś kpina. Czasami nawet jak znasz język to siedzisz na chacie a osoby które ani be ani me po angielsku pracują. Jestem kompletnie rozczarowana, szefie zabierz się za ludzi bo tracisz dobrych pracowników a zostajesz ze zwykłą patologią

anonim....

Praca w apexie sie od kilku lat nie zmienia .. przyjmuje nowych a starzy siedzą na domkach.. a kontakt z szefem?? jak jest jakiś problem to raz pomaga raz nie zależy od jego humorków...Nagrody??:D:D tutaj nie ma czegoś takiego:D hehe jeszcze on czeka na jakiś prezent z PL! a u mowy na stale tutaj nie ma!:P tylko na 1,5 roku a potem przechodzisz do firmy "jego brata"i tak w kółko... a jak bedziesz pracował cały miesiac to mozna zarobić 800Euro, na wiecej nie licz.

magda

niestety (usunięte przez moderatora) woli sanych (usunięte przez moderatora) bo wie ze w niczym sie nie polapia jak ich rznie na kase a o ludziach z opola to szkoda gadac chetnie by mu(usunięte przez moderatora) zrobili zeby tylko miec godziny mielismy jechac do pracy w kwietniu ale jednak trzeba szukac gdzie indziej pozdrawiam

Dziewczyna

(usunięte przez moderatora) Siedzimy na domku a za dwa dni mamy jechac do Polski, nie chce nas puscic wczesniej a wiecie dlaczego bo skasuje nam cala kwote za oplate za domek. NIE POLECAM! nowi pracuja jakis czas a potem siedza tak jak starzy pracownicy! plakac sie chce naprawde!!!! Jak chce Cie do pracy to dzwoni 10 min wczesniej ze masz 10 min lub 15 zeby sie przygowtowac!!!! BIURO SELECT JOB UWAZAJCIE NA TO BIURO !!!!!!!!

aaahaaaa

Wszystkie biura sa takie same ale to szczegolnie odradzam! w ciagu tygodnia jestes w kilku pracach szok;/ a ludzie w tej firmie to same (usunięte przez administratora) a poza tym ma mało pracy. Czasem siedzisz po 3 tygodnie na domku ale innym to pasuje. Same(usunięte przez moderatora) / Zarobki hmm ... jak przerobisz caly miesiac to amsz 800 euro niekiedy nawet nie, bo zawsze cos kreci z tymi wyplatami. To juz wasza wola czy tam chcecie jechac.

goska

witam a spawacze mieszkaja na zoone zee dalej ? czy juz ich wyrzucili pozdrawiam

!!!

*** Jeśli chodzi o mieszkania to z domów przenosi na hotel. W mieszkaniu nie ma wody a jeśli w niektórych jest to tylko zimna!!!

!!!

Ludzie uważajcie na tą firmę ! bo czasami ludzie nie mają za co wrócić do Polski... Nie ma pracy a ściąga cały czas nowych ludzi. Szef nie odpisuje na smsy jeśli mu się coś nie podoba. Rano są telefony ze idziesz do pracy i masz 10 min na uszykowanie się,oczywiście możesz powiedzieć ze nie pójdziesz ale wtedy to sobie posiedzisz w domu za kare. Jeśli chodzi o mieszkania to z domów przenosi na hotel. W mieszkaniu nie ma w domu a jeśli w niektórych jest to tylko zimna!!!

bezczelny

Firma do bani bo czasem siedzisz na domku po 2 lub 3 tyg. Czekasz na sms czy pojdziesz do pracy czy nie a na domku jak trafisz na dobrych ludzi to masz szczescie a jak nie to mieszkasz z alkoholikami lub brudasami. A (usunięte przez moderatora) ma i tak wszystko w (usunięte przez administratora) ie bo liczy sie tylko ilosc a nie jakosc w ludziach. Tak wiec radze omijac szerokim lukiem.

nieznana

Chyba nie pracujesz w tej firmie jeśli mówisz ze język tu potrzebny.nie trzeba znać języka bo dla niego to nawet dobrze jak ktoś języka nie umie bo robi ludzi w \\\\\\\"ciula\\\\\\\"!!!!! Nawet ludzie co tu są po 3 lata nie mają zawsze pracy.. Przyjmuje nowych ludzi cały czas a pracy nie ma, starzy pracownicy siedzą na domku a nowym ludziom pokazuje jaki on dobry ze niby praca jest!!! Ludzie siedzą na domkach a nie pozwala czasami im na urlop jechać bo musi mieć rezerwowych ludzi.. Kasa zawsze na czas,mieszkania w miarę ok zależy gdzie się trafi.

Spoko gosc

jak nie znasz jezyka to se siedzisz. jesli twoje wyksztalcenie polega tylko na przebieraniu gruszek to tylko przy tym mozesz pracowac.

niewazne

praca spoko... jesli siedzisz 3 lub 4 tyg na domku jest spoko. wiecej niz 700 euro nie zarobisz!!!!!!! nawet na smsy nie odpisuje. Sprowadza ludzi i nie ma dla nich pracy. (usunięte przez moderatora) .... brak słow. Najgorsza firma jaka znam. W ciagu tyg pracuje sie nawet w 5 firmach. (usunięte przez moderatora)

magda

hej przy czym pracowales w apexie ? (usunięte przez moderatora) to szef spoko pieniadze na czas tylko z mieszkaniem klopot ale ogulnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Apex Uitzendorganisatie - Yerseke

• Jak się pracuje w Apex Uitzendorganisatie?

Zobacz opinie na temat firmy Apex Uitzendorganisatie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apex Uitzendorganisatie?

Apex Uitzendorganisatie