Opinie o Apex Uitzendorganisatie w Yerseke

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Apex Uitzendorganisatie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apex Uitzendorganisatie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apex Uitzendorganisatie w Yerseke

Joanna

@Pająk, czy powiesz nam jak Ci się pracuje lub pracowało w firmie? @anonymous, zatem oceniasz kontakt z szefostwem jako dobry? Jak oceniasz całokształt pracy w tym miejscu? Co mógłbyś powiedzieć osobom, które dopiero planują rekrutacje lub zaczynają pracę w firmie? Każda merytoryczna opinia jest bardzo istotna.

Pająk

Mi odpowiada a jesli ktos przyjechał na wakacje sory to potem pisze ze lipa i niema kasy

Joanna

@Yerseke, co konkretnie masz na myśli? Twój komentarz brzmi bardzo niepokojąco, ale nie zawiera żadnych konkretów. Powiesz coś więcej? Od dłuższego czasu nie było żadnych opinii o Apex Uitzendorganisatie, co jest tego powodem? Czy jest ktoś obecnie pracujący w firmie kto mógłby powiedzieć coś o panującej tam sytuacji?

Yerseke

Nie nie nie! Jezeli masz Zamiar przyjechac do holandii i pracować dla nich to sobie odpuść .. spotkałem się z różnymi pracami i biurami w okolicy , ale to co robi Apex z ludźmi jest wręcz karygodne . Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Apex Uitzendorganisatie się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy podpowiecie jak się pracuje? Chyba nie boicie się konkurencji?

xxxxxx

Witam czy ktos moze obecnie mieszka w Kapelle na oosterstraat?

obcy
@xxxxxx

tak, ktoś tu mieszka

xxxxxxxxxxxxxxxx
@obcy

Dzięki ale to już nie aktualne

Inga

Może wiecie jakie aktualnie agencja ma oferty pracy? Może podpowiecie gdzie szukać?

Mrówka

Jadę jutro z mężem do pakowania owoców lub owoców morza do Yerseke, czy ktoś tam był i może mi powiedzieć jak jest, czy warto jechać, bo przeglądając forum widziałam różne opinie na temat tej firmy, czekam na szybką odpowiedź

Arko

Nie polecam tenRene to zwykły Oszust pojechałem z kolegą do wemeldinge, pierwszy tydzień bylo wszystko ładnie praca co dzień ,pewnego dnia bus nie przyjechał po kolegę o 2 w nocy do farmpacka, kiedy następnego dnia przywiozła go policja, poniewaz chciał sam wrucic ale się zgubił pan Rene nawet nie spytał co z nim tylko wyrzucił go i kazał wracać do polski poodliczal mu pieniądze za coś czego nie było tak aby nie miał nawet na busa Nie polecam tej firmy aha i jeszcze co do umowy nie pozwalają jej nawet przeczytac dają ją w busie żebyś podpisal na biegu na kolanie

Joanna

@Beliwspominasz, że są plusy i minusy pracy w Apex Uitzendorganisatie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

Beli

Kochani jak każde inne uitzenbiuro będzie miało plusy i minusy niema idealnego ,rozumiem każdy opisuje źle bo przyjechalo się tu zarobić wiec juz mowie nie jedną osobę osobiście odbieralam z różnych stodół bez kasy jeśli jest ktoś w porządku i umie pracować nie sciemniac to da się zarobić a Rene szef to nie potwór są gorsi fakt w sezonie jest największy zarobek ale jak daje się rade na fabrykach lub sortowniach to można mieć i cały rok prace wiec kochani sprawdzić warto bo jak nie to tez jest w okolicy jeszcze 10 innych biur Karzdy kto przyjeżdża do Holandii musi zdać sobie sprawę ze przyjechał zarabiać a nie pić i balowac bo potem brakuje chęci do pracy i kasy

Beli

staszek

W sumie taki przedstawiciel handlowy ds. detalu może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie w tym zakresie.

ed

Ola pracujesz dla Rene ?

xxx

witam czy wiecie moze czy ktos pracuje przy ostrygach u Jacka Poolsa ?

Maro

Nie polecam tutaj pracy. Tutaj nigdy nic nie wiadomo. Wlasciciel agencji traktuje cie jak smiecia. Duzo nie zarobisz. Nazwoza ludzi a pozniej kupa ludzi siedzi a za domki trzeba placic. Tragedia i jeden wielki dramat. Sa miejsca gdzie lubie sobie chwala. Ciezko jakotako nie jest ale jak mowi pracy nie jest duzo a siedziec przez polowe tyg i nic nie robic to tez szkoda

Spxs

Ten caly szef nie szanuje ludzi traktuje jak smieci,wykorzystuje jak sie da.ludzie siedza w domach bez pracy a on wysyla.ciagle.tych samych i to po 24 godziny robia,nocki i dotego ida na dniowke to nie jest normalne.koles ma popsuta glowe .zachorujesz juz masz popracy od razu zwalnia.nie polecam tego biura ale kazdy zrobi jak uwaza malo.kto wyszedl dobrze robiac w apexie

xmen

witam wiesz moze kto teraz plywa na kutrze u Jaca Poolsa zajmuje sie on polowem ostryg pracowalem u niego przez rok

Czarna

Czy mieszkał ktoś może w Kapelle na Ooststraat? jak tam jest z parkingiem, czy mozna zaparkować auto kolo domu?

!

warunki mieszkalne są ok. jeśli chodzi o prace to odradzam wyjazdu tam w styczniu lutym. martwy sezon, bardzo mało pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Apex Uitzendorganisatie - Yerseke

• Jak się pracuje w Apex Uitzendorganisatie?

Zobacz opinie na temat firmy Apex Uitzendorganisatie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apex Uitzendorganisatie?

Apex Uitzendorganisatie