Opinie o Apex Uitzendorganisatie w Yerseke

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Apex Uitzendorganisatie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apex Uitzendorganisatie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apex Uitzendorganisatie w Yerseke

Wrażliwa Nowy wpis

Ostrzegam przed firmą Apex, najgorsza firma co może być nie polecam,Szef tego biura nie jest bardzo miły zabiera dowody osobiste i oddaje je po 2 dniach masakra

Pracuje może ktoś jeszcze pod agencja? Od dwóch lat nie ma komentarzy a na stronie widnieje jedynie formularz aplikacyjny. Już robiłem na skorupiakach kiedyś i w sumie było spoko. Tutaj jakie oferty na nie teraz mają? I jak płacą?

€€€

Witam , pracowałam w Apexie przez prawie 2 lata i ogolenie wydaje mi się ,że jak się ma się do wyboru pracę w tym biurze lub inne miejsce czy biuro to radzilabym jechać gdzie indziej. Szef Rene jest dość dziwnym człowiekiem .. ano rozumiem , każdy pilnuje swojego interesu ale moim zdaniem jest opóźniony z jakieś 10 lat ( zarobki, traktowanie pracowników, ogólny system zarządzania tym biurem itp). Moim zdaniem koleś uważa, że tylko Apex jest na świecie i nie można sie mu sprzeciwić ani mieć innego zdania niż on... Wydaje mu się że ludzie są ciemni, zacofani i nie znają swoich chociażby podstawowych praw... Jeśli chodzi o pracę to jest w przeróżnych fabrykach. Ja pracowałam np: głównie na owocach morza , w sadzie w okresie wakacyjnym , na przebieraniu kukurydzy, na owocach , ziemniakach ale z tego co wiem ma też prace na chipsach warzywnych , na statkach, przy cebuli , przy drzewkach ogrodowych i wiele innych. Za godzinę przeważnie płaci około 9.40 € /h z czego potrąca za ubezpieczenie około 100 € , za domek od 280-370 € miesięcznie za osobę i za transport 3,50 € dziennie . Hajs za godzinę zależy również od fabryki na której się pracuje ale to z reguły bywa więcej niż te 9.40 € . Praca nie jest ciężką , do przeżycia . Na zakładach z ludźmi jest bardzo różniej , są zakłady na których mają Cię serdecznie w (usunięte przez administratora) a gdzieniegdzie mają fajne podejście ,pomogą , wytłumaczą zależy jaki ma kto humor ale ogólnie na plus. Jeśli chodzi o domki to jest roznie. Ja mieszkałam w dwóch różnych domkach z czego pierwszy był okropny ale dobrze że mieszkałam w nim tylko przez lato i trochę jesieni bo nie było w nim ogrzewania .. (!!!) Stary dom , przypominający dom z amerykańskich horrorow ... Później mieszkałam (podobno) w jednych z lepszych Alexoskich domków. Faktycznie domek był w dobrej okolicy , bardzo fajnie wyposażony , umeblowany i miłe lokatorki. Najgłupsze jednak było to że nie odciągali jednakowej kwoty za domek co miesiąc tylko naliczali to według godzin, im więcej pracowałeś tym więcej się płaciło , ale ostatnio wprowadzili że jeśli nie maja dla ciebie pracy to w tym dniu nie płacisz za domek. Jeśli chodzi o solarisy to z kasą nie ma problemu tylko że jest jej mało, pieniądze dostaje się za 4 przepracowane tygodnie i tydzień czeka się na Solaris ( jeśli zaczęło się pracować powiedzmy 1 lipca to do 28 lipca jest 4 tygodnie i w następnym tygodniu będzie wypłat i Solaris). Bardzo często jednak zdarzają się błędy w solariach , trzeba sobie wszystko sprawdzać i pilnowac. Mi zdarzały się błędy praktycznie co miesiąc ...a wypłaty przy pracy caly miesiąc były dość śmieszne 1000 euro.. 1100 .. (na rękę ) na wiekowce już się całkiem nie opłacało bo ludzie zarabiali po 600 euro .. Ogólnie apex w skali od 1-10 oceniam na 4. Zdzierają kasę na człowieku ile tylko moga i na każdym kroku. Nie potrafią docenić pracownika. Wiecznie jakieś pomyli i błędy. Jeśli się nie dostało smsa do pracy najlepiej napisać do nich czy na pewno nie ma pracy bo mogą wyparować na następny dzień rano do Twojego pokoju i z oburzeniem drzeć mordę dlaczego nie wstałeś do pracy. A żeby się dogadać z Rene to graniczy z cudem chyba że widzi w tym swój interes.. jeśli chodzi o wolne to nie ma problemu chyba że chodzi o święta ,wtedy nie ma opcji żeby jechać do domu a jak się zjeżdża i tak, i Rene ma zły humor to kończy umowę. Na początku umowę podpisuje się na kolanie .. nawet nie dają w języku angielskim i dużo ludzi nawet nie wie ile zarabiają na godzinę , i pracują przeważnie do pierwszego solaria i zjazdzaja albo zmieniają biuro :) jeśli się coś zepsuło w domku albo coś trzeba wymienić lub poprawić mijają miesiące zanim się ktoś tym zainteresuje..

Someone
@€€€

Nic dodać, nic ująć, jestem pracownikiem Apexu od ponad dwóch lat i podpisuję się pod tą opinią rękami i nogami.

Jerzy Nowy wpis
@Someone

Żeby się tu załapać do pracy trzeba dobrze znać język, bo to byłby mój pierwszy wyjazd więc nie bardzo się orientuje. W miarę komunikatywnie się porozumiewam. Myślisz że to wystarczy?

Ivo Nowy wpis
@Jerzy

Wystarczy.

Nieznany

Witam wszystkich odradzam wszystkim tej agenci Apex mianowicie nie ma w biurze nikogo kto mówi po polsku po 2 w Polsce obiecują pracę a w holandi się okazuje że gdzie idziej na małże za śmieszne pieniądze jak wiecie że Apex bierze za transport 4 e dziwnie nie jest to zgodne z prawem holenderskim na umowie pisze że nie wolno mówić na jakich warunkach pracuje się bo straszą karom 2500e żałosne nie polecam najgorsza agencja w holandi to Apex

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Apex Uitzendorganisatie się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Amm

Nie polecam nikomu pracy w Apex. Zakwaterowanie płatne około 100 euro za tydz. W domu brak ogrzewania, cieplej wody. Zimno smród. I ogólnie (usunięte przez administratora) Nawet nie ma klamki w łazience. W biurze nie ma nikogo kto by mówił po polsku. Pojechaliśmy z prośbą o zmianę zakwaterowania to powiedzieli nam że jak nam nie pasuje to mamy sobie znaleźć inne biuro. Przyjechaliśmy do pracy we wtorek. Od środy mieliśmy iść do pracy a okazało się że niewiadomo kiedy ta praca będzie.

Śmieszna opinia
@Amm

Śmieszą mnie takie opinie anonimowych niedorajdów którzy przyjechali popić,porządzić nie chodzili do pracy najczęściej w poniedziałki i teraz żalą się przed komputerem jak to było źle.Ja pracuje od 6miesiecy mieszkanie standard bardzo dobry,fakt prawie 100e na tydz,ale większość agencji ma podobne stawki.Ogrzewanie jest w każdym domku,jeżeli jest jakaś awaria wystarczy iść do recepcji która jest na miejscu i na drugi dzień przychodzą robić,smrodu u mnie nie ma bo każdy dba o higienę osobistą jak i porządek poza tym raz w tygodniu przychodzi ekipa sprzątająca i ogarnia cały domek,praca jest zawsze jeżeli chce się pracować nawet jeżeli twój zakład stoi w sobotę wystarczy telefon do biura że chcesz iść do pracy i idziesz na sobotę na inny zakład wystarczy chcieć,kontakt z biurem jest cały czas jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś nie odebrał a jeżeli było zajęte itp. to oddzwaniają.W biurze fakt tylko angielski,ale czasy mamy takie,że podstawy to chyba każdy zna a jak nie to są takie wynalazki jak translator,minus jest taki,że trzeba czekać na busa po pracy raz 15mi,raz 30mi zdarzało się też 1h to przyznaję jest minus.Podsumówujac,jeżeli ktoś chce pracować to będzie agencja ma swoje za uszami jak każda inna proste a ty kolego czy koleżanko jak chciałeś chciałaś na wczasy to najpierw na nie zarób ????????????

kaktus
@Śmieszna opinia

nie zartuj ta agencja to drama I taka jest prawda pracowalem troche czasu zaluje ze za dlugo

Miska
@Śmieszna opinia

Zgadzam się z Tobą w 100%, wszystko jest tak jak mówisz. Faktycznie troszeczke źle jest z pralka na FamilyLand ale na pozostałych mieszkaniach z Apexu jest wszystko, może się zdarzyć że czegoś brakuje bo ktoś z poprzednich lokatorów zabrał i tyle. Jeśli chodzi o talerze czy pościel można zawsze poprosić w biurze. Awarie w mieszkaniach są usuwane na bieżąco więc tak naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Z pracą rzeczywiście zdarza się że jest ciężko kiedy nie ma sezonu ale starają się żeby każdy coś zarobił I miał jakieś godziny. To jest agencja pracy tylko i wyłącznie dla ludzi którzy chcą pracować (Nie dla ludzi którzy przyjeżdżają tutaj z myślą żeby pić , palić, imprezowac itp. Jednym słowem robić wszystko tylko nie pracowac). Gdyby naprawdę było tak źle to nie byłabym pracownikiem Apexu od 2,5roku.

Mati
@Śmieszna opinia

Witam podałbys mi nr do tego apexu?

IZA
@Mati

JEST PRACA W APEX BO Z CHECIA BYM POSZLA MOGLBYS SIE ZAPYTAC ? MATI

@Miska

Dziękuję Wam bardzo za komentarze i napisanie jak faktycznie wygląda praca w Apex. Pozwoliło to rozwiać moje wątpliwości po przeczytaniu wpisu wyżej. Czyli generalnie rzecz biorąc nie ma się do czego przyczepić i jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Dobrze rozumiem? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Xxx
@Śmieszna opinia

Wyplaty po 1000 euro -1100 szkoda czasu na robote u rene bo na wczasy to Chyba bym u niego przez 5 lat nie odlozyla no Chyba ze jadla bym bulke z maslem I zupke chinska na obiad pozdrawiam

Darek

Nie polecam pracy przez apex a zwłaszcza w firmie Kingfich gdzie Jeden rumun poniza Polaków a kierownicy nic z tym nie robią dali mu wolną rękę.Nigdzie nie widzialem takiego (usunięte przez administratora) i takiego ponizania ludzi.

@Darek

Mozesz mi napisać cos więcej jutro mam przyjazd z partnerka do apex czy warto

marYOUsz
@Marcin

Nie polecam... lepiej odpocznij w domu

ola

aktualnie ludzie pracuja od 6 rano do nawet dwunastej w nocy a pozniej ida na nastepny dzien znow na 6 bus 5 rano nie polecam zakladu triton wietnamczyk nagrywa ludzi telefonem wynagrodzenie slabe pralki 5 euro suszarka 4.40 transport 4 euro dziennie rene caly szef potrafi cie sciagnac z lozka w sobote mowiac ze masz jechac do pracy bo inaczej cie wyrzuci chociaz weekendy nie sa obowiazkowe co do robotty toco 2 tygodnie mozesz byc na innym zakladzie i to nie ze swojego powodu

Michael

Ja się wypowiem pozytywnie, tu jest praca sezonowa na małże która zaczyna się w lipcu, więc co się dziwicie ze mało pracy w maju, jestem drugi raz i jestem zadowolony. Brak polskiego koordynatora to dla mnie nie problem znam dobrze Angielski. Myślę że jak ktoś zna nawet podstawy to się dogada. Więc jaki wy macie problem? Jak można jeździć za granicę i nie znać podstaw.

Nie Polecam

Na pokojach (usunięte przez administratora) brud mogiła. Wypłata ? Pracowałem miesiąc (i to aż za dużo ;)) zarobiłem na czysto 2,5k, żenada, nie dość że ogłoszenie przez które tutaj się dostałem było o pakowaniu filetów. Pierwszy dzień tzn TYDZIEŃ praca fizyczna (usunięte przez administratora) worków do ciężarówek. Dają ci w ogłoszeniu praca taka taka a jak przyjeżdżasz rzucają cię wszedzie gdzie się da i NIE MA TUTAJ MOWY O MINIMALNYCH GODZINACH! SCAM jak choooj. Domki... No tutaj to się zatrzymamy. Mieszkania w można powiedzieć lepiankach? Wiecie, taka chalupka na (usunięte przez administratora). Śmieszne jest to że dają wam mieszkanie umieszczone centralnie w polach tzn. chałupy umieszczone w sądzie gruszek. A najlepsze jest to że wywożą cię na jakiś wypierdkooow co nie ma sklepu. Najbliżej masz 30/40min rowerem. Podsumowując - zmarnowałem miesiąc, odtrącają 100€ za tydzień - maksymalnie 150€ na miesiąc powinno być ale kij :). Jeżeli znalazłeś/aś ogłoszenie na fb PAKOWANIE FILETÓW etc. możesz być pewien że NIE BĘDZIESZ ROBIŁ TAM GDZIE MASZ ROBIĆ :) Jeżeli chcecie (usunięte przez administratora)kase to lepiej idźcie do kasyna, ta sama frajda a i tak wyjdziecie na minus XD pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zadawania pytań , codziennie będę zaglądał i odpisywał :-) Polacy rodacy, nie dajmy się(usunięte przez administratora)za taki śmieszny piniondz na dodatek że wisienka na torcie uwaga; dziennie pobierają 4€ za transport :)

OLA

Godzin nie ma pralki na zetony 5 euro bungale w stanie dobrym Tylko ze jesli teraz za miesiac pracy wezme 500 euro to bedzie dobrze smiech na sai praca miala byc przy malzach juz nie jest

Marcin004

Uważajcie na tą agencje (usunięte przez administratora)ludzi Nie dość że (usunięte przez administratora)to jeszcze nie odbierają telefonu Jedziesz na jakąś wies gdzie nie ma ludzi w biurze nikt nie mówi po polsku Jest masakra ludzie w domkach patrzą na ciebie jak by mieli cię zabić Uważajcie bo ta firma (usunięte przez administratora)ludzi

@Marcin004

Witam możesz mi napisać cos więcej na jutro mam przyjazd z partnerka do apex A nie chcę żałować

Ona000

Agencja kłamie! Nie ma stałych godzin pracy, kierowcy dzwonią pół godziny przed wyjazdem do pracy , nigdy nie wiesz na którą godzinie pójdziesz, nawet jak masz wolne mogą do ciebie zadzwonić że zaraz idziesz pracować. Jest obiecane że Pary pracują razem a na miejscu się okazuje że tak nie jest i że codziennie możesz pracować gdzie indziej. Dramat

Paula

Nikomu nie polecam tej agencji! Pani Urszula która rekrutuje ludzi, mydli oczy swoim kandydatom byle tylko ich ściągnąć do miejsca pracy. Powiedziała nam że będziemy mieli darmowy transport do pracy i że wypłaty są co tydzień, a gdy przesłano nam ofertę przed wyjazdem już się nic nie zgadzało ( pani Ula przepraszała że to biuro wprowadziło ją w błąd) zaryzykowaliśmy i pojechaliśmy. W biurze nikt nie mówił nie mówił po Polsku gdzie prędzej wiedzieli że nie znamy języka, nie dało się z nikim dogadać. Pojechaliśmy na kwaterę która była całkowicie zdemolowana, łóżka były połamane w drobny mak. Przewieziono nas gdzie indziej do jakiejś dziury za przeproszeniem , gdzie każdy sklep był oddalony minimum 5 km , wiedząc że nie posiadamy auta. A najgorsze jest to że nie podpisaliśmy żadnej umowy, tylko kwestionariusz osobowy a Apex chciał żebyśmy w ten sam dzień pojechali już do pracy! To jest niepoważne. Jak można kogoś zatrudnić bez umowy ?? I do tego wysłać od razu do pracy po 18 godzinnej podróży! . Zaczęliśmy dzwonić do pani Uli z problemem ale nie odebrała ani jednego telefonu ani nie odpisała na żadnego SMSa a gdy miała już dosyć tego że próbujemy się z nią skontaktować postanowiła nas wszędzie zablokować!!

To niemiecka firma

taki tam
@Adam

To zadna niemiecka firma .. to holenderska

Eliza

Praca przy owocach morza bardzo fajna .. lecz warunki które zapewnia ta Agencja to totalna porażka ... Pranie w Recepcji 5 euro .. dojazd do pracy 4 euro codziennie .. lodówka na 6 osób i to bardzo mała nie ma zamrażalnika ..pokoje nie zakluczane .Jedyny plus to że jest wifi i tv . Wypłaty są miesięczne lecz Rekruterka mówiła że są tygodniowe i że są zapewnione 40 h pracy jeżeli tak naprawdę tego nie ma . Mieszka się na bungalach nie są źle warunki naprawdę ,ale nie ma tego automatu i mała lodówka na 6 osób .Po prostu nie jest tak jak być powinno ... Jedynym słowem odradzam współpracy z tą agencja pozdrawiam .Jeszcze jedno do sklepu 40 minut na nogach .W pracy się zapisuje godziny lecz nie ma potwierdzenia dla samej siebie .. brak umowy ..nie ma solarisa ...za przepracowane 240 godzin powiedzmy ,że będą te godziny to wynagrodzenie 1100 euro to jest nie opłacalne ..są Agencje które pracuje się 160 godz i ma sie te 1000 euro i dojazd do pracy zapewniony i pranie wliczone w czynsz ,a tu żeby płacić za pranie i dojazd do pracy kto by to widział .Nie polecam naprawdę nie dość ,że małe pieniądze to jeszcze miesięczne . Odradzam wam żebyście nie dali się tak jak ja to przeżyłam na własnej skórze ..żeby nie móc co do gara włożyć ... ????????????lepiej zostać w Polsce .

@Eliza

@Eliza, dość szczegółowo piszesz, co Ci w pracy z Apexem nie pasowało. A co byś dodała na temat kontaktu z biurem? Tylko po angielsku, czy ktoś zna polski? Zawsze odbierają telefony? Pytam, bo były tu wcześniej różne opinie na ten temat.

kaktus
@Eliza

szczera prawda niestety praca na sms dodaj brak kortydanora który mowi po polsku szef bardzo chamski Park hoegarden

taki tam
@Joanna

tak znajom ale te najbrzydsze słowa

bosski

Witam jak teraz z praca w firmie apex dpa pary?

Donek

Podpowiedzcie czy już można starać się o pracę w firmie? Czy są jakieś dodatkowe warunki do spełnienia?

Sowa

Proszę napisz mi przy czym najczęściej pracują mężczyźni teraz? Np na produkcji też pracują? A co robią kobiety? Warto pojechać? Mamy brak kasy z mieszkanuem w Pl lipa nie wiem co robić

@Sowa

Różnie ale ptaca spoko i jak chcesz to naprawdę zarobisz szef zawsze znajdzie prace .Ja ogulnie pracuje przy remontach statków ale jak mam wolny weekend to szef pyta sie czy chce dorobic i jeżdżę na soboty na małże tez spoko robota

Zimny
@anonymous

Siemka dasz namiary na robotę szukam czegoś dobrego

@Zimny

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie Apex Uitzendorganisatie to zachęcam Cię do wypełnienia formularza dostępnego na ich stronie internetowej: https://apexuitzend.nl/pl/formularz-rejestracyjny/ Jakim rodzajem pracy byłbyś zainteresowany? Co spowodowało, że chciałbyś podjąć pracę w firmie Apex Uitzendorganisatie - słyszałeś dobre opinie?

Tylkonieapex
@Zimny

Napewno nie Apex! Często zdarza się opóźnienie z dostarczeniem wypłaty. Na transport po pracy trzeba czasem czekać nawet i godzinę, praca jest na SMS. Potrafią dzwonić o 5 rano ze masz być gotowy za 5 min, jeśli odmówisz to po Ciebie przyjdą jak mieszkasz na bungalow. Mieszkanie w hogerhaide, brak pralek, płacisz 5 eu za jedno pranie. Lodówka w wielkości zamrażalnika, którego nie ma, na 5 osób. Kierowcy się spóźniają, a Ty nie możesz. Ze sklepu w hogerhaide do domku jest 40min drogi, nie ma zapewnionego transportu do sklepu, mimo iż inaczej mówili. Nie da się dogadać z szefem, nie odpowiadają na SMS. Traktują ludzi jak zwykle śmieci na których można zarobić i nie patrzeć na ich dobro. Prosto mówiąc DNO

@Tylkonieapex

@Tylkonieapex Nie jesteś w stanie napisać nic pozytywnego o pracy w Apex Uitzendorganisatie? Czy firma pomaga załatwić zakwaterowanie, czy ta kwestia jest na własną rękę?

Szymek

Nie polecam ludzie porażka jesteście skoczkami codziennie coś innego dziś popołudnie jutro na rano a za chwilę nocka na busa czeka się godzinę i dłużej średnie wynagrodzenie to 850 950 euro za 160 godz zależy od stawki potrafi wtargnac do pokoju i obudzić o 6 rano że jednak jest praca i masz 5 minut na wyjście na busa odradzam serio trzeba się szanować rodacy pozdro

Zflustrowana polska blebleble

Pracowalam u rene. Tragedi nie bylo jesli ktos chce jechac na wakacje lus blus relax to odradzam. Bylam tam prawie 2 lata kasy odłożyłam wszedzie pracowalam przy owocach morza przy jablkach grudszkach cebuli sprzątanie hoteli no WSZYSTKO. Teraz na wakacje tez sie szykuje. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Apex Uitzendorganisatie - Yerseke

• Jak się pracuje w Apex Uitzendorganisatie?

Zobacz opinie na temat firmy Apex Uitzendorganisatie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apex Uitzendorganisatie?

Apex Uitzendorganisatie