Opinie o Schiffelers Advies B.V. w Goes

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schiffelers Advies B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schiffelers Advies B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiffelers Advies B.V. w Goes

Czy Schiffelers Advies B.V. zapewnia kartę multisportu?

Mm Nowy wpis

Pracuje tam jeszcze konfident Edek na pomidorach? Uważajcie na niego szczególnie nowi.

Paweł Nowy wpis

W czym specjalizuje się wasza firma ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Schiffelers Advies B.V.?

pracownik Nowy wpis

Warunkiem sumienna praca i motywacja nic po za tym.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schiffelers Advies B.V.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Krzysztof

@mala Wiesz czy przyjmują teraz ludzi?

XD

Szymonek liderek

Eddy
@XD

Masz na myśli że mala to Jacka brat? Daj cyna jeśli tak. Wszystkich mających problem zapraszam na spotkanie face to face, chętnie o sobie porozmawiam, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Agnieszka

Czy praca jest bardzo wymagająca ? Ile godzin dziennie trzeba pracować ? I czy trzeba znać języki? Pozdrawiam

Luis
@Agnieszka

Praca jest bardzo wymagająca (normy), ale to zależy także od szklarni na jakiej pracujesz. Ilość godzin też jest różna na każdej szklarni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Schiffelers Advies B.V.?

Benek

Zasadniczo nie ma rozmowy kwalifikacyjnej. Wysyłasz CV i jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie przy pracy na szklarni to bez problemu otrzymasz propozycję pracy.

Czy trzeba znać języki w tej pracy?

Benek
@Karolina

Nie trzeba znać języków, większość liderów szklarni mówi po polsku. Natomiast jeśli chcesz porozmawiać z innymi pracownikami na szklarni to lepiej znać podstawy bułgarskiego lub rumuńskiego ewentualnie węgierski .

neli

Agencja Turecka, wiec duzo nie zarobisz, najnizsza stawka poczatkowa. Szef Mustafa. Kasa na czas ale co z tego skoro tyle jej co kot naplakal. Warto rozejrzec sie za Agencja, ktora juz na poczatek placi wyzsza stawke godzinowa. Biuro ujdzie, pracuje w nim Polka Ewelina i duzo rzeczy pomoze, jest kulturalna, wyksztalcona, zna biegle jezyk holenderski, nie jak wiekszosc koordynatorow innych agencji co nawet po polsku dobrze wyslowic sie nie potrafi, oczywiscie ludzie ja obgaduja, ze glupia blondi, ze leser co siedzi na fejsie caly dzien, po prostu zazdrosc i zawisc nie zna tam granic, ale co sie dziwic skoro wiekszosc ludzi tam to mowiac modnym jezykim- patologia, nie wszyscy ale znaczna czesc. A teraz najgorsze!!! Praca Tam!!! Pomidory, papryka, sortownia w firmie Seasun do ktorej powyzsze biuro wysyla ludzi. Innej pracy raczej nie maja, 95% ludzi wysylaja tam. Opis stanowisk!!! PRACA NA POMIDORACH na szklarni- jednym slowem Auschwitz, pracujesz za trzech, normy z kosmosu, stare wozki, wszystko stare, nie trudno zrobic sobie krzywde, brygadzisci- zalezy jak trafisz, na polaka czy obcokrajowca, tak czy siak wyzysk, zero szacunku do czlowieka, PRACA NA PAPRYCE na szklarni- moim zdaniem troche lzej fizycznie niz na pomidorach, czysta wracasz po pracy, bo po pracy na pomidorach wygladasz jak Shrek. Normy wysokie, wozki to... kupa złomu, bez ubezpieczenia nie zaczynaj tam pracy!!! Brygadzisci porazka, z takim prostactwem to sie chyba jeszcze nigdy nigdzie w swoim zyciu nie spotkałam, nie wiem jakim cudem oni dostali te stanowiska, gdzie chyba ja juz lepiej rozmawiam po chinsku niz oni po angielsku, na szczescie pracowalam tam tylko z doskoku PRACA W SORTOWNI- kamieniołomy, nie ma podzialu na płeć, dzwigasz po kilkadziesiat kilo, praca stojaca, praca za trzech, brygadzisci-zalezy jak trafisz ale i tak praca nie dla ludzi tylko robotów, zero szacunku do czlowieka i brak go nawet dla robota Ja pracowalam tam kilkanascie miesiecy, glownie na pomidorach ale wysylali tez na papryke i sortownie czasami. Wiekszosc nowych osob ucieka stamtad po pierwszej wyplacie lub max na sezon zostana i juz nie wracaja wiecej, albo zwolniaja Cie jak nie jestes robotem( ale to tylko sie cieszyc). Podsumowując!!! Biuro ujdzie, kasa na czas, mieszkania raczej ok, male zarobki, niska stawka godzinowa, maja tylko prace w firmie Seasun, jak Cie zwolnia to biuro nie ma dla Ciebie innej pracy i musisz sobie szukac sam cos innego. Na szczescie pracy w Holandii nie brakuje, naprawde sa lepsze firmy, wiec jesli traficie na takie obozy pracy, szukajcie czegos innego i uciekajcie przy pierwszej lepszej okazji. Ja pracuje teraz w normalnej firmie w pakowni, wszystko zmechanizowane, nikt na nikogo nie ma prawa krzyczec, cywilizacja i kultura pracy. Praca przez biuro Schiffelers Advies B.V. to byla szkola zycia, taki oboz przetrwania, moze da sie wytrzymac kilka miesiecy ale tylko dla ludzi z mocna psychika, kondycja fizyczna i sprytem.

@@
@neli

To poleć lepsze biuro

Justyna

Pracowalam w schiffelersie na poczatku w szklarni , poniewaz nie bylo miejsca na sortowni. Wbrew mojemu zaskoczeniu praca na szklarni bardziej mi sie spodobala. Zrywalam pomidory, mialam swoje rajki, cisza, wiedzilam co mialam robic, po 2tgodniach nawet wyrabialm norme, tylko cieplo ale idzie sie przyzwyczaic! Na sortowni praca moim zdaniem ciezsza, wieksze zamiesznie i halas, duzo godzin. Warunki placowe i mieszkaniowe dobre.Bylam zadowolona, mysle ze moge polecic ta firme!

@Justyna

W takim razie pozostaje się tylko cieszyć z tego, że, ku Twojemu zaskoczeniu, praca w firmie Schiffelers Advies B.V. w szklarni spełniła stawiane przez Ciebie oczekiwania. Bylibyśmy jednak wdzięczni, jakby opowiedziała Nam, jak właściwie wygląda zatrudnienie przez taką firmę. Miałaś tam dostęp do pełnego pakietu socjalnego?

Majka
@Marzena

Ja jestem bardzo ciekawa co dla Ciebie znaczy pełny pakiet socjalny od agencji pracy w Holandii ?

@Majka

Dobrze, że dołączyłaś się do dyskusji. Poprzez pakiet socjalny miałam w tym wypadku na myśli dostęp do opieki medycznej. Może w takim razie Ty opiszesz Nam, jak w firmie Schiffelers Advies B.V. przedstawia się wspomniana przeze mnie kwestia. Dalej zatrudniasz się poprzez tę agencję?

Majka
@Marzena

pracowalam tam dwa lata temu, zastanawiam sie nad powrotem w tym roku. Z tego co wiem to w Holandii kazdy we wlasnym zakresie jest zoobowiazany do ubezpieczenia zdrowotnego. Pracowalam wczesniej dla biura ktore mialo umowe z ubezpieczalnia, mieli grupowe ubezpieczenia dla pracownikow i automatycznie odciagali kase z wyplaty. W schiffelersie tak nie bylo, nie wiem jak jest teraz, ja mialam ubezpieczenie studenckie na prace za granica bo bylam tam tylko podczas wakacji

@Majka

Cieszę się, że w końcu postanowiłaś udzielić mi pełnej odpowiedzi. W firmie Schiffelers Advies B.V. pracowałaś aż dwa lata temu, a więc mogły tam zajść jakieś zmiany. Ale powiedz Nam, jak przedstawiał się tam system wynagradzania oraz premiowania pracowników? Liczę na Twoją dalszą aktywność na wątku o tym pracodawcy.

Michal

Pracowalem w Schiffelersie na pomidorach, duzo godzin ,za 45godzin po odliczeniu chaty zabralem 335 euro tygodniowki. Salarisy na maila, biuro spoko.

Mikołaj

@matii, czy zastanawiasz się nad współpracą z firmą Schiffelers Advies B.V.? Może warto po prostu skontaktować się z firmą i zapytać o te szczegóły? Do tej pory opinie o firmie były pozytywne. Pracownicy chwalili dobry kontakt z biurem i jasne warunki wynagrodzenia. Może już podjąłeś decyzję co do pracy? Czy możesz napisać coś więcej?

matii

jaka jest teraz na pomidorach kasa na rękę za przepracowane 45 godzin tygodniowo

Adrianna

Pracowałam w innych biurach i uwazam ze jest calkiem przyzwoicie. Nigdy nie mialam zadnych problemow z pieniedzmi, stawka jak w kazdym innym biurze. Salarisy przejrzyste a gdy mialam watpliwosci do po prostu dzwonilam do biura. Wyplaty co dwa tygodnie, z urlopem nie bylo problemu, mieszkania calkiem spoko, bez rewelacji ale nie byly to klitki. Wiadomo kazdy trafia w inne miejsce, ja nie narzekalam. Umowa do konca roku a nie jak w przypadku innych biur przedluzana z tygodnia na tydzien. Pierwsze biuro w ktorym dostalam faze B, w innych zawsze pracodawca wmawial mi ze konieczna jest półroczna przerwa i nie ma innej mozliwosci. Uwazam ze jak ktos przyjezdza do pracy i chce pracowac to ta prace bedzie miec.W sezonie bardzo duzo godzin i w tej kwestii nawet gdy bylo troche mniej godzin nie narzekalam bo chwila wytchnienia dla mnie tez byla spoko. Ze szklarnia roznie ale wiadomo ze nigdy wszystkim nie dogodzisz, zalezy gdzie i do kogo trafisz. Trafiaja sie ludzie ktorzy nie potrafia sie zachowac i próbują pokazac swoja wladze ale uwazam ze jak ktos potrafi sie postawic i nie pozwolic sobie wejsc na glowe to da rade.

Joanna

Pracowalam w firmie Schiffelers-polecam. Duzo godzin, nadgodziny platne 135 procent, wakacyjne i urlopowe jest, salarisy przejrzyste, co 4 tygodnie na e-mailu. Obsluga w biurze pomocna, kulturalna. Nie mam zastrzezen!

Czarek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Wyjazd do pracy za granicę nie jest wycieczką!!!

Nie czytajcie opinii kaski i Łukasza to jest rodzeństwo trzymają sztame z Mustafa i Ewelina wiec normalne ze nier powiedzą jak jest. Problem z wyplacaniem wakacyjnego i nadgodzin. Dużo odciagaja za mieszkanie gdzie mieszka się po kilka osób murzyni pracujący u niego mieszkają w 12 na dwóch dużych pokojach oddzielonych kotarami tylko. Sam fakt ze to turas powinien dawać do mkyslenia

Margo
@pracownik

Dokladnie . Tak jak koleżanka pisze . Reka reke myje razem z liderkiem i jego kompanami. Sama miałam okazję poczuć to na własnej skórze. Poświęciłam pracę w Polsce straciłam wiele pieniędzy, podjęłam pracę w Holandii choć bałam się przyznam bo huczy w internecie o takich firmach jak ta się okazała. Ale dałam się namówić na wyjazd. Już w drodze zaczęły się niejasności? Obiecano 10 euro na rękę a fakt był całkiem inny bo brutto9.51? Za mieszkanie mówiono 80euro na m-c ?a to opłata za tydzień ? Ale cały horror dopiero był przede mną!!!!! Pomimo starań , ciagle słyszałam od liderka Sz. słabo . Więc według polecenia przyspieszałam choć przyznam że czasem opadałam z sił. Jedno co mnie zastanawiało ? Idąc na stołówkę nikt nie chciał ze mną ani koleżanką rozmawiać. Traktowali nas jak intruzów. Podziękowania za to należały się liderkowi. Bo dzięki niemu podnieslismy wszystkim normę a on miał z tego niezły ubaw. Po czasie cała prawda wyszła na jaw.Jaki miał w tym cel? Taki by pozbyć się mnie rujnujac moje mienie ,godność osobistą,robiąc alkocholiczke tarzajaca się w rajkach i wygnał jak śmiecia,a celem była moja koleżanka której po kilku dniach awans proponował by się nie marnowała w pomidorach i podwyżkę? Razem ze swoimi ziomkami że szklarni obmyslali plan i sympatyczna Ewelinka z biura która chciała zrobić ze mnie wariata Ale ja mam mózg a nie jak oni sieczke i swoimi sposobami zdobyłam dowody i Ewelinke zaskoczylam i przyciełam lekko skrzydełka. Wróciłam do Polski fartem ,wykończona psychicznie przez bandę porobienców. Ale tak jak obiecałam przed wyjazdem ,,KARMA WRACA,, Do liderka już się uśmiechnęła ? Ponoć stracił bliską osobę? Brawo ty . Nie polecam nikomu tej Agencji pracy to (usunięte przez administratora) a przełożeni nie wiem czym się stołuja XD Ale nie są normalni. Uważajcie również na busiarza Mixwell. Konfitura nieziemska.Choć reszta wcale nie lepsza. Pozdrawiam

Szymon
@Margo

HAHA NIE WIERZE W TO CO TUTAJ WIDZĘ P.MAŁOGRZATA BIEGUN KTÓRA MA 39LAT I DWÓJKE DZIECI, ZE STATUSEM NA FACEBOOKU.... PRACA TU I TAM....SIĘ ODEZWAŁA PO PIERWSZE NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TYM ŻEBY ZA MIESZKANIE W HOLANDII PŁACIŁO SIĘ 80 EURO NA MIESIĄC !NAWET W POLSCE CHYBA JEST TO NIE REALNE(TRZEBA MIEĆ BUJNĄ WYOBRAŹNIE)...A TERAZ POWRÓĆMY DO TWOJEJ KRÓTKIEJ PRACY, PO 1 POMIDORY TO NIE SĄ CZEREŚNIE (TAK JAK JE NAZYWAŁAŚ )ALE OK, PO 2 PRZYCHODZĄC W PIERWSZY DZIEŃ DO NOWEJ PRACY WSTYDZIŁBYM SIĘ NA TWOIM MIEJSCU CHWALIĆ SIĘ ŻE DZIEŃ WCZEŚNIEJ TAK POPIŁEM ŻE JAK RANO WSTAŁEM TO ZWYMIOTOWAŁEM .. (JAK TO TY ZROBIŁAŚ ).A CO DO DO TWOJEJ NORMY 20KG NA GODZINĘ GDZIE DZIECI KTÓRE PRZYCHODZĄ NA PRAKTYKI ROBIĄ O WIELE WIĘCEJ, NIE WIEM CO MIAŁAŚ NA MYŚLI PISZĄC ŻE PODNIOSŁAŚ WSZYSTKIM NORME .TWOJA ZNAJOMA Z POLSKI CO PRZYSZŁA Z TOBĄ DO PRACY ,PRACUJE TU DALEJ I NIE NARZEKA NA PRACĘ (JAK WIELE INNYCH OSÓB).DLATEGO JAK MASZ LEWE RĘCE DO ROBOTY ZMIENIASZ PRACE JAK RĘKAWICZKI TO NIE ZNIECHĘCAJ INNYCH DO TEJ PRACY ,BO SĄ LUDZIE CO CHCĄ PRACOWAĆ I PRACUJĄ DOBRZE I SĄ LUDZIE WŁAŚNIE TACY JAK TY !!

E + M

Pracowałyśmy dla Mustafy kilka ładnych lat. Jeśli chodzi o kwestię socjalną biuro zajmowało się nami należycie, kwestia finansowa-pieniążki na czas, stawka godzinowa bardzo niska (jak wszędzie), opłaty za mieszkanie w miarę normalne, mogłoby być gorzej (w innych firmach około 100-120Euro). Godzin w zależności gdzie trafisz (szklarnie 40-45godzin, sortownia w zależności od zamówień).

boos

I jak sie ze mna spotkasz w cztery oczy to co mi zrobisz no smialo.

Zostaw merytoryczną opinię o Schiffelers Advies B.V. - Goes

• Jak się pracuje w Schiffelers Advies B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Schiffelers Advies B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiffelers Advies B.V.?

Schiffelers Advies B.V.