Opinie o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy General Property Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie General Property Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

serafin

Pracowałem w tej Firmie w przeciągu pół roku na prestiżowym budynku w Warszawie odeszło 10-ciu ludzi. Zła organizacja pracy,zero podwyżek niekompetentna kadra zarządzająca brak narzędzi,wymagania duże . Ogólnie nie polecam tej Firmy.

Hanna

@MAK, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w General Property Sp. z o.o., a nie o poszczególnych osobach.

Hanna

@Poprawny, prosimy o merytoryczne komentarze na temat General Property Sp. z o.o. :) Może podzielisz się z nami jakimiś informacjami?

K01

Są rozrzuceni po całym kraju wiec każdy kawałek ma swoich przełożonych i działa jak niezależna komórka , może w tym problem ?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
nick

dla mnie spoko

tworek

WIADOMO WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA. ALE NIE WYDAJE MI SIĘ ZEBY BYŁO TAK ŹLE JAK TO OPISUJECIE. MOŻE KOLEGA EDI MA RACJĘ, PRACUJECIE W INNEJ FIRMIE A NIE W GP?! CHŁOPAKI ZAMIAST SIĘ UZALAC TO WEŹCIE SIĘ DO PRACY ALBO WRACAJCIE JESZCZE DO SZKOŁY, ŻEBY SIĘ DOKSZTALCIC.

Poprawny
@tworek

Czego się "DRZESZ".... My wszystko słyszymy, chyba kolega jest jakiś "niespełniony" w swej ocenie. Proponuję na początku zapoznanie się z Netykietą a dopiero później wyrażanie swoich opinii. Pozdrawiam, Zapraszam do lektory... hasło Netykieta.. google.pl :).

Waldek
@Poprawny

Ja kupuję bułki w sklepie za rogiem, dobre są

tworek
@Poprawny

A kolega to ma chyba problem z poprawną polszczyzną, zapraszam w takim razie do zapoznania się z LEKTURĄ słownika języka polskiego.

Poprawny
@tworek

Te "Polonista" nie bądź taki "ą , ę" każdemu się zdarzy pomyłka, ale dzięki za wskazówkę, teraz będę uważał na błędy ort. i od teraz dla przykładu, zamiast Dureń będę pisał CYMBAŁ.. Pozdrawiam...

Edi

Pracuję od 2 lat i ja jestem zadowolony. Firma organizuje i opłaca szkolenia SEP!! Za nadgodziny zawsze mam płacone, wypłata na czas, dobra atmosfera pracy, możliwości rozwoju...

rakarz
@Edi

>"dobra atmosfera pracy, możliwości rozwoju - " hahahahaaaaa" Chyba kolega za dużo pali:),.............albo wali , wszystkie opłaty za egzaminy są opłacane z wypłaty potrącanej pracownikowi skierowanemu na "tzw" szkolenie :) btw. , chyba jest to jedyna firma w POLSCE , która obciąża pracownika kosztami za egzaminu kwalifikacyjne po okresie ważności.. Tak ze kolego "Edi" - Bądz nadal zadowolony.... A propos, Ile masz tych nadgodzin w m-cu ? - 0 :)

Edi
@rakarz

Stary a może Ty nie w tej firmie pracujesz?????! No jakoś z kumplami nie mamy takich problemów w gp jak ty. Nadgodziny??? Zależy ile roboty jest. Ale skoro.nie wiesz to.pewnie się mocno nie przepracowujesz. Z takim podejściem to pewnie długo nigdzie nie zagrzales miejsca. Nara

byłem, zobaczyłem, załamałem się
@rakarz

potwierdzam firma potrąca z wypłaty za szkolenia SEP, jedyny plus to wypłata na czas. Kadra dyrektorska to jakaś śmieszna klika, towarzystwo wzajemnej adoracji liżąca się po jajkach wzajemnie, wyśmiewająca wszystkich innych nie będących w ich super zespole. Pracujesz w jednej firmie a są "oni" i "my". Firma próbuje stać się korporacją, tworzy procedury, zmienia, wdraża i buduje coraz większy zamęt, stwarza problemy, zamiast rozwiązywać. Atmosfera raczej średnia, bo odkąd łączą się dwie spółki i jest wielka niewiadoma co będzie dalej, i zamiast inwestować w dobrych techników, dorzuca dyrektorów. Mamy jedno wielkie zwolnienie grupowe, dobrzy technicy odeszli sami i nie płaczą za GP. Pan dyrektor wchodzący w d...... klientowi przez telefon, po rozłączeniu się, pracując na open space, rzuca takim mięsem , że cenzuralne słowa są przerywnikiem między k....., p....... i (usunięte przez administratora) firma na równi pochyłej, wystawiona na sprzedaż, w kasie pusto, pewnie niebawem zaczną się opóźnienia w wypłatach. kontrahenci czekają na kasę po pół roku, wiec już nie chcą robić dla tej firmy. Pan Dyrektor przyjeżdża na kontrakt, mówi co innego, piszę jeszcze coś innego, później rozlicza z czegoś innego i mówi, że nie pamięta co ci mówił za pierwszym razem. Jak mu przypominasz jego pierwszą wypowiedz to mówi, że to już nie ważne - tak panie "jake" spod Wyszkowa. Generalnie firma robi dobre pierwsze wrażenie ale im dalej w las tym ciemniej . nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krys

Nie rozumiem tych negatywnych postów powyżej. Każdy pracownik ma umowę o pracę. Zarobki? Takie jak wszędzie, im więcej umiesz tym lepiej zarobisz. Praca stabilna, przynajmniej na "śmieciówkach" nie zatrudniają. Widać marudzą Ci co niewiele potrafią. A nadgodziny? Albo można odebrać albo zwyczajnie za nie płacą. Idealne miejsce dla kumatych ludzi. Najwyraźniej osoby z postów powyżej do takich nie należą... Reasumując, firma dba o swoich pracowników i szybko się rozwijają, gdyby tak nie było to nie dostawaliby rok w rok Gazel Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm. Zamiast pisać posty na niskim poziomie weźcie się do roboty. Za siedzenie i zbijanie bąków nikt Wam nie zapłaci.

@krys

Ty to chyba jakiś hejterowiec z GP. Pracowałem kiedyś w tej firmie i te negatywne opinie to prawda.

@Gość

Hahahhahahah hejterowiec! Ludzie zanim coś napiszecie zapoznajcie się z definicją. Żenada

@Gość

ptasznik

Pracę tutaj można określić jednym, krótkim słowo - SYF. Zatrudniają nie wiadomo po co, nie mają żadnego pomysłu, systemu szkoleniowego, kompletnie nic. Jeżeli chcesz zmarnować trochę kariery to zapraszam do GP. Do tego atmosfera to jedne wielki dno. NIE POLECAM.

Norek

Totalny syf: Zero socjalu Zero nadgodzin H....we zarobki. do groma roboty bo budynek sie starzeje CFP No i oczywiście kierownictwo Super bezczelny (usunięte przez administratora) A Drzazga oraz oraz przyklepujący mu P Smietana Duet do wykańczania ludzi i Towarzystwo wzajemnej adoracji!Wszędzie byle nie w - GP - czyli Gówniana Praca.

gp
@Norek

No i Śmietana się rozlała.

Jacek

Umowa o pracę i w terminie - dla mnie brzmi to bardzo sympatycznie, bo dokładnie tego większość z nas szuka, więc fajnie, dobrze bardzo

wert

Janek warto. Umowa o pracę i płacą w terminie,

Kazik

Pytam sieę gdzie te warunki rozwoju?!? Cały czas wegetowanie w jednym miejscu.. Pracuje juz 2 rok jako pracownik fizyczny i "kierownik" obiektu.. i co mam za rozwoj? Ciągle zostawanie po godzinach a nie ma kiedy odebrac i zero wyrównania za nie!! Do cholery... Niby stabilne zatrudnienie ale, bo jak cos umiesz to masz prace a na umowe zlecenie nikt by nie przyszedl.. NAJGORSZE W TEJ FIRMIE JEST PRZEJMOWANIE MNIEJSZYCH FIRM POD NAZWE "GENERAL PROPERTY", KTORE WYKONUJA PRZEGLADY I SERWISY-GDZIE TU OBIEKTYWNOSC?!?! przeciez jak firma chce zarobic to wiadomo, ze przeglad chocby nie wiek jak to i tak wyjdzie pozytywnie.. Zenada.. Pozdr

gość

Praca w Warszawie godna polecenia. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę. Warunki finansowe również w porządku. Polecam pracodawcę.

monciu

Według mnie to uczciwy pracodawca. Wypłata zgodnie z ustaleniami, terminowo. Pracuję 8 godzin dziennie, jak trzeba zostać dłużej w pracy to wypłacają nadgodziny. Polecam.

Krzysztof

Nie wymagaja doswiadczenia bo to jest praca, ktora nie wymaga od Ciebie zbyt wielkiej pracy fizycznej tylko kombinowania cały czas jak sie wyrobic w przegladach technicznych.. A w wiekszosci obiektow technicznych przeglady sa wykonywane na papierku, bo sie przyslowiowo tylka niechce ruszyc.. Pracowałem na audytach w tej firmie wiem uwierzcie mi wiem o czym mowie... W centrum naszego kraju i na wschodzie i w gorzowie jest najgorzej!! Nie polecam!!!

Janek

Praca bez rewelacji.. Pensja to samo a cały czas zwiekszanie obowiązków i nie placenie za nadgodziny.. Kilka kierownikow, ktorzy wymagaja codów a nie daja wcale narzedzi.. A co to za satbilne zatrudnienie? Wiekszosc firm utrzymania ruchu tak zatrudnia.. Wiec nie polecam!!!!!!!

mpt

mirek, nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś ale sporo firm proponuje takie stabilne zatrudnienie...umowy śmieciowe na rok, dwa lub pięć.... To nie jest stabilność!!!

mpt

Duża rotacja, słabe kompetencje współpracowników. Pieniądze takie jak wszędzie, 2500 i więcej głowy się nie przebije, średnio na jeża! Kadra kierownicza i zarządzająca to klika układów znajomków, Osobiście nie polecam! Jak dla mnie pralnia kasy i tyle!

poldek

(usunięte przez administratora) proszę o opinie na temat kadry na Stadionie Narodowym.

Zostaw merytoryczną opinię o General Property Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w General Property Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Property Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Property Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Property Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w General Property Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Property Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 84 ocen.

General Property Sp. z o.o.