General Property Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o General Property Sp. z o.o.

General Property Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Technik. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Adam
@Administrator

tak, byłem na takiej rozmowie niedawno w Warszawie. Rozmowa bardzo przyjemna z Dyrektorem technicznym, niezbyt długa, zadano mi konkretne pytania o moje poprzednie doświadczenie w obsłudze budynków, kwalifikacje i przebyte kursy, itp. Zapytałem też o jakieś profity- to usłyszałem, że dostanę samochód służbowy, i że dają wolną rękę do układania sobie dziennego planu pracy. Moje wrażenia pozytywne, jeszcze nie dostałem odpowiedzi czy mnie zatrudnią - bo chciałem rozpocząć prace, ale dopiero za kilka miesięcy. A techników chyba potrzebują już teraz.

tak
@Administrator

Niby potrzebuje ale tak naprawdę nie potrzebują...

Pra Nowy wpis
@Administrator

Mogę Ci ze szczerym sercem odradzić pracy na stanowisku serwisanta - chyba, że zależy Ci na stracie zdrowia i wszystkiego co wartościowe dla Normalnego Faceta... Popieram słowa poprzednika - kilometrów nakręcisz więcej niż nie jeden kurier. Jeśli masz wybór - szukaj dalej...... Ułożyć sobie sam plan? Śmieszne ;) Będziesz orać jak beduin, będą patrzeć na Ciebie czemu nie chcesz jechać gdzieś danego dnia. Szybsze powroty do domu wybij sobie z głowy. Najcieplej jest na stanowiskach gdzie pracownicy siedzą na homeoffice oraz na (usunięte przez administratora). Reszta to jedno wielkie dzia......

Matt Nowy wpis
@Adam

Byłem na rozmowie jako technik serwisu mobilnego niby wyrazili chęć zatrudnienia skierowali na badania po czym dzwonią, że nie zatrudnią z powodów technicznych w firmie, porażka jakaś nie robi się tak

Pra Nowy wpis
@Pra

Klimczaka w Warszawie.... Proszę nie usuwać prawdziwych i nie wygodnych informacji.....

Nowy wpis

Pracodawca

@Matt

@Matt. Pragniemy wyjaśnić sytuację, o której wspomniałeś. Proszę o mail w tej sprawie na adres info@generalproperty.pl z dopiskiem @GoWork - wyjaśnienie. Dziękujemy Zespół General Property

Jaka atmosfera jest między działami w General Property Sp. z o.o.?

Adam

normalna

Red.
Klient

Dzień dobry, Czy pan Piotrek jest obecny w firmie?

@Red.

O jakiego Piotrka chodzi?

Ajajaj nie mam jaj
@Pracownik

Tego co odkurza w komorze trafo pod napieciem ? To ja bym nominował do nagrody Darwina !

Przemek
Kandydat

Czołem. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie General Property? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Przemek

Marek
@Przemek

hm, dofinansowania z kantyny nie kojarzę, ale benefity na opiekę zdrowotną tak. Myślę, że o wszystkim się dowiesz na rozmowie, jak o to zapytasz, bo na pewno coś sie ciągle zmienia w tej kwestii.

Agata
Kandydat

Może ktoś napisze merytorycznie, jak się pracuje, wyposażenie w sprzęt, czy są umowy o pracę, czy nie ma problemów z urlopem itp. przykro czytać jak wylewacie na siebie wzajemnie "ścieki", jak na Wiejskiej ... :-(

Anna
@Agata

Agato, pracuję w firmie od kilku miesięcy, jeszcze ją poznaję, ale... odpowiadając na Twoje pytania. Pracuję na umowę o pracę, na wyposażeniu dostałam laptop (pracuję na stanowisku administracyjnym), biurko, lampkę itp:) czyli wszystko co jest standardem chyba w każdej firmie:) Urlop - oczywiście że mam prawo do niego i korzystam , tak jak pozostali pracownicy. Praca w godzinach regulowanych umową... zespół sympatyczny, kawa i herbata na wyposażeniu w kuchni firmowej. Wiem, że teraz w firmie jest duża rekrutacja - oferty są publikowane na portalu praca.pl - więc zajrzyj tam, może akurat zainteresuje Cię któreś stanowisko lub napisz do firmy bezpośrednio. pozdrawiam

Zdziwiony
@Anna

"Praca w godzinach regulowanych umową" - nigdy w umowach w tej firmie nie było godzin pracy wpisanych do umowy. Proszę się postarać o bardziej rzetelny PR.

Mucha
@Agata

To zależy na jakim stanowisku i kogo będziesz miał za np. Facility Managera są ludzie i taborety więc czego się spodziewasz ?

Arek
@Mucha

no tak, ale to nic nowego ... jak w każdej pracy:)

Jerzy
Kandydat

Mam propozycję pracy w tej firmie i jednym z argumentów jest "regularne premiowanie".Jak to wygląda w praktyce?Czy są premie i w jakiej wysokości?

Karol
@Jerzy

Haha, dobre! Premie są nieregularnie, trzeba jednak coś zrobić żeby ją dostać, ale... no właśnie kiedy dostajesz przelew niecałe 300 zł za kwartał, no to łezka się w oku kręci... oczywiście zanim wchłonęli firmę O to podobno premie były rzędu 1500 zł, ale jak sami pracownicy, którzy siedzą tam kilka lat mówili, że nowe premie to dowcip, to odpowiedz sobie sam czy warto.

Dementor
@Karol

Proszę nie siać ferment i mówić że premie są wysokości 300,00 zł. Poza tym premia jak nazwa wskazuje jest wynagrodzeniem dodatkowym które otrzymuje się za pracę dodatkową. Jak sobie ktoś potrafił wypracować premię kwartalną na poziomie 300, to się nie napracował i tyle. I dementując premie są regularne, bo jak Pan wskazał - są kwartalne.

Larry
@Dementor

I tu właśnie wyłazi cała pustka i niewiedza managerów z GP . Oni nawet nie wiedzą co to jest premia . To jest uznanie za ponad ramowe osiągnięcia lub planowe wykonanie założonych zadań. Za prace dodatkowe to jest wynagrodzenie dodatkowe . Ale buraki z zarządu GP nie odróżniają takich pojęć.

wer
@Dementor

nie ma tu żadnych premii, premie były w firmie O przed wchłonięciem ;)

Wojtek

Nie ma premii.

mucha
@Jerzy

Premiowanie czego bo ja jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem :(

serwisant

Jako samodzielny serwisant klimatyzacji precyzyjnej zarobicie tyle co pomocnik/uczeń w każdej innej firmie zajmującej się chłodnictwem za to kilometrów zrobicie jak kurier. Premie tylko dla kierowników. Brak szkoleń, nie rozwojowa firma. Nie polecam

Majstersztyk

Witam. Czy ktoś pracował w firmie TPS Reapolis? Jakieś opinie ?

Jaki jest wkład kierownictwa General Property Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Borewicz
@Pytanie

Taki wkład żeby nie przeszkadzali pracować ..... Dobrą atmosferę trzeba zbudować sobie samemu z kolegą co wkrętak podaje....

Lucian

Cóż każdy ma swoje racje ale mam takie tendencyjne pytanie do.osoby która tak ochoczo odpowiada na wszystkie zaczepki etc. Jeżeli jest tak różowo jak Pani bądź Pan opowiada to czemu po obcięciu 20% wynagrodzeń nikt nie poinformował pracowników że w związku z tym mają jeden dzień w tygodniu wolny bo wiąże się to z dofinansowaniem przez państwo? Bardzo proszę o odpowiedź taką szczerą bez tych wszystkich epitetów, a tak między nami uderz w stół a.... Można rozmawiać merytorycznie na argumenty ubliża pani bądź pan ludzią którzy chcą przekazać swoją opinię na dany temat i twierdzi że są pijani bądź tendencyjni i straszy sądami? Według mojej oceny jest to żenujące, i pokazuje poziom pani lub pana ale myślę że jest to indywidualna ocena. Życzę zdrowia w tych ciężkich czasach i sukcesów

do Lucian
@Lucian

Obniżono wynagrodzenie na podstawie porozumienia stron , tj. pracodawcy i pracownika, czyli dobrowolnej zgody pracownika na obniżenie wynagrodzenia - nie ma to nic wspólnego z wprowadzoną ustawą, gdzie przy obniżeniu wynagrodzenia należy skrócić czas pracy. Gdyby obniżono pracownikom wynagrodzenie na podstawie ustawy to nie potrzeba by było żadnych papierów (porozumień) podpisywać. Porozumienie jest wyrażeniem zgodnej woli obu stron i nawet nie podlega sprawdzeniu przed Sądem Pracy - nikt nikogo nie zmusza, dwie strony dogadują się i wyrażają zgodną wolę, w tym przypadku na obniżenie wynagrodzenia. No cóż, widocznie GP nie pasowało (nie mogła) zastosowanie ustawy i jeszcze przed jej wprowadzeniem wzięło z zaskoczenia pracowników - taka wątpliwa etyka , ale skuteczna. Do przemyślenia, zastanowienia dla obecnych zrobionych na covid-19 pracowników i ewentualnych przyszłych chętnych zatrudnić się.

wer
@do Lucian

kłamstwo. to nie było porozumienie tylko przyszły kwity na wypowiedzenie umowy o prace i podpisanie nowych warunków z obniżeniem wynagrodzenia. Ładnie to brzmiało tylko w mailach od zarządu. O przysługujacych dniach wolnych nikt nie informował

Ilija
@wer

Trzeba było niczego nie podpisywać, nikt nikogo nie zmuszał.

ZED
@wer

Trzeba było niczego nie podpisywać i poczekać co się stanie.

Wojtek
@do Lucian

A ci co nie podpisali zostali zwolnieni . Takie porozumienie stron.

Były pracownik TPSA

Z firmy General Property już chyba odeszli wszyscy warościowi konserwatorzy do innych firm nawet ci co zostali z Orange Real Estate , oraz ci co przeszli z leasing team i Wadwicza myśleli że sobie polepszą a okazało się inaczej, wszyscy się zwalniaja i ciągle szuka się nowych , rotacja potężna , zyczę im powodzenia

Pracodawca

@Były pracownik TPSA

A może zauważyłaś/eś też, że część z tych osób, która odeszła (żeby polepszyć sobie życie) wraca, więc chyba nie jest aż tak źle (wszędzie dobrze gdzie nas nie ma).

Nick nie może być pusty
@General Property Sp. z o.o.

Pan chyba żartuje......

Nominacje FM
Klient

Dzień dobry, Pan Piotrek został nominowany do nagrody z branży FM. Proszę o kontakt.

red.
Klient

Witam serdecznie, prowadzę casting do nowego programu - prawdziwy manadżer. Chciałbym zadać kilka pytań panu piotrkowi. Proszę o kontakt.

Gazeta
Klient

Dzień dobry, Chciałbym przeprowadzić wywiad z Panem Piotrkiem czy można się umówić?

Jako serwis to nie idźcie, Panowie kierownicy zrobią z was murzynów do czarnej roboty, pieniądze dla nich dla was nawet dziękuje zabraknie. Zero premii, czysta wypłata i umowa na 3 lata żeby nie dawać podwyżek co umowę ???? Szkolenia ? Jak sobie za swoje zrobisz to będziesz miał.

Agnieszka
@Pracownik

Wspominasz o wypłacie, ale w Twojej wypowiedzi nie pojawiają się żadne konkrety na ten temat. Możesz podać chociaż jakieś widełki wynagrodzeń? Wiem, że ciężko o jedną, konkretną kwotę, bo taka kwestia jak wypłata jest indywidualna i zależeć może od wielu czynników.

były pracownik

nie pracuje tam już dawno, ale widzę, że nic nie zmieniło się na lepsze. To co ja zapamiętałem to tragiczna atmosfera w biurze na Klimczaka, zero wsparcia ze strony dyrektorów w realizacji projektów. Zlecane zadania często niemożliwe do wykonania, a przełożony ciśnie - masz zrobić. Grzegorz k najgorszy człowiek z jakim pracowałem, chodzenie i szeptanie za plecami, potajemne spotkania w kuchni i obgadywanie ludzi. Z perspektywy czasu, nie pracowałem w gorszym miejscu i cieszę się, że było to tylko kilka miesięcy.

abcd

Firma przelewa wypłaty na czas , ok 2700 na rękę , aczkolwiek z zaliczkami dla serwisantów oraz płaceniem faktur na czas ma już duży problem. Na moim stanowisku duży wyzysk. Jeśli jest się dobrym , dokładają obowiazków , pracuje się samemu, za trzy osoby.... aby wyrobić się z nakładem pracy i obowiązków z nimi związanych, trzeba brać pracę do domu co drugi dzień i weekendy , a dalej jest sporo zaległości. Oczywiście za to poświecenie i nadgodziny nie ma żadnej premii ani słowa dziękuje. dlatego nie mogę polecić tej pracy z czystym sumieniem.

Nick nie może być pusty

Z tymi cięciami wynagrodzeń to widzę, że sprawdza się zasada "że jak się raz da to już zabrać nie można" bo plebs za mało ma rozumu, żeby zrozumieć że trzeba. Samo się nie napełni...

do nick nie może być pu...
@Nick nie może być pusty

bez tego plebsu firma nie istnieje. I GP nie daje, bo daje się za darmo, GP płaci wynagrodzenie za pracę, a wynagrodzenia się nie zabiera, można je ewentualnie obniżyć ale wyłącznie za zgodą pracownika. Za mało rozumu aby to ogarnąć?

ZE
@do nick nie może być pu...

Proszę Pana/Panią. Nie wiem dlaczego Pan/i sprowadza pojęcie plebsu do pracowników GP, ale nie ma Pan/i racji w tym co pisze. Odpowiedzialnosc ludzi ktorzy spolke ogarniaja w porownaniu z odpowiedzialnoscia pozostalych pracownikow jest nie do porównania. To osoby z góry pracują na to żeby pracownicy fizyczny mogli pracować. Pracownik fizyczny nie pojedzie negocjować kontraktu ktòry przyniesie środki na to żeby on mógł otrzymać wynagrodzenie bo nie ma pojęcia o biznesie. Więc owszem pracownicy dokładają się do piramidy ale majątkiem i odpowiedzialnością odpowiada zarząd i dyrekcja pracując 24 godziny w ciągu dnia a nie 8. Pracownik z limitowaną odpowiedzialnością, w razie wyrządzenia szkody która może położyć spółkę, jedyne co straci to miejsce pracy. Nie ma pan/i pojęcia jak wygląda szczebel zarządczy i jaka pracę wykonują to proszę nie upraszczać pewnych problemów.

Mariusz
@do nick nie może być pu...

O to, to dobry człeku rozumku to nie nabrało choćby i na górce stało :)

Larry
@ZE

ZE komu ty chcesz wciskać te kity . To ty nie masz pojęcia o prowadzeniu biznesu tak jak i cała reszta Pustaków z biura na Klimczaka. Zarząd nie odpowiada ani złotówką za szkody w firmie ponieważ poustanawiali sobie Prokurentów, którzy za nich ponoszą odpowiedzialność . Te Pustaki z zarządu poza proponowaniem ŁAPÓWKI nie potrafią nic zaoferować. Spóźniają się z kolejnymi ofertami lub nie przychodzą na spotkania z Zarządcami, bo nie mają o niczym pojęcia i kolejne setki tysięcy idą w kanał bez ŻADNEJ odpowiedzialności. To te lenie i bezmózgi z Klimczaka robią największe szkody w firmie. Żeby nie kadra techniczna to ten KIBEL zwany General Property dawno by nie istniał.

Andrju
@Larry

To prawda . Wyrzucają ich z większości budynków . Wszyscy się już na nich poznali .

robol
@ZE

Niekiedy pracownik fizyczny, ma większe pojęcie o biznesie niż ci o których piszesz. Fizyczny nie jest synonimem niewykształcony.

Zed
@Pytanie

Istnieje system prowizji ale to w przypadku pracowników szeregowych tylko symboliczne pieniądze w porównaniu do działek kierowników i asystentów. W firmie nie wypłacają nadgodzin tylko dają za to wolne przeliczane w bandycki sposób. Obcinają ci się da.

były pracownik ...
@Zed

to prawda gruby hajs to bierze kierownik i manager , a reszta plebsu złotówki dlatego nikt mądry nie garnie się do dodatkowych prac zleconych bo ty zapierniczasz wymieniasz armature lub oświetlenie dostajesz za dzień pracy dniówkę a kierownik 4 razy tyle nie wspominając o managerze który w ogóle to kombinuje jak na każdej robocie przyciąć , praca ok ale system wynagradzania za prace dodatkowe to kpina...

Zainteresowana
Klient

Znajdzie się ktoś życzliwy i podpowie, czy warto aplikować na Młodszego Księgowego? Pytam głównie o atmosferę w zespole i podejście do pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o General Property Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w General Property Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Property Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Property Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, a 5 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie General Property Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy General Property Sp. z o.o., to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Property Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w General Property Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Property Sp. z o.o.