Opinie o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy General Property Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie General Property Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

SP

Firma ok, bez szału ale też bez większych problemów jeżeli chodzi o pracę i wynagrodzenie. Biuro w nowym biurowcu, dobrze skoordynowana administracja i kadry.

czarna mamaba
@SP

ile płacą za taki wpis.

Jola

ciekawa jestem kiedy podniosą pensję mówione było że gdy wszystko wróci do normy jak na razie nie widzę żadnych rozmów o podwyższenie pensji tym bardziej że zostały otworzone galerię i inne sklepy które są obsługiwane przez firmę.

czarna mamaba
@Jola

A od kiedy to przy zamknięciu galerii handlowej czy innego budynku zmniejsza się w nim ilość urządzeń.

Kinga

@neon a jak często się ci dyrektorzy zmieniają ?

Neon

To co się dzieje w tej firmie woła o pomstę do nieba. Brak zarządzania to norma - wymyślanie zmian do zmian, rewolucja pogania rewolucje, zafundowali nam niezły kalejdoskop.... najlepiej obrazuje to zmiana dyrektorów operacyjnych: co chwila nowy. Było wielu, został jeden, było trzech, dwóch, jeden, jeden na pół roku, kolejny na trzy miesiące, następny znowu pół roku... i przyszła ONA! Trzy miesiące siedzi, zielonego pojęcia o technice, zielonego pojęcia o zarządzaniu, kto coś jej powie to powtarza bo wiedzy nie ma. Nie da się z nią pracować bo wszczyna co chwilę awantury. I najlepsze na koniec.... zamiast faktycznie ją (usunięte przez administratora) (bo to byłoby słuszne) to została.... członkiem zarządu. Nie wiem czyim członkiem się zajmuje, że tak szybko awansuje. Komu przeszkadzali prawdziwi dyrektorzy, którzy byli wsparciem, mieli duża wiedzę i mieli pomysł na ten (usunięte przez administratora) Korona to jest wymówka na cięcia. Wielu dostało obcinke pensji i degradacje (bo powód do obcinki musi być) zanim to wszystko się zaczęło. Wielu straciło prace tuż po zatrudnieniu bo jak się okazało - firmy nie było stać. To po cholerę zawracacie gitarę???? Człowiek szuka stabilizacji a tu od lat kto wejdzie to zaraz wychodzi. Panowie... dobrze radzę, jak facet facetowi... ogarnijcie się!!!

B2B
@Neon

Ooo.. widzę wesołą twórczość po kilku głębszych, #zostanwdomu doprowadza do głębokich zmian w niektórych umysłach, a wspomagane alkoholem prowadzi w dodatku do zwyczajnego (usunięte przez administratora) Czytając takie wpisy, żałuje, że nie wybrali ciebie do zarządu, takie rady to istny skarb w tak trudnym czasie. Obrażasz Kobietę, która szarpnęła wózek po kol. Szymonie (pięćset maili, że o pomoc było strach poprosić), czy może płaczesz po Grześku (no to masz problem), czy Piotrku (nic nie robię, bo piszę donosy)... a może po Prezesie (od zawsze nic nie robię, jak widać Piotrkowie z reguły nic nie robią), a może Marcinie (coś robię i tak się drę, że cały wilanów słyszy), kolego, serio nie mogę odgadnąć za kim tak płaczesz? Z życzeniami zdrowia również umysłowego, wykorzystaj #zostanwdomu, aby się nieco odchamić i odstaw wódę, bo to osłabia organizm i łatwiej złapać wirusa...

Brawo
@Neon

Brawo B2B, nic dodać. Bezmyślny hejt godny pożałowania, kolega widocznie ma ambicje wygryźć p. Ewę z zarządu i jak rozumiem gotów jest zająć się czyimś członkiem. Znalazł metodę na rozwój osobisty. Pani Ewo, oby tak dalej, a bezmózgimi nie należy się przejmować.

Nick nie może być pusty
@Neon

Szanowna osoba niech się zastanowi dwa razy zanim coś napisze. Procesy z tytułu naruszenia dóbr osobistych mogą być bardzo kosztowne dla pozwanego. Nie mówiąc o odpowiedzialności karnej.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
pony

A ja miałem nosa żeby nie podejmować pracy w tej firmie. Czujność mnie nie zawiodła

ponek

Mam podjąć pracę jako serwisant w sieci sklepów i się zastanawiam jak to teraz jest zmiany po 12 godzin trzeba sie przemieszczać pomiędzy sklepami a Koronawirus szaleje W TV każą siedzieć w domu a tu praca 12 godz. na zewnątrz. Zastanawiam się czy podjąć taką pracę w tej firmie

wataha
@ponek

Ja bym się nie obawiał bo sklepy są pozamykane i nie funkcjonują albo ograniczona jest ilość osob wiec nie ma ryzyka. Pewnie zgłoszeń jest mało a Jeździsz samochodem wiec ja bym brał ta fuche. Dobrze płaca można dodatkowo kaske zarobić. Który region masz?

ponek
@wataha

(usunięte przez administratora) wszystkie działają to ma być Warszawa ciekawe czy dają rękawiczki i maski ochronne

wataha
@ponek

środki ochronne zostały wydane pracownikom i na budynki. Większość sklepów ich w obsłudze to jednak te, które są pozamykane. Z tego co wiem to sklepów na Ż w Wawie nie maja.

wolność

Firma elastyczna, rzetelna, płaci zawsze i terminowo na co się umówiła w ramach umowy o pracę, zatrudnia również prowadzących własną działalność. Z prac dodatkowych udziela część swego zarobku wykonującemu technikowi, co jest fer. Nauczy Was tego czego nie ma na rynku tj obsługi technicznej obiektów w tym poszczególnych instalacji. Darmowa nauka realizowana jest przez doświadczonych techników. Część kandydatów na stałych pracowników niestety daleko mija się z prawdą w toku procesu rekrutacji, albowiem w "praniu" wychodzi szydło z worka" tj całkowity brak wiedzy na temat wymagany jako minimalny standard wiedzy w ofercie pracy GP. Część kandydatów " w praniu" zanim GP podpisze stałą umowę udowadnia, że kompletnie są nie z tej bajki, twardogłowi, niereformowalni leserzy, obiboki, pijaki. Żenująco niski poziom jakiejkolwiek wiedzy nt instalacji obiektowych, ujemne techniczne doświadczenie zawodowe, brak polotu, minimalnej inteligencji, zaangażowania, itp itd przekłada się na frustracje takich osób podlegających krytyce, której abnegat techniczny dyletant nie przyjmuje do wiadomości. Jak każda firma na bardzo kapryśnym, ciężkim rynku FM oraz rynku nieruchomości, GP realizuje swoją strategię pozyskiwania i realizowania kontraktów,czego część byłych i obecnych pracowników nie przyjmuje do wiadomości. GP , jak inne firmy z tego segmentu nie ma szczęścia do wykwalifikowanej kadry zarządzającej a techników z tej branży po prostu nie ma, skoro nie ma uczelni, z której wyszedłby przygotowany do obsługi wielu instalacji pracownik. Aplikują na stanowiska tzw " managerów" osoby bez wykształcenia, przygotowania, bez wiedzy itp i po zakończeniu współpracy z taką osobą przez GP naturalnym jest zamieszczanie wszędzie gdzie się da uroszczeń, jojczenia itp itd, choć moim zdaniem GP winno pozwać jednego z drugim delikwenta za stratę czasu i pieniędzy.

@wolność

Absolutna racja. Wiele osób krytykuje firmę, ale nikt nie zastanowi się, jak trudno jest prowadzić biznes w tej branży. Stawki zależą od klientów firmy: właścicieli lub zarządców nieruchomości. Wiele firmy wygrywa przetargi, bo zatrudnia pracowników na minimalną, a pod stołem płaci resztę pieniędzy. W GP nie ma takiej praktyki. Nie ma firmy idealnej. Każda ma słabe i mocne strony. Zdarzają się pracownicy, którzy nie spełniają oczekiwań pracodawcy pod względem wiedzy technicznej, zaangażowania, a nawet elementarnej uczciwości. Skoro tak łatwo można wyrazić negatywną opinię na temat firmy, to rozumiem, że można również wyrazić negatywną opinię o pracowniku? Może zatem założyć taki wątek, gdzie również pracodawca będzie mógł podzielić się opinią o swoich pracownikach? Byłoby ciekawie.

@Oburzony

Nie każdy rozumie to, jak funkcjonuje rynek i od czego uzależnione są pensje danych osób. Ja mam trochę inne pytanie. Czy firma stawia na rozwój swoich pracowników i oferuje poza zatrudnieniem również ewentualne szkolenia?

@Grzegorz

No właśnie; nie każdy rozumie, jak działa rynek, ale każdy daje sobie prawo do oczerniania firmy. Jeśli chodzi o szkolenia, to tak, firma prowadzi wiele szkoleń zawodowych (SEP, F-gazy, szkolenia dla osób pracujących w działach administracyjnych, szkolenia dla specjalistów p.poż., z Normy). Jeśli pracownik zgłasza chęć szkolenia i to szkolenie jest również ważne dla firmy, to firma pokrywa koszty szkoleń. Pytanie, o jakiego rodzaju szkolenia pytasz?

Norbert22

Menedżer Regionalny z kilkunastoletnim stażem w GP na rozmowę z potencjalnymi pracownikami przyjeżdża w bluzie prawdopodobnie, w której chodzi na co dzień do kotłowni. Przyjeżdża spóźniony i zamiast siadać do rozmowy pali sobie papieroska. Już po tym widać jak traktują ludzi. Proponuje śmieszne pieniądze mówiąc, że więcej nie może dać, bo dali małą cenę na przetargu inaczej by mogli przegrać. Brak samochodu służbowego na Park, bo budżet może nie wytrzymać i jakieś podejrzane premie. Pytany o rozliczanie prac dodatkowych stwierdza, że razem zarabiamy, razem dokładamy. Podczas rozmowy odbiera telefon gdzie słychać jak osoba, z którą rozmawia mówi najwyżej z pensji mu się upier***i. Widać ewidentnie, że najbardziej dla nich liczy się "jakoś". Czyli jakoś to będzie. Przejąć jak najwięcej jednostek jak najtańszym kosztem, doprowadzić budynki do ruiny podczas trwania kontraktu, a później startować do nowych przetargów z najniższą ceną zapominając przy wycenie o godnych pensjach dla ludzi, narzędziach do pracy, solidnych serwisach zewnętrznych.

wolność
@Norbert22

skoroś taki kozak, to jako wolny człowiek załóż swoją firmę, bierz udział przetargach tzn spróbuj powalczyć na wolnym rynku.

@Pupilek

W odpowiedzi na wpis Pani Anny. Nie powinna Pani wypowiadać opinii na temat firmy skoro w niej Pani nie pracuje. A jeżeli kazał Pani zamieścić ten wpis mąż, to nie dziwi nikogo że już nie pracuje w GP. Pewnie podporządkowywał się Pani i nie miał czasu zaangażować się powierzonym obowiązkom.

@@Pupilek

Pan na pewno tam pracuje, bo wypowiedź w stylu osób pracujących tam własnie. Ja nie wypowiedziałam się o pracy w tej firmie, tylko o sytuacji która spotkała mojego męża, a co za tym idzie całą moją rodzinę, aby przestrzec innych, których GP będzie chciało ewentualnie zwerbować w swoje szyki. Proszę czytać ze zrozumieniem.....;

ksiadz

Jesteście (usunięte przez administratora)i totalna opozycja firma wykształci poznacie zasady pracy jako technik i później jesteście najlepszymi technikami odchodzicie do innej firmy i drzecie mordy jak odchodzisz z firmy otrzep buty i pracuj sobie dalej. Zdradzasz firmę zdradzisz każdego.

minio
@ksiadz

Co ty bierzesz?

@Pupilek

Nie zgadzam się z opinią wszystkich obiboków, którzy plują na dyrektora Grzegorza. Jest to osoba bardzo kompetentna i zawsze służy merytoryczną pomocą. Jest osobą bardzo wymagającą, ale potrafi wynagrodzić zaangażowanie i poświęcenie pracownika. A odnośnie całości firmy to bywają naprawdę gorsze.

minio
@@Pupilek

Odpowiedź kierownika gk standardowa brzmi : masz problem : , Sądzę że pomoc godna dyrektora.

Przechwycony

Proponują wysokie stawki na początek, żeby tylko przejąć ludzi. Następnie obniżają wynagrodzenia. Wsparcia zero, usterki naprawiane na zasadzie-żeby tylko chodzilo i sie nie rozsypalo(usunięte przez administratora)

Szczerze nie polecam i ostrzegam wszystkich, którzy chcieliby zrezygnować z pracy i rozpocząć swoją przygodę z GP. Około 4 miesięcy temu, Pan dyrektor Grzegorz, ściągnął mojego męża do pracy w GP z innej firmy. Jeszcze w trakcie trwania umowy próbnej w drugim jej miesiącu, firma "zmieniła koncepcję" i wykopali go bez żadnego wytłumaczenia. Tak więc nie dajcie się namówić na pracę w GP, żebyście nie zostali na lodzie bez środków do życia.

Zdegustowany
@Anna

Racja, w firmie nie ma czegoś takiego jak ludzie - są tylko pracownicy. Decyzja zarządu to rzecz najświętsza i odbywa się na zasadzie argumentu "bo tak" choćby nie wiem jak absurdalnie brzmiała. Jeśli szukasz pracy gdzie wniesiesz coś nowego, coś od siebie to od razu omijaj GP. Kadra kierownicza i dyrektorska ma bardzo zawodną pamięć...

Czarek

Szczerze nie polecam firmy płacą mało obiecują roboty dodatkowe których nie ma na każdym budynku jest tylko 4 5 kierowników A 2 techników którzy pracują na te firmę wypowiedzenia umowy idą cały czas każdy ucieka z tej firmy bo jest jak na taśmie produkcyjnej pracowałem tam 3 lata i kasą mała oszukują na urlopy i nadgodziny jedyny plus że jeszcze płacą biuro tej firmy to jakaś paranoja no i ci dyrektorzy super ludzie nawet skarpety z Ciebie ściągnąć potrafią najgorsza firma FM w Warszawie szczerze nie polecam

@Czarek

Jeśli chcesz więcej zarabiać, to najpierw popracuj nad interpunkcją. Ja wiem, że "język polska być trudna", ale chyba jakąś szkołę skończyłeś? Technik też powinien potrafić pisać w ojczystym języku.

Oburzony

Jak ktoś pisze głupoty, kłamie, a na dodatek nie potrafi się wypowiedzieć, to należy reagować. Niech poda przykład, kiedy i jak oszukano go w sprawie nadgodzin czy urlopu? I wcale nie jestem " jakimś szefunciem , nierobem i lizajdu".

czarny
@Oburzony

Jesteś, jesteś. Ja też tej firmy nie polecam. Byłem widziałem, uciekłem. Kadra beznadziejna w biurze. Obiecują a ja przystało na prawdziwego szefa w gp słowa nie dotrzymują. Ludzi traktują jak nie potrzebne zło. O wieku przedemerytalnym już było. Najgorzej współpracować z (usunięte przez administratora) key dyrektorem gk. (usunięte przez administratora) no i ten nieszczęsny kalkulator. Technik zrobi wszystko a dostanie ułamek z kilu procent.

byłem,zobaczyłem,zwolniłem się
@Oburzony

Szanowny Panie Oburzony, może i poprzednik powinien popracować nad interpunkcją, ale napisał prawdę o tej firmie. Ludzie uciekają z GP bo słaba płaca, obiecanie premii i płatnych nadgodzin, które zbierają się długo a później nic z tego nie wynika. Kadra zarządzająca nie wspomaga techników, swoją widzą i umiejętnościami. Każdy gra tylko na siebie, aby odpowiednio przedstawić ważność swojej osoby i nigdy nie bierze odpowiedzialności za porażki swoich podwładnych. Przecież łatwo jest zrzucić swoją niekompetencję na tych niżej, którzy w efekcie nie mają nic do powiedzenia. Pan dyrektor w centrali, prezesowi podczas lizania jajek, opowie jak to inni są winni a jak on się stara to nieść na swoich barkach. W tej firmie od lat się nic nie zmienia, tylko dyrektorzy i managerowie, po za oczywiście wiernymi pociotkami, którzy do perfekcji opanowali spychologie. Jeśli już jednak trafisz do GP, to omijać szerokim łukiem pana dyrektora grzegorza k. ale jak to mówią ludzie z GP, pracujesz z panek grzegorzem k. to uważaj bo pewnie długo nie popracujesz. pozdrawiam,

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak.

Gdańsk od miesiąca bez wypłat, wcześniej z 3 tyg opóźnieniem

Panowie ta firma najgorzej j płaci w W-wa i kazdy ucieka pan Marcin niszczy firmę i robi koszta bo wali w nosa mefedr serdecznie nie polecam nie dziwne że tyle czasu ludzi nie mają

ufo

czy ta firma wypłaca wynagrodzenia na czas?

@ufo

Zawsze!

@Oburzony

Nigdy zawsze się spóźniają , pracownik dla nich to śmieć

@Beznazwy

Jak często miałeś sytuację, że nie otrzymałeś od firmy General Property wynagrodzenia na czas? W bardzo mocnych słowach określiłeś, jak firma traktuje swoich pracowników, dlatego też chciałem dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

aaa
@ufo

Przez 8 lat nigdy, się nie zdarzyło, aby wynagrodzenie nie było na czas

@Beznazwy

Za taką wypowiedź powinieneś zostać pozwany za głoszenie nieprawdy. Pracuję tu bardzo długo i nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek, powtarzam, kiedykolwiek firma wypłaciła wynagrodzenia z opóźnieniem.

@Oburzony

Kierownicy to banda nieudaczników i prostaków a firma gp działa tak samo jak wygląda jej logo czyli czlonkowo

@Oburzony

Skoro dyskusja toczy się wynagrodzeniu to mógłbym dowiedzieć się więcej na temat premii? Pracuje na nią cały zespół, czy jest przyznawana indywidualnie za dobre wyniki.

Jeremi

Pensje tak, premie nie. Są wielomiesięczne opóźnienia i niezrozumiały sposób ich rozliczania.

beznazwy

W firmie panuje mobbing , kadra kierownicza to banda prostaków udających że coś potrafią , wyzyskują pracowników płacąc grosze ,po zakupie firmy Orange Real Estate obecnie OPCO rozsypał się cały zgrany zespół OPCO , firma OPCO została zniszczona nie dają sobie z niczym rady , pseudo koordynatorzy którzy nie mieli nic do czynienia z grafikami , planowaniem urlopów czy ogólnie z organizacją czasu pracy zostali kierownikami a niby kierownicy zostali dyrektorami , w tej firmie im jest się większym burakiem i prostakiem ma się wyższe stanowisko , odradzam wszystkim ,krótko mówiąc firma totalne dno pokryte mułem .

Helena
@beznazwy

Mobbing to bardzo poważna sprawa. Jeśli to co piszesz jest prawdą, to czy ktokolwiek zgłosił tego typu naruszenie praw pracowników? Ciekawi mnie czy jesteś jedyną osobą, która czuje się źle potraktowana przez kierownictwo tej firmy czy jest Was więcej.

energetyk
@beznazwy

Po raz pierwszy w życiu szukam pracy. Niestety - nie znam "nicków" określających zawód. Kto to jest FM i na czym polega jego praca ?

rety
@energetyk

W tej firmie jest to kierownik regionalny ( Facility Manager)

@Helena

Wszyscy siedzą cicho bo w tej firmie panuje zasada nie pasuje to won

Helena
@Beznazwy

Takie sytuacje mogą zostać zgłoszone anonimowo. Mobbing to zjawisko, które nie powinno występować w żadnym miejscu pracy. Czy pracownicy postanowili zwrócić się do odpowiedniej instytucji?

Zostaw merytoryczną opinię o General Property Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w General Property Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Property Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Property Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Property Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w General Property Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Property Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 84 ocen.

General Property Sp. z o.o.