Opinie o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy General Property Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie General Property Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

kosmo_4

Dobre pytanie – jaka jest właściwie polityka firmy – ktoś wie?? ona toczy się jeszcze jedynie siłą dawnego rozpędu. Każda firma na rynku jeśli się nie rozwija niestety ginie, pokonana przez konkurencję – takie są nieubłagane prawa. A rozwój jest możliwy tylko przez prężnych i efektywnych menadżerów, liderów potrafiących jasno wskazać cel firmy, wyznaczyć kierunek działania, umiejących zmotywować i zachęcić pracowników. A jak jest w GP? Kto tam właściwie zarządza ludźmi ?? Tzw. „dyrektor zarządzający” zdobył swoją pozycję regularnym donosicielstwem mocno okraszonym wazeliną, obsmarowywaniem FM-ów, a teraz po zderzeniu się z rzeczywistością chowa się przed pracownikami za drzwiami swojego gabinetu. Czy to są cechy przywódcy zarządzającego firmą? Jaką strategię działania i rozwoju przedstawił podwładnym?? Kiedy odbyło się ostatnie zebranie koordynacyjne z pracownikami, czy też samym działem operacyjnym – czy ktoś jeszcze pamięta? Jedynym jego posunięciem było zwolnienie osób, które nie były zachwycone jego nominacją. Cóż – na ich miejsce nowi jakoś nie przyszli, za to sporo odeszło samych, chwaląc sobie potem nowe firmy, do których trafili. Dziwię się tym, którzy jeszcze chcą pracować w GP – co Was tam trzyma?? Ta firma wegetuje, atmosfera tragiczna, nikt nikomu nie ufa, na dobre kontrakty nie ma już co liczyć, a do nierentownych trzeba dopłacać, pytanie tylko jak długo? Nie dziwi więc fakt, że brakuje kasy dla podwykonawców. Jedyną strategią GP jest utrzymanie stołków przez nieliczną grupkę uprzywilejowanych, ale przy takim podejściu za rok zlicytują tą firmę na Allegro za przysłowiową złotówkę.

@kosmo_4

Sugerujesz, że nie warto aplikować do pracy w firmie General Property? Mógłbyś nieco bardziej rozwinąć swoją wypowiedź na ten temat? Widzę, że obecnie firma poszukuje pracownika na stanowisko kierownika obsługi technicznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie dużym zespołem technicznym oraz prowadzenie spraw administracyjno-technicznych zgodnie z określonymi procedurami. Wiesz może, czy jest to bardzo wymagające stanowisko? Osoba spełniająca wymagania określone przez pracodawcę może liczyć na odpowiednie wynagrodzenie na tym stanowisku? Liczę, że odpowiesz, jak to wygląda.

kosmo_4
@Artur

Od dwóch lat trwa regularna ucieczka FM-ów z GP i nie jest to przypadek. Jeśli pojawiają się nowi, to nie zagrzewają zbyt długo miejsca i to też nie jest przypadek. Zastanów się dlaczego w ogóle bierzesz pod uwagę ich ofertę?? Jedyni dobrzy kierownicy techniczni, którzy pozostali to tacy, którym udało się samemu wypracować dobre układy z klientem, a dyrektorowi zarządzającemu nie pozwalają się wtrącać do swojego "podwórka". Tam wytrwają Ci, którzy mają nerwy ze stali, twardy tyłek i nie liczą na wsparcie zarządu czy kierownictwa, bo go nie otrzymają. Wiem też, że starano się ściągnąć znów do GP część Fm-ów, którzy tam kiedyś pracowali - nikt nie wrócił, bo nie ma po co. Co do pensji to nie wiem jak to teraz wygląda. Jak chcesz to wybierz się na rozmowę rekrutacyjna i się dowiesz. Ale kasa to nie wszystko, nie zrekompensuje fatalnej atmosfery, wzajemnego braku zaufania i braku kierunków rozwoju firmy.

Anonimus
@kosmo_4

Tzw. „dyrektor zarządzający” to nadaje się do kierowania, ale co najwyżej ruchem ulicznym na skrzyżowaniu.

@Anonimus

Dość mocne słowa. Jeżeli uważasz, że przełożony się nie sprawdza, wyjdź i inicjatywą i zawalcz o awans. Może twoje pomysły i zmysł organizacyjny się lepiej sprawdzą. Napisz więcej warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Twoje informacje pomogą dowiedzieć się więcej przyszłym pracownikom o General Property .

tytus
@Anonimus

może lepiej nie, bo na pewno doszłoby do kolizji....

@tytus

Myślę, że zawsze trzeba wierzyć w siebie i swoje umiejętności.Może zechciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem i przybliżyć warunki wynagrodzenia. Chętnie dowiem się jakie dodatki i bonusy zapewnia pracodawca. Mam na myśli premie lub pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną lub talonami na święta. A inne benefity zawierające kursy i szkolenia. Napisz, czy można na nie liczyć.

energetyk
@kosmo_4

Po raz pierwszy w życiu szukam pracy. Niestety - nie znam "nicków" określających zawód. Kto to jest FM i na czym polega jego praca ?

Brak_nicku

Firma totalne dno kierownicy bez podstawowej wiedzy o prawie pracy i przepisach BHP , całkowity chaos brak organizacji pracy nieumiejętność rozdzielania zadań , wyzysk pracownika , płaca a wymagania najlepiej opisać porownaniem budżet na Tico oczekiwania Maybach

kandydat

Witam. Znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl. Poszukuja inżyniera budowy, na realizację w Łodzi. Czy ktoś pracuje w GP jako inżynier budowy w firmie GP i mogłby się podzielić opinią na temat tego stanowiska w tej firmie jak i w ogóle całej firmy? Dziękuję

@kandydat

Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która udzieli odpowiedzi na Twoje pytania, ponieważ sam chętnie dowiem się, jaka jest opinia osób, które pracowały w firmie General Property. Pracowałeś już może kiedyś na podobnym stanowisku? Ciekawi mnie, czy masz jakieś szersze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

czarnamamba

Słyszałem że teraz technicy przychodząc do pracy mają zrobić sobie zdjęcie i wysłać do szefa. Ciekawe kto to wymyślił i czy są miny na każdy dzień tygodnia.

gigo_xx
@czarnamamba

Nic dziwnego. Kilka lat temu prezes zwolnił nowo zatrudnioną recepcjonistkę (po dwóch dniach jej pracy), bo była za brzydka. Jak widać w tej firmie nie ważne, czy jest dobrze, ważne, żeby było ładnie. Cóż, każdy ustala swoje standardy, ale jakie one są niech każdy oceni sam.

@gigo_xx

Wygląd osoby zatrudnionej nie powinien mieć wpływu na zatrudnienie. Oczywiście należy wyglądać schludnie i zachować obowiązujący w pracy dress code. Zależy mi na komentarzach osób zatrudnionych w firmie, więc jeżeli pracujesz w General Property napisz na ten temat kilka słów. Interesują mnie warunki pracy, wynagrodzenie i atmosfera. Czy pracodawca prowadzi rekrutacje i przyjmuje nowych pracowników? Dodawajcie swoje opinie, bo tylko dzięki nim będziemy mogli dowiedzieć się więcej o strukturze firmy i warunkach w niej panujących.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Czarnamamba

Współczuję podwykonawca- znów nie płacą. Czas by firmy wyciągnęły z tego wnioski.

wiarołomca7#
@Czarnamamba

tak jest co roku od wielu lat; wynika z tego, że żadne 'zabiegi" zarządu nie przyniosły żadnego rezultatu - podwykonawcy nie dostają kasy miesiącami, ludzie odchodzą, a firma ma coraz gorsza opinię na rynku. a tak na marginesie: ciekawe jaką furą jeździ teraz prezes??

Czarnamamba
@wiarołomca7#

Ostatnio Mercedes G, Audi Q5, BMW i8 - lecz czy to ważne, przecież za swoje kupili. Jak by płacili to nich śmigłowcami latają.

wiarołomca 7#
@Czarnamamba

za swoje? od kiedy?? zawsze to były koszty firmy, chyba, że coś się zmieniło w ostatnich dniach

@wiarołomca 7#

no to nic dziwnego, że brakuje kasy dla podwykonawców, jesli trzeba płacić za takie bryki

Hanna

@czarnaowca, piszesz, że firma nie odpowiada Twoim wymaganiom. Opiszesz bardziej to co konkretnie masz na myśli? @technik fm, z Twojej zaś opinii widać, że cenisz sobie pracę w General Property. Napisz tu proszę, co mógłbyś przekazać osobom, które z chęcią chciałyby się podjąć pracy w tej firmie. Na co należy się przygotować?

@czarnaowca
@Hanna

Nie dbają o pracownika. Jak ktoś był na szkoleniu za 500pln to ma podpisać lojalkę na ileś tam czasu (szkolenia dla wybrańców). Bardzo słaba kadra od której nic nie można się dowiedzieć, nauczyć ( Ci od których można było odeszli....). Premie z tz. kalkulatora za trzy miesiące ( na św. dygdy). Zwalnianie pracowników przed okresem emerytalnym ( słynne słowa dyrektora gk). Brak imprez integracyjnych. Brak premii świątecznych, rocznych, za otworzenie nowego budynku - żadnych.

J23
@Hanna

Chłopie, pokaż mi firmę, która płaci za pracownika pieniądze na szkolenia i pracownicy nie podpisują lojalek? To normalna praktyka w wielu firmach. Piszesz, że szkolenia dla wybrańców- żadna firma nie kieruje na szkolenia wszystkich, którzy tego chcą. Chyba musi być jakiś cel i dla firmy i dla pracownika, aby ponieść takie koszty. Premie wypłacane są zgodnie z obowiązującymi w firmie zasadami. Jak ci ktoś jej nie wypłacił- to po prostu wyjaśnij to w odpowiednim dziale. Zwalnianie pracowników przed okresem ochronnym- podaj ilu takich było i przestań się powoływać na "słynne słowa dyrektora gk).

@czarnaowca
@J23

Proszę uczyć się Białoruskiego. Odnośnie dyrektora, najlepiej przejść się kilka metrów i spytać samego gk.

byłem, zobaczyłe, uciekłem
@J23

J23 masz absolutnie racje, że szkolenia są robione pod konkretne zapotrzebowania dla pracowników i lojalka jest niczym nadzwyczajnym. Wyjaśnienie w odpowiednim dziale to raczej żart, bo nikt tam nie chce udzielać żadnych wiążących odpowiedzi. Odpowiedź jest nie wiem, nie znam się , idź do dyrektora albo prezesa. Ilu było takich zwolnionych przed okresem ochronnym to pewnie wiedzą tylko Ci na górze, tu chodzi bardziej o podejście a co z tego wynika atmosferę, która jest tragiczna. Słynne słowa dyrektora gk o tym, że każdego przed okresem ochronnym trzeba zwalniać, słyszałem osobiście i przeraziłem się podejściem. Życzę aby taka sytuacja kiedyś spotkała tego pana. Jak działa ten wasz CAFM , skoro jedyna osoba która go ogarniała już tam nie pracuje?? Pytanie retoryczne bo wiem, że nie działa, to jest efekt niedoceniania wartościowych ludzi.

byłem, zobaczyłe, uciekłem

Firma podpisuje kontrakty na tak niskich cenach, aby tylko złapać klienta. Na nowych budynkach bierze wszystkie gwarancje na siebie, a może się nic nie popsuje i się uda. Kierownicy na kontraktach mają kombinować jak zrobić wszystko, nie korzystając z serwisów zewnętrznych, bo te przecież kosztują. Zarządcy sami zadają pytania, jak wy to zrobicie za te pieniądze, przecież to praktycznie niemożliwe. Generalnie kariery kierowników technicznych i FM-ów nie są tu zbyt długie, jest oczywiście wąska grupa która się trzyma, ale rotacja jest nieprawdopodobna. Kto zorientuje się po kilku miesiącach jaka jest polityka firmy i jaka klika siedzi na dyrektorskich stołkach, pociotki i spychacze odpowiedzialności, to szybko uciekają z tej firmy. DO TEGO STRASZNA ATMOSFERA PRACY!!!!! po przeprowadzonej rok temu czystce dyrektorów, wydawało się, że może pójdzie to w dobrą stronę, ale niestety równia pochyła.

krecik 75

Pomimo słabych opinii sprzed kilku miesięcy przyjąłem ich propozycję (3-6 mcy temu), nie ukrywam, że dla kasy i dziś nie żałuje (też nie pieje z zachwytu, dla jasności). Poznałem ich od środka i powiem szczerze, że firma jak każda inna. Jak pracuje się z ludźmi zawsze trafisz na dupka lub porządnych kolesi, z tym jest u mnie ok. Dużo zależy od menago, który z tobą współpracuje, jeśli jest mongołem i nic nie potrafi zorganizować wszytko leży, i tak jest wszędzie. Co mnie zaskoczyło na plus, a do końca na razie nie wiem jak to działa to system premiowy. Zrobiłem kilka zleceń i o dziwo pare stów wpadło, gdzie indziej nawet zeta bym nie powąchał. Rada dla GP prawodawcy, my na dole nie wiemy o czym firma mówi, menadzerowie słabo się dzielą taką wiedzą z technikami (zapewne nie wszyscy), bufon zapewne wpadnie na budynek aby odpekać swoje, a ludzi pracy ma w (usunięte przez administratora) szkoda, a mogło by być znacznie lepiej i wiele spraw można by było poprawić przy naszym udziale, tylko nikt tak nisko się nie pochyla, a szkoda. Mają napewno jak wszyscy problem z pozyskiwaniem techników, wydaj mi się, że zaczęli lepiej płacić i więcej proponować na start, ale może tylko mi się udało więcej wyrwać. Rozmowa kwalifikacyjna ok, bez poniewierania, pytanie merytoryczne dostosowane do wykształcenia branżowego plus eksploatacja, okres próbny to raczej formalność, bez dodatkowego egzaminu dostałem co obiecali. Podsumowując: - praca dla chcących pracować jest ok, nie ma presji i dopierdzielania (już tak miałem w innych korpo) ale (usunięte przez administratora) nie urywa - system premiowy, jak robisz więcej niż kawcia i przegląd centrali - działa, dopiszę jak ich rozszyfruje, - narzędzia mam :P - ludzie generalnie ok, debila na razie nie spotkałem na swojej drodze - w centrali po gębach wydają się ok, - kadrowa wydaje się równa, ale mało informacji na start przekazuje i pierwszse dni przez to trudniej się wgryźć

Pyton
@krecik 75

Mam takie pytanko....Kolega pracuje na zmiany czy po 8 godz. czy w serwisie mobilnym? Głównie chodzi mi o Warszawę bo w takiej samej branży pracuję tu Zastanawiam się nad zmianą pracy i myślałem o GP , ale znam kolesi którzy tam pracują i ostrzegają przed dostaniem się na pewne obiekty, w szczególności ostrzegają przed Eurocentrum i Puławską z uwagi na debilnych kierowników czy może wiesz coś na ten temat?, Będę wdzięczny za podpowiedz. a czy 4 Netto wchodzi w rachubę?:):):)

krecik 75
@Pyton

dawno nie zaglądałem... :) odpowiadając na twoje pytanie. tak jak pisałem, jak trafisz na debila żyć się odechciewa. Jeśli na tych budynkach pracują sado-manago to jak wszędzie indziej, nie tylko GP ma wymagające budynki, zawsze można wnioskować o przeniesienie.... z tego co wiem, kierownicy uwzględniają takie prośby. Więc tu nie widzę problemu. Pracowałem i w zmianach obecnie robię ósemki. Co do kasy na 4.000, jeśli nie jesteś chłodziarzem lub automatykiem musisz być dobry, mocno się angażować i mieć wiedzę, zresztą o*****alaczy i złotoustych każdy wcześniej czy później namierzy. ja mam lekko poniżej 4, ale w ostatnich 2 m-cach z premią mam średnią ok 4,4. Ten ich system (usunięte przez administratora) działa. Jak chcesz pracować i umiesz to i owo wyjdziesz na swoje... osobiście polecam i skreślam we wcześniejszej wypowiedzi - (też nie pieje z zachwytu, dla jasności)... jest ok, da się zarobić, a dla mnie to się liczy, dziecku też mikołaj się podobał

Anonymous
@Pyton

Jeśli chodzi o stare eurocentrum zwane solniczką, to jest tam jak najbardziej w porządku. Kierownik jest spoko, jest po prostu normalny. Ale już w nowym eurocentrum, czyli w nowym budynku obok już nie jest tak różowo. Tak zwany kierownik, pożal się Boże stary kawaler który potrafi tylko ludzi z błotem wymieszać. Słyszałem że miał już kilka napiętych sytuacji które graniczyły z mobbingiem. Obyś tylko tam nie trafił. Dziwne że ten facet jeszcze tam pracuje. Może i jest dobrym fachowcem, ale liczy się także atmosfera w zakładzie, której tam zdecydowanie brakuje. Gdybym prywatnie spotkał faceta na ulicy, ręki bym mu nie podał.

Ciekawy
@krecik 75

Witam, A ty czy czasami nie pracujesz na Klimczyka???. Coś mi ty śmierdzi krypto reklamą:) Zastanów się???...

@krecik 75

Napisz mi kolego drogi o jakim mikołaju mówisz? Jestem związany z "GP" prawie 3 lata i żadnego mikołaja nie uświadczyłem, moi współpracownicy i pracownicy w innych obiektach również. Chyba, że jesteś pracownikiem biura na Klimczaka, tam dostali na Boże Narodzenie małe bombonierki. Jeżeli chodzi o stawki to z tego co wiem z pierwszej ręki to najwyższe stawki dla techników są na q22 tylko dzięki buntom załogi i nie przekraczają 4000 netto. Ogólnie Wypowiedzi Krecika wydają mi się próbą ocieplenia wizerunku - ktoś próbuje pisać w imieniu technika prawdopodobnie, żeby zachęcić nowych pracowników(Ciągle mamy braki kadrowe na stanowiskach techników). General nie jest złą firmą, jest tu całkiem w porządku, ale nie wychwalajmy jej ponad stan i nie piszmy kłamstw.

kierownik
@krecik 75

Ja do tej firmy przesłałem CV na stanowisko kierownika. Pracy nie dostałem, ale potwierdzam, że rozmowa o pracę była naprawdę na poziomie. Kilka dni wcześniej byłem na rozmowie w innej firmie i tam panienka próbowała mi pokazać, że nic nie wiem i nic nie potrafię. Tu było zupełnie inaczej.

Nikt
@kierownik

To chyba w SPIE na Martę L. trafiłeś :D

Wilk syty

GP i mikołaj, hahhahaaaa, chyba jak sam sobie prezent kupisz. Z tego co mi wiadomo kierownicy dostali pozwolenie od miłościwie panujących właścicieli na zorganizowanie wigilii. Budżet 20 pln na pracownika. Haaaaahahahahaa.

Baczny obserwator

Panowie prezesi, to nie działa!!!

Praca

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i rekrutacja ? Ktos cos więcej się wypowie ?

Lutek123
@Praca

widziałem że prowadzą rektmrutacje na technika ale nie wiem czy jest sens tam iść...

Hanna

@Adam, od czego zależy różnica związana z tym, iż w biurze pracuje się gorzej niż "na budynku"? Czy ma to jakiś związek z kadrą zarządzającą czy inne czynniki mają na to wpływ?

Brak szacunku do ludzi, spiskowanie i knucie chorych zagrywek, walka o to aby jak najwięcej się ,,nachłapać''. Oczywiście mowa o tych trochę wyżej... Brak kompetencji wiekszosci kadry zarządającej - samouki, ktore wyzej sr...niz d...maja.

@321

Mądre przysłowie mówi: "ryba psuje się od głowy", a GP nie jest tu wyjątkiem

AM

Podzielcie się proszę swoją opinią na temat pracy w biurze na Klimczaka. Wynagrodzenie, atmosfera pracy, podejście kierownictwa firmy do pracowników.

@AM

W biurze słabo, nawet bardzo, pod kazdym wzgledem. Lepiej siedzięć gdzieś na budynku.

AM
@Adam

Mógłbyś podać jakieś konkrety?

@AM

@J23 odpowiedz ile osób w biurze ma starz dłuższy niż 12 miesięcy.

ZM1991

Z GP znam się od wielu lat i muszę oddać cesarzowi, co cesarskie: pensje (niskie, niestety) wypłacane terminowo, kwestie urlopów, póki co, rozwiązywane po ludzku - podobnie jak wszystkie inne kwestie. Wiele zależy od FMa, z którym się współpracuje. W firmie jest paru takich, z którymi do czynienia miałem i więcej w życiu mieć nie chcę. Słowem: firma jak firma. Dla pracujących będzie kasa, dla inteligentnych, w ramach premii, frustracja. Dla roszczeniowych nierobów nigdzie nie będzie dobrze.

czarnaowca
@ZM1991

Jeśli Twoim wyznacznikiem jest jak sam piszesz wypłata w terminie to nie dziwne że gp jest dla Ciebie ok. Też pracuję w gp, a właściwie to złożyłem wypowiedzenia, uważam iż jest to bardzo słaba firma. Szczególnie dyrektor gk.

J23
@ZM1991

Akurat pensje techników w GP nie odbiegają do wynagrodzeń u konkurencji.

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto starać się o pracę w firmie, podpowiedzcie.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

WW2587

nowe informacje są takie, że zwalniane są kolejne osoby bez wyraźnego powodu - widocznie taka jest wizja zarządzania nowego dyrektora

Były FM

Pozbyto się Wieśka W. z Eurocentrum pracował w firmie około 18 lat ale wiek przed emerytalny groził więc dostał propozycję taką aby sam odszedł, ale już pracujemy nad jego dalszą karierą i nie pozwolimy zmarnować dobrego człowieka.

kali111
@Były FM

Nie pierwszy raz GP w taki właśnie sposób odpłaca najbardziej lojalnym pracownikom. To przestroga dla tych, którzy chcieliby tu się zatrudnić -bezwzględność i bezduszność, ludzie traktowani jak roboty, nie ma znaczenia pracowitość, lojalność i wieloletnie oddanie firmie. Na szczęście pracownicy techniczni na dzisiejszym rynku pracy mają wiele do wyboru, lepsze warunki zatrudnienia, benefity i może więcej szacunku. Panowie prezesi i dyrektorzy chyba zapomnieli, że ta firma stoi na fachowcach, bez których to wszystko się po prostu zawali. Zapomnieli jeszcze o jednym, że opinia, coraz gorsza idzie w świat i z pewnością odbije się na tej firmie panów feudalnych.

Czy w ogóle firma potrzebuje pracowników?

Janek

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie? Słyszałem dobrze o firmie.

technik fm
@Janek

Płacą znacznie lepiej niż francuska konkurencja, na start dostałem znacznie więcej niż po latach pracy w poprzedniej firmie. Jak na razie atmosfera też pozytywna.

Hanna

Czy ktoś spośród Was pracował lub pracuje w tej firmie i zechciałby się podzielić swoimi wnioskami na temat atmosfery jaka w niej panuje oraz pozapłacowych benefitów na jakie można liczyć w General Property? Wiele osób na tym forum z pewnością z chęcia uzyska tego typu informacje.

Dżery
@Hanna

Pozapłacowe benefity - takiego pojęcia w GP chyba nawet nie znają.... Ostatnie to były bony do Tesco po 200 zł na Boże Narodzenie 8 lat temu. I tyle. Potem szastano forsą na lewo i prawo na rzeczy drogie, kompletnie nieprzemyślane i bezużyteczne. Z hojności zarządu korzystali tylko wybrani. A kiedy zaczęły się kłopoty ratowano się zwalniając ludzi, ale w tym samym czasie drugie tyle odeszło samych. Teraz podobno mają jakiś system premiowy, ale do naprawy atmosfery to jeszcze chyba daleko. Nie trudno się domyśleć, jakie nastroje tam teraz panują.

DD
@Hanna

Hej, Co atmosfery to ogromne znaczenie ma dział/budynek na który trafisz. Najlepiej gdybyś poprosił przy okazji rozmowy o pracę o krótka rozmowę z osobami z który miałbyś pracować. Jest system premiowy, na budynkach gdzie są prace dodatkowe może to być 10-20% wynagrodzenia . Minus taki że rozliczenie, zaksięgowanie kosztów trwa zwykle ponad 3 miesiące, i w sumie zapominasz za co ta kasa była. Od 1.maja będzie prywatna opieka Allianz, firma jest w fazie zbierania deklaracji. Podstawowy pakiet (11 specjalistów) za symboliczną 1zł. Więcej socjalu nie ma. Pozdrawiam

Work

Jest sens aplikowac?

@Work

zależy o czego porównasz

Zostaw merytoryczną opinię o General Property Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w General Property Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Property Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Property Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Property Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w General Property Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Property Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 84 ocen.

General Property Sp. z o.o.